ресон

“13-ку” чекали півтори години. Скільки можна зривати рейси?!

37 1880

Користувач Сергій із селища Благодатне обурений до краю:

 – Сьогодні півтори години прочекали з півторарічною дитиною маршрутку Нововолинськ – Благодатне, і ніяких автобусів не було.

Стояли ми в місті з 19.10 аж до 20.30. Не було рейсу на 19.35, а той автобус, що на 20.20, поїхав із запізненням.

РАДАРЕ, допоможи розібратися з безсовісними перевізниками та хамами-водіями!

Водій Желяховський Мирон кричить і хамить на будь-яке звернення до нього.

 

 

РАДАР надіслав цю критичну публікацію начальнику відділу транспорту виконкому Нововолинської міськради Ю.Коцурі, міському голові В.Сапожнікову, селищному голові О.Топорівському.

І готовий надати слово всім: пасажирам, перевізникам, чиновникам, водіям.

Що скажете?

 

Фото ілюстративні

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

37 Коментар "“13-ку” чекали півтори години. Скільки можна зривати рейси?!"

повідомляти

Oksana
10 місяців 1 день тому

Доброго вечора, я теж прийшла на маршрут#13 на 19:35, та його не було. На автостанції вже насобиралось до двадцяти чоловік та двоє маленьких дітей.
Люди обурюються такими діями перевізників, вже дістало. Понапихають людей цілу маршрутку, що немає як розвернутися, та при тому кричать, що їм невигідно возити.
Та скільки це вже можна терпіти, ми йдемо в Європу чи в **опу?

ігор
10 місяців 1 день тому

тут хлопці в ато загинули і це для чинуш не на часі а тут якась маршрутка

Ульріх
10 місяців 1 день тому

Взагалі не на часі,і ще довго буде не на часі. Треба продавлювати оту стіну, бо всякі відомі врачі мову не знаючи вважають, що коли ти загинув за Україну то не аргумент для Почесного , а для Сторонського і Байдовський не Герой.
Хватить бути сірою масою!!!

Віка
10 місяців 1 день тому

На 7.30теж не було з селища маршруту. І так майже кожну неділю. На що дивиться іхнє начальство. Їздять як хочуть. А водії хами ще ті.

Катя
10 місяців 1 день тому

Віка, якраз таки начальство і вирішує коли буде їхати маршрутка. Водій – це всього лиш найманий працівник, який точно не зацікавлений пропускати рейс, тому що, за кожен день має здати ”касу”. А люди не розуміючи цього, кидаються на водіїв, а потім кажуть,що вони хами. Самі б спробували цілий день від’їздити в таких умовах, тоді б щось говорили в сторону водіїв.

Людмила Зіменко
10 місяців 1 день тому

О-то!!! Уже давно добираюсь додому у вихідний день(у селище тобто)попутними машинами. Добрі люди самі пропонують підвезти, і то так чемно, з таким співчуттям! Сама стояла не раз по півтори години, а водіі казали, що я брешу, що такого бути не може, щоб автобуса не було. Розклад руху автобусів ім не указ – вони його не дотримуються. Якось уже не віриться, що якийсь порядок буде. А у тій Європі громадський транспорт ходить набагато частіше, та і сервіс там не те, що у нас…

жителька
10 місяців 1 день тому

так цей водій буд з 21 -00 на селище .а до того часу їздив по нововолинську. питання хто мав їхати на 19-35.??? запитайте краще у керівництва хто мав їхати за графіком а не чіплятись до водія

Пасажир
10 місяців 1 день тому

Добавлю,вчора на 16:20 теж не було маршрутки,питання для чого графік складати,щоб потім його не дотримуватись .Ще такий допис: думаю що в базарні дні коли ,ПІК БАЗАРУ водії ще й як дотримуються графіку,бо тоді «людей в три поверхи».!!!

Гість
10 місяців 1 день тому

Та таки пора вже щось з тими перевізниками робити, бо їм той розклад до одного місця, хочуть їхати тільки коли їм вигідно

Гастроентеролог
9 місяців 29 днів тому

Не розумію одного- чому ті, хто має буси та немає роботи не використовують ситуацію?
Якщо місцевій владі та перевізникам наср…ти на людей, то люди, все у ваших руках. Організуйтесь через соцмережі. І плюйте тому горю в очі. Нехай потім перевізники за людьми самі бігають, коли не матимуть роботи.
Клин клином вишибають.)

Наталія
9 місяців 27 днів тому

100% правда!!!!!

Анні
10 місяців 18 годин тому

Це вже не перший раз коли не можна добратися додому. На питання чому так водіі мовчать. Мало того набивають так маршрутки що не дай бог аварія, то була б біда. У нас начнуть розбиратися тільки тоді, коли станеться горе.

Наталія
10 місяців 16 годин тому

А як і будуть розбиратися – то може крайніх і не знайдуть

Наталія
10 місяців 16 годин тому

Якось людина, яка приіздила до мене, щоб допомогти, змушена була стояти на зупинці у селищі більше двох годин. Було багато людей, під вечір стало холодно, діти і дорослі померзли, всі обурювались і сердились. Страшне було неподобство.

Олександр
10 місяців 8 годин тому

Повісили графік руху автобусів, а самі їздять як хочуть…. І всі говорять шо в Європу хочуть, там такого хамства і безвідповідальності немає як в нас

Пасажир
10 місяців 7 годин тому

На сьогодні ситуація така: зранку на роботу, а добратися нема чим, не було 2 рейса!!!І ЗНОВУ ВСІ МОВЧАТЬ!!!

Ксенія
9 місяців 30 днів тому
Долучуся і я до цього коментування. Скажу таке, в неділю 15.10 з Благодатного за графіком повинен був бути маршрут о 19.00 год, розрахувавши свій час йду я на цей рейс і не дійшовши до зупинки, що я бачу!? Маршрутка №13 показує мені свій “чудовий хвіст” і їде до Нововолинська, по графіку буднього дня 18.45. Прийшовши на зупинку я стала чекати, ще жевріла надія, що можливо поїхав на стоянку чи в гараж. Але ж ні, тут почав збиратися люд, всі шоковані, багато хто поспішав на 20.00 год здавати зміну. Після рейсу 19.00 , наступний мав бути аж о 20.00. Все звичайно… Читати далі »
wpDiscuz