оперр

“Аладдін” проти “Ревізора”! Телеведуча лізла під прилавок, як змія! Оператор стрибав до продавчині…

57 8296

Оце-то БОМБА. Такого шоу в телевізорі ще не показували!

І не факт, що покажуть, а ми вам – уже зараз!

Програма Нового каналу “Ревізор” завітала у Нововолинськ, провела там три дні…

І наостанок зазирнула в магазин “Аладдін” підприємця Сергія Жарикова (це біля автостанції).

Ведуча популярного шоу Наталя Кудряшова вирішила влаштувати телеревізію ще й тут.

Ось вона з’являється в торговому зальчику  зі своєю знімальною групою. Продавчиня на мить відлучилася. Телезірка прошмигує за прилавок, у закамарки. Продавчиня Тетяна вертається, і!..

Камери відеоспостереження мовчазно покажуть нам, що було далі…

Крутий екшн! Голлівудські бойовики відпочивають!

 

 

 

Ексклюзивний коментар Сергія Жарикова (містер Аладдін у цьому екшені) – трохи згодом!

Стежте за РАДАРОМ, ми знаємо все…

Будь-яке використання цього матеріалу можливе лише з письмового дозволу РАДАРА. Всі права застережено.

©

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

57 Коментар "“Аладдін” проти “Ревізора”! Телеведуча лізла під прилавок, як змія! Оператор стрибав до продавчині…"

повідомляти

Ello
10 днів 23 годин тому

Фу, яка низька поведінка у цих журналюх!!!! ЇЇ в двері , вона у вікно, і типу впала ще!! Треба було тим прилавком їй зверху по голові дати, типу вислизнув з рук!!! Знала би, овечка!!! ФУ, непрофесійно і гидко!!!. Ганьба новому каналу!!!

друг Аладіна
10 днів 22 годин тому

Кожен адекватний подивившись дане відео одразу рекомендує Сергію Жарікову накрити щосили зверху ту Кудряшову прилавком, і так раза чотири, щоб вже справді не вставала, ато симуліровала, було би правдиво.

анти чобіт
10 днів 23 годин тому

а по генделикам пройтись?

Працівник супермаркету
10 днів 23 годин тому

Де звук відео? Чому захищаєте цих двох підприємців? явно не за дякую.

Житель міста
10 днів 19 годин тому

А ви працівник якого супермаркету??? АТБ???😂

Leba
10 днів 22 годин тому

З першого погляду- нормальна жінка(Кудряшова)
З другого- дура дурою

Покупець
10 днів 22 годин тому

Протермінованих товарів та бруду не знайшла,а відзнаки не дали.Де компетентність ревізора.Сказала що її побили

Житель міста
10 днів 19 годин тому

А потім говорять: чому не впустили? Злякались? Та принципово не впускали, тому вони приіхали не ревізію робити, а шоу!!!
Молодці підприємці, які не впустили таку нахабу! Я , не маючи юридичноі освіти, знайшла статтю КУ 41, яку вона порушила. Не розумію, чому на них в суд не подають, що за безлад? На підставі чого вони діють??? Що позволяють??????

Татьяна
10 днів 17 годин тому

Ревизия – это удел бухгалтеров и госконтроля. Ревизия – это когда взвешивают все товары в магазине до грамма и сверяются с документами, сходятся граммы или нет. При выявленной недостаче владелец обязан платить штраф! При ревизии закрывают помещение для посторонних. Ревизию имеют право проводить спец.комиссия в составе не менее трех человек со спец.образованием бухгалтера. Комиссия должна быть наделена полномочиями, т.е.должна быть бумага с приказом на ревизию от Укрпотребнадзора или др.уполномоченного органа. При чем тут журналисты? Не пойму, по какому праву они так лезут проверять, проверяльщики..

Лєна
10 днів 18 годин тому

Усі так просила ревізора то в бари то в магазини,ну ось приїхав і не важно впала,повзала, чи що вона там робила …..мені здається що вона це для людей робить а не тільки для своєї зарплати ……..якщо в магазині порядок і немає що приховувати то навіщо виганяти ревізор…..

Тоня
10 днів 18 годин тому

І тепер у нововолинців вже зовсім інший настрій, бо всі зрозуміли що це заказуха, очорнити місцевих,бо приїхали чомусь в наш стольний град саме після відкриття АТБ. А в Жарікова мені найкращий магазин, хоч і дурять його всі.А магазин люкс!

No Name
10 днів 18 годин тому

Читаю коментарi тай дивуюсь,це люди якi хочуть в Европу???
….давай,по головi прилавком,бий..
Бити жiнку?
Що за поради?
Що з Вами,люди?
Лiкуватись Вам треба шановне паньство!
“Дiчь” !!!

Ello
10 днів 6 годин тому

Найперше – то тим псевдожурналістам треба вчитися і рівнятися на Європу? у тій же самій Європі через 5 хвилин приїхала б поліція і вивела у кайданках тих телевізійників!!!! І було б по всьому!!
Чого “жінка” згадує, що вона жінка, тільки тоді коли отримує по голові, а до того веде себе як *****??? Вела б себе нормально, не було б тої мови. Кожному по заслугам. Що вона хотіла?? лізти, типу падати і всі очі закривають?? як має слабі ноги, чого пхалась в телевізор на таку роботу??? сиділа б собі в офісі, чи в ток шоу на дивані.

Румпель
10 днів 16 годин тому

Я вибачаюсь, але якщо немає сого приховувати то б чому не впустити. Хай дивляться що і як. Є помилки ВИПРАВИ. Захищаю свою просрочку і тараканів як зіницю ока. До чого тут АТБ? Я сама багато разів писала у Ревізор щоб перевірили наші магазини, а то дістали своїми ванючими, простроченими, поцвілими продуктами.
І бити жінку це ганьба

Житель міста
10 днів 3 годин тому
Та нехай дивляться, і ви прийдіть нормально, і вам покажуть, що до чого, якщо дозволу попросите,а не вриватися за приловок, де продавець є матеріально відповідальна особа. А раптом поцупили у неі гроші з каси і т.д??? То це ви вважаєте нормально??? Це рівнозначно тому, що до вас у квартиру залізуть “ревізори”, бо хтось сказав із сусідів, що у вас сморід у квартирі і бруд. На це є як мінімум, санстанція, яка наділена цим правом. Тому ви не праві, що захищаєте іх. Не подобається магазин, не ходіть, не бачу проблем. І ще… ви розумієте, що вони ж робили не ревізію, а… Читати далі »
Влодарчик Руслан
10 днів 3 годин тому

А в якому готелі вони жили

Гастроентеролог
10 днів 8 годин тому

Цирк на дроті- все, що відбувається в Україні. Один грьобаний цирк. І влада усіх рангів в цирку працює на глядачів , і журналізди усіх, абсолютно, рангів та мастей, і люди-еуропейці, які гадять самі собі. Скачемо далі і продовжуємо жити у цьому лайні!))

Олександр
10 днів 3 годин тому

Все це цирк з київськими проплаченими клоунами

глядач
10 днів 3 годин тому

нічого не бачу поганого в поведінці Кудряшової. а ось господар і продавець повели себе по хамськи. що вони хотіли показати цим відео, що вони щось приховують і чогось бояться?

Анна
9 днів 15 годин тому

Шановний глядач. Хазяїн-це слово, яке вже говорить саме за себе. Саме у цьому випадку 100% характерезує його. Якщо вона така права то це вона повинна заслужити дозвіл, а не як обшпаряна бігати, наіграно падати. А пізніш розказувати, що її побили. Це шоу. Воно її в першу чергу кормить від рейтингу з нею. І немало важно. Де її покупки протермінованих продуктів? Нема їх. Бо…. все свіже.

Каті
10 днів 2 годин тому

І що цім відео хотів показати власник магазину???Як він штовхає жінку,за це має бути соромно.Пані Кудряшова все робила правильно,а в магазині якби все було так добре то власник пустив би знімальну групу,а так значіть є що приховувати.Впевнена,що після виходу програми,коли люди побачать що насправді робиться в магазинах,такі підприємці як Жариков будуть казати,що це все монтаж і заказуха.Пані Камишнікова це не Бомба,це СТИД І ПОЗОРИЩЕ.

Думка
9 днів 15 годин тому

Єдиний магазин про котрий факт один. Свіжак та чистота. Провірку пройшов як магазин, а от за момент, що на відео не отримав відзнаки. Грош ціна від неї як некомпетентної людини.

Наташа.
9 днів 23 годин тому

Кудряшова має програму, вона заробляє на цьому гроші. Люди заробляють різними шляхами. Журналісти як не як мають бути якимось прикладом у поведінці, якась має бути культура. А тут що?
Нехай би пішла на Банкову в Київ з перевіркою. А тут, як би там не було, це є власність, це чиясь праця. Може, ще придумає програму увірватись у чиюсь домівку з перевіркою? Ці програми їхні – це абсурд. Правильно зробили в “Аладдіні”.

Олег
9 днів 20 годин тому

Глядач, я думаю, коли ти мав би свій магазин і до тебе увірвались, ти не був би задоволений.
Це його магазин, а вона вриваеться туди, як якась дурочка. Можна було б просто зайти, а не бігти робити цирк. І в Рідному Краю тоже вривалась, усе летіло, ящики перекидала, так бігла. Чесно, це просто цирк.

Анна
9 днів 16 годин тому
Друзі! Її особисте Его переважило над обєктивністю. Я не поет, але за 5хв. паро слів аж самі напросились))) Стішок… Тьотя Кудря Ревізор! Тьотя Кудря розгубилась, розплесталась, розізлилась. Все шукала, у всьому рилась, пхала носа, незабарилась. Лиш знайти чого хотіла, обламалась, возмутилась. Зацепила своє Его, як так в неї неполучилось. В результаті розлютилась, покричала, попалала. Так відзнаки і не дала. Лиш собою посвіркала. Вот вам сказочний кінець. А хазяїн молодець!!! слова Марчук Анни :))) (в підтримку м-ну Аладін2)
Наталія
7 днів 23 годин тому
Давно не дивлюсь ревізор і подібне. Показуха, шоу, далеко від реальності. Ведуть себе зверхньо, хоча знімати вже не мають чого, скоро по селам кіоски почнуть перевіряти. Тупо, нема сенсу. А вриваються, ясна річ, щоб зробити шоу і спровокувати власників закладів. Бо без цього не буде цікаво. Хоча на мою думку у тих передачах уже давно нічого цікавого нема. СКоріш за все у великих містах власники закладів вже знають свої права і як правильно відшивати тих випендрьожників з Ревізора, які дивляться з висока на простий народ. Уявляю що покажуть про на мясний павільйон))) Це буде жесть, бо там і провокувати нікого… Читати далі »
wpDiscuz