сосиска

Дітей у гімназії харчують абияк – їдальня на ремонті вже 4 місяці

17 1811

РАДАРЕ, допоможи!

Замість гарячих обідів наші діти їдять у  гімназії всуху сосиски чи котлети. Ремонт у шкільній їдальні роблять уже 4 місяці.

Обіцяли відкрити її 1 березня, однак директор нововолинської гімназії Л.Шиян сказала, що ремонт триватиме.

 

 

Коли їдальня запрацює – невідомо.

Діти харчуються у гімназії абияк, батьки обурюються, але…

 

 

То як, допоможете?

 

Батьки гімназистів 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "Дітей у гімназії харчують абияк – їдальня на ремонті вже 4 місяці"

повідомляти

Ірина
21 днів 20 годин тому

Спочатку казали,що ремонт на місяць,а триває вже третій,мабуть той,хто робить ремонт-гроші освоїв до кінця минулого року,а закінчувати вже не спішить…

Катя@
21 днів 19 годин тому

Чог ови вчепились до гімназії? Почитайте договір підряду. Там ясно вказано строки виконання. А гроші платить не гімназія,а відділ освіти НМР,так що від директора нічого не залежить. Вибрали підрядника -маєте те,що маєте

РАДАР
21 днів 19 годин тому

Тут ніхто ні до кого не вчепився. Добирайте слова, шановна.
Діти не хочуть жувати договір підряду. Вони супчику хочуть, борщику, гарніру…
А який термін виконання?

Лондон
20 днів 6 годин тому

Підрядник хто? Новосад? Чи Коптюк?

Анатоль_ БІДЗЮРА
20 днів 5 годин тому

Нарешті! Дотумкали таки люди, звідки ноги ростуть. Ось із цього батькам дітей й потрібно було починати: Хто поставляє продукти в гімназію? Коптюк, Ярема, Новосад чи яремина теща (дружина)…
А вже потім мати якісь претензії до директора, завгоспа та нач. управління освіти Лакиш про неякісне харчування у школах і ДДУ .
Письмова заява про поставника продуктів у (МіськВно) міському голові В.Сапожнікову – і… заява чи інформаційний запит в прокуратуру та, паралельно, в поліцію. Викликати представника Держпродспоживлужби, яка нині замість санстанції.
“Лондон”, я вам щиро аплодую!

Катя@
20 днів 1 година тому

Новосад

ойой
21 днів 9 годин тому

гроші освоїли ті , котрим дозволили їх освоїти . і все як належиться , з 20-ти відсотковим відкатом?

Вікторія
20 днів 22 годин тому
Не думаю, що у інших школах годують якось краще. Розпитайте своїх дітей. Чому у школах дітям у молодших класах не дають молока, не готують молочних страв? Не дають дітям у молодших класах ні супів, ні борщів. Годують лише другими стравами- це може бути гарнір: або гречана каша, або картопляне пюре, або макарони. З м’ясних страв до гарніру подають або котлету, або гуляш, або маленький шматочок сосиски. Є ще й рибні котлети з кістками. Не знаю як інші, а моя дитина не хоче їсти того, що готують у їдальні, хоча половину оплачують батьки. І я оплачувала харчування, та дитина просто не… Читати далі »
Ірина
20 днів 7 годин тому
ХА! зато ви подивіться коментар директора ,як вона хвалить, як смачно готують в школах обіди, що вдома батьки так неготують як в школах, а хтось бачив які торби після роботи тягнуть кухарі додому? то що можна покласти в тарілку дитині добре і калорійне коли треба ще прогудувати свою сімю. Я сама з сел Благодатного в мне дочка навчається в 2 класі, а проживаю я недалеко від школи і тому спостерігаю і нераз як кухар Світлана тягне торби через мій двір додому і неодну торбу, а як мінімум три і так кожен день. Нікого і нічого небоячись і неховаючи. Скажіть чи… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
20 днів 5 годин тому

Ірино, а вам слабко було спіймати “Світлану” із іншими батьками, на гарячому і подивитися: А що ж у неї в торбах? А вже потім – оформити із поліцаями на кримінал. Чого чи кого боїтесь?

Фея
20 днів 4 годин тому

Ага! -спіймати, зняти на камеру, чи на відео і з тими матеріалами іти до поліції!… Напевно слабо, то нехай там носять торби далі скільки потягнуть, скільки здужають, а вона(Ірина) буде далі дивитися з вікна і писати анонімні коменти у соцмережі – чи страх, чи лінь то велика, непереборна сила.
Нічого нового “Ірина” не відкрила і не повідомила, бо нечесні на руку працівники шкільної їдальні тягнули продукти зі школи ще за союзу, тягнули із дитячого садка, тепер тягнуть(тільки ті, що нечесні) скрізь, де тільки можуть, а от чи батьки покладуть край цій злочинній тяганині – це риторичне запитання

Кіра
20 днів 1 година тому

Та тягне вона не лише собі. Там зі всіма кухарями певно договір підряду. І не лише продукти,кеш вітається більше..

Лондон
19 днів 21 годин тому

То з кожної школи, кожного садіка в кожному місті такі Свєти тащать сумки. Ніхто з тим ніде ніколи нічого не робив, не робить і не зробить.

Артур
20 днів 11 годин тому

Дякую батькам що немовчать . Ви правильно дієте що відкрито обговорюєте проблеми шкільної їдальні.

Наталя
20 днів 9 годин тому

Справді, чого так довго? В їдальні годували непогано. Зміни на краще теж потрібні. Але вже справді не знаєш, що дитині дати на цілий день занять.

РАДАР
18 днів 22 годин тому

Увага, гімназія. Ремонт триватиме ще 2-3 тижні, сказав Ігор Іванович Новосад. Це підрядник.
Але, напевно, він зважить на ваші побажання і постарається вкластись у 2 тижні. 🙂

Роман
18 днів 2 годин тому

Якщо так годують дітей в гімназії ,то переводьте їх в школу №2 ,там готують супер . Я туди ходжу їсти з тих пір ,як тільки закінчився ремонт в їдальні. Купляю хліб, булочки, хот-доги. Мені дуже подобається там їсти. дуже смачно готують. Мої діти в захваті!

wpDiscuz