субся

Алкашам і нарікам – субсидія! А ви перетопчетесь. Уряд реально знущається

11 3891

Спочатку не повірила і кілька разів перегуглила. Нарешті знайшла офіційне підтвердження цього абсурду/знущання з  громадян України.

Отже, ви хочете оформити чи продовжити субсидію. У відділах та управліннях соцзахисту знайдуть чимало причин вам відмовити, бо правила знову змінили – й не на користь звичайної пересічної людини.

Натомість алкоголікам і наркоманам тут тепер – зелене світло і червона килимова доріжка!

У разі якщо член домогосподарства не має доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК), субсидію вправі призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій.

Тобто працюй не працюй, все одно виходить… відмова у субсидії.

 

 

А от якщо ви принесете довідку, що ви чи ваш родич – алкоголік/наркоман,  комісія при управлінні соцзахисту неодмінно надасть вам субсидію.

Який сенс тоді чесно працювати? Запий, сколися, стань на облік у нарколога, принеси довідку. І ти – на коні, уся твоя родина – в шоколаді. А дурні сусіди хай вкалують і сплачують податки…

Гарного вам дня, шановні читачі, пийте-коліться, тепер це вигідно. Родичі ще й подякують за можливість одержати субсидію…

Гройсман із Ревою, ви там здуріли, чи що? Ви до чого ведете народ? До тарифного геноциду і тотального споювання/сколювання?  

 

Наталя Камишникова

 

 

Довідково

Ось що нам пише урядовий портал, міністерство соціальної політики:

7 основних змін у програмі житлових субсидій

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни були внесені в Постанову КМУ №329 Кабінетом міністрів України.

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця.

Право на допомогу від Уряду мають ті родини, опалювальна, а не загальна,  площа житла яких не перевищує 120 кв. метрів для квартири та 200 кв. метрів для індивідуального будинку.

У разі якщо член домогосподарства не має доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК), субсидію вправі призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій.

На понаднормову площу, але не більше ніж 30% від норми, мають право громадяни, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, хто досяг пенсійного віку чи отримує пенсію за вислугою років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу за інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Зміни також стосуються сплати обов’язкового платежу. З 1 жовтня 2018 року, якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу, субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги. Для прикладу, якщо розмір обов’язкового платежу за певну послуг становить 200 гривень на місяць, але домогосподарство реально її спожило тільки на 120 гривень, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн.

Без обов’язкової сплати ЄСВ субсидію можуть отримати:

  • Безробітні в сільській місцевості, райцентрі, селищах міського типу. Комісія з питань призначення житлових субсидій вправі прийняти позитивне для заявника рішення.
  • Безробітні в місті за умови перебування на обліку в центрі зайнятості
  • Громадяни, які працюють за кордоном і сплачують там ЄСВ, що підтверджується документально. Тоді  субсидію в Україні домогосподарство, де зареєстрована така особа, має змогу отримати на загальних умовах.

Якщо субсидію на новий рік 2018-2019рр уже призначено, то її розмір на опалювальний сезон управління соціального захисту населення у жовтні розрахує автоматично, без повторного звернення з документами. Розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

https://www.msp.gov.ua/news/16115.html?PrintVersion

 

Фото ілюстративні

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "Алкашам і нарікам – субсидія! А ви перетопчетесь. Уряд реально знущається"

повідомляти

анти чобіт
5 місяців 7 днів тому

куплю довідку що я алкаш

Дмитро
5 місяців 7 днів тому
це вам потрібно звернутися к наркологу Дубовському…з наркоманією така ситуація Порядок виявлення та постановки на облік таких осіб здійснюється згідно Закону України “на алкоголізм не менше трьох років, а для хворих на наркоманії та токсикоманії – п’ять років,нарколог виявляє що людина вживає наркотики він її ставе на облік на п’ять років,+без права дозволу на роботу,без права водити автомобіль,або мати водійскі права,якщо наркоман немає права працювати,то виходить що держава виділяє йому субсидію,це помилка потрібно брати приклад з європи та США,там теж є ця проблема,вживають наркотики відомі співакі,актори,але ніхто такі космічні терміни обліку неставе,наркоман має право працювати,приносити користь державі,а не бути трутнем… Читати далі »
Лима
5 місяців 7 днів тому

Наркоман там має право працювати, сплачувати податки, має всі громадянські права і свободи і на нього розповсюджуються всі соціальні програми і є той наркоман повноправним членом суспільства.
А у нас шугають не тільки наркоманів, а і звичайних нормальних людей, бо таки не вміють у нашому уряді і суспільстві громадян поважати. І рішення уряду це КАПЕЦЬ, бо є багато людей, які з тих чи інших, не залежних від них причин, або не працюють, або не оформлені офіційно і права на субсидію не мають😥😱

анти чобіт
5 місяців 7 днів тому

так діло в тому що я не алкаш і не наркоман

Лима
5 місяців 7 днів тому

Так я теж!… Може варто комусь почати пити з горя, але що коли уряд змінить своє рішення і алкашам субсидії відмінять і грошей від держави не буде, а алкоголізм роз’їсть печінку і буде цироз, а це не лікується☺і що тоді?…

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
5 місяців 7 днів тому

Капець. Слава В. Гройсману!

Арсен Люпен
5 місяців 7 днів тому

За малу зарплату працювать не вигідно, більше отримаєш нічого не роблячи. Бухаєш, не одружуєшся дітей на себе не оформляєш а співмешканка мати одиночка вже гроштикі пішли, а ще купив кімнатку в гуртожитку там сім’ю приписав, умови жахливі, малозабезпеченина сімя ще копійчина, кормлять дітей у школі безкоштовно. В квартирі приписаний сам , так як алкаш дадуть субсидії плюс без лічильників на одного плата не велика а живе вся сімья. Працюєш не офіційно податки не платиш і тд і тп….А ви працюйте дурні за 5000 гр у місяць …. соціалізм у нас але якійсь туповатий….

Оксана
5 місяців 7 днів тому

Поясніть назву вашої статті та зміст, будь-ласка. Алкашам і нарікам які працюють, так? І до чого тут тотальне споювання і сколювання? Хтось особисто мав проблеми з отриманням субсидії вже? Чи так, пописати, яка влада, країна погана, давайте назад в Радянській Союз. Там все було” солодко”

Степан.Б.
5 місяців 7 днів тому

До чого тут Советский союз????Т

гість
5 місяців 7 днів тому

А до чого тут країна і навіщо цей показний патріотизм? Союз не повернеш, влада дуже погана. А приклад соціалізму вам показує Швеція.

Шопоголік
5 місяців 7 днів тому

Ну зрозуміло, алкаші і наріки всі гроші витрачають на задоволення своїх потреб, тому ім нічим сплачувати за комуналку! А якщо я шопоголік і це не лікується, в моє становище теж увійдуть? Треба звернутися до депутатів з цим питанням!

wpDiscuz