карер1

Чудове місце перетворюють на сміттєзвалище. Кар’єр

18 2172

 – Ось цю красу з прозорою водою та з рибою потихеньку перетворюють у нашому місті на сміттєзвалище, – розповідає Дмитро Панфілов.

Так, це нововолинський кар’єр.

У ньому видобували глину для цегельні, яка вже закрилася.

 

 

Можна облаштувати чудову рекреаційну зону. Однак після розкрадання цегельні тут зараз просто стихійне сміттєзвалище – серед краси.

Нововолинська влада повинна врешті-решт розчистити й надійно убезпечити це місце. Адже нещасні випадки на кар’єрі трапляються так само регулярно, як на озері.

 

Фотосюжет – Дмитро ПАНФІЛОВ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Чудове місце перетворюють на сміттєзвалище. Кар’єр"

повідомляти

Світлана
2 місяців 11 днів тому

А цікаво – хто так засмічує це “чудове місце відпочинку” – не вже місцева влада? Хоча за часів мого дитинства ( а я жила по вулиці Миру) з цього місця нас ганяли як “сидорових кіз” бо там було небезпечно і були трагічні випадки.

Дістало..
2 місяців 11 днів тому
Влада має зробити 2 речі: 1. Встановити ЗАХМАРНІ штрафи за замічення території міста, несанкціоновану торгівлю в місцях не призначених для цього, тощо. 2. Зробити кілька гучних процесів (думаю спочатку вистачить з десяток), а потім коли призабудеться ще з десяток І все: буде чисто і гарно, адже 10му розкажуть що з власної кишені пару тисяч заплатив “мандату” В нас більшість народу било, як це не прикро, чому коли голота їде в Польшу то сміття в урну викидає, а вдома все на владу спихає. Думаю на 27му році незалежності треба не “пряником”, а “кнутом” виховувати порядність. PS Але, вангую, в даному випадку… Читати далі »
Олег
2 місяців 11 днів тому
Так в нас є штрафи за викидання сміття, куріння в кафе барах і місцях скупчення людей, за розпиття спиртних напоїв на вулиці. Тільки ніхто нікого за це не штрафує. Поліція коли бачить то не звертає уваги. В нас люди не хочуть нічних магазинів, бо будуть пити і кричати. Так не магазин чи заправка винуваті, що люди пьють і кричать, якби в нас приїхала поліція і всіх п’яних на 1000грн штрафанули, то не було би криків хоч вночі на вулиці алкоголем торгуй. Нам треба патрульну поліцію щоб наводила порядок в місті і наповнювала місцевий бюджет. А що робиться з паркуванням автотранспорту… Читати далі »
Василь
2 місяців 10 днів тому

А поліція хіба в нас є? Коли ви останній раз бачили патрулі у місті? Вони тільки час від часу на машинах їздять

Йцукен
2 місяців 10 днів тому

Люди які плюють на чистоту довколо себе, культуру парковки, живуть за принципом “після мене хоч потоп”, заслуговують на владу яка плюватиме на них. Тому маємо те що маємо…

Сирий
2 місяців 10 днів тому

Незнаю мой знакоми и я всигда убирають а э свини

wpDiscuz