кол1

Для “Носа” і тещі Рожелюка асфальт знайшли, а для нас?..

39 4254

 – РАДАРЕ, куди написати за дорогу? Надіємось, ви нам допоможете.

Всім зробили, а ми живемо в болоті.

Наша вулиця Кільцева – на виїзді з Нововолинська.

По інший її бік і по вулиці Кримського асфальт є…

А в нашій стороні неможливо пройти восени й навесні по тому болоту.

Якщо ще й маленька дитина у візку, то вийти з двору просто нереально!

 

Це вже підсохло, виглядає не так страхітливо…

 

А ще говорять, ніби в нас дорога за документами вже зроблена!

Чи можна про це дізнатись?

 

А на папері тут – асфальт?!

 

Туди далі по Кільцевій живе авторитетна людина на прізвисько Нос.

А по вулиці Кримського нижче нашої лінії живе родичка Рожелюка.

 

За зеленим парканом починається цивілізація

 

То виходить, аби прокласти дорогу, потрібні зв’язки в нашому Білому домі?!.

 

Обурені мешканці вулиці Кільцевої

Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

39 Коментар "Для “Носа” і тещі Рожелюка асфальт знайшли, а для нас?.."

повідомляти

Наталя Іщук
4 місяців 4 днів тому
Це не тільки у Вас така вулиця Поруч вулиці Толстого. Лермонтова Грінченка Щорса та інші Люди за свої кошти намагались щось зробити А по документах наші вулиці заасфальтовані. А за вулицю Кримського (бувша Радянська) то взагалі окрема історія. До будинку тещі Рожелюка дорогу зробили. а далі …Люди ходять по болоті. Наш район(3 шахта) ніби фурункул на тому місці. на якому люди сидять. 3,5 місяця у нас не працює телефон , нема інтернетзв”язку ( вул Л Толстого) І ніхто не може сказати коли нас “підключать до світу цивілізації” Прориви водопроводу на дорозі (не на наших присадибних ділянках) ми мусимо ремонтувати за… Читати далі »
Українка
4 місяців 4 днів тому

Гнати того ненажерливого з мерії і кінець! Має групу,напрацьовану роками в кабінеті,то хай лікується,бо має за що! За награбовані гроші вже може купить собі ще одне життя!😃

@@@@@
4 місяців 4 днів тому

Ми в центрі живемо, по вул.Зеленій… через 2 вулиці міськвиконком… а дорога точно така ж – машини грузнуть і пройти не можливо. І в планах асфальтування цього року нашої вулиці немає((((( а ви говорите про околиці…

Небайдужий
4 місяців 4 днів тому

Вулиця Заводська також болота повно, асфальт покладений лише до середини вулиці, а та частина, що ближче до Низкинич, в районі Цегельного заводу без цивілізації..не вистачає слів, невже так важко доробити до кінця!!! Вибачте, цей ср*ч уже в печінках( Накипіло..

Сусід
4 місяців 4 днів тому

Я також живу в приватному секторі
Ми не платимо в ЖЕК, в осбб і сусіди чекають поки влада щось зробить

Машина породи 100 грн/тона (+/- 600 грн за ЗІЛ)

ЧЕКАЙТЕ ДАЛІ

ми по 100 грн скинулись (в основному молодь) і під ногами більш менш чисто, а решта надіються на асфальт і нарікають на всіх від сусіда до призидента
Якось так

гість
4 місяців 3 днів тому

А чому сусіди Сторонського не скидаються на асфальт… Він біля свого будинку по два рази на рік афальт змінював бюджетним коштом. хоча спроможен за власні кошти навіть сусідні вулиці облаштувати.

Валік
4 місяців 1 день тому

Сторонський в приватному будинку мешкає-чи у простій квартирі де саме?

гість
4 місяців 1 день тому

В приватному проживає по сусідству з Рожелюком.

сусідка
4 місяців 3 днів тому

Не проти скинутись,але грейдером треба спочатку все почистити. А взагалі-то гроші виділяються на благоустрій вулиць, тільки яких?

бидло
4 місяців 3 днів тому

В школах “скинулись” в “дитсадках “скинулись”, на проїздже покриття вулиці “скинулись”. А бюджетні кошти куди дівати? Тільки оприходувати і дерибанити, поки “бидло” скидається.”

тролик
4 місяців 2 днів тому

А ви дозиметром міряли ту породу? Останій раз на териконі , коли я міряв було 30 одиниць, норма 12.
Чи не привезли ви собі на вулицю машину раку І ОНКОЗАХВОРЮВАНЬ?

Іван З.
3 місяців 27 днів тому

Машина раку це Кроноспан, Нововолинськ це місто шахтарів 10тиріччами працювали в шахті і зараз на пенсіях та регресах відпочивають. А сучасна молодь “нормальна” вмирає після 30ти років з невідомих причин. Вони не тусують в шахтах і на териконах ,а заробляють на гейропеських мясярнях ,в теплицях,і на будовах трохи грошей на життя . В майбутньому пенсіонерів не буде взагалі.

АНАТОЛЬ_
3 місяців 27 днів тому

А вмирають від “питної води” у нововолинських водогонах, пане “Іване З”. Від отруйних викидів “КРОНО-УА”, ОЖК, “Курчака”, ливарних виробництв. Від пилюки із териконів відпрацьованих шахт – у якій є вся таблиця хімічних елементів Менделєєва. Від шахтної породи, якою “асфальтують” міські шляхи на самстроях. Чому не пишете, що молодь НЕ ХОЧЕ старої місцевої влади і чинить відчайдушний спротив комуністичній владі Нововолинська? Чому у вашому посту не згадується, що молодь НЕ ХОЧЕ опиратися злу і боротися за краще життя для себе? Хто вам винен?

АНАТОЛЬ_
3 місяців 26 днів тому

Жоден “казел” не відповів на мій коментар. Так, хочете ви – нововолинці, жити по-людськи разом зі своїми дітьми у рідному місті, чи всі виїдете до Польщі де вас чекають-не-дочекаються у якості новітніх рабів та гастарбайтерів? Чи хочете ви мати нормальну демократичну Державу і місцеву владу у Нововолинську, яка дбала б про вас і ваших дітей та літніх батьків, чи знову хочете мати на її чолі старезного КГБіста, хабарі, хамство, розкрадання вашого комунального майна і землі, матюки, наркоманію, алкоголізм, організовані кримінальні угрупування?.. Вам кимось пороблено? Чи ви такі вродились? Напишіть, хоч хтось.

Оксана
4 місяців 4 днів тому

Вулиця Паркова(перша від траси біля 4 шахти) теж непрохідна,навіть влітку.Купу породи туди насипали,ефект дуже короткий.Таке відчуття,що багнюку підсипають з сусідніх вулиць))

Петро з Буковини
4 місяців 4 днів тому

Скажіть мені будь ласка! Відколи про зеків пишуть «авторитетна людина»?! Відколи за приклад беруть зеків?! Не дивно чому в місті молодь спішить жити за законами тюрми

Irynka
4 місяців 4 днів тому

А ви впевнені, що ці люди там були?)))

Тролик
4 місяців 3 днів тому

До жителів.
Якщо кримінальний авторитет вміє лобіювати інтереси родини, то, може, оберіть його депутатом від свого району, щоб він міг пролобіювати і ваші інтереси – жителів району Кільцевої? То ж відразу видно, що пробивний. Не те що зараз у вас якийсь “епутат”.
А ви зверталися до свого “епутата” чи відразу на Радар? а може, він також поможе?
Прізвище “епутата ” вашого можна? Щоб знати, що це “хлюпик” і він нічого не рішає, і відразу гнати на наступних виборах зі свого району.

АНАТОЛЬ_
4 місяців 3 днів тому

Доля правди у ваших словах таки немала.

Сашко
4 місяців 2 днів тому

…………….
Ти хочеш, щоб твої коментарі публікували? То не хами. На тиждень – бан.
Модер

Валік
4 місяців 1 день тому

Нос уже давно не авторитет він уже переріс став простою людиною. Його місце зайняв Чечен. Служе зараз папіку. Нос ще більш менш в рамках себе держав раньше хотя тоже в нього була дуже бурна молодість. Але Чечен вобще без тормозов.

анти чобіт
4 місяців 1 день тому

нос не був авторитетом ніколи

Тетяна
3 місяців 6 днів тому

Взагаліто на вулиці Кримського ми теж чекали дорогу протягом багатьох років .. І так само як ви жалілись… І ходили по болоті.З роками зробили і Вам зроблять!

wpDiscuz