Андрій Кравченко теж іде у політику. Зустрічайте!

74 4642

Андрій прорвався в медіа без жодних покровителів. Став упізнаваним не лише на Волині!

Його відеосюжети завжди привертають увагу – невимушеністю і креативом.

А стрімка політична популярність шоумена Зеленського спонукала і Кравченка замислитись про політику…

 

Феномен Зеленського став лакмусовим папірцем проблем українського суспільства і виявив глобальний запит на зміну самого поняття політики. Можна по-різному ставитись до Зе кандидата, але його високий рейтинг свідчить: український політичний процес має перезавантажитись, отримати нову версію – «Політика 2.0».

У час нових технологій та інтернету, коли на зміну телебаченню впевнено прямує youtube, політики старої формації втрачають актуальність. На зміну їм іде нове покоління, яке часто взагалі не знає, що воно таке – та політика, натомість добре розуміє: перша версія (Політика 1) за відведені їй 28 років себе не виправдала, вичерпала.

 

Праворуч – спікер Парубій  🙂

 

Є реальні приклади молодих людей, які успішно працюють та змінюють на краще свої міста, села або містечка. Наприклад, 21-річний студент-політолог Віталій Дяків. Він став наймолодшим сільським головою в Україні. На виборах у 2015 році Віталій змусив своїх односельців задуматися: обирати студента без досвіду чи 50-річного голову, який обіймав цю посаду вже 9 років. Хлопець обігнав попередника на 26 голосів.

Політик 2.0 розуміє, що в світі працюють одні й ті самі закони і алгоритми  – ринкові, технологічні, еволюційні. І все, що потрібно зробити, – впровадити їх у себе. Зараз питання стоїть руба: або ми змінюємось, або українська держава може припинити існування.

Ось чому у політику мають прийти люди, які можуть бути успішними в інших сферах і які не виїхали з країни. Їхній підхід до справи – підхід сисадміна (системний адміністратор), простий і прагматичний: старе замінити на сучасне, яке працює швидше і краще.

 

Андрій із батьком

 

Умовно кажучи, якщо потрібно замінити ліхтарі на вулиці, то політик старого зразка зателефонує куму, який торгує обладнанням та підкине йому замовлення, на якому можна добре заробити,  й отримає свій відкат… а потім вони разом регулярно змінюватимуть лампочки в цих ліхтарях, заробляючи на державі й надалі.

А політик 2.0 просто встановить ліхтарі, які працюватимуть на сонячних батареях. А потім впровадить сучасні підходи і в інших галузях, наприклад, запровадить електронні черги – від власної приймальні до районної поліклініки, адже з технологіями він на ти. Він добре розуміє, що черги у 2019 – це анахронізм і один із маркерів неефективності.

 

Тренування з міністром культури Ніщуком 

 

Чому нове краще за старе?

Нові технології – це синонім прозорості! За прикладом далеко ходити не потрібно –система електронних закупівель «прозоро» завдала потужного удару по корупції в галузі державних закупівель.

Звісно, корупція там не зникла остаточно, але її стало набагато менше, адже тепер лише за кілька «кліків» і слідчий, і звичайний громадянин може побачити, куди і скільки було витрачено державних коштів.

 

І на селі він свій у дошку! Зняв там кілька цікавих сюжетів

 

Де взяти таких кандидатів?

Нові рішення потребують нового погляду. Наївно шукати нові обличчя серед старого політичного мотлоху. А от придивитись до активної і ініціативної молоді варто.

Одним з найпомітніших волинян став 24-річний Андрій Кравченко! Як і відомий кандидат на президента, він займається медіа.

 

 

Кравченко був активним під час другого Майдану, потім навіть спробував стати мером Нововолинська, згодом засвітився на «Волинських новинах» у власній рубриці «Соромлюсь запитати», де тролив депутатів і владців.

І то так, що його помітили столичні телевізійники й запросили у проект Ольги Фреймут «Інспектор. Міста». Там Андрій разом із командою викривав нечистих на руку чиновників, лікарів, бізнесменів.

Потім – школа медіа «1+1», нові проекти, зйомки «Слуги народу» і хай невелика, але власна студія з виробництва медіапродукту (відеороликів).

 

 

Це приклад того, як за кілька років без покровителів домогтись успіху.

Скептики скажуть, що він не може похвалитись досвідом. Та чи можна взагалі хвалитись політичним досвідом у нашій державі, де політика – синонім корупції та тяги до наживи?..

 

 

«Хто не застосовує нових засобів, має чекати нових бід», – казав англійський політик Френсіс Бекон.

Інноваційне мислення, ентузіазм, молодість – цього в Андрія достатньо. І він хоче покращити не лише своє життя, а й життя краян.

То чи варто вкотре наступати на ті самі граблі й обирати старих політиків? Може, ризикнути й довірити владу новим у всіх сенсах людям, готовим узяти відповідальність за розвиток рідного краю?

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

74
Коментуймо!

3000
23 Коментарі теми
51 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
36 Автор коментаря
Максим

Полит**** тянется к полит****. А продвигал его депутат ВР Гузь.

Ірина

Жаба душить?

Тарас

Очі коле???

ігор

ким бы работать лиш бы не работать

Мамине горе

100 проц.

Ім\"язанадтокоротке

зараз мода на клоунів тому треба клоуну користуватись можливістю

Іван

+1 комік в команду зеленського)

Ваш Гудзь

це людина з моєї команди

Мамине горе

Ти теж клоун

Вікторія

Боже…епоха клоунів…це все, що залишається.((

Ольга

Да ладно! Помітили його. Краще пригадайте, як його у “Танцях ” помітили )) . Вискочка із захмарними амбіціями. До речі, теж із прогалиною у вищій освіті. А щодо молодих політиків – так пошукайте, скільки молоді на серйозних факультетах навчається з чистим баченням світу, а не з бажанням розпіаритися.

Андрій Кравченко

Пані, мені здається -низько критикувати людину, яка намагається, старається і хоче щоб частіше згадували в столиці місто Нововолинськ. В обличчя мені скажіть все!!

Олександр

А чому б і “ні”? Повертайся, Андрійко, в рідне місто-у нас комунальне господарство тебе чекає! Покажи як потрібно керувати! А я (персонально) за тебе проголосую на мера, якщо справишся!

Андрій Кравченко

Дякую) Мені приємно.
Але посаду мера залишу іншим!

Viva

Бачила Андрій твоє відео соцопитування щодо виборів. Це позорище!!!! Таке враження, що в нашому місті окрім алкоголіків на,, пятачку,, більше людей нема!! І що ти хотів показати!!????? Чи доказати!!????

Олександр

Так показував! Тітку з радянського союзу! Потрібно було запитати… Тьотю, а як це Ви життя прожили в Нововолинську, на заході України і не спромоглись хоч декілька речень завчити на українській мові.?

Viva

Слава Богу!!! Нам ще не хватало такого мера як Андрій!!!

Олександр

І в догонку:можеш прихватити з собою Зе-команду-роботи для всіх вистачить! До другого туру хоч шприци визбираєте…. А, автор хто?

Лондон

Признавайтесь, хто голосував за Кравченка в 2015 му на мера?

ойой

аж 8 чоловік

Крук

Хто голосував за Кравченко той буде голосувати і за ЗЕленського.
😉

Максим

Щось незрозумів,а де зеко манда, ? Чому не топить за файного хлопа?

Гість

Якщо не помиляюсь, він не у Зе команді у Нововолинську….

Андрій Кравченко

Все правильно,я в Зе команді України, не лише Нововолинська)

Віка

кравченко в команді гузя, а не в зекоманді. захотів хлоп примазатися. не вийде. засланих козачків уже маємо і контролюємо. передавай там привіт усім, хто цікавиться.

Крук

Вкоманді Гузя?
Гузь – під контролем ( у команді ) Палиці
Палиця під контролем Коломойського
Коломойський – власник “ЗЕ” та інших.

Viva

А хто казав що він за ЗЕ команду??? Перший раз чую.. Аргументуйте.

Іван

відео його соц. опитування гляньте уважно.

Спостерігач ЗЕ

Цього Андрія Кравченка за тижні роботи Зе Команди у Нововолинсьу ні одного разу не бачила. Коли організовували роботу спостерігачів його не було і бути не може. В Зе Команду колишніх комуністів не приймають, а у Кравченка була така політична пляма в біографії. Те що Андрій заявляє це його право. Але не треба себе ставити поряд з тими, хто справді за Зеленського і працює над тим, щоб наша команда перемогла, щоб у країні відбулися зміни, а не чергова перетасовка колоди.

Андрій Кравченко

Відповідаю, спостерігач)
Я підтримую Зе команду ,по всій Україні. Якщо Ви починаєте ділити, хто свій, хто чужий, Вам не місце в Зе.

Спостерігач ЗЕ

Андрію, не хочу розводити дискусії, бо знаю кого підтримують ваші рідні і за кого працюють на цих виборах. Знаю як ви гарно підіграли на минулих виборах меру. В Зе Нововолинська ви справді чужий, бо тут збираються люди, яким не платять за роботу в комісіях чи за спостерігачів. Тут збираються ті нововолинці, які не вірять ні Гузю ні Сапожнікову, а хочуть самі змінювати своє місто кожного дня. Ви поїхали до столиці. Щастя вам і здоров’я! Не треба робити отакі “вброси” на місцеві сайти Нововолинська. Якщо ви справді член команди Зе у Києві – працюйте там на результат. Не лізьте до нас… Читати далі »

Андрій Кравченко

У нас одна,єдина ідея. Пам’ятайте це!

Таня

Андрiйку удачi тобi!!! Ти на правильному шляху!!! Ти гордiсть батькiв i мiста!!! Не звертай уваги на завидникiв!!! Щасливоi тобi долi!!!

Олег

Хто ще похвалить як не мама

Ігор

Хто ще облає, як не наші добрі люди. Ви в кожній Тані маму бачите?

Олександр

Зе-команду-роботи це хто? Де Ви були три місяці тому? Чим займались? А на Папу Римського кандидата у вас не знайдеться?… Чи перехретитись…? Чи напитись? Надіюсь, 1квітня не стане днем народження країни дурнів.

старий але не розумний

а після Зеленського вже не смішно.

Катерина Валеріївна

В Зе команді +1 чи засланий казачок?
…думаю, шо якби він був би в команді їхній, то вони вже в коментарях були б тут. Ці Зе скрізь…

Софія

Був в Гузя тепер до Зеленського?))))
В вашій щирості задумів, я би засумнівалась))))

Вікторія

А що тут сумніватись? Нова генерація прискорення! Навіть цілого Сапожнікова переплюнуть з перевзування у повітрі. Саме це і є їхня єдина і неповторна ціль- продати себе подорожче та зачепитись за якусь посаду при владі, а те що ні освіти, ні поняття про інституції та економіку, то фігня. Головне долізти до цілі…єдиної.

Олександр

Який виборець… Кожному по заслузі. Щось я не помітив активності виборців Гузя після його “перевзуття”. Там хтось писав про “прогалини в освіті”… То підправлю-в доброї половини українців розумові “прогалини”… І головне-зміни відбуваються не в кращу сторону.

ойой

суто маркентильні інтереси

Олег

Ще один пристосуванець, біжить там де краще, таких любителів кращого в політику зве не ідеологія чи позиція, а нажива. Бо якщо починають по партіям скакати, там де краще, то все з ним ясно. а би до корита дорватись.

Партійний

По яких партіях скакати? Кравченко ще нікуди не вступав.

Робін

Балабол, як і всі теперішні політики, один + молодий і ше не вимазався в тому політичному болоті, голосую за Зеленського, бо якщо злодії, вбивці і піда..си можуть керувати країною, то чому не можна коміку. Загугліть Ісландію, люди вибрали у владу коміка і панка і його команда добилась неймовірного, читайте і ДУМАЙТЕ !!!

Ульріх

В Нововолинську теж при владі коміки і панки. Якось не легше. Хто не вірить прийдіть на сесію.

Робін

ви передьоргуєте, я мав не те на увазі, хорошому президенту не завжди треба мати якусь спец освіту, чи крутий диплом, хороший президент повинен читати людей і окружати себе такими людьми в яких впевненний, тобто якщо будуть хороші менеджери в своїх сферах то простий розумний клоун може добитись успіху. Це широка тема, почитайте історію США, там в становленні країни не завжди були круті дипломовані яструби, добивались успіху і прості рішучі люди.

Вікторія

Я вважаю, щоб голосувати за котрогось з кандидатів варто принаймні послухати мовою оригіналу передвиборчу програму і бажано послухати як відповідає на економічні та інституціональні питання Зеленський на прес-конференції.
Одне діло гигикати з комедійного шоу по телебаченню і абсолютно інше діло, коли кандидат мукає і мекає не вміючи сформулювати відповідь на питання про податки та економіку, соціалку та комуналку. Та й що може відповісти людина, для якої подібні питання, як китайська пісня- звучить гарно, а про що хз.

Мой дом Европа

100%

Олександр

Справді. Людство отримало, комп’ютер, інтернет, Гугл як інструмент, а частині вони замінили розум! Деякі речі потрібно ЗНАТИ, а не гуглити. Через рік, коли побачите, що команда Зе обдєлалась-не розгуглите!

Ната

Оооооо, що професіонал, то професіонал….. Вже скоро доведе місто до того, що не буде кому голосувати: частина вимре від викидів кроноспану, курчаку і інших подібних забруднювачів, а інша частина повтікає в пошуках кращої долі (теж завдяки подібним “професіоналам”, які зараз при влад і і довели людей за межі бідності….)

Костя Омелянець

Андрію, хайпувати на актуальних темах і бути політиком – різні речі. Фотографуватися з різніми одіозними фігурами і бути політиком – різні речі.
Ваш рівень – серіал “Слуга народу”, працюйте на поприщі розмовного жанру, у вас виходить.
А політику лишіть професіоналам.

Андрій Кравченко

Поважаю Вас, що думку висловлюєте не під ніком)

Ігор

Професіонали – це хто?

Леонід Ілліч

Один такий професіонал сьогодні о 15.00 звітуватиме в міській раді на першому поверсі про свою роботу мера. Наш дорогий Віктор Борисович Сапожніков.

sania

ви це написали в 15:44))))

Анатоль_ БІДЗЮРА

Невже?? А оголошення були?

Олександр

По бачку ТТІ подивитесь… Це через місяць можемо почути сенсацію-я вже не Сапожніков – я The chobitkov! І завжди в душі ним був!

Артур

Отакі молоді люди й побудують Україну! В політиці є головне правило не бійся! Не бійся погроз не бійся труднощів. Політика це велике та глибоке болото. Те болото засасує швидко і уже не відпусте! Якщо захочеш іти в політику Кравченко мусиш усвідомити для себе наступне. Багато друзів відвернуться, лишаться лише ті що в могилу готові за тобою йти. Політика лише для сильних людей які зможуть пройти неймовірно складний шлях до олімпа! Раджу і надалі бути телезіркою. Політика такого доброго зїсть. Щоб ти не вибрав у своїй долі знай Нововолинськ з тобою завжди!

ігор

ти за весь нововолинськ не говори

Олександр

А Зе- це молодий і чесний? Як на мене-ні одне, ні друге… По віку в категорію “молодь” – не попадає, гроші по офшорах розкидав, “хатинку” в Іспанії заникав… А податки з корпоратирів чесно сплачував? Такий побудує країну!… Для”сигаретчиків”, “валютчиків”, “юль і бень ” і їм подібним. Та й “Андрійко” вже не хоче бути мером Нововолинська-рівень “не тот”,та й на Радарі можуть обі*рати… Мені, наприклад, зрозуміла-поїхав сусід в Київ хатинку комусь будувати… Результат зрозумілий. А “Андрійко”-? Маю право знати про”політика” все…. . Проблема зовсім в іншому… Не бачу я в Нововолинську кандидата на мера… Але перед виборами якесь Ге чи Су… Читати далі »

Артур

Кравченко послухай мене постарайся взагалі не реагувати на коментарі. І нічого не відповідати. Я навчився не реагувати та не злитися в таких ситуаціях. Ти не розумієш влада людей так дістала за 5 років що люди злі наче вовки на владу. Ти трішечки торкнувся влади. Люди думають що ти з владою от і усю свою біду виливають на тебе! Зрозумій людей! Подумай як не підставляти себе своїми коментарями! Я писав що політика це болото! Так ось ти лише підійшов до болота.

Вікторія

Артуре, вже земля Нововолинська знає й має отакого молодого, ще й якого не лякливого, добре дотумкавшого, що, куди, коли й для кого, передового орденоносця-грантожера та базікала-піарщіка цілого голову селищної ради- Топорівського: а що набудував- надбав-залучив-навів лад- створив робочі місця, то аж у Мексиці напевно чути у новинах, що за диво-голова, нє? Але ж молодий, і навіть якогось там виша відвідував, корки має. От тільки до молодості та корок не завадило б десь пошукати ще мозок, порядність та бажання бодай щось робити не язиком для місцевості, де ти сидалище вмостив.

Андрій Кравченко

Дякую)

Анатоль_ БІДЗЮРА

До А. Кравченка. Якщо йдеш у політику, щоби розбагатіти – Господь тобі суддя. Таких у нас неміряно. І в Нововолинську теж. Трохи не увесь депутатський корпус, міська рада, верхівка місцевого “айсберга” та виконком із “червоними директорами”… Зі своїми приватними загонами бандюків, слуг і родичів. А скільки іще окрім них!
А якщо станеш політиком із ідейних, патріотичних переконань для добра і правди Україні – народ підтримає, безумовно. Головне – не брехати і не красти.

Вікторія

О, боги! А для чого ж ще ідуть у політику? Саме для збереження-легалізаії-набуття своїх матеріальних активів, налагодження зв’зків з впливовими особами, знайти вигідних партнерів по бізнесу- віджиму- прихватизації. Може хтось із Нововолинців знає хоча б одну особину, можна перелопатити подумки усю багатостраждальну Україну, яка прийшла у політику і кинулась грудьми на дзот- почала діяти виключно згідно Конституції, залишилась кришталево чистою, без квартир-будинків-дач-авто- та якогось напівлегального бізнесу, які наче з помахом чарівної палички, з’явились під час політичної діяльності? Люди, чи ви не бачите й досі? Що кожне створіння з утроби матері бачить отой безлад, хаос та беззаконня, але не хоче приймати… Читати далі »

Вікторія

Для того, щоб щось зробити для міста, у політику абсолютно не обов’язково йти:
– посади дерева біля свого дому;
-не плюй на тротуар;
-не не кидай недопалки;
-не виламуй лавки, двері у під’їздах,
-не викручуй лампочки і бий їх;
-не роби з під’їздів та з вулиці туалет та наркопритон;
-не проходь повз насилля;
-не чини насилля;
-не бери того що не твоє;
-поважай інших людей;
-стався до дітей, як до особистості;
-не відповідай на агресію агресією, краще скажи “привіт”, можливо їй потрібне просто добре слово, адже “собака бывает кусачей, только от жизни собачей”;

Хіба для цього вищеописаного потрібен мандат? Клоуном теж не потрібно бути. Потрібно ідентифікувати себе, як ЛЮДИНУ.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Дякую, Вікторіє! Приєднуюсь до кожного Вашого слова. Не стануть нововолинські виборці чинити правду – це ж так важко… Як і не будуть боротися за її торжество у місцевій нашій владній команді посеред найвищих її керівників. А брехати людям і служити “паничам” дуже легко. Назву їх поіменно: Міський голова, голова міського виконавчого комітету, голова міської ради Віктор Сапожніков. Перший заступник\секретар міської ради\депутат міської ради Андрій Сторонський. Заступник міського голови\депутат міської ради Володимир Рожелюк. Заступник міського голови Олександр Громик. Ну, і решта – деякі депутати міськради, виконком, “червоні директори” комунальних організацій, бюджетні керівники шкіл, ДДУ… Правда і закон їм навіть не сняться.… Читати далі »

Олександр

О.!!! А я думаю-хто навчив так “морозитись” Зе! Артур, пора в Київ!

Андрій

Андрію, спочатку реалізуй себе та покажи на що ти здатний у свому місті, і тоді весь Нововолинськ тебе підтримає. Вибач, але поки що в тобі я бачу коміка і не більше.

Ніна

Мораль статті, не була підтриманна читачами, з огляду на заслуги головного героя і його покровителів.

Олексій

Читаю ті коменти що тут що на фейсбуці ….все не так…. Каштани обрізають біда , яблуні хочуть зрізати і побудувати дом (всі потрібні яблука )часи поставили не в тому місці ,Сапог на джипі їздить також не подобається, той клоун а той м…дак . .якщо такі ви розумні то до вас питання :а що ви зробили для міста ? Душить та жаба постійно …..

РАДАР

Зрубані яблуні з каштанами до мерського джипа не туліть. А Сапожнікову і Ко вже пора пересісти на лавочку під тим годинником.
І розкажіть нам, будь ласка, що ВИ зробили для міста.

Вікторія

Дійсно людей душить жаба, та жаба виросла і розпухла до розмірів динозавра.
У жаби навіть є ім’я, ба, вона,як султан з багатьма іменами: Зубожіння-жалюгідні зарплати-непомірно високі тарифи на неякісні послуги- непомірні ціни на продукти- відсутність нормального медичного обслуговування- розкрадання на рівні владних структур надходжень платників податків- тотальна корупція- розкрадання владними функціонерами майна громад міст та селищ- фактична відсутність правоохоронних органів- ручне управління судовою гілкою влади.
Ця жаба душить та тисне своїм масивним тілом і не дає можливості працюючим законослухняним громадянам не те що успішно розвиватись, навіть елементарно спокійно жити.