фигаг

А от скажіть

13 958

Друзі, РАДАРУ пішов третій рік.

Ця волонтерська затія є дуже збитковою.

Опалюєш космос. Спалюєш час, нерви, та ще й лампочки, як казав тут колись один діловий анонім. 🙂

Наживаєш по ходу ще більше воріженьків.

Виникає логічне питання: чи є сенс це продовжувати?

Якщо РАДАР потрібен, то чому?

Не кокетую – реально сиджу в роздумах.

 

 

 

Editor

 

Tagged with:
  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

13 Коментар "А от скажіть"

повідомляти

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 19 днів тому

Потрібен. Однозначно. Скажіть, що робитиме Нововолинськ без “РАДАРА”? Згине остаточно. Він і так вже майже згинув через байдужість і дикий переляк його мешканців. А тут ще й цю біду ви нам пропонуєте. У час, коли він остаточно загнеться, міський голова і його маршалки візьмуть відпустки і впадуть у довготривалий, урочистий запій від несказаної радості та перемоги над рештками нововолинської демократії і недобитими опозиціонерами.
Друга справа, за що він – “РАДАР”, має існувати? Давайте подумаємо разом, щоб його врятувати.

editor
9 місяців 19 днів тому

та йдеться не про фінанси. Про сенс обігріву космосу.
Дякую на доброму слові. Вже бачу, як дехто впадає в запій 🙂

анти чобіт
9 місяців 19 днів тому

якщо радару не стане то влада нововолинська буде тільки потирати руки

Валік
9 місяців 19 днів тому

Я не люблю довго говорити, отже, коротко і конкретно. Якби не Радар, то минулого літа по вулиці Маяковського одна фірма проклала б старі труби теплотраси і люди всю зиму недоотримували б тепло в батареях, а платили б як усі. Плюс гумор який ви вставляє в свої статті, надає перчинку вашим статтям. Зігрівайте нас вашими прекрасними статтями й надалі.

Людмила Зіменко
9 місяців 19 днів тому

Радар має бути, однозначно. Багато хто робить вигляд, що на них критика статей Радару не діє, але це не так. Робота видання приносить реальний результат! Радар потрібний, дуже потрібний. З вами жити цікавіше і краще. Без вас – ніяк

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 19 днів тому

Я розумію. Потрібне фінансування. “Гроші рухають прогрес” – як сказав колись геніальний єврей Ролкфеллер, котрому 9 разів пересаджували серце. Я думаю, можна частково, хоча б перед виборами щось та вирішити… Бо знову прийде незмінний і “безгрішний”, майже святий. А як на мене – злодійкуватий і виключно непорядний та безсовісний. Хай живе “РАДАР”! Як відважний захисник бідняків та всіх знедолених громадян Нововолинська. Не можна нам без НЬОГО.

editor
9 місяців 19 днів тому

от чесне слово, я не фінансові витрати, а про енергетичні. 🙂 Забагато дорогоцінного часу й енергії забирає.

Людмила Зіменко
9 місяців 19 днів тому

То, може, потрібно розширитися і запросити до співпраці волонтерів?

editor
9 місяців 18 днів тому

кожен читач може надсилати на РАДАР свої матеріали. Чимало наших публікацій – саме таким чином. Але обробка, редагування забирають багато часу. Значно більше, ніж власні статті. 🙂

Людмила Зіменко
9 місяців 19 днів тому

Пропоную відкрити рахунок Радару, на який кожен бажаючий і поміркований/добропорядний громадянин/громадянка, пам’ятаючи про добрі справи видання, буде вносити помірну- на власний розсуд плату, тобто пожертву. Таким чином Радар стане народним голосом правди і совісті. Добра і процвітання усій нашій громаді!!!😉☺

editor
9 місяців 18 днів тому

ще раз: ідеться не про гроші. Пожертв мені нічиїх не треба, хоча отримувати народні гонорари – від читачів, а не від якихось власників чи з бюджету – діло хороше. Оце і був би справжній суспільний медіапроект.
Але йдеться винятково про сенс.

1313
9 місяців 19 днів тому

однозначно без Радару ніяк, а вороги завжди будуть, бо люди в нас такі: якщо проти течії пливсти- всіх це бісить, дивишся навколо себе- хороші люди, а які в них душонки черстві і підлі, хто б знав. Мати і відстоювати свою думку-стан душі, деяким людям деколи треба підтримка, згуртованість, щоб щось досягнути чи доказати, бо якось вони затуркані та розчаровані , що нічого в них не получиться.

бабушка Кати
9 місяців 19 днів тому
желание написать у меня возникло сразу же по прочтении статьи. но вот КАК написать!?… я знаю, что многие читают РАДАР ради развлечения. но ОЧЕНЬ многие читают и ждут новых публикаций именно в РАДАРе! потому что факты и события даются честно, обосновано и с искрой сопереживания автора! видимо потому и пишет РАДАР об * обогреве* космоса – уж слишком много отдает она СВОЕЙ личной энергии и душевного спокойствия в публикации ДЛЯ НАС – Нововолынцев! ЭТОТ человек просто не может иначе!!! а как ждут публикаций на РАДАРЕ те, кто находится далеко от Нововолынска!… я считаю и мое мнение и моя надежда –… Читати далі »
wpDiscuz