центр

Буде конкурс чи головлікаря призначать тихцем?

12 1747

Керівника мають затвердити на конкурсній основі. Та щось не видно оголошень про конкурс.

У Нововолинську, як і повсюдно, реформують, перетасовують  і перейменовують медичні структури.

Терапевтів, сімейних лікарів, педіатрів зібрали під вивіскою Нововолинського центру первинної медико-санітарної допомоги (НЦПМСД).

 

Тепер це окреме некомерційне комунальне підприємство. Фінансування з державного бюджету воно отримує напряму – не через міську лікарню.

Керівника центру мають затвердити на конкурсній основі. Та щось не видно оголошень про конкурс.

А тому громадський активіст Анатолій Бідзюра учора надіслав запит нововолинському міському голові Віктору Сапожнікову:

Прошу повідомити, коли відбудеться конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального неприбуткового підприємства «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» (НЦПМСД) – дату, місце і час проведення.

 

Наразі центром керує Ольга Попіка.

Зараз там відбуваються дещо незрозумілі звільнення з переведенням. Медиків добровільно-примусово спонукають писати заяви щодо зміни місця роботи. Багато дебатів виникає щодо статті Трудового кодексу, за якою звільняють лікарів та інший персонал, аби працевлаштувати їх на новоствореному комунальному підприємстві.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

12 Коментар "Буде конкурс чи головлікаря призначать тихцем?"

повідомляти

РАДАР
6 місяців 13 днів тому

Для тих, хто читає навскоси: тут не обговорюють ділові якості Ольги Олександрівни Попіки. Тут ідеться про дотримання процедури призначення на посаду.
І процедури звільнення з установи. З усіма соціальними гарантіями.

Іра
6 місяців 13 днів тому

Скоріш за все у штатному розписі ліквідуються або скорочується посада сімейного лікаря і утворюється у ПМСД. Тут заставлй – не заставляй звільнення неминуче.

Олександр
6 місяців 13 днів тому

На початку літа, коли я “тут” мав дискусії з “знавцями” медреформи і говорив, що сімейні лікарі повинні бути незалежні, як стоматологи-хтось хіхікав або просто не розумів нічого… Правильно! Потрібно дорости, порозумнішав. Навіть в Іваничах є незалежний сімейний лікар і чихав він на морозів і чобіткових!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
6 місяців 13 днів тому

Змушений додати із твого дозволу: Згідно законодавства та Конституції України.

Мама
6 місяців 13 днів тому

А що Попіка вже не керуватиме?

Гість
6 місяців 13 днів тому

А за якою статтею їх звільняють, що пишуть у трудовій?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
6 місяців 13 днів тому

Спробую вияснити. Проте, там конфлікт щодо звільнень згас – завдяки жорсткій позиції окремих лікарів, котрі будуть працювати у Центрі первинної меддопомоги. Залишився конкурс.

Галя
6 місяців 13 днів тому

Коню понятно хто буде керувати парадом

Читаю думаю
6 місяців 13 днів тому
У нашому місті все без виключення роблять під покровом ночі тихцем. На сайті міськради пишуть про громадське слухання перевізників. Відкриваємо опана а там лише можна свою заяву в якийсь там кабінет подати. Чого Сапожніков не скличе всіх перевізників і нововолинців в одному кабінеті і не зробить повноцінне громадське слухання щодо підняття вартості проїзду. Писати свою заяву з пропозиціями – це те саме що в ООН писати протест проти захоплення Криму зеленими неопізнаними марсіанами! Хочу, щоб було відкрите слухання, щоб кожний громадянин міг прийти і своїм голосом сказати, що він за чи проти нових тарифів на проїзд у Благодатне і 6,2… Читати далі »
юра
6 місяців 12 днів тому

“Чого Сапожніков не скличе всіх перевізників і нововолинців в одному кабінеті і не зробить повноцінне громадське слухання” ??? — а тому, що все що не робиться в конторі виконкому має приносити вигоду і додоткові преференції ” чого Сапожнікову”

Читаю думаю
6 місяців 13 днів тому

Радар хочу вас попросити підніміть будь ласка тему нових підвищень проїзду по місту з 4 до 5 гривень у своїх публікаціях. Будь ласка напишіть про те що за зачиненими дверима без громадських обговорень та ніяких слухань Сапожніков хоче підняти проїзд на Благодатне та по місту. І головне цо мене до краю обурює чого не пишуть розклад хоча б приблизний коли в нашому місті має бути наступна сесія міськради. Чого ті кровосісі як казав Азаров усі важливі рішення для громади міста ухвалюють на позачергових закритих сесіях. Напишіть про це.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
6 місяців 13 днів тому

Рішення, нібито сесій, приймаються на “ДНІ ДЕПУТАТА”, який і є, власне, сесією. І який придуманий В. Сапожніковим. Щоби ЗМІ та прості люди, які там перебуватимуть, не бачили як місцева влада морально вибиває із депутатів згоду на прийняття потрібних їй рішень. День депутата, згідно “ЗУ про місцеве самоврядування” та “ЗУ про статус депутатів місцевих рад” має проводитись місцевими депутатами у трудових колективах, посеред виборців своєї дільниці, знедолених та обдурених людей тощо.

wpDiscuz