квадро

Бус збив продавчиню з “Квадрату”

36 7568

Чоловік уперто називав себе працівником поліції та казав:

 – Я думав, що збив собачку.

 

У Нововолинську біля магазину “Квадрат” (це на вулиці Львівській) пізно ввечері 7 березня трапилася ДТП.

Водій мчав білим маленьким бусом із міста.

А жінка, що працює у  “Квадраті”, перебігала дорогу неподалік від переходу.

Вона, кажуть, вибігла в сусідній магазин у якійсь справі.

Бус налетів на неї, збив.

 

 

На вигляд підпилий чоловік біля “Квадрату” в розмові з автором фото назвав себе винуватцем ДТП, працівником поліції  та сказав: “Я думав, що збив собачку”.

За кермом буса був місцевий таксист.

Жінку “швидка” доправила в реанімацію.

 

Фото й деталі з місця події – Віталій Грабовський

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

36 Коментар "Бус збив продавчиню з “Квадрату”"

повідомляти

Сергій Верба
4 місяців 15 днів тому

то де цей квадрат? біля літейкі, в районі око, чи біля дошки пошани, де ця Львівська вулиця?

місцевий
4 місяців 15 днів тому

Де повертають маршрутки №6. Вулиця Львівська біля траси на Львів. “Квадрат”, “Окко”.

Сергій Верба
4 місяців 10 днів тому

Мінусують люди які не знають що у місті є ТРИ магазини “Квадрат”?

Ольга
4 місяців 15 днів тому

Хто знає ім’я постраждалої напишіть будь-ласка. Там працюють мої хороші знайомі. Аж страшно подумати.

Сергій
4 місяців 15 днів тому

Я це все бачив в 5 метрах. Підїхав до магазину ще до дтп тому це все бачив на власні очі. Поліція була біля магазину пили каву і ніхто не викликав їх. Він її не збив а вона просто вибігла дуже швидко ( дуже дуже швидко) і кинулась під колеса говорячи по телефону і не повернула голову на ліво і не подивилась чи машина їде побігла на другу сторону дороги до білого віто і бігла вона не по пішохідному бо до пішохідного там метрів 20.
.

Ага
4 місяців 15 днів тому

Ну, так, вона зумисне кинулась під колеса, як та коза. А водій був тверезим, як тепличний огірок, і не казав, що він – працівник поліції, і не шукав жетон поліцейського у куртці…

Відмазка
4 місяців 15 днів тому

О, то поліцаї пили там каву! Тепер за свідків підуть. Хороший шанс заробити додатково.

Сергій
4 місяців 15 днів тому

І водій не називав себе працівником поліції.
Я допомагав положити на носілки дівчину тому запевняю Вас що він був тверезий і не він збив її а вона тупо кинулась під колеса.

РАДАР
4 місяців 15 днів тому

У розмові з автором фоток водій саме так себе й називав. Навіть шукав у кишенях жетон працівника поліції, але сказав, що забув його в іншій куртці.
Отже, це він на тверезу голову шукав?.. Дякуємо, дуже цікаво.

Ще у водія наш читач запитав, чи робили йому алкотест. Минула вже добра година після аварії. І той відповів, що НЕ робили.

Щодо “тупо кинулася” – лишаємо на вашій совісті. Потерпіла з реанімації вам відповісти не може.

ххх
4 місяців 14 днів тому

тому **** я б взагалі того скудіка спалив би. ділок везе пасажирів говорить по телефону, по місту ганяє з тими фарами на даху, одного разу вже йому казав що побю лобовуху ще раз включить. впевнений що знов говорив за кермом по телефону і гаву зловив.

Сергій
4 місяців 15 днів тому

Квадрат цей що біля зустрічі.

Модер
4 місяців 15 днів тому

Для “Віталіка”. Коментар пішов у смітник, бо містить матюк і образи. Хоча траплялись і адекватні фрази.
Можете спробувати ще раз – після вибачення.

отетода
4 місяців 15 днів тому

Дожився “Буг,”тягає фотки з “Радара” )))

Вікторія
4 місяців 15 днів тому

На “Бузі” пишуть, що Галащук повідомив про те, що водій був тверезий….
П.С. А тільки мені здалось, що знову відмазують недотепу-поліцая? Бо інформація, що водій, який збив жінку був п’яний та шукав жетона поліцейського у кишенях одразу після ДТП таки на це грубо натякає, ба, навіть навіть кричить.

РАДАР
4 місяців 15 днів тому

Правоохоронець, що перебував учора на місці аварії, відмовився надати будь-яку інформацію і заявив, що не читає РАДАР. Тому ми повідомили те, що дізналися самотужки. І вилізли цікаві моменти, яких і близько нема в офіційній версії поліції.
Ніхто не тягнув водія за язик казати, що він – працівник поліції. Тому є варіанти:
1) водій і справді працював чи працює десь у поліції і був тверезим;
2) був тверезим, але збрехав, до поліції стосунку не має;
3) збрехав напідпитку;
4) був напідпитку, але не збрехав.
На ваш вибір.

Віталій
4 місяців 14 днів тому

Якщо водій і справді поліцай, то можна забути про цю ДТП. Як показує практика поліцаїв у нас не карають. Он хоча б поліцай Ігор З., який вбив чоловіка у 2017, будучи п’яним за кермом. І знаєте де він зараз? – Працює на першому відділенні нової пошти в Нововолинську як ні в чому не бувало. ПАКРАЩЕННЯ!

ххх
4 місяців 14 днів тому

це таксіст

РАДАР
4 місяців 14 днів тому

“Іване”, ви визначтеся – може, ви все ж таки “Сергій”?
Ми тут не обговорюємо потерпілу, бо вона зараз не в змозі нічого сказати. Мова про водія.
То він на тверезу голову назвався працівником поліції чи на п’яну? Збрехав чи ні? і чому казав про собачку? От і все.

Фея
4 місяців 14 днів тому

А якщо собачка, то хіба не шкода? З якою швидкістю потрібно їхати, щоб когось збити? Моя колежанка їхала у Польщі серед ночі і затормозила, бо побачила рух і тінь на дорозі – то була лисиця , а у іншому випадку іншому водієві у Польщі переходив дорогу лось. В Україні не водії, а вар’яти, принаймні деякі

Janna
4 місяців 13 днів тому

В Україні непішоход, а лосі. Ви подивіться, вони за 100 м до переходу перебігають дорогу,і ще нахамити можуть, що водій завжди зобов’язаний його зупинити. Є різні ситуації. А біля вопаку як переодять дороги, як стадо баранів, де хочуть та ідуть, звичайно є і нопмальні пішоходи,але більша половина лосі!!!

Фея
4 місяців 12 днів тому

А від того, що водій не буде перевищувати швидкості і притормозить, то хіба хто в такій ситуації програє, починаючи з водія?

Фея
4 місяців 12 днів тому

Я думаю, що потрібно змінити тактику мислення і не шукати хто винний, а думати про те, що можна і потрібно було зробити, щоб уникнути аварії і наїзду. В першу чергу потрібно думати вам, “janna”

Олександр
4 місяців 14 днів тому

До речі, за собачку в Європі, куди ми прямуємо, дууууже великий штраф можна отримати. І про жетон… А що, ніхто не знає, що вони(жетони) на постійному зв’язку з Галащуку?

Ульріх
4 місяців 14 днів тому

Похорони померлого атовця Сергія Дубія завтра 11.30. Стуса,2.

Укроп
4 місяців 14 днів тому

Я там був і бачив, водієм був МЕНТ!!!! Щей пяний в гімно… Він достав жетон і показав всім. Через деякий час приїхав таксіст і взяв вину на себе…

Ольга
4 місяців 13 днів тому

Ви ***** чи *****?

Свідок
4 місяців 14 днів тому

Все бачив на власні очі, їхав водій бусіка, дівчина мала намір перебігти на другу сторону дороги і різко вибігла на дорогу, вибігла якраз під автомобіль. Водій був тверезий і сам викликав швидку, відразу зупинився. Який мент?

Юля
4 місяців 14 днів тому

Я з ним того вечора їхала. Був тверезий.

валера
4 місяців 14 днів тому

це мент пяний взяв вину на себе, а водій був трезвий

Janna
4 місяців 13 днів тому

А чому ніхто не підніме питання, як пішоходи перебігають дорогу, перед самою машиною, за пару метрів до переходу бігають. Пішоходи почувають себе безвідповідально, і впевнені, що відповідальність лише на водійові, а те що вони кидаються під колеса, то це нікого не цікавить. Люди де хочуть там і перелітають дорогу. Був би в нас штрав 1000 грн, за те що переходять дорогу, де попало і кидаються під колеса перед самою машиною, то таких ситуацій було б менше. Бо деякі люди грошима більше дорожать, як власним життям…

Janna
4 місяців 13 днів тому

От я одного не розумію, як на водія то всі накининулися, а як та жінка що перебігала дорогу, то всі мовчать за неї. Як що чесно,мені водія більше шкода,як ту жінку. Бо в нас пішоходи, кидаються як ті олені під машини…

Юрій
4 місяців 12 днів тому

Бо так воно і є. Був свідком цієї дтп, жінка навіть по сторонах не глянула, просто вилетіла під автомобіль

РАДАР
4 місяців 13 днів тому

Підсумуємо з нашого інтерактиву. Тепер картина виглядає так. Поліцейські пили каву у “Квадраті” чи біля, тож ДТП сталась на їхніх очах/у їхній присутності. Молода жінка, розмовляючи по мобільному, перебігала дорогу метрів за 15 від “зебри”. “Швидку” їй викликав водій білого “скудо”, який і скоїв наїзд. Це таксист, зареєстрований чи ні, невідомо.
Автор фото розповів, що до нього підійшов біля “Квадрату” лисий чоловік під 36-40 років у чорному і САМ СКАЗАВ, що скоїв ДТП, що він – працівник поліції і що подумав: “”Це собачка”. Чоловік виглядав п’яним.
Потерпілій медики на місці робили штучний масаж серця, бо зупинилося дихання.

РАДАР
4 місяців 13 днів тому

У мене питання: може, поліції треба частіше пити каву під час патрулювання?
Поп’ють на бульварі – побачать, як бомблять чергову квартиру. Покавують іще десь – побачать, як підпалюють машину, як забивають до смерті… Кава – сила!
І за свідків одразу будуть. І розкриття злочинів різко покращиться.

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 13 днів тому
Треба буде скластися всім мешканцям міста по 10 грн., на подвійну каву для поліцаїв Нововолинського ВП, котрі працюють у нічний час доби. Жеби не позасинали на службі й не порушували присяги державних службовців, котрі урочисто нам клялися служити і захищати. І яким ми платимо зі своєї власної кишені заробітну плату. Згідно “ЗУ Про національну поліцію”. Із розрахунку 42200 виборців міста х 10 грн = 422 000 грн. Майже пів-мільйона. Гм. Може, забагато? (У такій кількості кави й купатися можна. Щодня). А для денних патрулювань – по 5 грн. скластися. Для старшого офіцера поліцейського авто і його молодшого напарника. Тобто: 42… Читати далі »
марія
4 місяців 12 днів тому

Хто дав дозвіл на магазин квадрат на зупинках? Я часто стою на повороті ( їду в селище) і спостерігаю як водії звертають з дороги до магазину і виїзджають під горбок не дивлячись ні на стоячих там пасажирів ні на те це траса по якій їдуть автобуси. Запрошую наших шанованих поліціянтів разом з радаром подивитися зїзд і виїзд до магазину! Дивно що там минулося без жертв зимою….

wpDiscuz