ботка3

Аварійну машину витягували краном!.. Пригоди на вулиці Полуботка

16 1074

Знову відзначилась непролазним бездоріжжям нововолинська влада.

Три дні тому, якраз напередодні заморозків, аварійна машина “Водоканалу” застрягла у багнюці. Довелося викликати на підмогу підйомний кран.

Мешканці вулиці Полуботка спостерігали цю екстремальну пригоду зі змішаними почуттями.  Співчували водієві, обурювались бездіяльністю мера і його заступників, які геть забули про околиці… а найбільше – шкодували самих себе.

Адже по кілька разів на день, нерідко з малими дітьми на руках, місять оце болото.

 

 

 – Скажіть, як можна вийти на прогулянку з дитиною, коли навіть вантажний автомобіль загруз у БАГНЮЦІ!?!

Задля його порятунку викликали підйомний кран. А мені кого викликати?  – обурюється Іванка Шипук із вулиці Полуботка. – Гумові чоботи не допоможуть вийти на цивілізовану дорогу.

Керівники міста, поясніть, як мені з дитиною сходити в магазин по продукти!!!!!!

Уся вулиця Полуботка підписується під цими словами.

А РАДАР пропонує:

Вікторе Борисовичу Сапожніков, ви б узяли свою молоду команду, прихопили кишенькові ЗМІ і прогулялися нововолинськими околицями! Хто не потоне – поділиться враженнями на камеру. Га?

 

Фотосюжет – Іванна Шипук

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

16 Коментар "Аварійну машину витягували краном!.. Пригоди на вулиці Полуботка"

повідомляти

Гастроентеролог
9 місяців 8 днів тому
А що може відповісти мер міста, якщо кошти, за які можна було б прокласти добрячий шматок дороги на цій вулиці, пан мер освоював у “Борах” зі вгодованими побратимами бобрами і клав з прибором на нас усіх разом узятих, з дітьми, старенькими та тваринками. Правда, В.Б., посміюєтесь собі та метикуєте про те, які наїдки та напої замовите наступного разу, коли знову завітають такі “високі” гості, бо ж не по вулиці Полуботка їх водити, чи то на всюдиході возити? Навіщо показувати “високим” гостям свою абсолютну некомпетентність на займаній посаді? Це ж не комільфо… Так проситься перефразуватись цитата класика: “Карету мені, карету! І… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
9 місяців 8 днів тому

А Віктор Борисович думають собі, скорчивши гидливу гримаску і підленько посміхаючись у сиві вуса: “Пишіть-пишіть. Таке вже 1000 разів бувало, а я відмовчувався. І ви через два дні все забували. Й цього разу так неодмінно станеться! І знову всі побіжите голосувати за мою 6 каденцію”. Доля правди у таких розміркуваннях мера, таки є. Занадто куца пам’ять у нас, панове. І повний нуль контролю за діями нашої, страшенно порохнявої влади. Чому місцеві владні бонзи діють саме так? Та тому, що ми це дозволяємо. А дозволяємо ми їм – буквально все!

Валік
9 місяців 8 днів тому

Та тут раз плюнути рішити цю маленьку проблемку. Меру треба купити маленьку щібйонку тай засипати всі дороги не лише по середині ай під заборами та калітками а потім катком прокатати той щебінь катком. А коли будуть гроші тоді можна буде асфальт уже покласти на готову підстилку зі щебеню. Це стара як світ технологія і дешева. Бо щебінь дешевий а асфальт дуже дорогий. В Китайських селах уже давно використовують цю технологію. І болота немає і машини та взуття чисте.

Валік
9 місяців 8 днів тому

Цеж так легко міськраді рішити цю проблему цеж не так важко купити пару тон дрібного щебеню. А техніку для робіт можна взяти у ( ВУКГ ) і своїми силами все зробити без підрядників. І головне Дешево. Всі села в Китаї уже щебенем уложені.

Валік
9 місяців 8 днів тому

А якби замість водоканалу машини там застряла швидка???

editor
9 місяців 8 днів тому

так отож.

анти чобіт
9 місяців 8 днів тому

кому до цього яке діло,до наших слуг не застряне,а як ви думаєте швидка добирається до сел?

editor
9 місяців 8 днів тому

Людмила Жукова: Мешканці вулиці вибирають мера….. Мабуть, їм така вулиця подобається.

Ульріх
9 місяців 8 днів тому

Хто там депутат на округу Здига чи Рожелюк?

анти чобіт
9 місяців 8 днів тому

сапожніков оце по твоєму європа?

Михайло
9 місяців 8 днів тому

Це ще роківз 10 тому, ми ходили на прийом до нашого мера, він нам показав проект вулиці Полуботка, так там по документах євро асфальт прокладений.Це ж так треба щоб дорогу так розбити!!Пане мер ,купіть на ринку рибацькі чоботи собі і всій своій команді і пройдіться з піднятою головою по своіх володінняхдо чого ви догосподарювалися!Ганьба нашим депутатам!Це не дуже дорого,просто не пообідатиі Бобрах декілька раз а жителям прокладете дорогу!¡

Людмила Зіменко
9 місяців 8 днів тому

У нас у Жовтневому( Благодатному) давно-давно, ще за часів правління пані Сорокопудової у селищній Раді по документах селище було газифіковане, в усіх помешканнях було проведено газ. А в результаті, коли почалася реальна газифікація, за кошти мешканців, в області цей факт і з’ясувався. Головне те, що гроші на газифікацію держава виділяла ще тоді…

анти чобіт
9 місяців 7 днів тому

а на самстроі покладенний асфальт ніби

юрій
9 місяців 4 днів тому

а скажіть но, чому на вул. маяковського вже, як півтора тижня як би ” крадуть ” кабель від укртелекома = сапожніков і ярема заставляють людей переходити на тті??? грошей і тут не вистачає?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 4 днів тому

Цікаве запитання і на часі.

editor
9 місяців 15 годин тому

Ух ти, цю новину зараз читають у Нар’ян-Марі!! 🙂

wpDiscuz