рико

Автобус на плаву. Що накоїла злива в Нововолинську

23 3721

Сьогодні Волинь накрила потужна злива.

Як і інші міста, Нововолинськ умить перетворився на Венецію.

Рятувальники працювали у поті чола. І їм справді було НЕПЕРЕЛИВКИ, бо ж потоп!

Нервували.

 

 

А тут іще водій маршрутки біля центрального ринку переїхав їхній шланг, прикиньте!

І вони… 🙁

 

 

Але рятувальники все одно молодці. 🙂

 

Відеосюжети – Сергій Шустік

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Автобус на плаву. Що накоїла злива в Нововолинську"

повідомляти

editor
11 місяців 3 днів тому

Важкий день у рятувальників, охохох 🙁

Дмитро
11 місяців 3 днів тому

біля озера повалило дерева над дорогою,та залило кілька машин в низині де сходе вода в озеро..

editor
11 місяців 3 днів тому

фотки в студію!

Валік
11 місяців 3 днів тому

Я не розумію. Пожежні помпою відкачували воду з забитого водозливу чи воду від магазина Бадзюня? Важко зорієнтуватися і зрозуміти, що саме вони роблять, в такому страшному потопі? Спасають магазин “Для Вас” чи відкачують воду з вічно забитого там колектора водозливу?

Валік
11 місяців 3 днів тому

Отби хотьби 1 день так тяжко поробив Сапожніков. А то тільки п’ятою точкою в теплому кріслі Сапожніков вміє робити! Хлопці пожарні ви молодці усім велику премію треба дати. Великий вам уклін і вашій професії.

editor
11 місяців 3 днів тому

відео відновили 🙂

ПЕРЕ
11 місяців 2 днів тому

рятувальники .каміням по автобусу з людьми і всі мовчать . ДИВНО. ЦЕ НОРМА . ЦЕЖ ВСЕ БЕЗКОШТОВНО. ЦЕ ВСЕ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Микола
11 місяців 2 днів тому

Мені особисто незрозуміло, чому немає співпраці між рятувальниками і поліцією? Добре видно, як рятувальник кидає в маршрутку якийсь предмет, бо маршрутка наїхала на їх рукава. За логікою поліція мала б перекрити цю ділянку дороги, щоб дати можливість працювати рятувальникам. Таку ж картину спостерігав коли горіла машина біля АТБ, рятувальники тушили а навколо крутились діти, поліція приїхала коли пожежники вже змотували рукава….

анти чобіт
11 місяців 2 днів тому

ви ще вірити в те що поліція на щось здатна?

Re@
11 місяців 2 днів тому

Ну так наша полиция нас (а може себе)береже😁😉

Варта
11 місяців 2 днів тому

Звідки водій маршрутки міг знати що там відкачують воду, їхав собі помаленьку та щей получив камінюкою по авто

ПЕРЕ
11 місяців 2 днів тому

ЦЕ ЛЮДИ ДОБРІ Я ВАМ РОЗКАЩУ. Якщо автобус в місці виєжає з зупинки його всі мають пропустити .Це роблять одиниці .А в втобусі НАШІ ВАШІ ДІТИ ніхто про це не демає……..

Павло
11 місяців 2 днів тому

Я завжди в місті пропускаю маршрутку яка виїзжає від зупинки, це якби по правилах усе, хоча додержуються їх одиниці. Але мав одну неприємну ситуацію років два тому, їхав по об”їздній на 15 м-н,, на спідометрі було 60-65 км. в годину, і біля зупинки 4 шахта, маршрутчик включив поворот і гов на трасу виїзжати, а мені до нього лишилось метрів 30-40, короче я на зустрічку а там навпроти Віварик летить мені в лоб, молодець шофер Віварика викрунув на обочину, якби знав хто він, тоб в ноги вклонився. Правила правилами, але совість треба мати.

Йцукен
11 місяців 2 днів тому

Вчіть правила
17.4
У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному «кармані», водії інших транспортних засобів зобов’язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.

17.5
Водії автобусів, мікроавтобусів і тролейбусів, які подали сигнал про намір розпочати рух від зупинки, повинні вжити заходів для запобігання дорожньо-транспортній пригоді.

А тепер скажіть де у Нововолинську заїздні кармани?

Гість
11 місяців 2 днів тому

шановний маршрутник пере …. як маршрутнику дам вам пару порад . дивіться в дзеркало заднього виду , не підрізайте водіїв які з вами вже зрівняліся , робіть поворот з крайньої лівої а не правої , як ви робите біля заводу 100 їдучи в місто і пропускайте нормально водіїв віжджаючи з сірка на обїзну . так що закрійте варюшку і не заїкайтесь про дітей , за вам теж достатньо порушень

ХХХ
11 місяців 2 днів тому

Ти звідки таке взяв?Який пункт правил?

Петро
11 місяців 2 днів тому

Вооооо бидлоття каміння кидає!!
Ну шо?? Редактор сайту?? Де мова про монтажні стрічки?? Про знаки обїздні ітд?? Це хіба адекватна реакція пожарних?? Отут потрібні знаки чи стрічки а не біля АТБ. Ще б камінням у вікно кинув!!

Юля
11 місяців 1 день тому

Бидлоття петро, це ви. По перше це не каміння було. По друге маршрутчику свистіли кричали махали щоб він не їхав. По третє воду відкачували взагалі, бо хати топило. А каналізації забиті, вони ще й чистили їх. По четверте за пошкоджений рукав пожежники платять свої гроші. Всі машини розверталися. А це їде глухе і сліпе -мабуть. Хоч один спробував бути рятувальником, з тих хто пише на них погане ? Спробуйте , трупів розкладених відкривати. З вогню неадекватів виносити. Воду відкачувати. Їхньому життю загроза є кожен день,рятуючи таких як петя.

editor
11 місяців 1 день тому

Юлю, Петре й усі інші, давайте без прямих образ.

Павло
11 місяців 1 день тому

Юліє Володимірівно, це ви ? 🙂 скоро вибори тому ви такі емоційні 🙂

Петро
10 місяців 29 днів тому
Якби кинули камнем вам у голову отим чим вони кидали, чи в скло вашої машини, ЮЛЯ. не думаю що була б різниця що ото полетіло!! Що це за село – “маршрутчику свистіли”?? Любі роботи на дорозі обгороджують знаками, стрічками і грибками навколо яких машини об’їзджають!! За пошкоджений рукав пожежники знач хай і платять якщо перед тим не думають головою, щоб такого не сталося!!! А взагалі до чого тут трупи, вогонь ітд?? З якого дива тут приплетена інша тема?? Є конкретний випадок, його і обговорюй! Але вже якщо на те пішло. Петю до пожару приплітати теж не треба!! Того що він… Читати далі »
Петро
10 місяців 29 днів тому

http://pdd.ua/ua/33/1.37/- інфа про дорожні роботи, знаки і свистіння….))

Петро
10 місяців 29 днів тому

І уже чисто вирізка із законодавства України. Взято з – http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/198-94-%D0%BF . Вирізка 11 пункт чи абзац….
– – – –
постійно контролювати експлуатаційний стан усіх елементів
дорожніх об’єктів та негайно усувати виявлені пошкодження чи інші
перешкоди в дорожньому русі, а за неможливості це зробити –
невідкладно позначити їх дорожніми знаками, сигнальними,
огороджувальними і направляючими пристроями відповідно до діючих
нормативів або припинити (обмежити) рух;
– – – –
Як бачимо такого поняття як “свистіння” тут нема!!

wpDiscuz