аттт

АТБ наступає – Сапожніков задкує і торгується

71 3534

ХРОНІКИ ПІКІРУЮЧОГО АТБ

Спільнота “Нововолинськ без Сапожнікова”, 29 травня:

УВАГА, нововолинці!

У сквері на честь загиблих шахтарів (біля “1000 дрібниць”) розпочались якісь роботи. На базарчику біля стадіону люди казали, що там хтось будуватиме автостоянку.

Я запитав у робітників, що то є. Відповіли: власник, який викупив перший поверх колишнього навчально-курсового комбінату, облагороджує територію.

Не дуже вірю. Хто щось знає про це?

 

 

Там, схоже, ВІДХОПИЛИ 5 метрів скверу. Вже готують під асфальтування.

Окрім комунальної території, будівельники, вочевидь, наміряються “приватизувати” декоративні лави, урни, бордюри, дерева… які вартували нововолинській громаді купу грошей. Все це – комунальне майно. Не міського голови та заступників – наше з вами!

У кожному квадратному метрі асфальту, у кожному кубометрі цегляної кладки на будинках, метрі погонному тротуару чи міської землі закладена частка (у грошовому еквіваленті) кожного з вас. А також ваших дітей та онуків. Усіх, хто народився і живе у зоні “сапогізму”, якою вже давно є Нововолинськ.

Місцеві посадовці – на утриманні громади. Хто з них давав дозвіл на роботи у сквері? Яким № рішення міськради чи виконкому? Хтось узяв хабара за незаконні дозволи?

 

 

Там був іще декоративний паркан  – колись… із кераміки, мистецька робота.

1 червня:

Щодня відстежую ударне будівництво на першому поверсі приватизованого УКК, що по пр. Дружби, 8а. Припускав, що громадську комунальну землю у сквері навпроти «1000 дрібниць» відтиснули. А сьогодні переконався у цьому!

Будівельники демонтували декоративні світильники, встановлені по периметру. Вирівняли землю, завезли щебінь і викопали траншею – вочевидь, завтра будуть заливати фундамент під щось.

 

 

Запитання до заступника міського голови – В.Рожелюка, який курує комунальну галузь міста: що, й на цей раз моя «інформація є безпідставна, перекручена і неправдива»? Як ви написали у Волинську облдержадміністрацію щодо моєї заяви про саботаж закону “Про декомунізацію» в Нововолинську.

 

 

Схоже, що сквер на честь загиблих шахтарів після початку  ремонтних робіт на нижньому поверсі триповерхової споруди, давно приватизованої київським бізнесменом, зменшився на чверть.

Та й сам він – із клумбами, лавами, пам’ятником шахтарю, декоративними урнами для сміття – став зовсім іншим. Якісь люди вивернули бордюри, почали знімати асфальт на алеях і, вочевидь, різатимуть дерева у сквері.

Чи про це знають у виконкомі Нововолинської міськради? Чи дозволив це міський голова Віктор Сапожніков? Чи бодай трохи контролює перепланування скверу головний архітектор міста Михайло Вісьтак?

А депутати Нововолинської міської ради давали дозвіл на використання (продаж) цієї земельної ділянки?

 

 

Де обласні та місцеві депутати? Куди поділося пихате та запаніле керівництво міста?

Воїни АТО, активісти, волонтери, члени депутатських комісій, поліціянти, прокурори, приручені члени виконавчого комітету Нововолинської міськради, комісія по боротьбі з корупцією, яку очолює заступник міського голови… Шахтарі, врешті-решт. Агов! Куди поділись?

А.БІДЗЮРА

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

71 Коментар "АТБ наступає – Сапожніков задкує і торгується"

повідомляти

У шоці
10 місяців 19 днів тому

Невже Бідзюра працює на мера і на Ярему? Яремі поперек горла АТБ ( конкурент його магазину Аміго. Ярема переживає що значно зменшаться його прибутки після відкриття там АТБ). Ярема думає що можливо зробити щоб там не відкрилося АТБ, а Анатоль йому помагає?

Відредаговано
Модер

editor
10 місяців 19 днів тому

Укотре переконуюсь: деякі аноніми або не читають текст – одразу коментують… або не думають.
Тут не йдеться про ще один супермаркет. Тут ідеться про відсутність у місті влади – вона в нас тільки для показових виступів і для оборудок у залаштунках!
Ідеться про повну відсутність контролю над будівельними роботами у комунальному сквері. Прийшли дядьки, повалили ліхтарі, ламають асфальт, завтра викорчують дерева.
Громадських слухань іще не було! Жоден дозвільний документ міська рада не затвердила! То якої холери валити майно, придбане коштом громади?

Валік
10 місяців 19 днів тому

Пам’ятник хоть на місці ще? Бо з таким ремонтом вони і пам’ятник знесуть не то що ліхтарі бо він їм вхід в магазин буде затуляти.

нововолинець
10 місяців 19 днів тому

Те «майно» вже давно постаріло , валять щоб зробити щось нове , креще . Чому зразу починати робити паніку ?
«Знесли ліхтаря!» , «знесли лавочку» О ні! То може менше п‘яниць там збиратись буде !!!

editor
10 місяців 19 днів тому

та зносьте хоч мерію, якщо є проект і дозвіл. Тільки дерева не валіть. 🙂
А тут, як вбачається, жодного дозволу.

Фея
10 місяців 18 днів тому

Ідея СУПЕР!!! А давайте всі ліхтарі і лавочки позносимо, то п’яницям збиратися буде ніде і ,можливо, ті пивниці вимруть через відсутність точок кучкування – як мамонти!..☺

Світлана
10 місяців 18 днів тому

Пані Наталію? Чому видалили мій коментар по цій темі? Чи тому що моя думка не збігається із вашою? То деж справеливість про яку ви так часто говорите?

editor
10 місяців 18 днів тому

всі ваші коментарі вже тут. Пані Наталія сидіти за компом і всі їх посекундно ставити не зобов’язана. Має час – ставить. І вона не питає, де ваша совість і вдячність.

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 18 днів тому
Я не ФОП і не середній бізнесмен. Мови про конкуренцію між торговцями не веду і не збираюсь ставати на чийсь бік. Хоча, конкуренція має таки бути – чесна і здорова – як у Дарвіна: Виживає найрозумніший і найсильніший. У вас, аноніме “У шоці”, вочевидь вкрали шматок зеленої зони із числа тих насаджень, які все більше стають дефіцитними у Нововолинську, а ви шукаєте яким чином мене обляпати брудом. Шахраї, а це доведено мною у судах, все більше набирають сили. Скажіть, у якому місці в Нововолинську заклали парк, зелену зону тощо, окрім тих, які були висаджені до пришестя нинішньої владної команди? Чим… Читати далі »
Фея
10 місяців 18 днів тому

Точніше сказати “до нашестя нинішньої владної команди”. Ото воно і є, що нічого не насаджували, тільки викорчовують. Мені подобається східна теорія, що людська душа перероджується і живе вічно, бо тоді всі ниці чиновники і хапуги в результаті духовного занепаду у наступних життях стануть мишами, повзучими гадами – і таки хтось їх та з’їсть або вб’є – таким буде їхній кінець. Ті хапуги вже погубили свої безсмертні душі

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 18 днів тому

Ця процедура в індуїстській релігії називається реінкарнація. Пам’ятаєте у В. Висоцького: “А если туп как дерево – родишься баобабом. И будешь жить три тыщи лет пока помрешь!” :)))

Валік
10 місяців 19 днів тому

В мене коментар стосовно лише самої будівлі і все. Я не архітектор але я на свої очі бачу процес ремонту. Буде 2 поверхи! Один поверх буде 0 підземний а другий надземний 1 поверх. Буде спуск в підвал входом в магазин скоріш за все. Архітектори АТБ, які планували цей ремонт будівлі, невже торгова зала буде в подвалі???

Сам собі на умі
10 місяців 18 днів тому

Це будівля жені чижа він продав атб під магазин що не зрозуміло .Так само як і юджин його .і там зараз атб

editor
10 місяців 18 днів тому

а давно це будівля Чижа? Власником був киянин, ректор вишу.

сам соби на уми
10 місяців 18 днів тому

рокив 10 там був його бар не памятаю як називався вхид вид 1000 дрибн

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 18 днів тому

Там був нічний клуб. Тримав його колишній мент. Але, приміщення він орендував. Потім там іще існував один заклад “громадського харчування”…

ДЖИН АЛЛАДІН
10 місяців 18 днів тому

Не так щоби й дуже. Із рік тому. Попередній власник оцінив її у $ 3 млн. Довго продавав. Сторгувались.

сам соби на уми
10 місяців 18 днів тому

юджин продали за 400000 дол вот гроши на ремонт и знову продадуть це бизнес детка

Валік
10 місяців 19 днів тому

Мені самому цікаво а деж буде там стоянка?

Фея
10 місяців 19 днів тому

Жодне дерево, та навіть кущик!!! викорчовувати неможна. Навіть коли є дозволи, то ці дозволи незаконні. Те ж саме стосується асфальту, лавочок. Ну ладно там костку покладуть, але так нищити все заради того, щоб новий магазин було здаля видно!!! А у місті таке робили вже не один раз і все всім зійшло з рук. Влада продажна, а підприємці знахабніли. Чим люди будуть дихати, яким повітрям без дерев і скверика?

Фея
10 місяців 18 днів тому
Є ще інші негаразди, про які ніхто не каже і не пише – архітектурна забудова не передбачала від початку у центрі міста і у тому районі такого масштабного торгівельного центру і такої кількості (такого напливу) вантажного ілегкового автотранспорту. Всі негативні зміни необхідно передбачити і врахувати початковий архітектурний план забудови, бо, можливо, почнуть руйнуватися прилеглі будинки, виникнуть (100%) серйозні незручності /шкода для життя чи здоров’я для мешканців цього району. Ці всі нюанси має враховувати незалежна експертна комісія, до якої ходять фахівці різних рівнів і спеціалізації. У цивілізованому світі часто такі магазини відкривають на околиці міста – на околиці і доїзд кращий… Читати далі »
Петро
10 місяців 15 днів тому

Факти в студію !! І то обгрунтовані, а не мова про якісь кущики і не існуючі навіть в майбутньому ситуації. Чим кращий потрісканий асфальт замість нової втрамбованої костки??? Чим кращі старі обпльовані полускані поламані лавки замість нових які поставлять??? Хто сидить в скверику ви чи алкаші кожного дня??? Як почнуть руйнуватися прилеглі будинки?? Зірки змістяться? Будинки попідсуваються один до одного?? Карєр вирито шо шось їм станеться?? Яка шкода буде для мешканців цього району?? Сморід із олійного заводу зникне?? Майте діло до олійного краще!! Все. Я все сказав!


Відредаговано.

Модер

editor
10 місяців 15 днів тому

Тобто “втирати діч” і “триндіти” ви більше не будете, Петре? Підете “читати книжки”? 🙂

нововолинець
10 місяців 13 днів тому

А ви там часто «дихали» ?
там тільки алкаші і наркомани дихати могли , якісь нещасні 2 дерева і розбиті лавочки а ну і ще побитий астфальт! Ви що знущаєтесь ? Краще за «парк» сваріться , хай там лад наведуть а не за те що хочуть нормальний тратуар виложити і хоть щось нормальне зробити з тим «сквериком»

Чхати на приниження
10 місяців 19 днів тому

Хоча б до Біг-Бена не добрались. А то як нововолинцям без нього ?
А тут http://radar.in.ua/koptyuk-prypuh-vid-bezkarnosti-lyudy-na-bazarchyku-obureni-do-kraju/, що гроші забрали і по скверу?

Валік
10 місяців 18 днів тому
В нашому місті буде уже 3 магазин. У Вололодимирі жодного нема? Чому так??? Можливо мер Володимира їх не пускає в своє місто? А можливо я помиляюся і АТБ самі не хочуть починати свій бізнес у Володимирі бо місто бідне якщо порівнювати з Нововолинськом. Тут Шахти інші підприємства а у Володимирі мебільна фабрика, цукровий завод і ще з десяток малих приватних фірм і натому все. Нововолинськ великий промисловий гігант був колись а тепер сумно навіть згадувати. Яке було потужне промислове місто в 60-70 роках і яке зараз. Ходять чутки що в Іваничах теж має з’явитися АТБ а місто Володимир чомусь компанії… Читати далі »
Олександр
10 місяців 18 днів тому

Валік,а за які *шиші* бідне місто все переасфальтували? А ще я щось не чув від нового голови ОДА,що Саганюка потрібно *просити* щоб ще з десяток років побув мером…У МЕНЕ Є МРІЯ,як казала королевська-ХОЧУ ПОБАЧИТИ НОВОВОЛИНСЬК І ВСЮ УКРАЇНУ БЕЗ ЦИХ *ПРОФЕСІОНАЛІВ* ХРЕНОВИХ!

Петро
10 місяців 15 днів тому

Для чого задавати риторичні питання?? Якщо так цікаво – дзвониться до власника АТБ і питається.

editor
10 місяців 15 днів тому

Телефончик власника АТБ підкажіть.

Петро
10 місяців 3 днів тому

Гугл для кого придумано?? Все у відкритому доступі. Тримайте – http://www.atbmarket.com/ru/about/info

Нововолинець
10 місяців 18 днів тому
У тому сквері одна алкашня бухає і наріки під вікнами ширяються. Тут діти не граються. Я за те, щоб його повністю вирізали і зробили нормальну парковку, бо у цьому місці і банк, і магазини будівельні. Тут ніколи нормально припаркуватися не можна. Якщо ще й АТБ буде без парковки як на Перемоги біля роддому, то буде взагалі капець. А наша влада така як і скрізь. Взяла бабло і мовчить. Вона ще такі вкиди може і сама провокувати. Типу люди бунтують, докиньте бабла. Такшо хочете того чи ні, а виходить що Сапогу такі претензії тільки на користь. На жаль. Хоча по-нормальному, то… Читати далі »
editor
10 місяців 18 днів тому

Щодо вкидів. Заголовок прочитайте. 🙂

Фея
10 місяців 18 днів тому
Практичні англійці ніколи на викинуть старий стілець, бо він вже старий і не вписується в інтер’єр – вони спланують інтер’єр так, що той стілець гармонійно поєднається з новою обстановкою і служитиме ще гарно і довго. Категорично неможна чіпати дерева і кущі, навіть лавочки, бо проблема не в лавочках і кущах, а в наркоманах і алкашах -такий вже в них менталітет, івони знайдуть собі зовсім інше місце для збіговиськ, і не факт, що прихильникам ідеї все зносити і валити те нове місце сподобається😃 Вже відомі випадки, коли суд зобов’язував забудовників зносити будівлі і надбудови і компенсувати завдані збитки. Ті,що тут пишуть… Читати далі »
АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 18 днів тому
Саме так воно й є. У Нововолинську віддається за так і продється все: совість, гідність, присяги місцевих і державних службовців, депутатські звання, посади, земля, будинки, ДДУ, школи, недобудовані лікарняні споруди разом із комунальною землею та відрізані місцевою владою від дитсадків ділянки їхніх територій, навіть імовірно, – шкурні інтереси місцевих бюрократів… Солдати ЗСУ і бійці АТО! Ви захищаєте рубежі землі Української Держави на Сході від путінських загарбників. А тут – в Нововолинську, йде повзуча гібидна окупація етнічних українських земель та майна територіальної громади колабораціоністами (зрадниками) всіх мастей – державними та місцевими. Невже не бачите?
editor
10 місяців 18 днів тому

Я ж не кажу, що люди, які радіють появі АТБ і носять туди свої гроші, підтримують двох дніпропетровських мільярдерів і своїми коментарями тут працюють на них. 🙂
Хоча саме так воно і є.

Фея
10 місяців 15 днів тому

А у нашому дворі алкашня збирається – то що робити???

ДЖИН АЛЛАДІН
10 місяців 18 днів тому

Кажуть знаючі люди, нібито меру заплатили 50 000. Не у ₴ а в $.
Золота земля у Н-Волинську стала.
Золотий ти наш мер! Скільки тобі ще дати, щоб пішов на *** (вказано напрямок. – Модер) із міста? Назви суму.

editor
10 місяців 18 днів тому

50 тисяч доларів хабара за невтручання в явно незаконне будівництво?
При тому, що міська влада перебрала на себе функції держархбудконтролю – і пан Сапожніков цим нещодавно похвалявся…

Олександр
10 місяців 18 днів тому

САВЧЕНКУ почитати такі коментарі потрібно перед тим,як шльопати різну чепуху. Бо інакше його вислови не назвеш. Можливо едітор візьме на себе ще трішки-перенаправляйте деякі думки народу на фейсбук Савченка,будьмо ближчими до влади!

4813
10 місяців 18 днів тому

Боже фанарі викорчювали і лавкі….просто жах!)))
Вони ж старі вже і нікому не потрібні!Скрізь так роблять. Поставлять вам там нові лавкі і ще краще можливо буде!Зробили кіпіш з нічого!

editor
10 місяців 18 днів тому

Зобов’язані поставити кращі, якщо викорчували ці лави і світильники.
Відсутність дозвільних документів і громадських слухань на час “корчування” – це “нічого”, це нормально?
А скільки коштує така відсутність – 50 тисяч у.о. в чиюсь глибоку кишеню?
До речі, ВУКГ ті світильники й лави вже списало? а коли?

Коли Ніколи
10 місяців 18 днів тому

Тоді, коли й кілометри алюмінієвих дротів із ліхтарями. Коли замінювали по (майже всьому) місту провода на нові, в ізоляції, а старі знімали.

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 18 днів тому

Я знаю, хто цю маячню написав: “лавкі”. Пам’ятаєш, НС, – “цуцикі знову голодні”. Так пише тільки один наш депутат – лисий і неповторний. :))) До речі, у сквері ліхтарі зовсім не старі – вони були у робочому стані. Лавки (металеві каркаси) теж у відмінному стані. І бордюри не коптюківські – не розсипаються. Та й покриття алей ще нічого.

editor
10 місяців 18 днів тому

та він не один такий безграмотний. 🙂

Світлана
10 місяців 18 днів тому

Люди! Ну скільки можна рахувати чужі гроші? Може вже пора самим щось робити? Як щось робиться -погано. нічого не робиться- теж погано ( і в усьому винна влада). Може пора вже підняти одне місце з дивану а не тільки коменти писати в мережі?

editor
10 місяців 18 днів тому

то піднімайте! 🙂 Пора.

Світлана
10 місяців 18 днів тому

Ви знаєте я уже не в тому віці ! А що у нашому місті не має молодих і активних людей ?Я завжди говорила що потрібно змінюватися починати з себе а потім щось вимагати від інших!

editor
10 місяців 18 днів тому

Логіку увімкніть і перечитайте те, що ви написали. 🙂

Леонід
10 місяців 17 днів тому

І ні одного коментаря від влади і представника забудовника. Потім, бах, стоянка. Прокинеься влада,оштрафує по мінімуму і всі будуть щасливі. А щоб знати чого чекати потрібно щоб АТБ вивісив план забудови і реконструкції території. Щоб люди знали що чекатир

Петро
10 місяців 15 днів тому

Який ще план забудови?? Була будівля – залишилась. Шо не будь. Фантазія для того є щоб уявити костку замість асфальту!!

Петро
10 місяців 17 днів тому

Лавки – повне ***** розтрощене та не пофарбоване!! Стовби – савдепія! Які ржаві і не факт що світять!! Яка пам’ять шахтарям?? Перший раз таке чую, а візуально ніхто ніколи б не здогадався!! Я безмежно радий що цей глухий загашник нарешті окультурюють!!! В людини є гроші і ця “ду*а” міста нарешті засяє! В чому проблема?? То не асвальт вкрадений і не доложений на дорогах, то не ржаві труби які видають за нові. Це прекрасне вкладення в розвиток нашого міста!! І я більш ніж впевнений що все буде чудово. Солідна сітка магазинів подбає щоб все було чудово!!

editor
10 місяців 17 днів тому

Солідна мережа магазинів мала б почати з громадських слухань. Якщо громадськість не заперечує проти реконструкції та функціонування магазину, то вствновити сигнальні стрічки, загорожу й великий стенд із інформацією про “реконструктора”. Які роботи плануються, в який термін, на якій території, хто виконує.
Однак солідна мережа магазинів діє, як бачимо, дуже несолідно.
Очевидно, що “ду*а засяє”. То що, перейменуємо сквер на СЯЮЧУ ДУ*У?
Ну, і пам’ятничок збацати відповідний, а шо?

Петро
10 місяців 16 днів тому
Для чого сигнальні стрічки?? Якщо навколо їздить техніка то з косткою то цементом то піском то щебенем. Навколо купа працівників які і працюють і слідкую за безпекою! Стрічка потрібна тільки тоді – коли ведуться висотні роботи і обгороджується місце де може щось впасти! Ще тільки не вистачало тут громадкості і їхніх носів у чужому проекті ремонту!! Те що я бачив – особливо навіть прорізання несучих стін з укріпленням металом проємів – виконується на вищому рівні! Стенд ставитья коли щось будується з нуля! А тут ремонт всередині. Це все придирки!!! Я от не розумію в чому проблема?? Що не подобається?? Що… Читати далі »
editor
10 місяців 15 днів тому

ага, розквітає і розквітає. Як ото відкриють магазин чи бар, то просто на очах розквітає. 🙂
А куди ж подінеться “нечисть”? Разом із юними любителями пива (їх найбільше у чергах до каси в АТБ). Під чиї під’їзди?
Стрічки потрібні не лише для висотних робіт. Проект реконструкції скверу вже час оприлюднити. А парковка де буде для автомобілів, Петре?

Петро
10 місяців 3 днів тому

А шо там його оприлюднювати? Замінили один матеріал другим. Ото щоб під під’їзди не ходили – хай мешканці будинків роблять світло біля під’їздів!! Хай окультурюють їх!! А не шукають крайніх у своїй безвідповідальності!! На рахунок стрічок я сказав вище! Тут нема що навіть обговорювати!

АНАТОЛЬ Бідзюра
10 місяців 15 днів тому

Справа не в алкашах, і навіть не в “нечисті”, а в беззаконні що чиниться місцевими владними посадовими особами стосовно землі скверу, котрий належить територіальній громаді Нововолинська. Я, по великому рахунку, особисто нічого не маю проти АТБ, як такого. Справа тут у феодальних методах керівництва і тоталітарного управління містом, яке має місце донині, як спадок і гидка звичка його керівників, що залишились у ньому іще із радянських часів.

citizen
10 місяців 17 днів тому

Є така контора – архітектурно-будівельна інспекція! Варто було б хоч туди звернутись. А ще є такий депутат – Гузь, прізвище! Може хоча б для піару допоможе?

Тролик
10 місяців 17 днів тому

Архітектурно-будівельна інспекці, це сапожнікова контора. Не для того мама квітку родила, щоб за простий люд захищатися!

Олександр
10 місяців 16 днів тому

А Ви ще й допомогу хочете!!!-достатньо пропіаритись!

Дмитро
10 місяців 17 днів тому

я замітив різницю між Приватбанком і АТБ, приватбанк за стількі років роботи,жодного метра костки біля своєї установи не поклав,перенеслися на нове місце так само 0.,АТБ як там не е хоть робе біля своїх магазинів якійсь ремонт..

Людмила Зіменко
10 місяців 17 днів тому

Даремно ви так на ПриватБанк, бо у Благодатному ремонт біля банку робили, та і суть справи не в ремонті – а у правильній організаціїї функціанування і злагодженій роботі тієї чи іншої установи, в повазі до клієнтів, нарешті. Тому вам дизлайк.

Дмитро
10 місяців 16 днів тому

Людмила вам два дизлайка, ви ще мені розкажіть про ремонт на марсі я вам конкретно навів приклад за два приміщення,одне навпроти другого АТБ vs Приватбанк,хочуть щоб АТБ будовало парковку хоча там зараз паркують машини і від приміщення 1000дрібниць і Приватбанку,хай всі власники тих приміщень беруть і зроблять парковку загальну…

Людмила Зіменко
10 місяців 16 днів тому

Я не про парковку писала – а про те, що ви вихваляєте одну установу і безпідставно хаєте іншу. Коли хочете парковку, то вам пряма дорога до мера.

Дмитро
10 місяців 16 днів тому

пані Людмила,за те що я( хаю )одну установу,що не може положити собі костки я теж вас відсилаю до мера,поскаржитися на мене..

Людмила Зіменко
10 місяців 16 днів тому

Перш ніж писати, ви маєте знати, що прибудинкова територія магазинів становить два метра від стіни ( навіть не три метри) так мені пояснили юристи. І коли власник укладає костку далі цієї межі, то це вже зовсім інше питання. А до мера я не піду, бо я парковки не хочу, а скаржитись меру на анонімів – це смішно, як мінімум.
Тему і спілкування закрито.

Дмитро
10 місяців 16 днів тому

(анонімів)це вам не паспортний і не приватбанк що я маю паспорт показувати вам,що адміністратор при написанні коментаря вказує заповнити розділ те і робиш.,тему з вами закрив..

Тролик
10 місяців 16 днів тому

Приватбанк не міська влада, в його обовязки не входить класти костку замість неї. Скоро і дороги державного значення треба буде ремонтувати замість владців?
Зазвичай магазини кладуть костку, а сапожніков записує собі це в заслугу.

Олена
10 місяців 16 днів тому

Повністю з Вами згідна один пандус на 15-му чого вартий.Цікаво хто ще може похвалитися таким.Понабудовують ”куцехвостиків”,або ”гори круті” і тішатся

Людмила Зіменко
10 місяців 16 днів тому

Дмитро, це що – безкоштовна реклама АТБ???

Дмитро
10 місяців 16 днів тому

пані Людмила знову ви не по темі я пишу що побачив своїми очима,та порівнюю,якшо ви хочете реклами то я вам рекламую-смачну салям у Lidlu,сир голандський mimolett в Auchan,та смачні кабаноси в Carrefour..

Фея
10 місяців 13 днів тому

Переглянула ще кілька сайтів і репортажів. Так, дійсно, це проросійське АТБ.
Ситуацію можна вирішити досить простими методами – розвитком малого і середнього бізнесу в нашій країні. Якраз малий і середній бізнес складе достойну конкуренцію таким потужним мережам, як АТБ.
Особисто я в АТБ ходити не збираюсь і це моє рішення остаточне.

wpDiscuz