дексо

Чому робітників так масово звільняють? Нова мітла перестаралась?

44 3732

Управлінську компанію №2 (раніше – ЖКП №2) в Нововолинську очолила Ілона Загранична. До роботи взялась енергійно, а роботи – море, самі розумієте. Ворогу не побажаєш.

Там тече, там валиться, там спиляти, там прибрати. І все всім мешканцям треба терміново.

Та от біда –  бракує робочих рук.

У штаті тут, як повідомили РАДАРУ вже звільнені працівники, має бути 50 чоловік: 40 робітників, 10 ІТР.

Та за якихось три місяці  тут звільнилося 25 чи вже й 26 людей.

Чому так?

Нам надали список звільнених. Майстри, покрівельники, сторожі, електрики, водій, двірники… Усі як один лінуються? пиячать у робочий час? Чи тут щось інше?

 

 

Люди нарікають на круту вдачу начальниці. Кажуть, що поводиться вкрай жорстко, розмовляє безапеляційно, чути підлеглих не хоче.

РАДАР завітав улітку у справах до начальниці управлінської компанії – Ілони Заграничної. Мило поспілкувалися, людина переймається роботою, відповідальна.

Але плинність кадрів справді шокує. За три місяці – половина штату!

Пропонуємо обговорити проблему в коментарях – толерантно, виважено, без образ, але відверто. 

Бо мешканці платять управлінській компанії за якісні послуги, а про яку якість і взагалі про які послуги може бути мова, коли тут така кадрова свистопляска?..

Ми готові надати слово й Ілоні Заграничній.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

44 Коментар "Чому робітників так масово звільняють? Нова мітла перестаралась?"

повідомляти

анти чобіт
1 місяць 1 хвилина тому

люди які себе поважають,не будуть терпіти свавілля,оголосити бойкот хай сама робить

Оля
30 днів 23 годин тому

Це до цієї пані можна прийти на рахунок фасаду і даху (будинок де розміщена центральна бібліотека).І в неї ж можна переглянути договір який я не підписувала на утримання будинку?

Анатоль _ БІДЗЮРА
30 днів 23 годин тому

Щоби аж так вже все погано, я не сказав би. Оперативно відреагувала УП-1 на нашу скаргу про гнилі сходи у будинку. Правда, всі матеріали купили ми самі. Але якісно і фахово виконали роботу саме їхні спеціалісти. Є право кожного й на інші думки, без сумніву.

РАДАР
30 днів 23 годин тому

Уточнили. УЖК №1 – це колишні ЖКП №1, №3. А УЖК №2 – колишнє ЖКП №2, під тим самим номером.

гість
30 днів 23 годин тому

Шахтарський мікрорайон будинок 4. З літа і до цеї пори ніхто не підмітає двір. Двірника немає. Люди бунтують матюкають ЖЕК хочуть ОСББ самостійно створювати. Це апокаліпсис просто повний двір листя, гілок це з минулої бурі, окурків. Управлінська компаніє, шевеліться бо втратите гроші. 4 будинок має 100 квартир і по 120 гривень щомісячна плата жеку за листя поколінь в дворі. Фото можу надати.

Володимир
30 днів 21 годин тому

На Шахтарському м-ні, буд.7 фасад покритий грибком. Сусід був в неї на прийомі. Обіцяла в червні зробити, обдурила. Скоро перший під”ізд розвалиться. Всім пофіг. Ждем коли біда станеться, а скажуть офіційно не звертались.

Олег
30 днів 20 годин тому

Нє не робіть ОСББ, корміть монстра, навіщо Вам двірник, самі позамітайте, а гроші справно платіть. А то зарплати плюс прибуток треба мати, а не Вам будинок ремонтувати і територію прибирати.

знаю
30 днів 23 годин тому

Правда набагато страшніше ніж можна собі уявити. Недавно йду стоїть мастерша з жеку і розмовляє зі своєю знайомою. Про оту проблему що в статі описано! Каже головне до весни дотерпіти жеку. А там нас або ліквідують повністю або зроблять з нас приватну управляюча компанію і продадуть. Уже й покупець є з Володимира. Буде як ЖЕК тільки приватний. Ми усі в жеку як на голках сидимо ждемо весну і самі не знаємо що нас жде весною. Толку мало колектив переживає всі на голках, нервові.

Михайло
30 днів 21 годин тому
Так друзі, мені довелося звернутися до цієї ПАНІ Заграничної, то я за свої 56 років не бачив такого хамського відношення до людей як почув від цієї ПАНІ. Поки я сидів в приймальній чекаючи на аудієнцію, то потім побачив, що до підлеглих ще гірше відношення ніж до мене. В приймальній жіночка( секретар) напевне моя ровесниця, то ПАНІ Загранична, мабуть, її й за людину не рахує. В мене склалося таке враження, що вона до підлеглих не відноситься як до людей, а ще гірше ніж до тварин. Тепер я розумію чому там працівники довго не затримуються. Не розумію хто її поставив на керівну… Читати далі »
Галина
30 днів 6 годин тому

Пані Загранічна уже й жіночку(секретаря) звільнила….Не розумію хто її поставив на керівну посаду.

Віктор
30 днів 20 годин тому

вже обіцяє 4 місяці двірника, спочатку обіцяла, потім хамила. то я її не витрамив, обматюкав і більше не хожу, толку з неї ніякого

Катерина
30 днів 20 годин тому

Шановний пане Бідзюра, скажіть будь ласка куди Ви спочатку звернулися, щоб вам поремонтували сходи у під’їзді? До Чайки, Сапожнікова чи Рожилюка. Від кого пішла пряма вказівка до Заграничної?

анти чобіт
30 днів 20 годин тому

до прокурора обласного чи столичного

Анатоль _ БІДЗЮРА
30 днів 9 годин тому

Звернулись ми, безпосередньо, у УК №2 (кол. ЖКП-2). Написали заяву. Потім прийшла майстер і визначила яких і скільки купувати матеріалів. Після завершення купівлі ми зателефонували в компанію і вони прислали робітників. Зробили за два дні, включно зі штукатуркою. Все.

Анонім
30 днів 19 годин тому

Гнати в шию той ЖЕК 2. Вони як при колишньому керівництві НІЧОГО не робили так і при терерішньому нічого не роблять !!! М_н Шахтарський 10. Одні брехуни там !!!

Люба
30 днів 19 годин тому

Ви знаєте а я не вірю вам.Там у приймальній сидить пенсіонерка яка не могла розібратись,поки не вийшла якась дівчина і не пояснила мені..Було дуже вічливо і зрозуміло.Можливо цій пані секретарю пора на відпочинок,звільнити молодим місце.

Під різними ніками майже одне й те саме, а чому? 🙂
Модер

Ліля
30 днів 8 годин тому

Шановна,а яка різниця скільки людині років?! Вона виконувала свою роботу вправно,тому що це її гроші і якби наша Держава забезпечувала людям хорошу пенсію,то думаю ні один пенсіонер не працював!!! Ви так кидаєтесь словами ‘дорогу молодим’, а скажіть но,чи багато молодих хочуть працювати за такі копійки,як платять там?! Одного разу,я теж мала змогу почути ‘керуючий голос’ пані Заграничної!!! І можу відповісти точно,що з таким відношенням до людей,як у неї, я особисто не хотіла б працювати під її керівництвом і тим більше вислуховувати це хамство за такі гроші!!!!!

Мама
30 днів 18 годин тому

Підскажіть люди добрі куди мені звертатися і що робити?!!проживаю на мн Шахтарському на 4 поверсі,балкон в аварійному стані,неоднорозово писала заяви,щоб мені прийшли майстри відремонтували,я згідна все необхідне купити,аби тільки зробили…Влітку писала заяву Сапожніку,він її перекинув на Чайку,а та дала відповідь,щоб я шукала сама майстрів,і машину з вишкою,тоді питання для чого нам ті ЖЕки?!порадьте що робити?куди звертатись?!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
30 днів 4 годин тому
Викликати поліцію. Скласти протокол. Копію – собі. Можна було б в суд. Проте, там затягуватимуть. Апеляції-касації… Потім – заяву у прокуратуру. Через 30 календарних днів матимете відповідь. Що Вам сказала О. Чайка? Письмово чи усно? А вже аж потім – під міську раду із мирною акцією протесту: гаслами, барабанами і шинами… До тих, власне, хто у Нововолинську відповідає за все, (згідно “ЗУ Про міське самоврядування” – Розділ ІІІ, ст. 42 і Конституції України – Розділ ХІ, ст. 143) – до міського голови В. Сапожнікова, й у тім числі, до місцевих депутатів. Всі вони присягали на вірність громаді й злісно, як… Читати далі »
Віталій
30 днів 18 годин тому

я думаю текучка кадрів за тої мізерної зарплати яку платять тим робітникам. передивлявся вакансії недавно і там пропонували 1700гр. 3200гр. щось в тому діапазоні, хоча тількіщо дивився то вже 4000 з копійками ,але як на мене за такі гроші в теперишній час ніхто робить не буде. дайте нормальне фінансування і тоді може щось і зміниться у цій сфері.

Антирадар
30 днів 7 годин тому

А яку суму Вам Міняєва Галина Миколаївна проплатила?за цю публікацію?

РАДАР
30 днів 6 годин тому

Менш як 100500 мільйонів не беремо. 🙂 А хто це – Міняєва?

Віктор
30 днів 4 годин тому

http://berehynia.naksu.org/index.php?id=20 багато цікавого знайдете

Андрій
29 днів 23 годин тому

Прохання всім що дають коментарі з приводу звільненої секретарки, я як чоловік Галини Миколаївни, можу тільки підтвердити і офіційно заявити, що цей працівник був звільнений під тиском начальника Загранічної, привід один пенсіонерка, сама Галина Миколаївна до якихось коментарів з приводу своєї роботи і звільнення не має ніякого відношення.Тому, що до такої низькості ніколи не опускалася, обізнані її люди по ЖЕК №1 можуть дати їй характеристику і я не бачу приводу обговорювати її персону, а хамська поведінка самої Загранічної, це питання до мера, він її туди поставив.

анти чобіт
29 днів 18 годин тому

таке враження що мер робить на зло всім людям

Не байдужий
30 днів 7 годин тому

Ну так не без того. Працювали там робітники-п’янички. А хто буде ше за такі гроші працювати;яких і не виплачували вчасно. Можливо їй дали вказівку розігнати п’яничок. А потім на нервах і інші підуть. Вже державі менш тра платити компенсацій по безробіттю.

Херой
30 днів 7 годин тому

Загранична І.О ніби і старається, щось хоче для КП зробити, але зовсім не має підходу і правильного спілкування з колективом (робітником) – “Ти мусиш це зробити і мене нічого не цікавить, а інакше – звільнення”. Безкомпромісна. Колектив пригнічений. Ставлення, як до рабів ще й за 3700 грн… Робітники працюють МАКСИМУМ місяць і просто не витримують такого пригніченого режиму.

Анонім
30 днів 7 годин тому

А ви знаєте що ми(жителі) вже декілька місяців неофіційно платимо в УК(ЖЕК 2) по 120грн. з квартири? Договір Загранична Ілона ні зким не укладала,правда? Просто здирає грошикі.Жаль людей, стільки місць робочих було, колектив вже сформований.Владі просто всеодно що більшість звільнились.Думаю доцільно написати лист в прокуратуру комусь із звільнених, адже там з документами не все в них гладко.

Shahtar
29 днів 5 годин тому

Ніхто договір не склав після розгнання жеку #1 ,,

Анонім
30 днів 6 годин тому

30 чоловік звільнилось одночасно через зарплату 3700 грн.? Там 30 років мінімалку платили і люди не звільнялись, бо були хороші адекватні начальники Варвус наприклад чи Луцик, з лояльним людським ставленням.
А за п*яничок, хтось писав що там такі були, але ж не всі 30 чоловік.
Жінки в конторі теж бухали, на вашу думку?чи майстрині?
P.S. Жіночий колектив теж звільнився.

Р 79
30 днів 6 годин тому

На даний момент там працює близько 12-14 людей, з них 6-7 – робітники.

Галина
29 днів 21 годин тому

На одного раба три прораба.

Ульріх
30 днів 4 годин тому

Тому що треба ОСББ створити, щоб були до лампочки оті всі комунальні шняги.
Слава ОСББ!!! Не вмієте самі шукайте Владарчіка

Житель міста
29 днів 18 годин тому

Вдодарчик прийди!!! м-н Шахтарський 10,задовбав цей ЖЕК вже зовсім !!! Думаю мешканці погодяться точно

Лондон
28 днів 21 годин тому

Правильно, треба робити осбб, щоб самим господарювати, а не ждати подачок та кричати хто кому що винен!!!

Бандерівка
28 днів 6 годин тому

По-любому винен той, хто бере гроші!..:-)

Ульріх
26 днів 18 годин тому

Та де там, полюбому в нас винен той, хто хоч щось робить.
Кому не подобаэться і жде чудес коли жек все зробить то хай живе в землянці чи в печері

РАДАР
30 днів 3 годин тому

Тут Nik обурюється, що не проходять деякі коментарі. Так, не проходять, якщо громадяни пишуть одне й те саме під різними ніками. І якщо за допомогою РАДАРА хочуть звести свої особисті порахунки – скажімо, зі вже звільненою секретаркою.
А тепер Nik під усіма ніками йде в бан – за хамство.

Журнал
28 днів 20 годин тому
Це не керівник -це монстр! Чому її не звільнять? Все ясно як білий день! Жек розвалюється на очах, працювати немає кому. А причина цьому Ілона та її жахливе ставленя до кадрів. Звільняє людей, тому що не в гуморі. Роботу розподіляє між іншими і без доплпати! Тобто працюй більше, а отримуй так само. Уявіть, половина персоналу звільнилася, відповідно на персонал що залишився, накинули ще половину навантаження. Це ж не коні, це люди! Для неї різниці немає! Коли їй говорять працівники, що не справляться з таким навантаженям, вона кричить:”звільняйтесь і за двері!”. Мені дуже шкода працівників жеку, люди працюють на важкій роботі… Читати далі »
читач
28 днів 18 годин тому

Якось іду я біля будинку де квартира Сапожнікова. На вулиці мужики підвал накривають новою металоцерепицею. Я запитую їх по скільки грошей сусіди складалися на ремонт усього будинку. Відповідь: ніскільки якщо пошкодження будинку 40% і більше то міська рада на 50% бере на себе фінансування ремонтів. Ми з сусідами ходили в міськраду написали там заяву була комісія і міськрада профінансувала нам наполовину всі ремонти. Іншу половину коштів ми взяли з власного фонду квартплати.
Фактично Сапожніков профінансував заміну вікон в під’їздах та ремонт даху. Дуже цікаво а інші ОСББ Сапожніков теж співфінансує чи лише те ОСББ де його квартира?

Наталія
28 днів 8 годин тому

Щодо пані Ілони,то мабуть вона поміняє свою поведінку,тому що скоро залишиться сама.

гість
26 днів 6 годин тому

Ура!!!!!!!!

Бандерівка
26 днів 4 годин тому

Гість – ????

Небайдужий
25 днів 18 годин тому
Ілона Анатоліївна чому ви боїтеся підписатись своїм іменем під своїми коментарями, а то підписується ніками? Що, ви, з’їли тільки одну секретарку? А два майстра пенсіонери, які пропрацювали багато років у цій сфері, а сторожа пенсійного віку? А через 12 років ви теж будете пенсіонером і хто зна як будуть відноситись до вас! Та навіть звільнили покрівельника, який проробив декілька днів за те, що не знав як відкрутити свічку в бензокосі, та багато інших… У вас получається( за вашим жаргоном) нарізати задачу, а хто її має виконувати, два покрівельники, три маляри, один тесляр і два чистильника, яких ви маєте в штаті?… Читати далі »
wpDiscuz