шабо

Домахався шаблею… Сувенірною

11 2405

Кілька разів устромив шаблю у груди знайомому.

Того ледве врятували…

Умисне тяжке тілесне ушкодження, грабежі, хуліганство, вимагання, крадіжки, замах на крадіжку – ось перелік злочинів, які скоїв у 2015-2016 рр. 26-річний нововолинець.

Грабував і хуліганив разом із ним раніше засуджений спільник, йому 21.

Згідно з вироком суду старший проведе за гратами 5 років і 3 місяці, молодший – 4 роки та 6 місяців.

Молодики підходили до перехожих (серед яких траплялися і неповнолітні), били та відбирали гроші. Тероризували школярів і учнів профтехучилища, не дозволяючи виходити з гуртожитку, кидали камінням у вихователів, поводились непристойно.

Старший викрадав гроші з автівок, продукти з магазину. У грудні 2015-го кілька разів устромив сувенірну шаблю в груди знайомому, який не помер лише завдяки вчасно наданій медичній допомозі.

Увесь цей час зловмисник перебував під адміністративним наглядом після звільнення з місць позбавлення волі, однак змінював без повідомлення компетентним органам місце проживання, виходив із квартири після 22.00.

Із березня 2016-го обидва розбишаки сиділи у СІЗО.

 

За повідомленням обласної прокуратури

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "Домахався шаблею… Сувенірною"

повідомляти

Валік
27 днів 8 годин тому

Це точно стаття про Нововолинськ? Читаєш наче сценарій фільму Бригада!!!

гість7
26 днів 22 годин тому

да да) і ви точно знаєте їх)

Іра
26 днів 23 годин тому

Тільки ви забули дописати, що одного наш гуманний суд уже випустив, прямо в залі суду, бо він уже в сізо відсидів строк покарання (там же день за два), а тому придурку іс-ку лишилося сидіти 3 місяці, ото вийде таке на вулиці, і хоть з хати не ходи. воно дурнувате, агресивне і нагле. суддя – Ференс добра така , нема спасу…

гість7
26 днів 21 годин тому

А Ви знаєте що треба керуватись законом? не вона ж їх придумала!!! але чого переживати, як вийде то ненадовго, вони не вміють жити без дурних вчинків.

бабушка Кати
26 днів 21 годин тому

а Вы, г1сть7, не подумали, что такой отморозок когда выйдет / после получения столь мягкого наказания/ даже если и ненадолго – может совершить более тяжелое преступление – УБИЙСТВО! ведь не раскаявшись ЧИСТОСЕРДЕЧНО в содеянном преступные деяния идут по нарастающей! и с подачи нашего *гуманного суда* кто-то может лишиться и жизни – НЕ ДАЙ БОГ!

Олег
26 днів 22 годин тому

“устромив сувенірну шаблю в груди знайомому, який не помер лише завдяки вчасно наданій медичній допомозі” і тільки 5 років і 3 місяці. Це ж замах на вбивство, щей раніше засуджений!!!!!

неспокійний
26 днів 22 годин тому

“розбишаки”…..чому так ніжно про СТВОРІННЯ які створювали атмосферу в нашому місті…”тероризували”.. учнів , вчителів, грабували і крали!!!!!!!?

Анатоль _ БІДЗЮРА
26 днів 19 годин тому
Так і не вистачає, як і не вистачало й раніше, сміливості міським анонімам назватися справжніми своїми іменами. Знаєте, якби ви це зробили на “Радарі”, хоча б декілька разів підряд і написали своє істинне прізвище – переляк ваш, як корова язиком злизала б. Ну, написали ви свої пости під вигаданими іменами, випустили пару у вигляді гніву – та й заспокоїлись – ми свою справу, у боротьбі з місцевою – неправедною та протиправною владою, повністю виконали. Бач, які ми відважні! Нехай тепер Камишникова та Бідзюра розжовують і творять свої викривальні публікації. Бо вони це вміють і повинні… Ми нічого нікому не винні!… Читати далі »
Лондон
25 днів 13 годин тому

Толку від того, що підпишетесь своїм іменем. Це інтернет)

анти чобіт
26 днів 14 годин тому

це не ті часом що с. побили?

РАДАР
26 днів 11 годин тому

с. не били, це чутка така була. І тоді ж таки гуляла чутка, що відлупцювали я-му. І теж не підтвердилась.

wpDiscuz