раби

Доброго ранку, раби!..

46 3894

Присвячується всім, а насамперед нововолинцям.

Усім, хто терпить дерибан бюджету, місиво замість асфальту, нахабне підвищення тарифів, чиновницьке хамство, обдирайлівку в лікарнях, школах, дитсадках.

Усім, хто сьогодні не прийде на 10.00 у виконком Нововолинської міськради сказати чиновникам щодо здорожчання проїзду в маршрутках:

                                                                                 – ВИ ТАМ ЩО, ***********?!

 

Доброго ранку, раби.

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

46 Коментар "Доброго ранку, раби!.."

повідомляти

АНАТОЛЬ_
4 місяців 5 днів тому

І я всіх вас вітаю: Доброго ранку нововолинські раби! Мовчанки вам із тимчасовими заніміннями, переляку з тремором – приємного та ласкавенького, підлабузництва веселенького, хабарів неміряних, якщо хочете то занесіть – у школи, ЦМЛ, дитсадки, міськраду… і славословія місцевій владі на чолі із товаришем Сапожніковим!
За його передвиборчі обіцянки (5 разів поспіль) і непомічання вами фактів їхнього, майже повного невиконання.
Усю-сю-сюсічки наші ви хорошульки – чиновнички і депутатики!

Так вам і треба.
4 місяців 5 днів тому

А ви не **********? Нашо заставляєте когось кудись іти, якшо це вже не допоможе? Ваші посили те саме шо хворому на рак припарку на потилицю робити. Вже успокойтесь, все розх****ли і розікрали. Чекайте тихо смерті.
Сапог кради скільки влізе, країна все-одно розвалена, тобі нічо не буде, а ті хто кричать, просто тоже хочуть шось вкрасти але їм ніхто не дає.
Проблеми індійців- шерифа не гребуть.)))

Українка
4 місяців 5 днів тому

Кажете – нічого не буде, хай далі краде. Я думаю, ви, мабуть, з ним в долі, коли так пишете! На землі, можливо, і не буде, але є ще вищий суд Божий – і там вже не відкупиться. Однак і на землі його рідним не раз аукнеться за його злодійства!

Так вам і треба.
4 місяців 5 днів тому

Ага, налякались і срочно перестали красти а ще навіть пороздавали убогім вкрадене. Вже щастя настало хіба не видно?

Eys
4 місяців 5 днів тому

А до чого його рідні, я думаю якби ви були на його місці то так само робили б. І багато хто з нас. А на рідних нема чого “бочку гнати” якшо є якісь предяви, то кидайте до нього особисто. А нема то мовчіть.

Українка
4 місяців 2 днів тому

Eys,А ви взагалі Біблію знаєте і її Божі закони? Це не моя примха і не бажання,і навіть не прокляття- це закон Божий!

АНАТОЛЬ_
4 місяців 5 днів тому

Це коментар котрогось із “гостей”. Щедро проплачених і у штаті. Компрес вам на хвору голову, дорогий чоловіче\жінко! Хай вам буде те, що ви заслужили.

FFF
4 місяців 5 днів тому

Шановний “Радар” – прошу вникнути ще в ситуацію з Нововолинським ЗЗБВ. Завод розстягують……

Ульріх
4 місяців 5 днів тому

Колега казав, в ранковій маршрутці нарахував 36 стоячих людей. Видно їм всім дуже понравились нові тарифи на перевезення, раз ніхто не пішов на виконком.

Eys
4 місяців 5 днів тому

Я просто думаю, що для мене і ще багатьох людей це не велика витрата , більше на 50 грн в місяць на проїзд. До того ж я не мажор, а пересічний громадянин.

Тролик
4 місяців 5 днів тому

Прикол , вживаний автобус коштує як Нововолинський біг-бен +-.
https://www.olx.ua/transport/avtobusy/paz/q-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%81/
Ось на оліксі , перші які попалися.
То на бігбен у вусатої держморди кошти є, а купити автобуса для школярів та пільговиків немає?
Взагалі в мене класна ідея купити для міста автобуса на ….бляхах.
З понеділка по п’ятницю розвозити парашутистів (школярів*) по ранках і обідах, а ввечері та на протязі дня – покемонів (пенсіонерів*), а в суботу та неділю – у Польшу, зробити виїзд та папіросами покемонів зарядити, щоб мали додаток до пенсії.
Як вам?

Ілона
4 місяців 2 днів тому

Раби,а чому возмущаєтесь?Самі зробили переворот,а тепер пожинайте те чого заслужили.

Фея
4 місяців 2 днів тому

Нічого не вийде у супротивників, бо у Біблії сказано про знищення роду до восьмого коліна. Рід мера і прихвостнів – то погане насіння, то і думайте чи справедливо казати про родичів, чи ні. Богу краще відомо.

Віктор
3 місяців 29 днів тому

Ходіть пішком, купіть велосипеди і воно окупиться… І здоровішими будете. Я вже не памятаю коли останній раз користувався маршруткою. Чого нити, наше місто можно пройти повністю за півтори, дві години. А велосипедом в три тази меньше. Якщо не хочите витрачати за проїзд своїм дітям в школу, можливо варто подумати про школу, яка є поблизості?

Іван З.
3 місяців 27 днів тому

Ну що прийшли?

Гість
3 місяців 27 днів тому

Краще вже пройтий по місту пішки ніж підцепити якийсь вірус грипу чи туберкульозу в тих маршрутках, бо коли не їдеш – завжди там ктось давится від задушливого кашлю чи смаркається розкидаючи свої бактерії в маленькому закритому просторі…

wpDiscuz