коткон

Чиновник бере коньяк ящиками!.. Весь АТБ у шоці

56 4088

 

 – Мій друг працює в новому АТБ біля лазні.

Каже, заступник нововолинського мера постійно увечері заходить в магазин і купує коньяк по 450 грн. за пляшку.

Бере нараз ЯЩИК коньяку!!!

На касі його раз запитали:

 – У вас якесь свято велике в сім’ї?

– Ні, це я по роботі беру.

Касири шушукались: ось де гроші на асфальт і бордюри – в АТБ.

 

 

Я не вірив, поки ще один із АТБ не розказав те саме.

Я в шоці від таких закупівель. Це ж які делегації треба зустрічати, щоб уже тричі брати по ящику коньяку???

Ну, на день міста поляки були. Ну, а ще 2 ящики де???

Платив віце-мер із білого конверта. Крім ящика коньяку, більше нічого не бере.

 

Агент “ПроZorro”

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

56 Коментар "Чиновник бере коньяк ящиками!.. Весь АТБ у шоці"

повідомляти

Тетяна
5 місяців 3 днів тому

Абсурд про таке писати. Можливо працівники АТБ ще знають яким туалетним папером користується наша влада.

Гість
5 місяців 3 днів тому

Ящик випили а двома похмилились

Ілона
5 місяців 3 днів тому

З якої пори на касі питають призначення покупок?))) касирів не вчили не лізти з дурними питанями?)))
я вже це бачу: – в вас свято? – нє, то не додому, на роботі п”єм!
ну це ж смішно)))
я не захищаю міськраду, ясне діло що рильця в пушку, але блін, отакі вкиди – це дитячий садочок)))

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 3 днів тому

Нічого страшного. Кажуть, є таємне фото “слуги народу” із ящиком віскі. Ну, то й що? Чого ви “Ілоно” так нервуєте? Що, заступник міського голови не має права випити – після роботи, у власному помешканні, перед вихідними? А тутка, ви вже якийсь умовний компромат угледіли. Якщо має змогу та здоров’я – хай пропустить 100 гр. якісного віскарика. На здоров’я!

Ілона
5 місяців 3 днів тому

Та я не нервую, і не сперечаюсь, хто і де п”є чи не п”є. Невже у касира дійсно вистачило наглості лізти у приватне життя чужої незнайомої людини, а тій людині не вистачило розуму ляпнути, що коньяк не додому, а на роботу??? Ну погодьтеся, їжаку зрозуміло, що діалог вигаданий)))
Не сперечаюсь, що заступник купує коньяк, бо я незнаю. Але наведена в статті розмова – ну це на сміх курам))

Інший Олександр
5 місяців 3 днів тому

Згідний з Вами про таке писати це “це дитячий садочок)))”

собутильни к
5 місяців 3 днів тому

пойло дороге жере, ****…

1313
5 місяців 3 днів тому

а ви підрахуйте всю суму за закуплений товар, може тоді зрозумієте всю суть статті

Олександр
5 місяців 3 днів тому

А чому Вам це не подобається? Напишу, що і чому не подобається мені, а мені не подобається, коли чиновник, який існує на кошти платників податків, який найнятий МНОЮ на роботу, в робочий час купує коньяк, цукерки і з симпатичною жіночкою(не дружиною) йде в напрямку не свого житла… Він вільна людина в своїх вподобаннях і вчинках, але не в робочий час… І по сюжету конкретно-плакати і жалітись на малі чиновницькі зарплати і одночасно коньяки ящиками скуповувати…

Ілона
5 місяців 3 днів тому
Тож написано – “ввечері”. То, значить, вже не робочий час. І то зовсім не ваше діло, хто з ким, куди і навіщо іде. Не з вашою дружиною ж. Знаєте, мені теж багато чого не подобається у нашій владі, я теж не хочу, аби депутати\керівники організацій і т.д. шикували за бюджетні кошти, я не мала наміру когось відбілювати. Я незнаю чи купує владна верхівка спиртне чи ні, не доводжу вам протилежне. Я писала саме про той діалог, який наведений у статті. Він – комічний і наврядчи відбувся в реальному житті. От і все. Р.S. Мене так нервує, коли кажуть “Я найняв… Читати далі »
Олександр
5 місяців 3 днів тому

Вас найняла на роботу влада, а я наймав владу-різницю відчуваєте? Але сумніваюсь, бо Ви вважаєте, що чиновнику не гріх в робочий час займатись чим завгодно… Це ж мабуть Ви відповідаєте на запитання “де начальник?” – “а він мені не відчувається…” А ще Ви забувайте, що Ви нічого не виробляєте і залежите від простих робочих рук… Можу написати більше, але образитесь.

Ілона
5 місяців 2 днів тому

Ви взагалі читаєте те, що я пишу, чи ні?? Я не вважаю, що в робочий час можна займатися будь чим, де ви взагалі взяли про робочий час слова??? У статті – про вечір, в моїх коментарях взагалі ні слова про час.
Ні, ви помиляєтеся, у мене не питають, де мій начальник, моя робота не офісна, уявляєте, і таке буває на державній службі)))
нарахунок нічого не виробляємо і залежимо від робочих рук: ну ви ж незнаєте суті моєї роботи. і не можете стверджувати.
Пишіть більше, хто вам не дає, я на неконструктивну критику не ображаюсь, лишаю без уваги.

Олександр
5 місяців 1 день тому

Навіть не цікаво дискутувати з Вами… Ви мислите як звичайний “совок” – і хто приймає таких на державну службу?

Ілона
5 місяців 1 день тому

Взаємно. На все добре.

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 2 днів тому

І я напишу, як і “Олександр”: Це я, а не Сапожніков, найняв вас на роботу! Ви наймичка територіальної громади! Це ми – громада, тобто – влада, а не Сапожніков, платимо вам зарплату! Якби я був на його місці – за ці слова, ви б були вже на біржі праціі. Вона, бачите, платить податки! А ми що робимо !? Знахабніли до краю, місцеві та державні службовці.

Ілона
5 місяців 2 днів тому

Ойойой)) Ви б мене звільнили за те, що я кажу, що з моєї зарплатні вираховуються вищі податки, ніж із зарплатні робітників? Ну, отримали б позов до суду та і все) Тож добре, що ви не мій начальник)
ви не путайте праведне з грішним))) яка наймичка громади? ви про що? хто сказав, що я працюю у населеному пункті??? ви, Анатолю, мене знати не знаєте, а уже судите. Не треба так.

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 1 день тому

Ви самі написали, що держслужбовка, а тепер заперечуєте? Всі, чуєте, ВСІ! державні службовці живуть за рахунок і з ласки територіальних громад, які є народом України, тобто найвищою владою. Дуже шкода, що ви приховуєте своє прізвище.
Проте, “Ілоно”, ви мене зацікавили своєю цинічністю і неповагою до рук, які вас годують… Думаю, ця тема матиме продовження.

Ілона
5 місяців 1 день тому
Так я і не заперечую, що я держслужбовець. Але кажу, що працюю не в офісі, і наіть не в населеному пункті. Чи для вас держслужбовці – то тільки спеціалісти у міськраді?))) Я поважаю свій народ і свою країну, проте годують мене виключно мої руки, бо я не лінтюх, я ходжу на роботу, навіть часто працюю понаднормово, не 1 зміну, а цілу добу. Я не сиджу в теплому офісі і не перекладаю папірчики, як ви думаєте!!! Державна служба буває різною, тому не треба судити мене, навіть не знаючи, в чому суть моєї роботи. Мені шкода, що ви так реагуєте, ніби я… Читати далі »
Eys
4 місяців 15 днів тому

Ілона я за вас.

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 1 день тому
Ви вочевидь, працюєте в прокуратурі, поліції або у суді. Тільки у цих установах, що належать до державних гілок влади – виконавчої та судової, можуть із такою неповагою ставитися до простих людей – трудівників-підприємців та бізнесменів, що забезпечують левову частку надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів, відчуваючи свою повну безкарність. Звідки вони мають “долю” у вигляді зарплати… Вибачте, “Ілоно”, але я змушений буду назвати ваші повні ПІБ. Щоб державна служба, вам медом більше не здавалась. А після цього, ви можете подати на мене у суд для свого матеріального і морального відшкодування – втрачених, нібито, вами честі, гідності та ділової репутації на… Читати далі »
Ілона
5 місяців 1 день тому
Назвіть! Мої повні ПІБ)) при чому тут прокуратура і поліція і ще й суд?) там є свої закони “Про прокуратуру”, “Про поліцію” і “Про судоустрій та статус суддів” відповідно. Я ж вам писала: що не працюю в офісі, а ви все про своє. В чому полягає мій цинізм? От в чому конкретно? Я десь когось образила чи може щось десь збрехала? Я писала виключно свою думку, нікого при цьому не зачіпаючи. Державна служба – далеко не мед, повірте мені. Не рівняйте державних службовців найвищих рангів і простих службовців на місцях, це дуже різні речі. Мені здається, у вас просто особиста… Читати далі »
Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 1 день тому

Правда, “Ілоно”, одна на всіх – Божа. Інших не буває – вони від лукавого. А може, самі назветесь? Якщо така справедлива і смілива. То як?

Ілона
5 місяців 1 день тому

Правда у кожного своя. Вона немає релігії, раси, віку і політичного спрямування. чи ще чогось.
Я назвалась, написала своє ім”я. Писати своє прізвище чи ні – винятково моє рішення, і я маю повне право його не писати. То ж, ніби, Ви “змушені” (з ваших же слів) написати?? ні?

Цікаво
5 місяців 23 годин тому

Пане Анатоль, не забувайте що Ви спілкуєтеся з жінкою, деякі Ваші коментарі зарізкі . Інколи здається що тільки Ваша думка права, а інших немає бути, поважайте і іншу думку

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 13 годин тому

Один Господь Всеправедний знає із ким я спілкуюся. У мене не буває брехливих коментарів, що видається вам образливим і різким. Проте, вони без ненормативної лексики і принижень людської гідності.
Я не довіряю анонімам. І вам у тім числі. Ці особи слизькі і боягузливі – без стержня та правди.

Цікаво
5 місяців 3 годин тому

Пане Анатоль, зробіть публічний звіт громадської організації “Україна Польща” на Радарів, дуже цікаво

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 місяців 30 днів тому

Я не міський голова, і не зобов’язаний публічно звітуватись ні перед ким – хто б це не був. І Статут ГО “Україна + Польща” такої вимоги не містить. Вся її діяльність висвітлюється на сторінках “РАДАРУ”, моїй сторінці у ФБ, а також у групі “Нововолинськ без Сапожнікова!” – теж у ФБ.

Олександр
5 місяців 1 день тому

Щоб Ви не вигляділи зовсім марсіанкою, судячи як ви описуєте свою “держслужбу”, хоч напишіть щось,але краще почитайте положення про держслужбу і кому надається статус держслужбовця. Бо деякі дуже” грамотні” вважають себе держслужбовцями бо працюють на держпідприємстві.

Ілона
5 місяців 1 день тому

Положення про держслужбу? Це щось нове. Є Закон України “Про державну службу”. При вступі на державну службу складається присяга державного службовця. Є посадові інструкції в кожній організації та установі. А про положення вперше чую.

Олександр
5 місяців 12 годин тому

Та Ви б краще написали скільки разів Ви порушували ту присягу і інструкції… Чому ж це ми так погано живемо при Вас, таких хороших державниках? Ви не в офісі, навіть не в місті… то кого Ви захищаєте? Вам люди про бардак в місті, а Ви про що? Навчіться відповідати на питання коротко і конкретно, а ще тут є люди, які в житті бачили немало і працювали не тільки руками. А ще в них хороша пам’ять.

Eys
4 місяців 17 днів тому

Анатоль. Якби я був на місці влади нашої, ви вже були б десь за кордоном 🙂

Анатоль _ БІДЗЮРА
4 місяців 16 днів тому

Заморилися б ви змушувати мене до еміграції. Це вам не сталінські часи, щоб робити із мене ворога народу. Я дію згідно Конституції та законодавства.
А ось вам треба було б задуматись, щодо правильності свого сприйняття реальності і тоталітарного світогляду.

Eys
4 місяців 15 днів тому

Анатоль. Я живу в іншому поколінні, мені 25 років, і я дивлюсь на життя позитивно, ну ладно є деякі некореткності нашого Міста, ну нетакі серйозні як Ви їх висввтлюєте. Мені все класно!
P.S . За те, щоб вас зкрити на пару років, я переборщив, вибачаюсь.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 14 днів тому
Я приймаю вибачення. Проте, хочу зауважити: Часи у всі часи, :))) перепрошую, були і є завжди однаковими. Багатим – все, бідним – нічого. Бідні мають бути чесними і совісними, а скоробагатьки – можуть і без цього обійтися. Якщо я й набагато старший від вас, то це не говорить про те, що ви або я дуже відрізняємось один від одного. Ніби іншопланетяни. :)) Єдина відмінність – ви боїтесь, я – ні. Конфлікт поколінь, “батьки\діти” – це не про мене. Мої власні діти і онуки, аж надто древнім та не сучасним, мене не вважають. Навпаки. Шкода, що ви “Eys”, не бачите різниці… Читати далі »
Наталія
5 місяців 2 днів тому

Ілона,згідна повністю

Румпель
4 місяців 24 днів тому

Я маю сумніви що касир таке запитав.

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 3 днів тому

Не дивуюсь. У “жовтому домі” пили завжди. Ще із радянських часів. Сам бачив, колись, одного заступника (ці) міського голови В.Сапожнікова п’яного (ну), як чіп на роботі. І не один раз. Тікав (ла) від мене, як від зачумленого. :))) Потім таки, міський “падишах” перелякався. Його (її) “пішли”. Послали на львівський напрямок. Хоча, людина та була доброю і душевною. Не витримав (ла) порядків у самісінькому командному пункті “зони сапогізму”. Надірвалася серцем. Та й знала занадто багато…

Ілона
5 місяців 3 днів тому

То дуже порядна жінка, знаю її особисто, п”яничкою вона ніколи не була!!! Тим паче на робочому місці!!

Олександр
5 місяців 3 днів тому

А в “старому горкомі” і зараз полюбляють… А та людина, про яку Ви писали, справді непогана, але не хотіла порад слухати, тому і результат логічний.

Лондон
4 місяців 26 днів тому

Чогось нічого не пишете про………, там капець.

Скиньте фото, якщо не слабо. Чекаємо.
Модер

Катеринка
5 місяців 3 днів тому

Та хай хоч вагонами. Вам яке до того діло? Добре, що виручку дає. Посміхнулись, дали решту, наступний.

Вадим
5 місяців 3 днів тому

Це не етично про таке писати. Особисте життя все таки.

анти чобіт
5 місяців 3 днів тому

знову за бюджетні кошти поїть когось

Андрій
5 місяців 3 днів тому

Кажуть, Сапожніков заборонив продавати алкоголь після 22:00
Невже і в Аміго перестануть?

Анатоль _ БІДЗЮРА
5 місяців 2 днів тому
В. Сапожніков нічого однособово заборонити не може. Ви переплутали його функції із самодержавними – царя (короля, принца, герцога, барона,..). :))) Не може нічого заборонити і міський виконавчий комітет. Законодавчим (забороняючим, дозвільним, контролюючим тощо) органом, є міський депутатський корпус і його сесія. Депутатські комісії. Принаймні, мали б. Міькими бюджетними коштами, які сформовані із місцевих податків та державних дотацій теж мають розпоряжатися, виключно і тільки, депутати. Депутати можуть висловити недовіру будь-якій посадовій особі ОМС – міському голові, заступникам, нач. відділів інше. Після чого, останні, на другий день на роботу можуть не приходити. Проте, на жаль, вони самоусунулися від виконання обов’язків обранців Нововолинської… Читати далі »
ПроZorro
5 місяців 3 днів тому
Дехто пише, що сюжет видуманий чи комічний. НІ, усе чиста правда. Стосовно “я беру по роботі”. Людина розгубилась і видала правду. Гроші з конверта завжди дістає. Стосовно того, що касири лізуть в особисте життя. Чиновник міг і промовчати, не казати “беру по роботі” ящик коньяку. Щодо туалетного паперу. Це виборцям нецікаво. Нам цікаво, щоб вони були тверезі й не бухали, бо місто вони вже розікрали, то ще й проп’ють?! Ви ще не знаєте, що робиться в нововолинській лікарні! Там теж ящиками – правда, вже горілку беруть і ковбаси дорогі, коли раз на півроку з Луцька приїздить комісія перевіряти наших медиків.… Читати далі »
Ульріх
5 місяців 2 днів тому

Терміново треба ввести в положенні про депутатів, мерів і всіх працівників апарату, а також вчителів і лікарів вимогу припинити вживання алкоголю, не палити, зранку бігати, плавати і підтягуватись не менше 15 разів на хвилину.

РАДАР
5 місяців 1 день тому

Брєд і дитячий садок – це писати про втручання в особисте життя і про “ввечері можна”. Чиновника НЕ названо, заступників у мера аж троє. Це публічні люди, межі приватності в них розширені.
Усіх їх ми, виборці, хочемо бачити тверезими: роздерибанили місто, то ще й проп’ють!.. Працівники АТБ – теж виборці.
Містечко в нас чарівне, звичаї прості, спитати можуть що завгодно. І навіть чиновник іноді каже правду. Його за язик не тягнули, він сказав саме так: “Це по роботі”. Для нього це робота.
Тепер зазирніть сюди, подумайте…
http://radar.in.ua/delegatsiya-nayila-u-troh-bobrah-na-58-tysyach-iz-vashoyi-kysheni-novovolyntsi/
А тоді я продовжу.

РАДАР
5 місяців 1 день тому

Гроші він бере з конверта – не з гаманця. Казенні, тіньові. Навряд чи скидалися з мером на коньячок зі своєї платні.
Ящик коньяку коштує (хай там 16, а не 20 пляшок) 7200 грн. 3 ящики – це понад 21 тис. грн.
Хворим на рак, дітям і ветеранам на операції виконком виділяє аж по 500 грн.
РАДАР замучився збирати кошти на порятунок простих людей. А ці “по роботі” коньячать – етично, так?
Дитячий садок – це думати, що віце-мер купує зі своїх коштів собі додому, і прощати їм пиятику та корупцію.
А ящики йому з магазину в машину заносять – це ж по роботі…

Eys
4 місяців 17 днів тому

То може взагалі нічого не купляти в магазинах, а все на благодійність давати, до того ж заідки ви знаєте чи двав він чи ні, може він більше за нас всіх разом дав. То , що йому табличку на спині носити. Я так зрозумів ваша думка така “В сусіда Renge rover, а в мене жигуль, то сусід злодій і паскуда” І з чого ви взяли ,що він за наші податки купляє, може йому баушка з Америки прислала:)

Лондон
5 місяців 1 день тому

Більш нема про що писати. В місті все , вичерпані теми, магазинів не грабують, поліція працює, вчителі некорумповані .

РАДАР
5 місяців 1 день тому

Якщо для вас нормально, що чиновник ПО РОБОТІ за пару тижнів купив три ящики коньяку, то що вже ті вчителі, яка там корупція?..
На Заході такого чиновника вже б перевірили від і до: чи не спивається, бува? кому виставляє хабарі ящиками? звідки гроші, якщо три ящики коштують більше, ніж він заробив за місяць?
А нашим виборцям хоч лий той коньяк чи продукти життєдіяльності в очі, все Божа роса.

Цікаво
4 місяців 26 днів тому

Нашi чиновники тупіють? Мені здається це не правда, бо то можна зробити і безпалівно, у Яреми, або з директором АТБ в тиху, а не пішов взяв ящик і в черзі на касу:)

Румпель
4 місяців 24 днів тому

Ну незнаю. Це все чутки, працюю у атб, і скажу що такого не було.

Олег
4 місяців 24 днів тому

А де хоч якісь докази? Де об’єктивність? Як можна таке писати зі слів якогось “друга”?

Проzorro
4 місяців 24 днів тому

Я ж не буду друга записувати на відео під протокол, під покази. Усе правда, сам я це чув від двох працівників із АТБ.
Якщо ви, Румпель, не вірите, то це ваша особиста справа. Можливо, ті, хто анонімно сіє сумніви в коментарях, мають свій інтерес. Хто ж буде кусати руку, яка влітку допомогла узаконити вирубку густого колись парку під стоянку АТБ?

wpDiscuz