карер1

Чудове місце перетворюють на сміттєзвалище. Кар’єр

18 2330

 – Ось цю красу з прозорою водою та з рибою потихеньку перетворюють у нашому місті на сміттєзвалище, – розповідає Дмитро Панфілов.

Так, це нововолинський кар’єр.

У ньому видобували глину для цегельні, яка вже закрилася.

 

 

Можна облаштувати чудову рекреаційну зону. Однак після розкрадання цегельні тут зараз просто стихійне сміттєзвалище – серед краси.

Нововолинська влада повинна врешті-решт розчистити й надійно убезпечити це місце. Адже нещасні випадки на кар’єрі трапляються так само регулярно, як на озері.

 

Фотосюжет – Дмитро ПАНФІЛОВ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Чудове місце перетворюють на сміттєзвалище. Кар’єр"

повідомляти

Світлана
9 місяців 16 днів тому

А цікаво – хто так засмічує це “чудове місце відпочинку” – не вже місцева влада? Хоча за часів мого дитинства ( а я жила по вулиці Миру) з цього місця нас ганяли як “сидорових кіз” бо там було небезпечно і були трагічні випадки.

editor
9 місяців 16 днів тому

От про це й мова, Убезпечити. Розчистити. Сміттєзвалище тут несанкціоноване, отже, місцева влада має підняти зад.

Світлана
9 місяців 16 днів тому

А може мають підняти свій зад і ті хто там рибалить і відпочиває(це з ваших слів) і ті люди які там викидають сміття? Чи там потрібно владі поставити поліцію щоб слідкували за порядком?

editor
9 місяців 16 днів тому

Слушно. Та поки влада плює на цю проблему, люди смітитимуть надалі. Щодо поліції. Там було б цілком достатньо одного патруля в особі пана Орєхова та двох-трьох працівників ВУКГ.

Світлана
9 місяців 16 днів тому

Ну чого як щось робити – то повинна робити тільки влада? А коли ж самі люди почнуть щось робити? Може треба знайти когось із активістів і згуртувати жителів цих районів і побрибирати там все довкола? Я думаю що і влада і комунальні господарства допоможуть! Не можна увесь час думати негативно – життя і так коротке! Треба жити і думати позитивно і все в нас налагодиться!

Дмитро
9 місяців 15 днів тому

Пані, я був активістом Цивільного Корпусу “Азов” ми проводили екологічну акцію “Чисте місто” й прибрали разом з ВУКГ “Козлячий” парк й що там тепер- чистота? Ні пані через місяць було сміття майже в два рази більше. То що завжди мають жителі міста прибирати, а влада й надалі піаритиметься біля бігбенів?
Чому не створити муніципальну поліцію, депутатам не проголосувати за штрафи за смітіння ? Міський бюджет швидко наповниться, та й зарплата муніципальним патрулям буде -додаткові робочі місця, в місті чистіше, та й свинки перестануть *рати.

Йцукен
9 місяців 15 днів тому

Хочу нагадати, що чисто не там де регулярно прибирають, а там де не смітять.

Йцукен
9 місяців 15 днів тому

Трошки не так. Спочатку люди плюють на чистоту, а потім влада плює на людей які плюють на чистоту

editor
9 місяців 15 днів тому

ви часто плюєте на чистоту? а ваші діти (якщо є), ваші батьки й друзі – хіба всі вони з ранку до ночі плюють на чистоту?
То, може, проблема не лише у цім і ви просто бавитесь у афоризми?

Дістало..
9 місяців 16 днів тому
Влада має зробити 2 речі: 1. Встановити ЗАХМАРНІ штрафи за замічення території міста, несанкціоновану торгівлю в місцях не призначених для цього, тощо. 2. Зробити кілька гучних процесів (думаю спочатку вистачить з десяток), а потім коли призабудеться ще з десяток І все: буде чисто і гарно, адже 10му розкажуть що з власної кишені пару тисяч заплатив “мандату” В нас більшість народу било, як це не прикро, чому коли голота їде в Польшу то сміття в урну викидає, а вдома все на владу спихає. Думаю на 27му році незалежності треба не “пряником”, а “кнутом” виховувати порядність. PS Але, вангую, в даному випадку… Читати далі »
editor
9 місяців 16 днів тому

погана з вас ванга. Це будуть не активісти. Активісти якраз двома руками підтримають захмарні штрафи. Бо активістам набридло підтирати за свинтусами.

Дістало
9 місяців 16 днів тому

Мав на увазі псевдоактивістів, тому й написав в лапках)

Олег
9 місяців 16 днів тому
Так в нас є штрафи за викидання сміття, куріння в кафе барах і місцях скупчення людей, за розпиття спиртних напоїв на вулиці. Тільки ніхто нікого за це не штрафує. Поліція коли бачить то не звертає уваги. В нас люди не хочуть нічних магазинів, бо будуть пити і кричати. Так не магазин чи заправка винуваті, що люди пьють і кричать, якби в нас приїхала поліція і всіх п’яних на 1000грн штрафанули, то не було би криків хоч вночі на вулиці алкоголем торгуй. Нам треба патрульну поліцію щоб наводила порядок в місті і наповнювала місцевий бюджет. А що робиться з паркуванням автотранспорту… Читати далі »
Василь
9 місяців 15 днів тому

А поліція хіба в нас є? Коли ви останній раз бачили патрулі у місті? Вони тільки час від часу на машинах їздять

Йцукен
9 місяців 15 днів тому

Люди які плюють на чистоту довколо себе, культуру парковки, живуть за принципом “після мене хоч потоп”, заслуговують на владу яка плюватиме на них. Тому маємо те що маємо…

editor
9 місяців 15 днів тому

а чим завинили ті, що не плюють?..

Йцукен
9 місяців 15 днів тому

Можливо нічим. Можливо бездіяльністю. Можливо одиниці проти сотень безсилі…

Сирий
9 місяців 15 днів тому

Незнаю мой знакоми и я всигда убирають а э свини

wpDiscuz