тишков

Червона шмата над проваллям. Що коїться у Тишковичах?

28 2093

 – Просимо РАДАР написати про дорогу в с.Тишковичі, про прорвану трубу на воду в Тишковичах… одне слово, як догосподарився сільський голова.

Два місяці вже топить одну з вулиць, а вони не реагують.

У 5-му провулку прорвало трубу, але ніхто нічого навіть не починав робити!!!

Оцього патика поставили люди, біля яких прорвало. Бо коли нема морозу, то земля, з-під якої дзюрчить вода, просто провалюється – й утворюється яма.

 

Зараз тут суцільний лід

 

 – Тиску в кранах нема… скоро згорить насос у башні, і знову місяць будуть ремонтувати… а ще ліпше – скажуть, щоб люди “скидались” на насос, – обурюються мешканці.

 

 

РАДАР зателефонував Грядівському сільському голові Миколі Бородчуку.

Той категорично заявив, що нічого там не тече, підтоплення немає, трубу не прорвало:

– Ми сьогодні з начальником комунальної служби оглядали цей провулок, і я вам кажу: там нічого не тече! А патика того люди  вчепили, бо просто їм так схотілося. Ні 2 місяці тому, ні зараз – там не тече!

Але ми самі зацікавлені, щоб усе було гаразд, тому щойно потеплішає – перевіримо ще раз. Буде витікати – одразу полагодимо.

– А яка там дорога, Миколо Васильовичу, асфальт?

 – Та ні, породою присипано…

 

РАДАР простежить, чи подінеться нарешті з 5-го провулку аварійний патик із червоною шматою… і чи знайдуть усе ж таки комунальники причину просідання грунту.

Сподіваємось, із тиском води сільська влада розбереться чимшвидше сама – й людям не доведеться скидатись на новий насос!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

28 Коментар "Червона шмата над проваллям. Що коїться у Тишковичах?"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
9 місяців 16 днів тому

“Радар” не побоявся зателефонувати сільському голові М.Бородчуку, а мешканці, котрі живуть там, побоялися назвати навіть його прізвище. Незабаром землі та люди сіл Тишкович та Гряд (Калушева) приєднають до Нововолинська, в одну територіальну громаду . Що ж ви будете робити, коли у вас їх (ці землі) почнуть відбирати?

editor
9 місяців 16 днів тому

прикиньте, а інші мешканці взагалі бояться рота відкрити…

Фея
9 місяців 16 днів тому

А то не той Бородчук, що був головою колгоспу ? Якщо той – то приготуйтесь до важкої і запеклої боротьби

АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому

Той. У Старій Лішні.

Мешканка села
9 місяців 16 днів тому

Еее… нетреба так . Ви за всіх не “розписуйтесь”. Скільки можна ж тому голові і “начальнику комунальної сдужби” вже говорити і за ту воду, іза тиск, і за дороги.І толку 000000. Він же за себе тільки думає, а не за людей. Забезпечив (і далі продовжує) себе, дітей і внуків. В нього все добре, нічого не тече, нічого не топить. Зажрався так, шо далі нікуди. В наш час, щоб чиновник думав за людей – велика рідкість

Наталка
9 місяців 16 днів тому

Що є, то є

Віка
9 місяців 16 днів тому

І чим же він так забезпечив і дітей і внуків?

Наталка
9 місяців 12 днів тому

Наприклад земельними ділянками, автомобілями…. А ще в сільській раді є спеціально створена посада, на якій “працювали” дочка, син, а на даний час невістка сільського голови.

Віка
9 місяців 12 днів тому

Наталка, не пишіть дурниці за Машини. Там ще в невістки батьки на заробітках вже дуже давно. Ви цього до уваги не берете?

Наталка
9 місяців 12 днів тому

Чому ж не беру? Я ж не написала про 4 авто , трактора… і квартири. Ще є е-декларації, по яких усе видно. Якщо Ви, “Віка” про незадекларовані доходи, з яких не сплачені податки…. то це вже інша стаття.

Дімон
9 місяців 12 днів тому

Як я підозрюю, Ви, Наталія, теж далеко не остання людина у сільській раді, але чомусь не видно щоб Ви щось корисне зробили для іі мешканців, крім того що багато пустих балачок і звинувачень. Не за горами вибори, проявіть себе, побачимо що Ви зробите. Я ні за кого не заступаюсь, просто зі сторони добре говорити, а на ділі?

Наталка
9 місяців 11 днів тому

Я намагаюся робити те, що від мене залежить. На жаль це дуже важко, коли тобі ставлять палки в колеса. Всі кошти бюджету сільради ідуть на утримання апарату, а про людей там ніхто не думає. Наша сільська рада вже давно могла розвиватися, натомість все стоїть на місці. Мені жаль і я не можу мовчки дивитись на це беззаконня. На голову я не претендую, і співчуваю наступникам… час все покаже…

АНАТОЛЬ_
9 місяців 11 днів тому

Я вам співчуваю, Наталко. Тому, що аж надто добре знаю христопродавство місцевих службовців і їхніх прихвостнів. Там немає нічого святого – нажива і безмежна влада над людьми – такі їхні приорітети у всі часи. А люди наші… Та що там люди. Добре відоме їхнє невтручанання ні у що. Бездумність, байдужість, продажність і жорстокість стосовно правди.

Саньок
9 місяців 11 днів тому

Ти краще напиши про себе що зробила ти за свого депутатства в тому селі.

Наталка
9 місяців 11 днів тому

Про мою роботу Ви можете ознайомитися в моєму звіті. Якби хоча б половина депутатів ішла на вибори щоб працювати для людей, Ви б побачили значно більше. Я завжди рада поспілкуватися з виборцями, мої координати, телефон і соцсторінка у відкритому доступі, тож ласкаво прошу! Хочу почути якої роботи Ви від мене чекаєте.

Eys
9 місяців 10 днів тому

Я думаю якби ви займали добру посаду, то тоже своїх дітей би хотіли влаштувати на краще місце ніж грузчиком на ринку.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 10 днів тому

Не міряйте всіх своєю міркою “EУS”. Пропонували. Не один раз. За мовчанку. Не скористався. Вам не гидко було б?

Читач
9 місяців 12 днів тому

А квартира в місті для доці ще. Почекайте люди добрі, пройде час, усі забудуть, притихнуть.. Не все відразу, так менш помітно. Вже років 10 тому один голова сільради (не цієї) нагріб, притримав…. а тепер діти, внуки купують по дві квартири,….. та ще й в Києві (а ціни там, думаю усі знають)

АНАТОЛЬ_
9 місяців 11 днів тому

А навіщо обирали?

Сашка
9 місяців 16 днів тому

Патик є.Ще треба прилаштувати “Біг Бен” і буде “чікі-пікі”,як в Нововолинську.

editor
9 місяців 16 днів тому

🙂 комент дня!

Гаплик
9 місяців 15 днів тому

і водопровід по селі Тишковичі та підключив засувкою до водонапірної башти. , БУДЕТЕ РЖАТИ !!! ……….. клав КОПТЮК.
І як завжди самими дешевими пластмасовими трубами, відповідно з завуженими діаметрами. . Тепер якщо дати трошки тиску, трубам буде гаплик . Факт на лице. Хто ближче до в/п башні, той ще воду має, далі – ….

editor
9 місяців 15 днів тому

то він усюди наклав?.. де не ступи? І в Новіку, і в Тишковичах, і під прокуратурою, і під “Здоровою сім’єю”? І йому за це дають не тюремний строк, а чергові мільйони з бюджету!
Хто ж його так тримає на плаву? Тут одного мера замало.

Наталка
9 місяців 12 днів тому

Бородчук до всіх робіт залучає або Коптюка або Цаана, людей, через яких відмиває кошти. Навіть якщо закупівлі потрібно проводити через систему PROZORRO.

Валік
9 місяців 13 днів тому

Скажіть хто знає а якщо хата в селі ( у Володимир-Волинському районі) стоїть старенька і вона не приватизована і земельна ділянка не приватизована. То тепер при об’єднанні громад чи ще якомусь катаклізмі хату в селі заберуть чи й далі хата в селі буде належати мені? Хоча з документів лише домова книга 56 року. Радар підкажіть будьласка виручіть порадою.

editor
9 місяців 13 днів тому
Валік
9 місяців 13 днів тому

Зареєстрований.

editor
9 місяців 13 днів тому

то гугліть, як приватизувати хату й ділянку, якщо ти зареєстрований

wpDiscuz