“Бомбонули” кіоск на бульварі. Новік бандитський

18 4459

Що понеділок – день важкий, у кіоску “Форнетті” збагнули з самого ранку. Прийшли відчиняти – а  замок уночі зламали чиїсь очумілі ручки.

Вочевидь, злодій забрав не випічку, а виторг, бо хазяйка плакала.

Поліцейські знімали з поверхні дверей відбитки пальців.

Кіоск розташований у самому центрі Нововолинська.

 

Довкола є відеокамери. 

 

 

Фотосюжет – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

18
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
рекс

отой з пісталєтом, в синій куртці , повинен найти.

Шахтар

Сапожніков звертайтесь до авакова. Робіть щось. Ні дня без крадіжки.

Олександр

Оце зміни! Я думав мер у відставку подав, як член програвшої партії! А голова ЛЬВІВСЬКОЇ ОДА-має гідність-подав у відставку.

Озік

В відставку ?Ні,не піде.А як же його колекція?Ну я маю на увазі колекцію президентів,яких він колекціонує.Хобі.

Олександр

І правильно зробить! Молодець Сапожніков! Зебати всіх по повній! Іншого не достойні.

Валера

А де ж камери??????? Мер скільки можна….. Хай твоя хата згорить…держиморда

Настя

Шановні злодії завітайте будь ласка до мера в нього е чим поживитись не пожалкуете.

Ю.М.

Це ж не банк і не обмін валют, але отмарозкам і сюда захотілось залізти, вони знають що їм нічого за це не буде. Це та банда яка після 23:00 лазить по місту як бидло, і дивиться де шо можна потягнути А НАША ПОЛІЦІЯ навіть не звертає на таких уваги. Вертаючись пізно вночі з Польщі я сам бачив неодноразово таких підозрілих осіб які по 4-5 осіб ходять вулицями і шось вишукують. Скажіть будь-ласка, шо можна робити о 1 – 3 годині ночі ходячи бандою в капішонах ? а поліції взагалі після заходу сонця немає в місті, ось і результат на ранок… Читати далі »

Vet-k

Мені здається, що наша поліція боїться виходити вночі на двір)))

Анатоль_ БІДЗЮРА

Не один раз і я бачив молодиків в каптурах пізно вночі. Чому поліція не перевіряє документи і не встановлює особу? Має повне право.

Давид

Скоро відділ закриють на великий амбарний замок, фахівців у погонах стає дедалі менше…

Давид

А ви в поліцію влаштуйтесь і покажіть як робити, а то тільки язиками махати вмієте… По “куточьках” ховаєтесь…

Vet-k

Змушена повторитись, але ХТО НА ЩО ВЧИВСЯ!!! Правда?! Особисто я знаю не одну ситуацію, коли наша “поліція” просто “морозиться”, не приймаючи заяву, поки не втрутиться адвокат(!), який може їх “загрузити” по повній. Ну не треба зараз тут захищати наших “правоохоронців”, треба просто показати, що вони на щось здатні. І все.
Я ЗАВЖДИ з повагою відносилась до правоохоронців, чесно, але зараз я все більше і більше переконуюсь в тому, що дуже помилялась. Але одне тішить, поки, що це стосується лише наших Нововолинських “органів”.

Ольга 2

Розрахуватися, там і так немає кому працювати, може ви підете в поліцію працювати, а то тільки язиком працюєте

Vet-k

Та ні. Язик тільки зараз так добре запрацював, коли емоції від того, що відбувається зашкалюють. Знаєте,напевно, менше було б обурення, якби не той ПОКАЗОВИЙ рейд із нацгвардією. Така собі, одноразова акція. В КОСМОЛОТі, таки почали лотерейні квиточки може продавати, що нашим “органам” вже діла до них нема?! Чи як? Ну для виду, хоча б попросили переїхати в інше місце, чи що… Це ж що, виходить, зараз хтось веде справу про попередній заклад, а там за три дні ідентичний відкривається, тільки з іншою назвою. І цього ніхто не бачить?! І після такого ви ще хочете якоїсь поваги?! Ви не мені пропонуйте… Читати далі »

Андрій

А ти завязуй їздити в польщу возити контрабанду, а приходь на роботу в поліцію і зроби її не позорною

Ю.М.

Ок – скоро прийду, і буду шукати порушників а також тих людей які за них заступаються, це шось вроді тебе

Артур

Рано на зупинці я зустрів власницю форнеті. Жінка була в жахливому стані. Зажурена пригнічена. Мені сказала що усе правильно написано. Розповіла що всередині кіоска усе розтрощили. Побили геть усе.
Вона сказала що думає що це банда підлітків залізла в кіоск. Чому підлітків бо все розтрощили. Надіється що Поліція знайде цих бандитів. Я щиро співчуваю людському горю. Усе проходе і це горе пройде і все у вас буде добре! Є приказка що Господь рахує кожну сльозинку на щоці жінки і за кожну каплю сліз Господь накаже жорстоко.