сосиска

Дітей у гімназії харчують абияк – їдальня на ремонті вже 4 місяці

18 2024

РАДАРЕ, допоможи!

Замість гарячих обідів наші діти їдять у  гімназії всуху сосиски чи котлети. Ремонт у шкільній їдальні роблять уже 4 місяці.

Обіцяли відкрити її 1 березня, однак директор нововолинської гімназії Л.Шиян сказала, що ремонт триватиме.

 

 

Коли їдальня запрацює – невідомо.

Діти харчуються у гімназії абияк, батьки обурюються, але…

 

 

То як, допоможете?

 

Батьки гімназистів 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Дітей у гімназії харчують абияк – їдальня на ремонті вже 4 місяці"

повідомляти

Ірина
4 місяців 21 днів тому

Спочатку казали,що ремонт на місяць,а триває вже третій,мабуть той,хто робить ремонт-гроші освоїв до кінця минулого року,а закінчувати вже не спішить…

Катя@
4 місяців 21 днів тому

Чог ови вчепились до гімназії? Почитайте договір підряду. Там ясно вказано строки виконання. А гроші платить не гімназія,а відділ освіти НМР,так що від директора нічого не залежить. Вибрали підрядника -маєте те,що маєте

РАДАР
4 місяців 21 днів тому

Тут ніхто ні до кого не вчепився. Добирайте слова, шановна.
Діти не хочуть жувати договір підряду. Вони супчику хочуть, борщику, гарніру…
А який термін виконання?

Лондон
4 місяців 20 днів тому

Підрядник хто? Новосад? Чи Коптюк?

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 20 днів тому

Нарешті! Дотумкали таки люди, звідки ноги ростуть. Ось із цього батькам дітей й потрібно було починати: Хто поставляє продукти в гімназію? Коптюк, Ярема, Новосад чи яремина теща (дружина)…
А вже потім мати якісь претензії до директора, завгоспа та нач. управління освіти Лакиш про неякісне харчування у школах і ДДУ .
Письмова заява про поставника продуктів у (МіськВно) міському голові В.Сапожнікову – і… заява чи інформаційний запит в прокуратуру та, паралельно, в поліцію. Викликати представника Держпродспоживлужби, яка нині замість санстанції.
“Лондон”, я вам щиро аплодую!

Катя@
4 місяців 19 днів тому

Новосад

ойой
4 місяців 21 днів тому

гроші освоїли ті , котрим дозволили їх освоїти . і все як належиться , з 20-ти відсотковим відкатом?

Вікторія
4 місяців 20 днів тому
Не думаю, що у інших школах годують якось краще. Розпитайте своїх дітей. Чому у школах дітям у молодших класах не дають молока, не готують молочних страв? Не дають дітям у молодших класах ні супів, ні борщів. Годують лише другими стравами- це може бути гарнір: або гречана каша, або картопляне пюре, або макарони. З м’ясних страв до гарніру подають або котлету, або гуляш, або маленький шматочок сосиски. Є ще й рибні котлети з кістками. Не знаю як інші, а моя дитина не хоче їсти того, що готують у їдальні, хоча половину оплачують батьки. І я оплачувала харчування, та дитина просто не… Читати далі »
Ірина
4 місяців 20 днів тому
ХА! зато ви подивіться коментар директора ,як вона хвалить, як смачно готують в школах обіди, що вдома батьки так неготують як в школах, а хтось бачив які торби після роботи тягнуть кухарі додому? то що можна покласти в тарілку дитині добре і калорійне коли треба ще прогудувати свою сімю. Я сама з сел Благодатного в мне дочка навчається в 2 класі, а проживаю я недалеко від школи і тому спостерігаю і нераз як кухар Світлана тягне торби через мій двір додому і неодну торбу, а як мінімум три і так кожен день. Нікого і нічого небоячись і неховаючи. Скажіть чи… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 20 днів тому

Ірино, а вам слабко було спіймати “Світлану” із іншими батьками, на гарячому і подивитися: А що ж у неї в торбах? А вже потім – оформити із поліцаями на кримінал. Чого чи кого боїтесь?

Фея
4 місяців 19 днів тому

Ага! -спіймати, зняти на камеру, чи на відео і з тими матеріалами іти до поліції!… Напевно слабо, то нехай там носять торби далі скільки потягнуть, скільки здужають, а вона(Ірина) буде далі дивитися з вікна і писати анонімні коменти у соцмережі – чи страх, чи лінь то велика, непереборна сила.
Нічого нового “Ірина” не відкрила і не повідомила, бо нечесні на руку працівники шкільної їдальні тягнули продукти зі школи ще за союзу, тягнули із дитячого садка, тепер тягнуть(тільки ті, що нечесні) скрізь, де тільки можуть, а от чи батьки покладуть край цій злочинній тяганині – це риторичне запитання

Кіра
4 місяців 19 днів тому

Та тягне вона не лише собі. Там зі всіма кухарями певно договір підряду. І не лише продукти,кеш вітається більше..

Лондон
4 місяців 19 днів тому

То з кожної школи, кожного садіка в кожному місті такі Свєти тащать сумки. Ніхто з тим ніде ніколи нічого не робив, не робить і не зробить.

Артур
4 місяців 20 днів тому

Дякую батькам що немовчать . Ви правильно дієте що відкрито обговорюєте проблеми шкільної їдальні.

Наталя
4 місяців 20 днів тому

Справді, чого так довго? В їдальні годували непогано. Зміни на краще теж потрібні. Але вже справді не знаєш, що дитині дати на цілий день занять.

РАДАР
4 місяців 18 днів тому

Увага, гімназія. Ремонт триватиме ще 2-3 тижні, сказав Ігор Іванович Новосад. Це підрядник.
Але, напевно, він зважить на ваші побажання і постарається вкластись у 2 тижні. 🙂

Роман
4 місяців 17 днів тому

Якщо так годують дітей в гімназії ,то переводьте їх в школу №2 ,там готують супер . Я туди ходжу їсти з тих пір ,як тільки закінчився ремонт в їдальні. Купляю хліб, булочки, хот-доги. Мені дуже подобається там їсти. дуже смачно готують. Мої діти в захваті!

Олег
3 місяців 7 днів тому

Про ход-доги це в школі цікаво. Які там сосиски? Який там майонез? Який там кетчуп? Я думаю самі дешеві хімічні на ароматизаторах і сосиски на 99% свинячих шкірках(білкова емульсія) які дуже голодні собаки би не їли і також ароматизатори і підсилювачі смаку. А потім звідки у малечі алергія і кишково-шлункові проблеми, так смачних ход-догів наїлися.

wpDiscuz