оперр

“Аладдін” проти “Ревізора”! Телеведуча лізла під прилавок, як змія! Оператор стрибав до продавчині…

61 9738

Оце-то БОМБА. Такого шоу в телевізорі ще не показували!

І не факт, що покажуть, а ми вам – уже зараз!

Програма Нового каналу “Ревізор” завітала у Нововолинськ, провела там три дні…

І наостанок зазирнула в магазин “Аладдін” підприємця Сергія Жарикова (це біля автостанції).

Ведуча популярного шоу Наталя Кудряшова вирішила влаштувати телеревізію ще й тут.

Ось вона з’являється в торговому зальчику  зі своєю знімальною групою. Продавчиня на мить відлучилася. Телезірка прошмигує за прилавок, у закамарки. Продавчиня Тетяна вертається, і!..

Камери відеоспостереження мовчазно покажуть нам, що було далі…

Крутий екшн! Голлівудські бойовики відпочивають!

 

 

 

Ексклюзивний коментар Сергія Жарикова (містер Аладдін у цьому екшені) – трохи згодом!

Стежте за РАДАРОМ, ми знаємо все…

Будь-яке використання цього матеріалу можливе лише з письмового дозволу РАДАРА. Всі права застережено.

©

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

61 Коментар "“Аладдін” проти “Ревізора”! Телеведуча лізла під прилавок, як змія! Оператор стрибав до продавчині…"

повідомляти

Ello
9 місяців 11 днів тому

Фу, яка низька поведінка у цих журналюх!!!! ЇЇ в двері , вона у вікно, і типу впала ще!! Треба було тим прилавком їй зверху по голові дати, типу вислизнув з рук!!! Знала би, овечка!!! ФУ, непрофесійно і гидко!!!. Ганьба новому каналу!!!

друг Аладіна
9 місяців 11 днів тому

Кожен адекватний подивившись дане відео одразу рекомендує Сергію Жарікову накрити щосили зверху ту Кудряшову прилавком, і так раза чотири, щоб вже справді не вставала, ато симуліровала, було би правдиво.

анти чобіт
9 місяців 11 днів тому

а по генделикам пройтись?

Працівник супермаркету
9 місяців 11 днів тому

Де звук відео? Чому захищаєте цих двох підприємців? явно не за дякую.

Житель міста
9 місяців 11 днів тому

А ви працівник якого супермаркету??? АТБ???😂

Leba
9 місяців 11 днів тому

З першого погляду- нормальна жінка(Кудряшова)
З другого- дура дурою

Покупець
9 місяців 11 днів тому

Протермінованих товарів та бруду не знайшла,а відзнаки не дали.Де компетентність ревізора.Сказала що її побили

Житель міста
9 місяців 11 днів тому

А потім говорять: чому не впустили? Злякались? Та принципово не впускали, тому вони приіхали не ревізію робити, а шоу!!!
Молодці підприємці, які не впустили таку нахабу! Я , не маючи юридичноі освіти, знайшла статтю КУ 41, яку вона порушила. Не розумію, чому на них в суд не подають, що за безлад? На підставі чого вони діють??? Що позволяють??????

Татьяна
9 місяців 11 днів тому

Ревизия – это удел бухгалтеров и госконтроля. Ревизия – это когда взвешивают все товары в магазине до грамма и сверяются с документами, сходятся граммы или нет. При выявленной недостаче владелец обязан платить штраф! При ревизии закрывают помещение для посторонних. Ревизию имеют право проводить спец.комиссия в составе не менее трех человек со спец.образованием бухгалтера. Комиссия должна быть наделена полномочиями, т.е.должна быть бумага с приказом на ревизию от Укрпотребнадзора или др.уполномоченного органа. При чем тут журналисты? Не пойму, по какому праву они так лезут проверять, проверяльщики..

Лєна
9 місяців 11 днів тому

Усі так просила ревізора то в бари то в магазини,ну ось приїхав і не важно впала,повзала, чи що вона там робила …..мені здається що вона це для людей робить а не тільки для своєї зарплати ……..якщо в магазині порядок і немає що приховувати то навіщо виганяти ревізор…..

Тоня
9 місяців 11 днів тому

І тепер у нововолинців вже зовсім інший настрій, бо всі зрозуміли що це заказуха, очорнити місцевих,бо приїхали чомусь в наш стольний град саме після відкриття АТБ. А в Жарікова мені найкращий магазин, хоч і дурять його всі.А магазин люкс!

No Name
9 місяців 11 днів тому

Читаю коментарi тай дивуюсь,це люди якi хочуть в Европу???
….давай,по головi прилавком,бий..
Бити жiнку?
Що за поради?
Що з Вами,люди?
Лiкуватись Вам треба шановне паньство!
“Дiчь” !!!

Ello
9 місяців 11 днів тому

Найперше – то тим псевдожурналістам треба вчитися і рівнятися на Європу? у тій же самій Європі через 5 хвилин приїхала б поліція і вивела у кайданках тих телевізійників!!!! І було б по всьому!!
Чого “жінка” згадує, що вона жінка, тільки тоді коли отримує по голові, а до того веде себе як *****??? Вела б себе нормально, не було б тої мови. Кожному по заслугам. Що вона хотіла?? лізти, типу падати і всі очі закривають?? як має слабі ноги, чого пхалась в телевізор на таку роботу??? сиділа б собі в офісі, чи в ток шоу на дивані.

Румпель
9 місяців 11 днів тому

Я вибачаюсь, але якщо немає сого приховувати то б чому не впустити. Хай дивляться що і як. Є помилки ВИПРАВИ. Захищаю свою просрочку і тараканів як зіницю ока. До чого тут АТБ? Я сама багато разів писала у Ревізор щоб перевірили наші магазини, а то дістали своїми ванючими, простроченими, поцвілими продуктами.
І бити жінку це ганьба

Житель міста
9 місяців 11 днів тому
Та нехай дивляться, і ви прийдіть нормально, і вам покажуть, що до чого, якщо дозволу попросите,а не вриватися за приловок, де продавець є матеріально відповідальна особа. А раптом поцупили у неі гроші з каси і т.д??? То це ви вважаєте нормально??? Це рівнозначно тому, що до вас у квартиру залізуть “ревізори”, бо хтось сказав із сусідів, що у вас сморід у квартирі і бруд. На це є як мінімум, санстанція, яка наділена цим правом. Тому ви не праві, що захищаєте іх. Не подобається магазин, не ходіть, не бачу проблем. І ще… ви розумієте, що вони ж робили не ревізію, а… Читати далі »
Влодарчик Руслан
9 місяців 11 днів тому

А в якому готелі вони жили

Гастроентеролог
9 місяців 11 днів тому

Цирк на дроті- все, що відбувається в Україні. Один грьобаний цирк. І влада усіх рангів в цирку працює на глядачів , і журналізди усіх, абсолютно, рангів та мастей, і люди-еуропейці, які гадять самі собі. Скачемо далі і продовжуємо жити у цьому лайні!))

Олександр
9 місяців 11 днів тому

Все це цирк з київськими проплаченими клоунами

глядач
9 місяців 11 днів тому

нічого не бачу поганого в поведінці Кудряшової. а ось господар і продавець повели себе по хамськи. що вони хотіли показати цим відео, що вони щось приховують і чогось бояться?

Анна
9 місяців 10 днів тому

Шановний глядач. Хазяїн-це слово, яке вже говорить саме за себе. Саме у цьому випадку 100% характерезує його. Якщо вона така права то це вона повинна заслужити дозвіл, а не як обшпаряна бігати, наіграно падати. А пізніш розказувати, що її побили. Це шоу. Воно її в першу чергу кормить від рейтингу з нею. І немало важно. Де її покупки протермінованих продуктів? Нема їх. Бо…. все свіже.

Каті
9 місяців 11 днів тому

І що цім відео хотів показати власник магазину???Як він штовхає жінку,за це має бути соромно.Пані Кудряшова все робила правильно,а в магазині якби все було так добре то власник пустив би знімальну групу,а так значіть є що приховувати.Впевнена,що після виходу програми,коли люди побачать що насправді робиться в магазинах,такі підприємці як Жариков будуть казати,що це все монтаж і заказуха.Пані Камишнікова це не Бомба,це СТИД І ПОЗОРИЩЕ.

Думка
9 місяців 10 днів тому

Єдиний магазин про котрий факт один. Свіжак та чистота. Провірку пройшов як магазин, а от за момент, що на відео не отримав відзнаки. Грош ціна від неї як некомпетентної людини.

Українка
4 місяців 1 день тому
Все правильно! Це ми тупі і дурні,кого захищаємо??? Ось тому від нашої тупості і держава така,ми самі винні! Я колись їхала в село з автостанції і зайшла в цей магазин купити швагрові цигарок( а це ЛД виявляється ходове до Польщі. Дали мені з під прилавка,але націнка на них була далеко не 5%,а 13! Я запитала чому,продавець відповіла: Це господар ціну встановлює! Я в минулому продавець і добре вмію порахувати, до вартості на пачці додається тільки 5%. Тоді я запитала,чи в вашого власника свої закони що до націнки і попросила його телефон або набрати його. І знаєте продавець не має виявляється… Читати далі »
Наташа.
9 місяців 10 днів тому

Кудряшова має програму, вона заробляє на цьому гроші. Люди заробляють різними шляхами. Журналісти як не як мають бути якимось прикладом у поведінці, якась має бути культура. А тут що?
Нехай би пішла на Банкову в Київ з перевіркою. А тут, як би там не було, це є власність, це чиясь праця. Може, ще придумає програму увірватись у чиюсь домівку з перевіркою? Ці програми їхні – це абсурд. Правильно зробили в “Аладдіні”.

Олег
9 місяців 10 днів тому

Глядач, я думаю, коли ти мав би свій магазин і до тебе увірвались, ти не був би задоволений.
Це його магазин, а вона вриваеться туди, як якась дурочка. Можна було б просто зайти, а не бігти робити цирк. І в Рідному Краю тоже вривалась, усе летіло, ящики перекидала, так бігла. Чесно, це просто цирк.

Анна
9 місяців 10 днів тому
Друзі! Її особисте Его переважило над обєктивністю. Я не поет, але за 5хв. паро слів аж самі напросились))) Стішок… Тьотя Кудря Ревізор! Тьотя Кудря розгубилась, розплесталась, розізлилась. Все шукала, у всьому рилась, пхала носа, незабарилась. Лиш знайти чого хотіла, обламалась, возмутилась. Зацепила своє Его, як так в неї неполучилось. В результаті розлютилась, покричала, попалала. Так відзнаки і не дала. Лиш собою посвіркала. Вот вам сказочний кінець. А хазяїн молодець!!! слова Марчук Анни :))) (в підтримку м-ну Аладін2)
Наталія
9 місяців 8 днів тому
Давно не дивлюсь ревізор і подібне. Показуха, шоу, далеко від реальності. Ведуть себе зверхньо, хоча знімати вже не мають чого, скоро по селам кіоски почнуть перевіряти. Тупо, нема сенсу. А вриваються, ясна річ, щоб зробити шоу і спровокувати власників закладів. Бо без цього не буде цікаво. Хоча на мою думку у тих передачах уже давно нічого цікавого нема. СКоріш за все у великих містах власники закладів вже знають свої права і як правильно відшивати тих випендрьожників з Ревізора, які дивляться з висока на простий народ. Уявляю що покажуть про на мясний павільйон))) Це буде жесть, бо там і провокувати нікого… Читати далі »
Габриелла
3 місяців 27 днів тому
Надеюсь , что работники Алладина прочитают. Мне все понравилось в Алладине, с точки зрения, работника торговли и тайного покупателя с опытом в т.ч и в Европе.Я лично сразу понимаю, буду я совершать покупку в данном месте или нет. Ценники с датами напечатаны, не зеленые с фломастером. Напечатаны!!!! С приходной накладной. Т.е на ценнике была информация кто , чего и откуда, поэтому у просроченого товара были ценники приклеены. Везде все чисто, так четко хранится товар. Девочки ухоженные , владелец опрятный и улыбаются. Полочка,вернее половина !!!с просрочкой. Это просто респект!!! Не целый холодильник без информации как в другом магазине. Работники магазина должны… Читати далі »
wpDiscuz