рико

Автобус на плаву. Що накоїла злива в Нововолинську

23 3573

Сьогодні Волинь накрила потужна злива.

Як і інші міста, Нововолинськ умить перетворився на Венецію.

Рятувальники працювали у поті чола. І їм справді було НЕПЕРЕЛИВКИ, бо ж потоп!

Нервували.

 

 

А тут іще водій маршрутки біля центрального ринку переїхав їхній шланг, прикиньте!

І вони… 🙁

 

 

Але рятувальники все одно молодці. 🙂

 

Відеосюжети – Сергій Шустік

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Автобус на плаву. Що накоїла злива в Нововолинську"

повідомляти

editor
5 місяців 23 днів тому

Важкий день у рятувальників, охохох 🙁

Дмитро
5 місяців 23 днів тому

біля озера повалило дерева над дорогою,та залило кілька машин в низині де сходе вода в озеро..

editor
5 місяців 23 днів тому

фотки в студію!

Валік
5 місяців 23 днів тому

Я не розумію. Пожежні помпою відкачували воду з забитого водозливу чи воду від магазина Бадзюня? Важко зорієнтуватися і зрозуміти, що саме вони роблять, в такому страшному потопі? Спасають магазин “Для Вас” чи відкачують воду з вічно забитого там колектора водозливу?

Валік
5 місяців 23 днів тому

Отби хотьби 1 день так тяжко поробив Сапожніков. А то тільки п’ятою точкою в теплому кріслі Сапожніков вміє робити! Хлопці пожарні ви молодці усім велику премію треба дати. Великий вам уклін і вашій професії.

editor
5 місяців 23 днів тому

відео відновили 🙂

ПЕРЕ
5 місяців 23 днів тому

рятувальники .каміням по автобусу з людьми і всі мовчать . ДИВНО. ЦЕ НОРМА . ЦЕЖ ВСЕ БЕЗКОШТОВНО. ЦЕ ВСЕ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Микола
5 місяців 23 днів тому

Мені особисто незрозуміло, чому немає співпраці між рятувальниками і поліцією? Добре видно, як рятувальник кидає в маршрутку якийсь предмет, бо маршрутка наїхала на їх рукава. За логікою поліція мала б перекрити цю ділянку дороги, щоб дати можливість працювати рятувальникам. Таку ж картину спостерігав коли горіла машина біля АТБ, рятувальники тушили а навколо крутились діти, поліція приїхала коли пожежники вже змотували рукава….

анти чобіт
5 місяців 22 днів тому

ви ще вірити в те що поліція на щось здатна?

Re@
5 місяців 22 днів тому

Ну так наша полиция нас (а може себе)береже😁😉

Варта
5 місяців 22 днів тому

Звідки водій маршрутки міг знати що там відкачують воду, їхав собі помаленьку та щей получив камінюкою по авто

ПЕРЕ
5 місяців 23 днів тому

ЦЕ ЛЮДИ ДОБРІ Я ВАМ РОЗКАЩУ. Якщо автобус в місці виєжає з зупинки його всі мають пропустити .Це роблять одиниці .А в втобусі НАШІ ВАШІ ДІТИ ніхто про це не демає……..

Павло
5 місяців 23 днів тому

Я завжди в місті пропускаю маршрутку яка виїзжає від зупинки, це якби по правилах усе, хоча додержуються їх одиниці. Але мав одну неприємну ситуацію років два тому, їхав по об”їздній на 15 м-н,, на спідометрі було 60-65 км. в годину, і біля зупинки 4 шахта, маршрутчик включив поворот і гов на трасу виїзжати, а мені до нього лишилось метрів 30-40, короче я на зустрічку а там навпроти Віварик летить мені в лоб, молодець шофер Віварика викрунув на обочину, якби знав хто він, тоб в ноги вклонився. Правила правилами, але совість треба мати.

Йцукен
5 місяців 22 днів тому

Вчіть правила
17.4
У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному «кармані», водії інших транспортних засобів зобов’язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.

17.5
Водії автобусів, мікроавтобусів і тролейбусів, які подали сигнал про намір розпочати рух від зупинки, повинні вжити заходів для запобігання дорожньо-транспортній пригоді.

А тепер скажіть де у Нововолинську заїздні кармани?

Гість
5 місяців 23 днів тому

шановний маршрутник пере …. як маршрутнику дам вам пару порад . дивіться в дзеркало заднього виду , не підрізайте водіїв які з вами вже зрівняліся , робіть поворот з крайньої лівої а не правої , як ви робите біля заводу 100 їдучи в місто і пропускайте нормально водіїв віжджаючи з сірка на обїзну . так що закрійте варюшку і не заїкайтесь про дітей , за вам теж достатньо порушень

ХХХ
5 місяців 22 днів тому

Ти звідки таке взяв?Який пункт правил?

Петро
5 місяців 22 днів тому

Вооооо бидлоття каміння кидає!!
Ну шо?? Редактор сайту?? Де мова про монтажні стрічки?? Про знаки обїздні ітд?? Це хіба адекватна реакція пожарних?? Отут потрібні знаки чи стрічки а не біля АТБ. Ще б камінням у вікно кинув!!

Юля
5 місяців 22 днів тому

Бидлоття петро, це ви. По перше це не каміння було. По друге маршрутчику свистіли кричали махали щоб він не їхав. По третє воду відкачували взагалі, бо хати топило. А каналізації забиті, вони ще й чистили їх. По четверте за пошкоджений рукав пожежники платять свої гроші. Всі машини розверталися. А це їде глухе і сліпе -мабуть. Хоч один спробував бути рятувальником, з тих хто пише на них погане ? Спробуйте , трупів розкладених відкривати. З вогню неадекватів виносити. Воду відкачувати. Їхньому життю загроза є кожен день,рятуючи таких як петя.

editor
5 місяців 22 днів тому

Юлю, Петре й усі інші, давайте без прямих образ.

Павло
5 місяців 22 днів тому

Юліє Володимірівно, це ви ? 🙂 скоро вибори тому ви такі емоційні 🙂

Петро
5 місяців 19 днів тому
Якби кинули камнем вам у голову отим чим вони кидали, чи в скло вашої машини, ЮЛЯ. не думаю що була б різниця що ото полетіло!! Що це за село – “маршрутчику свистіли”?? Любі роботи на дорозі обгороджують знаками, стрічками і грибками навколо яких машини об’їзджають!! За пошкоджений рукав пожежники знач хай і платять якщо перед тим не думають головою, щоб такого не сталося!!! А взагалі до чого тут трупи, вогонь ітд?? З якого дива тут приплетена інша тема?? Є конкретний випадок, його і обговорюй! Але вже якщо на те пішло. Петю до пожару приплітати теж не треба!! Того що він… Читати далі »
Петро
5 місяців 19 днів тому

http://pdd.ua/ua/33/1.37/- інфа про дорожні роботи, знаки і свистіння….))

Петро
5 місяців 19 днів тому

І уже чисто вирізка із законодавства України. Взято з – http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/198-94-%D0%BF . Вирізка 11 пункт чи абзац….
– – – –
постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів
дорожніх об’єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші
перешкоди в дорожньому русі, а за неможливості це зробити –
невідкладно позначити їх дорожніми знаками, сигнальними,
огороджувальними і направляючими пристроями відповідно до діючих
нормативів або припинити (обмежити) рух;
– – – –
Як бачимо такого поняття як “свистіння” тут нема!!

wpDiscuz