Домахався шаблею… Сувенірною

11 2588

Кілька разів устромив шаблю у груди знайомому.

Того ледве врятували…

Умисне тяжке тілесне ушкодження, грабежі, хуліганство, вимагання, крадіжки, замах на крадіжку – ось перелік злочинів, які скоїв у 2015-2016 рр. 26-річний нововолинець.

Грабував і хуліганив разом із ним раніше засуджений спільник, йому 21.

Згідно з вироком суду старший проведе за гратами 5 років і 3 місяці, молодший – 4 роки та 6 місяців.

Молодики підходили до перехожих (серед яких траплялися і неповнолітні), били та відбирали гроші. Тероризували школярів і учнів профтехучилища, не дозволяючи виходити з гуртожитку, кидали камінням у вихователів, поводились непристойно.

Старший викрадав гроші з автівок, продукти з магазину. У грудні 2015-го кілька разів устромив сувенірну шаблю в груди знайомому, який не помер лише завдяки вчасно наданій медичній допомозі.

Увесь цей час зловмисник перебував під адміністративним наглядом після звільнення з місць позбавлення волі, однак змінював без повідомлення компетентним органам місце проживання, виходив із квартири після 22.00.

Із березня 2016-го обидва розбишаки сиділи у СІЗО.

 

За повідомленням обласної прокуратури

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

11
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
10 Автор коментаря
Валік

Це точно стаття про Нововолинськ? Читаєш наче сценарій фільму Бригада!!!

гість7

да да) і ви точно знаєте їх)

Іра

Тільки ви забули дописати, що одного наш гуманний суд уже випустив, прямо в залі суду, бо він уже в сізо відсидів строк покарання (там же день за два), а тому придурку іс-ку лишилося сидіти 3 місяці, ото вийде таке на вулиці, і хоть з хати не ходи. воно дурнувате, агресивне і нагле. суддя – Ференс добра така , нема спасу…

гість7

А Ви знаєте що треба керуватись законом? не вона ж їх придумала!!! але чого переживати, як вийде то ненадовго, вони не вміють жити без дурних вчинків.

бабушка Кати

а Вы, г1сть7, не подумали, что такой отморозок когда выйдет / после получения столь мягкого наказания/ даже если и ненадолго – может совершить более тяжелое преступление – УБИЙСТВО! ведь не раскаявшись ЧИСТОСЕРДЕЧНО в содеянном преступные деяния идут по нарастающей! и с подачи нашего *гуманного суда* кто-то может лишиться и жизни – НЕ ДАЙ БОГ!

Олег

“устромив сувенірну шаблю в груди знайомому, який не помер лише завдяки вчасно наданій медичній допомозі” і тільки 5 років і 3 місяці. Це ж замах на вбивство, щей раніше засуджений!!!!!

неспокійний

“розбишаки”…..чому так ніжно про СТВОРІННЯ які створювали атмосферу в нашому місті…”тероризували”.. учнів , вчителів, грабували і крали!!!!!!!?

Анатоль _ БІДЗЮРА

Так і не вистачає, як і не вистачало й раніше, сміливості міським анонімам назватися справжніми своїми іменами. Знаєте, якби ви це зробили на “Радарі”, хоча б декілька разів підряд і написали своє істинне прізвище – переляк ваш, як корова язиком злизала б. Ну, написали ви свої пости під вигаданими іменами, випустили пару у вигляді гніву – та й заспокоїлись – ми свою справу, у боротьбі з місцевою – неправедною та протиправною владою, повністю виконали. Бач, які ми відважні! Нехай тепер Камишникова та Бідзюра розжовують і творять свої викривальні публікації. Бо вони це вміють і повинні… Ми нічого нікому не винні!… Читати далі »

Лондон

Толку від того, що підпишетесь своїм іменем. Це інтернет)

анти чобіт

це не ті часом що с. побили?

РАДАР

с. не били, це чутка така була. І тоді ж таки гуляла чутка, що відлупцювали я-му. І теж не підтвердилась.