тишков

Червона шмата над проваллям. Що коїться у Тишковичах?

28 1859

 – Просимо РАДАР написати про дорогу в с.Тишковичі, про прорвану трубу на воду в Тишковичах… одне слово, як догосподарився сільський голова.

Два місяці вже топить одну з вулиць, а вони не реагують.

У 5-му провулку прорвало трубу, але ніхто нічого навіть не починав робити!!!

Оцього патика поставили люди, біля яких прорвало. Бо коли нема морозу, то земля, з-під якої дзюрчить вода, просто провалюється – й утворюється яма.

 

Зараз тут суцільний лід

 

 – Тиску в кранах нема… скоро згорить насос у башні, і знову місяць будуть ремонтувати… а ще ліпше – скажуть, щоб люди “скидались” на насос, – обурюються мешканці.

 

 

РАДАР зателефонував Грядівському сільському голові Миколі Бородчуку.

Той категорично заявив, що нічого там не тече, підтоплення немає, трубу не прорвало:

– Ми сьогодні з начальником комунальної служби оглядали цей провулок, і я вам кажу: там нічого не тече! А патика того люди  вчепили, бо просто їм так схотілося. Ні 2 місяці тому, ні зараз – там не тече!

Але ми самі зацікавлені, щоб усе було гаразд, тому щойно потеплішає – перевіримо ще раз. Буде витікати – одразу полагодимо.

– А яка там дорога, Миколо Васильовичу, асфальт?

 – Та ні, породою присипано…

 

РАДАР простежить, чи подінеться нарешті з 5-го провулку аварійний патик із червоною шматою… і чи знайдуть усе ж таки комунальники причину просідання грунту.

Сподіваємось, із тиском води сільська влада розбереться чимшвидше сама – й людям не доведеться скидатись на новий насос!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

28 Коментар "Червона шмата над проваллям. Що коїться у Тишковичах?"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
16 днів 18 годин тому

“Радар” не побоявся зателефонувати сільському голові М.Бородчуку, а мешканці, котрі живуть там, побоялися назвати навіть його прізвище. Незабаром землі та люди сіл Тишкович та Гряд (Калушева) приєднають до Нововолинська, в одну територіальну громаду . Що ж ви будете робити, коли у вас їх (ці землі) почнуть відбирати?

Фея
16 днів 12 годин тому

А то не той Бородчук, що був головою колгоспу ? Якщо той – то приготуйтесь до важкої і запеклої боротьби

АНАТОЛЬ_
15 днів 22 годин тому

Той. У Старій Лішні.

Мешканка села
16 днів 17 годин тому

Еее… нетреба так . Ви за всіх не “розписуйтесь”. Скільки можна ж тому голові і “начальнику комунальної сдужби” вже говорити і за ту воду, іза тиск, і за дороги.І толку 000000. Він же за себе тільки думає, а не за людей. Забезпечив (і далі продовжує) себе, дітей і внуків. В нього все добре, нічого не тече, нічого не топить. Зажрався так, шо далі нікуди. В наш час, щоб чиновник думав за людей – велика рідкість

Наталка
16 днів 16 годин тому

Що є, то є

Віка
16 днів 15 годин тому

І чим же він так забезпечив і дітей і внуків?

Наталка
15 днів 25 хвилин тому

Наприклад земельними ділянками, автомобілями…. А ще в сільській раді є спеціально створена посада, на якій “працювали” дочка, син, а на даний час невістка сільського голови.

Віка
14 днів 22 годин тому

Наталка, не пишіть дурниці за Машини. Там ще в невістки батьки на заробітках вже дуже давно. Ви цього до уваги не берете?

Наталка
14 днів 18 годин тому

Чому ж не беру? Я ж не написала про 4 авто , трактора… і квартири. Ще є е-декларації, по яких усе видно. Якщо Ви, “Віка” про незадекларовані доходи, з яких не сплачені податки…. то це вже інша стаття.

Дімон
14 днів 11 годин тому

Як я підозрюю, Ви, Наталія, теж далеко не остання людина у сільській раді, але чомусь не видно щоб Ви щось корисне зробили для іі мешканців, крім того що багато пустих балачок і звинувачень. Не за горами вибори, проявіть себе, побачимо що Ви зробите. Я ні за кого не заступаюсь, просто зі сторони добре говорити, а на ділі?

Наталка
13 днів 23 годин тому

Я намагаюся робити те, що від мене залежить. На жаль це дуже важко, коли тобі ставлять палки в колеса. Всі кошти бюджету сільради ідуть на утримання апарату, а про людей там ніхто не думає. Наша сільська рада вже давно могла розвиватися, натомість все стоїть на місці. Мені жаль і я не можу мовчки дивитись на це беззаконня. На голову я не претендую, і співчуваю наступникам… час все покаже…

АНАТОЛЬ_
13 днів 23 годин тому

Я вам співчуваю, Наталко. Тому, що аж надто добре знаю христопродавство місцевих службовців і їхніх прихвостнів. Там немає нічого святого – нажива і безмежна влада над людьми – такі їхні приорітети у всі часи. А люди наші… Та що там люди. Добре відоме їхнє невтручанання ні у що. Бездумність, байдужість, продажність і жорстокість стосовно правди.

Саньок
13 днів 23 годин тому

Ти краще напиши про себе що зробила ти за свого депутатства в тому селі.

Наталка
13 днів 17 годин тому

Про мою роботу Ви можете ознайомитися в моєму звіті. Якби хоча б половина депутатів ішла на вибори щоб працювати для людей, Ви б побачили значно більше. Я завжди рада поспілкуватися з виборцями, мої координати, телефон і соцсторінка у відкритому доступі, тож ласкаво прошу! Хочу почути якої роботи Ви від мене чекаєте.

Eys
12 днів 16 годин тому

Я думаю якби ви займали добру посаду, то тоже своїх дітей би хотіли влаштувати на краще місце ніж грузчиком на ринку.

АНАТОЛЬ_
12 днів 15 годин тому

Не міряйте всіх своєю міркою “EУS”. Пропонували. Не один раз. За мовчанку. Не скористався. Вам не гидко було б?

Читач
14 днів 21 годин тому

А квартира в місті для доці ще. Почекайте люди добрі, пройде час, усі забудуть, притихнуть.. Не все відразу, так менш помітно. Вже років 10 тому один голова сільради (не цієї) нагріб, притримав…. а тепер діти, внуки купують по дві квартири,….. та ще й в Києві (а ціни там, думаю усі знають)

АНАТОЛЬ_
13 днів 22 годин тому

А навіщо обирали?

Сашка
16 днів 15 годин тому

Патик є.Ще треба прилаштувати “Біг Бен” і буде “чікі-пікі”,як в Нововолинську.

Гаплик
16 днів 7 годин тому

і водопровід по селі Тишковичі та підключив засувкою до водонапірної башти. , БУДЕТЕ РЖАТИ !!! ……….. клав КОПТЮК.
І як завжди самими дешевими пластмасовими трубами, відповідно з завуженими діаметрами. . Тепер якщо дати трошки тиску, трубам буде гаплик . Факт на лице. Хто ближче до в/п башні, той ще воду має, далі – ….

Валік
16 днів 43 хвилин тому

Скажіть хто знає а якщо хата в селі ( у Володимир-Волинському районі) стоїть старенька і вона не приватизована і земельна ділянка не приватизована. То тепер при об’єднанні громад чи ще якомусь катаклізмі хату в селі заберуть чи й далі хата в селі буде належати мені? Хоча з документів лише домова книга 56 року. Радар підкажіть будьласка виручіть порадою.

wpDiscuz