IMG_20181129_145911

Домашній, тихий, спокійний. Але кров’ю його куми заляпані стіни й асфальт

29 10444

У тому дворі прокладають трубу від магазину, розрито. Яна помирала над ямою, чіплялася за стіну.

10 ножових ран…

Сусіди в один голос запевняють: це чудовий сім’янин, добра, позитивна людина, гарний батько для донечки-немовляти і сина-школяра. Ніколи не пив, наркотиків не вживав.

Із Яною, яку він сьогодні вранці зарізав біля свого під’їзду, дружили сім’ями. Знав її змалку.

Яна і його дружина були кумами, найкращими подругами.

Яна часто приходила до них ночувати. От і вчора завітала на ніч. Усе було гаразд, уранці жінки розмовляли про своє, вона вже збиралась додому, аж раптом…

Чому він накинувся на куму з ножем? Яке затьмарення сталось у його голові?

Кажуть, це дуже особисте й задавнене. Смертельна образа на Яну, яка ще 4 роки тому нібито познайомила його з однією лихою – для нього – особою. Тій особі він не помстився – помстився кумі.

Але чому саме сьогодні,  що було поштовхом? Можливо, це з’ясують психологи і психіатри. 33-річний Захар пройде судово-медичну експертизу. Сьогодні в нововолинській лікарні його визнали тверезим і здоровим…

У тому дворі прокладають трубу від магазину, розрито. Яна помирала над ямою, чіплялася за стіну.

 

Ремонтники потім засипали піском цілу калюжу крові

 

Викладачка з сусідньої квартири у повному шоці, як і всі.  Каже: таких позитивних, як Захар, іще пошукати. Він дуже любить свою дружину, домашній, тихий, лагідний.

– Десь навіть “підкаблучник”, – сказала інша сусідка. – Спокійний, врівноважений. У хаті ніколи не було ні п’янок, ні гулянок. Ми не йняли віри, подумали: вбивство скоїв його старший брат. Той має круту вдачу. Може, прийшов і… Але брат тут ні до чого.

Квартиру Захар успадкував. Мати виховувала їх нормально. Що йому зайшло в голову – не розуміємо.

 

Сусідів опитують телевізійники з Луцька

 

Лише він сам знає, що і чому перемкнуло сьогодні в його голові й душі.

 – Добре, що нас тут не було, коли він із ножем бігав, бо й нас би, напевно, поклав, – сказали ремонтники, які прокладали трубу. –  Уже як поліція поїхала, нам начальник звелів усе піском засипати, бо крові дуже багато було.

 

 

Щонайменше 10 ударів у живіт і у спину. Штрикав куму у квартирі, вона вибігла, він наздогнав у дворі й добив…

 

 

Її мала прийшла зі школи – а мами нема. І вже більше не буде. Бо йому, бач, перемкнуло.

Можна лише поспівчувати й родині Захара, там двоє дітей. За що мають нести цей хрест у маленькому місті?

Мабуть, нововолинці допоможуть осиротілій дитині хоча б матеріально. Рідні Яни, зголосіться, повідомте номер картки для збору коштів. Напишіть нам сюди: info@radar.in.ua

 

Фото, подробиці – Артур

Текст – Наталя Камишникова

ПОЧАТОК ТУТ:

Зарізали дівчину біля четвертої школи. Оновлюємо!

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Домашній, тихий, спокійний. Але кров’ю його куми заляпані стіни й асфальт"

повідомляти

Оля
4 місяців 21 днів тому

А в1н не з Гряд?

Аліса
4 місяців 21 днів тому

Дуже позитивний сім’янин 10 раз ножем штрухнув в куму. Позитивно навіть не боявся на вулиці в білий день вбивати. А жінка позитивно і добре дивилась в стороні. Чікотіло теж був спокійним сім’янином і не пив.

Українець
4 місяців 21 днів тому

Коли вселився у цю квартиру то бухав цей тихий покидьок і нераз із своїми собутильниками обгажував під’їзд.
Запитайте у його дружини який він “тихий”.

дружина
4 місяців 21 днів тому

Як звати дружину

Маріна
4 місяців 21 днів тому

Дуже шкода загиблу ще жити і жити, але так трагічно життя обірвалося ,дитина залишилася без мами .Рідним співчуття

Жителька міста
4 місяців 21 днів тому

Людина для людей, сусідів – це зовсім інше ніж удома за зачиненими дверима! Мало на світі тихих маньяків різних?

Мешканець
4 місяців 21 днів тому

За таке треба пж давати а не під дурачка косити йому на волі не має що роботи він не за своїх дітей і не за її доньку не думав а тупо 10 ножових шо в нього в голові це просто ***** якийсь хай лучше повіситься в КПЗ або СІЗО.

РАДАР
4 місяців 21 днів тому

Ці дві дуже сумні новини ми писали разом із читачами РАДАРА. До начальника відділку поліції додзвонитися за цілий день так і не змогли, тому збирали інформацію по крихті з різних джерел.
Один читач уранці повідомив про трагедію та надіслав перші фото. Далі люди додавали деталі, уточнювали у приваті чи у коментарях.
У підсумку – майже повна картина жахливого і незбагненного злочину.
Всім дякую за небайдужість. Тепер найбільше турбує подальша доля малої.

Польща
4 місяців 21 днів тому

Так в загиблої є чоловік,не знаю чи жили разом, працює електрослюсарем на шахті#9, Кривицький Андрій!!!

Громадянин України
4 місяців 21 днів тому

я думаю пожиттевий термін .за такий вчинок

Артур
4 місяців 21 днів тому
Кілька слів про телевізійників. Ті, що з луцького телеканалу, акуратно та делікатно робили свою роботу на місці трагедії. Чого не можу сказати про знімальну групу місцевого ТТІ. Нуль поваги до всього живого. Приклад: ремонтна бригада оператору ТТІ в синій куртці каже: “Зараз влада народ довела, що люди як звірі один на одного кидаються”. Оператор ТТІ як став кричати на увесь двір: “Це не влада довела, це він і був таким звіром в душі!” Толерантності нуль. Усі сусіди у вікнах, багато журналістів, а він ( із ТТІ) горлає. Може, пан Ярема прочитає і задумається. Робота журналіста – це співчуття та підхід… Читати далі »
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 місяців 21 днів тому

Ага Артуре, це той, що прочитає і “зробить” висновки. Потрібно вже давно притягувати до відповідальності за непропорційне застосування (квот) іноземної та державної мов, норми чого чітко передбачені законодавством України і Конституцією. Особливо, у “Вітаннях” із різними там, всілякими піснями. Хтось відзніме на відео хоча б одну передачу? А тоді – до мене.

бабаДуся
4 місяців 21 днів тому

у людей горе, а ви вплутуєте тут владу і все, що з нею пов’язано. Схаменіться. Це не Ярема своїми “вітаннями” її зарізав, не Сапожніков своєю корупцією. Це зробила неадекватна людина, яка навіть на цвинтарі не заслуговує місця. Смертної кари злочинцю і докорів сумління сусідам, яки побоялись вийти і втрутитись. У мене все.

Вера
4 місяців 20 днів тому

Ярема ещё хуже хам и грубиян! Знаю, что говорю. В моем доме у него квартира. Он в ней не проживает и решил, что за нее платить не нужно.

Читач
4 місяців 18 днів тому

Журналісти безперечно мають бути коректним як і всі інші.Але говорити що влада ,,довела,,кидатися з ножем а потім доганяти і ще і ще різати – вибачте але ніякого відношення до цього влада не має.Можливо допустити один удар в стані афекту,але не 10!Давайте ще пожалієм вбивцю-він ж ,,жертва влади,,

Тома
4 місяців 21 днів тому
Особисто я свідченням сусідів довіряю відсотків на 20-ть. Поясню, чому. Діло в менталітеті боягузів. Кожен сидить у хаті і почувши крики за стіною чи скандал, ніколи не викличе поліцію, зате обсудять на кухні і проміж себе до найдрібніших кісточок життя сусідів. По-друге, не довіряю сусідам з тієї причини, що кожен з них боїться, що вбивця вийде на волю, а завдяки “суперським” законам, таки вийде, і може помститись за правдиві свідчення. І така бабця-сусідка розповідає про янгола-сусіда….ага, янголик, який наніс купу ударів, ще побіг слідом добивати. По-третє, кума просила Яну втихомирити вбивцю, на хвилинку шановні, ВТИХОМИРИТИ, це означає, що на слова… Читати далі »
Олег
4 місяців 21 днів тому

А Вы б хотіли щоб на кожен крик, чи сварку, чи плач дитини сусіди до Вас визивали поліцію?

Тома
4 місяців 21 днів тому

Якби так робили, то я тільки ЗА обома руками.
Нема чого лупашити дітей і жінок! Не вмієш розмовляти і знаходити спільну мову з дружиною, не вмієш нормально спокійно виховувати дітей, то живи з мамою…те ж саме стосується жінок-істеричок.

Олег
4 місяців 19 днів тому

І у поліції 100 викликів у хвилину, там дитина впала плаче, там сусідка кричить на чоловіка, і що в такому випадку робити поліції наприклад “Не вмієш розмовляти і знаходити спільну мову з дружиною, не вмієш нормально спокійно виховувати дітей” зразу в тюрму? Чи поліція просто накладе штраф, а той посадить чуйного сусіда.

Вікторія
4 місяців 18 днів тому
А ти хочеш, щоб поліція в кабінетах тільки курила і каву з анекдотами травила, розбивала службові авто, скоювала смертельні ДТП і за це отримувала хорошу зарплатню і талони на молоко за шкідливість? В обов’язки поліції входить втихомирити алкаша і ідіота, який протягує руки до жінки, знущається над дитиною. В цивілізованих країнах поліція це насамперед охоронці правопорядку, спокою, здоров’я та життя громадян, за податки котрих, ці поліцейські і утримуються. Розумієш, Олег чи тобі такі речі важко збагнути? Поліцейський зобов’язаний розібратись чому плаче жінка та дитина, а не штрафувати сусіда, який викликав поліцію на скандал за стіною. Хоча таких сусідів днем з… Читати далі »
Олег
4 місяців 17 днів тому
Та поліція тому не хоче таких викликів, тому що, була сварка, через 5 хв любов і тут приїхала поліція. І як правило сімейні сварки нічим в плані криміналу не закінчуються, що може поліція зробити коли обоє просто кричать одне на одного? Чи ви ніколи в сім’ї не сварились? Чи ви хочете щоб коли підвищили голос на кота поліція тук тук до Вас так? Сусід же не знає а крик чує. І я так поняв ми країна анархія “не цивілізована”. Ситуація 2 дитина принесла зі школи 1бал, мати її сварить, дитина плаче, поліція приїхала її реакція яка? Матір в тюрму, дитину… Читати далі »
Тома
4 місяців 17 днів тому

Зрозуміло, що робітникам поліції не подобається читати про те, що вони напрацювали за багато років….

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 21 днів тому
Свята правда. У момент вбивства ніхто із сусідів не зміг вийти і врятувати нещасну жінку, врізавши стільцем (шваброю, цеглиною, молотком тощо), вбивцю по голові. Колись, на дачах (З. Буг) молодий, дорослий син почав жорстоко бити матір за те, що не віддала йому своєї пенсії. Ще за СССР. Я взяв сокиру і пішов на того покидька. Він теж вхопив сокиру… Я спитав його: “Ти добре подумав? Дивись, пожалкуєш”. Ні, я його й пальцем не зачепив, він не постраждав – взяв, і просто кинув сокиру на землю. Справа не у сокирі. А в силі духу і особистому несприйнятті насилля та брехні. Мої… Читати далі »
Оля
4 місяців 21 днів тому

Яке прізвище в того Захара?

бабушка Кати
4 місяців 19 днів тому

ЗВЕРЕМ, жаждущим невинной крови – ВДРУГ( потому что что-то нашло ), в одну минуту – не становятся! ЭТО тлеет в нутре подонков! а соседи, знакомые… могут и не знать истинного лица-морды или же – как чаще всего бывает – МОЯ ХАТА З КРАЮ!!! а ЭТИ зверствуют!

Артур
4 місяців 18 днів тому

Правильно кажете.

Аліна
4 місяців 19 днів тому

Так само описують вбивць Каті: добре вчаться , спокійні. Неадекватна людина іще може в тюрмі когось вбити слабшого невиннного. Яна була маленька низька худенька. Яким нада бути мужиком шоб підняти руку та й ще 10 раз ножем? Я знаю що за вбивство на зоні не легко,не люблять зеки цю стаьтю . Так що йому буде там не легко, що я бажаю.

співчуваю
4 місяців 17 днів тому

маленька тендітна донечку має,ночувати ходила до куми, немає роботи дома?

Оля
4 місяців 18 днів тому

Дуже шкода Яну . Цікаво а що каже дружина , яка причина нападу і що вона робила коли подругу -куму різав її чоловік ,чому вона нічого не зробила?! Сховалась ? А міг бути інший кінець цієї трагедії. І ще зовсім маленька дівчинка осталась без матеренської любові та турботи. (((((

wpDiscuz