Асфальт ім. Коптюка зазеленів

27 2120

Двірники цікавляться, скільки їм іще підтирати за другом мера.

Замість прибирання вулиць полють… тротуар! 

 

Торік нововолинці тішились, як діти, що довкола стадіону почався благоустрій.

За особистою вказівкою мера там заасфальтували доріжки – ті, що ближче до багатоповерхівки на проспекті Перемоги.

Багатоповерхівка воістину багатостраждальна: депутата Нововолинської міськради Климовича мешканці з підвалу ніяк не викурять, а самим картоплю й інструменти зберігати ніде… і дійти до свого під’їзду крізь стихійні торгові ряди не завжди вдається.

 

На задньому плані – та сама багатоповерхівка

 

Але то таке. Меру теж жити в орендованій у племінника віллі несолодко. Отак визирне у вікно, а там то секретар міськради, знаний туєлюб Сторонський машину під елітною новобудовою ставить…

То маніяк промайне, який полює на жінок у кущах під міськрадою…

То Віталік прийде з мегафоном і гуртом молоді гукати: “Сапожніков, виходь!”

То беззарплатні шахтарі колядувати припруться.

І ніякого тобі відпочинку після напружених трудових буднів.

Коротше, від вілли племінника мера повертаємось на стадіон.

 

 

Друг Віктора Борисовича Сапожнікова – асфальтовий монополіст Коптюк традиційно виграв тендер на благоустрій прилеглої до стадіону території.

Мешканці багатоповерхівки годинами розчулено дивились із балконів, як після затяжного риття й кількамісячного бардаку відчайдушна бригада кладе асфальт у багно. Навіть побились об заклад: скільки пролежить те покриття без ремонту – 2 роки чи 3?

Наразі минуло лише 9 місяців. І сталося диво: афальт забуяв, як трава у козячому парку! Він зелений-зелений, як наш новий президент.

Двірники регулярно виполюють травицю на тротуарних доріжках. Якби не сумлінні двірники – ці фотки були б іще колоритнішими.

Втім, і так зрозуміло: Коптюк знову вас, платники податків, на…коптюкав.

 

 

Двірники цікавляться, скільки їм іще підтирати за другом мера. Замість прибирання вулиць полють… тротуар! 

 

Фото – Артур

Текст – РАДАР

У ТЕМУ: 

Наш ревізор перевірив тротуар біля стадіону. Оцінка: песець із плюсом

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

27
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
14 Автор коментаря
Шахтар

Це повний пісец

Стюарт

як вже цей цырк задовбав!!!

Педро

Ну так роби щось, а не жалійся…

Анатоль_ БІДЗЮРА

“Накоптюжив”, знову. Ну, це вже в Нововолинську, зона не тільки “сапогізму”, а й “коптюківщини”! Слава постійному його “роботодавцю” Віктору Борисовичу! Невже і цього разу прокурорка-очільниця Володимир-Волинської міжміської прокуратури В.Книш, промовчить?? Ага, кажете заяви не було? А це вам що, хіба не заява? На увесь світ!

Артур

Мені двірники розповідали що вже з ніг падають а нічого зробити не можуть. Та рослина просто виламує асфальт пробивається на зовні до світла та тепла. Двірники уже навіть кропили хімією не бере взагалі рослину. Сапку зламали навіть так сапали. Рослина дуже живуча.
Хімія проти бур’янів її не бере взагалі, сапки як сірники ламаються а асфальт зеленіє зеленим килимом та кришиться через рослину.
Моя порада директору ВУКГ. Щоранку перед роботою брати сапочку та займатися зеленим фітнесом. 🙂
Двірники вже навіть кислоту зі старих акумуляторів зливали та поливали асфальт. Не бере. Отакий чудовий квітучий асфальт поклав асфальтний король!

Олександр

… Я ж писав і не одноразово-навіть двірнику потрібно мати клепку… З ніг вони падають… А якщо дадуть команду травичку задом скубати? Хтось їм давав наряд “полоти” асфальт? Правду кажуть-“застав дурня богу молитись-…

Жителька

Може саме тому кладуть Коптюкові бракороби такий “Коптюковий” асфальт в нашому місті… бо директором Нововолинського асфальтного заводу є рідний синочок Коптюка Сирожа – який в школі був майже двієчником, який замість того щоб вчитись, всю свою молодість проводив в усіх барах міста, постійно “чудив”, постійно їздив п’яним за кермом (серйозні таткові знайомі завжди відмазували) та постійно розбивав усі таткові автомобілі. Якому дістався величезний таткововий будинок, і хто став директором нового таткового асфальтного заводу.
Якщо нічого не зміним – так і будемо жити далі, і самі і наші діти.

Педро

Знатно поржав))))). Коли таке вживу побачив). Ну і?? шо будете робити далі? обсуждати це і битись головою в монітор чи заставите того майстра за свої гроші і плюс вкрадені з цього ремонту зробити наново? ))

РАДАР

А ви в курсі, що в місті депутатів -як гною? 34 міських, 4 обласних. Іще й цілий мер є. Плюс 11 членів виконкому.
От із них і питайте, ви ж виборець.
А тут вам нічого не винні. І битись об монітор тут точно не будуть.

Мама

Ніде нема такого б……,як у нас у місті,а все тому ,що у нас немає мера!!!не боїться ні Бога,ні людей!

Олександр

Вам скільки років? Думаю, Ви народились при цьому мерові!

Мама

А до чого тут мої роки?

Олександр

… Бо довго Вам його ще терпіти…

Сусід

Загнати всіх депутатів на той асфальт і хай ходять туди сюди поки не витопчуть всю траву.За одного керівника хай страдають всі може дойде .

Олександр

І Вас до них-Ви вибирали!

Олександр

А депутати тут яким боком? Хтось бачив проектну документацію на ті тротуари? Акт прийомки, підписи… А в мера, чи голови ОДА питання – що то за порнографія, не виникало, коли він на той тротуар ступив? Це так в Брестському будівельному інституті “кадри” “кували”? А правоохоронці все життя в гівні сиділи, що раді і такій “цивілізації”? А де Зе-команда? Що, всрались?

Ліза

ЗЕ-команда тільки роботу почала а ви вже і тут її ***…

Зебіл

Не трож Зе-команду.

Педро

Звісно не вині). Я тільки за! руками і ногами пані Камишнікова, за тещо ви робите з допомогою цього сайту. Це вже хороший інформаційний крок для міста. А я вибирав не чобітка а Недищука. Але на жаль він не пройшов.

Олександр

Ніхто не голосував за Сапожнікова… Кого не спитай… Через рік не знайдеться і тих, хто за Зе голосував…

Життя

Наталю. Я Вас дуже поважаю. У Вас талант журналіста. Моя думка: поки буде цей спрут (мер і всі його підлеглі керівникі) нічого не зміниться у нашому “європейському” містечку. Ніякий депутат,якби навіть мав свою думку,схожою з коментарями на РАДАРІ, нічого не зробить. Інакше не буде депутатом. Все що вирішив мер не обговорюється для них. Знаєте, це якийсь триллєр,а не життя у наших городян. Голівуд, де ти? Сценарій є. А от життя нормального немає. А так хочеться

Олександр

Якась думка не зрозуміла? А до чого п. Наталя з її талантом до бардака, який твориться в місті? Ви за кого голосували? Вибирали ж депутата, мера Ви, а не Радар для вас… Встали… і пішли… Боротись за СВОЄ щастя.

Житель

На доріжки виділяли бюджетні гроші, тому має бути хоч якась проектна документація де має бути ціна роботи з урахуванням затрачених матеріалів, де має бути зазначено якої товщини має бути асфальтове покриття та якої товщини має бути (обовязково) щебнева подушка під цим покриттям. Щебневої подушки, я так розумію, там ніякої немає, а асфальтове покриття мінімальне і в один шар…
Цікаво, скільки Сапогом та бракоробом Коптюком було “приватизовано” на цих доріжках бюджетних коштів?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Потрібно було б дослідити фрезеруванням товщину доріжки. І подивитись: А що ж там, під тоненькою шкірочкою асфальту?? Скільки піску, щебеню, смоли…
Це вам, Вікторе Борисовичу, не у Карпати, і не у Милятин чи Грушів на “царські полювання” їздити, як вбачається. Навіть, і не в Отвоцькій гміні по 4 дні святкувати незалежність Польщі. :)))
Зробіть ці дослідження, ті хто молодший! Це ж так просто.

Олександр

А що не так? Чимсь хтось невдоволений-білет в руки і в Київ, Ви ж вже преЗЕденти! А Нововолинськ – демократичне місто і мер у нас вибраний-нам подобається! Колись шахти диміли – зараз не димлять, колись дівчата на фабриці пилом з вати дихали-зараз ні! Колись всі сиділи за залізним занавісом – а з теперішнім мером нововолинці по усьому світу! Скоріше б вибори-закріпити успіх…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Гарно сказано. І я вважаю, що нині, коли майже увесь промисловий потенціал Нововолинська лежить в руїнах, потрібно таки “закріпити” цю “перемогу” нині поки-що діючого міського голови на мабутньому поході в його “6-ту каденцію”. Хоча, він давно вже не мер, на моє глибоке переконання.
Такий собі совдепівський уламок минулої ери тоталітаризму, який ніяк не може змиритися з втратою ідеї гегемонії спотвореного інтернаціоналізму. Завдяки нашій боягузливості і нерішучості.

Василь

Ну, вже ж дає тобі мер красти мільйонами, https://radar.in.ua/yakym-bokom-koptyuk-likarni-griye-moroza-nagrivaye-byudzhet/, зроби за один раз якісно, не пали контору, не підставляй мера. Таке враження, що з Коптюком складають угоди на виконання робіт, держслужбовці, або корумповані, або психічно хворі.