іорикс

“Добридень, це ваш злодюжка!” Ви не повірите, але… Явка з повинною

12 4072

На розмову до нововолинського підприємця прибув власною персоною лиходій, який скрутив і забрав вуличну відеокамеру, а також  поцупив шмат труби.

Прийшов покаятись і спокутувати провину.

 

Ми писали про крадіжку тут: 

Злодій узяв “на діло” дитину. ВІДЕО. Шок!

 

Як на те, підприємця не було в офісі. Тож херой нашого відеосюжету витер спітніле чоло, перекурив, тяжко зітхнув – і  набрав зазначений у новині номер:

 – Добридень, я ваш злодюжка. Приніс камеру і трубу, зараз усе полагоджу. Пробачте.

Справді, зробив усе сумлінно.

І тихо попросив:

 – Видаліть те відео. Щось на мене найшло тоді. Лихий попутав.

РАДАРУ вдалося поспілкуватися з фігурантом цієї кримінальної історії.

Мешкає він у передмісті, тому нововолинцям його обличчя не знайоме. В соцмережах він теж не завсідник, резонансну публікацію про себе ще й досі не бачив. 🙂

Однак у РАДАРА легка рука, а інтернет – страшна сила. Родичі аж із-за кордону зателефонували йому: “Зірко ютюбу, мерщій іди розрулюй ту халепу”.

І він…

 

 

…прийшов. Бо там на відео, сказали, трохи видно біляві коси його онуки. Лише потилицю малої, лише здаля, але дідусь розхвилювався: підставив дитину.

З огляду на щире каяття нашого співрозмовника й відновлений ним водостік ми видалили відео з РАДАРА і з каналу YouTube.

 – Всяко буває в житті, – філософськи сказав цей дідусь. – От нещодавно ми з малою поверталися з гойдалок і знайшли біля фонтану гаманець, а в ньому – візитка якоїсь жінки і кругленька сума.

 

 

Зателефонував я за номером на візитці. Жінка каже: “Так, загубила!” – “А скільки там грошей було?” – “Півтори тисячі”.

Справді, якраз півтори. Я віддав. Тому не судіть суворо…

 

РАДАР радий, що все так завершилось. 

А ведмедик чекає на малечу 🙂 

Кумедних ведмедиків із сердечками можна замовити тут:

http://mil.business.site/

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

12 Коментар "“Добридень, це ваш злодюжка!” Ви не повірите, але… Явка з повинною"

повідомляти

Ваша тьотя
1 рік 2 місяців тому

Ну що ж..варто вибачити,всі люди мають право на помилку…

Гість
1 рік 2 місяців тому

В мене зараз розігралася уява. Прикиньте Каптюк по телевізору звертається до мешканців міста: Добрий день я ваш злодій мене совість замучила ось ваші гроші які я у вас вкрав. 🙂 Або така ж сама фантазія, лише з нашим мером. Доброго дня я злодій зі стажем ось заберіть гроші які я украв.
Уява та фантазія класна штука! В кого які ще є фантазії пишіть, народ, разом посміємося.:-)

Олександр
1 рік 2 місяців тому

Ну і фантазія у Вас! Такого і в Голлівуді не придумали б.

Олег
1 рік 2 місяців тому

Сила інтернету в дії, скоріш би вже все місто було в камерах вуличного спостереження. І для нашого міста щоб камери (реєстратори) були обладнані для пошуку порушень ППД і фіксували автоматично номер порушника.

Вадим
1 рік 2 місяців тому

А де хоч якесь відео де колеса лбдям різали.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
1 рік 2 місяців тому

Камери спостереження – велика сила! Треба їх встановити у службових кабінетах міського голови, заступників, нач. відділів та комунальних управлінь… І вивести на пульт спостереження поліції, або на встановлений перед міським будинком культури монітор – хай люди подивляться і почують що робить місцева влада у робочий час. Як відробляє гроші платників податків і служить територіальній громаді.

Олександр
1 рік 2 місяців тому

Ще тільки на це гроші не витрачали! Вроді хтось не знає,що робиться в тих кабінетах…..Краще на ті гроші зробити ремонт в ТОМУ приміщенні-повикидати всі стіни і перегородки зробити скляні….

editor
1 рік 2 місяців тому

може, дешевше наших господарників звідти?.. 🙂

Олександр
1 рік 2 місяців тому

Так прийдуть інші…Та й ремонт вже пора робити-он *хірургію*вкотре ремонтують… А Ви тільки уявіть картину-сидять в скляних кабінетах мер і навпроти зам…а між ними….секретарка….а навкруги інші сляні кабінети….Може поменшає бажаючих там сидіти? Чому в Штатах можуть кілька десятків чоловік працювати в *скляному * офісі,а у нас на кожну *дупу* потрібен окремий кабінет?…

Гість
1 рік 2 місяців тому

А що стосується нашого вельми шановного Коптюка ….. Я вам скажу так , вже давно б не завадило надавати йому по шияці . Просто не хватае терпіння дивитися на те, як вони з нашим корумпованим Нововолинським правлінням , нахабно відмивають гроші .
Шановний РАДАРЕ, ви підніміть це питання перед нашим бездіяльним мером . За дорогу біля кулінарії і біля базару . Навіщо переводити Нововолинський бюджет і засипати дорогу гравіем???

editor
1 рік 2 місяців тому

Надавати по шияці – спосіб іноді ефективний і справедливий, але кримінально караний, не раджу. Хоча сам Коптюк так і НЕ був покараний – навіть пальчиком правоохоронці не пригрозили – за те, що бив і душив жінку, яка перешкоджала йому дерибанити місцевий бюджет. Отам у сквері біля пам’ятника прикордоннику.
Фото ремонту дороги біля кулінарії та базару скиньте хтось на пошту РАДАРА.

відеонаглядач
1 рік 2 місяців тому

Приємно читати гарні новини!!!! про те, що у людей ще є совість чи страх ( це теж гарне почуття яке оберігає), про те що хтось небайдужий допоміг (впізнав) того кого розшукували, бо він втратив память…..не все втрачено… це вселяє надію в майбутнє нашої нації. Відроджує віру у те що люди у кого “жива душа” думають про інших , а не лише заради власної наживи, вони завжди здатні і мають шанс виправити помилку….. аби не пізно!

wpDiscuz