копитакк

Без паспорта, без загорожі. Що будують у ямі на 15-му?

24 3913

У котловані на підходах до 15-го мікрорайону Нововолинська уже кілька днів тривають будівельні роботи.

Однак немає ні паркану, ні сигнальних стрічок, ані повідомлення, хто і що тут споруджує. 

А все це повинно бути – за законом.

 

РАДАР припускає, що це майбутній торговельний об’єкт Анатолія Коптюка – власника ПП “МП “Сантехмонтаж” і друга нововолинського міського голови.

То друзям мера закони  не писані, чи як?

 

 

Місце жваве, біля траси…

 

 

У котловані у вихідні чи по вечорах можуть бігати діти, підлітки.

А він не обгороджений!

 

 

 – Буде торгова точка, – сказав один із робітників.

Яка? Супермаркет будівельних матеріалів? Де паспорт на будівництво?

 

Фотосюжет – Андрій, читач РАДАРА

А це фото додав нововолинець Олександр Смаль:

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "Без паспорта, без загорожі. Що будують у ямі на 15-му?"

повідомляти

editor
1 рік 1 місяць тому

Під дахом мера, як завжди для дружбанів.

Eys
1 рік 1 місяць тому

То хай буде супермаркет, це” + “для нашого міста , там же всеодно пуста територія, чому ви і з цього проблему робите, яка різниця хто його власник, і чому вони мають вам документи показувати.

editor
1 рік 1 місяць тому

Проблему робить СОБІ забудовник. Бо це закон вимагає, аби будівництво було обгороджене і на паркані була інформація про забудовника, дозвіл, мету і термін будівництва.
А супермаркет хай будує, на здоров’я. “Близесенько” уже збудував Коптюк – стоїть порожній.

АНАТОЛЬ_
1 рік 1 місяць тому

Із такими переконаннями, як у вас “EYS” можна і все законодавство України похерити. І Конституцію теж. Що задавнені міський голова, головний архітектор і власник будівництва й роблять. Ви із їхньої гоп-компанії? Помітно.

Eys
1 рік 1 місяць тому

Нарахунок дітей. То вони ще самі раді, що є той котлован, бо видовбують арматуру з бетонної купи.

editor
1 рік 1 місяць тому

Ліричний відступ. 🙂
Олександр Смаль: Там колись озеро було, я ще в дитинстві хокей ганяв і лебедів ходили підкормлювати всім класом)))

editor
1 рік 1 місяць тому

Агов, архітектурно-будівельний контроль! Агов, відділ будівництва у виконкомі Нововолинської міськради! Ворушіться. реагуйте!

Валік
1 рік 1 місяць тому
Дивлюся я на фотографії, який красивий Нововолинськ. Без сарказму кажу, наше місто прекрасне саме з висоти. А знизу одне сміття! Наприклад, новий магазин ДДД (хай так буде щоб рекламу не поширювати). Отже, новий магазин ДДД на 15-му, який відкрився. Всередині да, а от з вулиці – як у селі!!! Глини повно, асфальт весь побитий, поломаний, провалений, ідеш в новий магазин і ту глину за собою вслід несеш! Там що, були танкові спортивні змагання? наче танки там ганяли, такий асфальт убитий. Я не знаю навіть, чия то територія і чий асфальт і кому казати за ту глину??? Ауу, як у лісі,… Читати далі »
Сергій
1 рік 1 місяць тому

Звідти якісь гопніки металолом тягають постійно

Валік
1 рік 1 місяць тому

А може, це друга станція метро буде? Перша станція метро біля автостанції вже рік радує око! А це друга станція метро буде!
Або мавзолей для Сапожнікова будують чи піраміду. Ні, піраміда у нас в місті уже є – піраміда Мороза. Недобудована поліклініка біля роддому.
На одному луцькому сайті читав, не скажу вже на якому, що Мороз зимою ту поліклініку приватизував собі. Якщо це так, то це уже його власність – його бардак!

АНАТОЛЬ_
1 рік 1 місяць тому

Мавзолей для Сапожнікова… Гм. Ніколи ще такого не чув. Це треба буде його облаштовувати на руїнах Ремонтно-будівельного управління, де він колись працював.

Олександр
1 рік 1 місяць тому

Ох і *напрацював* він ТАМ….

Іван
1 рік 1 місяць тому

З документами чи без, головне що щось роблять, нехай навіть сам Сапожніков собі будує, там вже як мінімум 5 осіб трудиться, давайте хай приїде перевірка зупинить роботу і скаже робітникам -“йдіть додому зарплати не буде-,” ви рахуєте що так краще буде???? Вам від того легче стане????

editor
1 рік 1 місяць тому

а ви розпитайте Коптюка про каліцтво і навіть загибель робітників на таких об’єктах із порушенням нормативів. Має що згадати, має…

Петро
1 рік 1 місяць тому

Не легше, але умови мають бути одинакові для всіх, одного зловлять і штраф, і іншому лови не лови- по цимбалах.Ось про що Іван у цій статті говориться, а конкуренція, створення робочих місць, це завжди плюс.

АНАТОЛЬ_
1 рік 1 місяць тому

До чого тут зарплата, анонімний Іване? в УКРАЇНІ ІСНУЄ Кодекс законів про працю. І згідно цього акту нарахування зарплати без інструктажу по ТБ, оформлення на роботу із записом у трудову книжку, атестації робочих місць, реєстрації робітника у Центрі зайнятості, видачі спецодягу тощо, взагалі неможливе. Я вже не кажу про соціальний захист: зарахування стажу, оформлення лікарняних, розслідування імовірного трудового травматизму і порушень трудового законодавства… Ви що, із бика впали? Чи всього цього у А.Коптюка нема? Тоді це кримінал!

Олександр
1 рік 1 місяць тому

Так,в нас все можна – або без,або як попало…Навіть писати можна не думаючи.Тільки не потрібно лякати людей зарплатами,яких не буде .Бо й не буде-причину знайдуть.В бардаку це дуже просто,а коли все нормально-заплатиш !Головою, Ваня ,думати потрібно,головою.

Іван
1 рік 1 місяць тому

Дуже вибачаюсь якщо когось образив своїм коментарем!!!
Це просто моя думка

Eys
1 рік 1 місяць тому

Йому легше стане. Так само як і за зарплати лікарів які пан Анатоль вивалив в інтернет, щоб грабіжники знали де краще поживитись, і думає , що це корисну справу зробив.

Re@
1 рік 1 місяць тому

Та краще б дитячий майданчик ,навіть платний і обгороджений забором,побудували, щоб там прибиралось і наркомани своїх справ не робили!!!!!!!!
а то вже тих супермаркетів і магазинів аж забагато для нашого маленького міста.

довгобуд
1 рік 1 місяць тому
На 5 мікрорайоні в одній забудові 10 торгових закладів знаходиться. Починаючи від ” Козака” і кінчаючи “Кубою” . На маленькому містечку Нововолинськ нечиста влада збудувала великий бізнес. Можна сказати грандіозно великий, якому у місті уже й місця мало. Всі санітарні зони безкарно забудовуються цим брудним бізнесом. На комунікаційних системах зводяться бізнесові хороми та житло місцевих мафіозі. І у Білорусію і Польщу та навіть в Америку поступово шириться цей бізнес. Напевно, уже і Порошенковий бізнес давно переплюнув нововолинський монстр…. Незабаром ще знову 600 млн. обіцяють вкинути у пащу монстра під виглядом добудови 10 шахти
максим
1 рік 1 місяць тому

Буде більше смороду у місті

елементарно
1 рік 1 місяць тому

10 шахту добудовувати потрібно за рахунок повернення вкрадених коштів на її будівництво… Тоді зразу незаконних забудов на комунікаціях мста зменшиться у рази, покращиться стан доріг і з бюджетної сфери викоріниться корупця.

editor
1 рік 1 місяць тому

Олег: ХІМІЧНИЙ ПІСОК ВИВОЗЯТЬ З ЛІТЕЙКИ!

wpDiscuz