донх

Дон Газон із вулиці Гагаріна. Як вам таке?

55 1756

Автовласник зробив собі парковку на газоні навпроти прокуратури.

Усім начхати: і прокурорам, і поліції…

Користувачка Вікторія Денисюк із Нововолинська надіслала РАДАРУ світлини – для поповнення серії “Автоандони”.

Розповіла:

– Це зірка вул.Гагаріна, 11 Харченко Сергій.

Нахабство Харченка С. зашкалює, він самовільно на газоні по вул.Гагаріна, 11 (навпроти прокуратури) викопав бордюри та  зробив собі стоянку.

Працівники поліції попереджали його неодноразово. 27 серпня склали адмінпротокол за порушення ПДР.

А він за своє. З висловом: “Ментів я бачив десь, ставив машину і буду ставити, а газону тут не бути!”

10 вересня я звернулася до начальника поліції з заявою про незаконне паркування.

Реагування з боку поліції НУЛЬОВЕ.

Фото зроблені 26 вересня о 14.15.

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

55 Коментар "Дон Газон із вулиці Гагаріна. Як вам таке?"

повідомляти

Гість
19 днів 21 годин тому

Це, не правда! Оті, хто написав заяву нехай розкажуть про свою репутацію в будинку!!! А автор статті спочатку нехай розбереться що пише. Жах.

Віка Денисюк
19 днів 3 годин тому

Нехай ГІСТЬ не хвилюється за мою репутацію, а сам не падає нижче плінтуса. А вболіває більше за свою репутацію і своєї сім’ї. А в будинку скільки людей, стільки думок.
Свою репутацію я ніколи не ганьбила, не ганьблю і ганьбити не буду.З акон один для всіх.
Репутація до газону відношення не має.

Сусiди
18 днів 20 годин тому

Репутацiя мае вiдоношенная до всього

Альонка
19 днів 21 годин тому

Звідки це все взялося? Це все БРЕХНЯ! Для чого таке писати, не знаючи правди, тільки для того щоб когось ***?

Віка Денисюк
19 днів 1 година тому

Альонка!
Це не брехня, але я розумію,
какой ни есть, но он родня.

Нововолинець
19 днів 12 годин тому

“Покажіть” незгідність на його авто – буде йому уроком!

Гість
19 днів 5 годин тому

В цих дворах парковки немає, і доріжку не він один виїздив. Діти навіть коли приїжджають до своїх батьків теж ставлять туди машину. А в цієї людини є гараж де машина завжди стоїть, на фото добре видно що він дістає сумки з багажника. Логічно подумати можна…що напевно кожен хоче сумки підвести під під’їзд ,а не сунути в руках. Люди
Ви боретесь не з тим чим треба, позакривайте спочатку наркоточки по місту. А тим розумним що пропонують зіпсувати машину, то дивіться де ви паркуєтесь.

гагаріна
19 днів 1 година тому
О,молодець Вікуська Фотки супер і правдиві ця машина на газоні у дворі століть цілодобово.Водій цього авто справжній хам,наговорює дітей які там граються щоб нищили газон.били і ламали дерева. Даний сусід веде себе неприпустимо.Ходить разом зі своєю Надею по квартирах і всяко паскудить сім’ю Каращуків. Як би дядько Вася не посадив цих всіх дерев то там би не знати що було. Це був господар свого під’їзду він все бачив,все знав чесний був багатьом його бракує. Всю воду у дворі мутить Харченко Сергій та Надя, які хочуть щоб було так,як вони скажуть, двір Вам не горгаз . Гарний газон посадив Василь, а… Читати далі »
Сусiди
18 днів 20 годин тому

Прибудинкова територiя належить громадi прохання на влаштування тимчасовоi стоянки пiдописали всi сусiди лише одна проти все для неi не так нема чим зайнятись то з пенсiонерами свариться та вiдривае вiд роботи посадовцiв

Віка Денисюк
18 днів 20 годин тому

Помиляєтесь сусіде Прибудинкова територія належить ЖЕКУ і державі,а не Вам сусіде.
Ставити свій автомобіль на газоні Ви не будите.
Заява підписана декількома сусідами-пенсіонера,мені це смішно внас не радянські часи.
А от занятись мені є чим я працюю і на відміну від Вас,посусідам небігаю …
А от посадові особи виконують свою роботу ,ставлять на своє місце таких ,як Ви “сусіде”.

Сусiди
18 днів 20 годин тому

Дерева садив не вiн , але уважав iх своею власнiсию ,без дозволь не пiдходити

Віка Денисюк
18 днів 20 годин тому

А хто?

Віка
18 днів 19 годин тому
Для ознайомлення “СУСІДАМ” дві інші заяви та інші фото притримаю. І демогогія з “СУСІДАМИ ПЕНСІОНЕРАМИ” ЗАКІНЧЕНА . Повторююся і дивись вище, на відміну від Вас репутація у мене відмінна. Ви “СУСІДИ”не вартуєте і сліда покійного Василя Йосиповича, Вам до нього далеко. Сусіди напишіть, як він врятував Сиротюка, а з Вас же ніхто не побіг рятувати, бо Ви сидите за одним столом, а потім гадите один одного. Оце і вся Ваша репутація. Писати можна багато, кожен знає, хто є хто. Стоянці на вул. Гагаріна не бути, а газону бути. Начальнику Нововолинського відділу поліції ГУНП у Волинській області ——————————————————————————- З А Я… Читати далі »
Сусiди
18 днів 8 годин тому

Сусiд покiЦинциннати з 2-оi квартиры ,а вiн поруч стояв

гагаріна
18 днів 19 годин тому

До якої низості треба дійти,щоб прикриватися сусідами і вплутуватися у своі брудні справи. Сусіди зрозуміли,що Ви все назло робите сімі покійного Василя.А дерева посадив Василь а Ви іх нищите.І підписи Ваша ініціатива Харченки а не сусідів,перестань ставити машину і будь мужиком,а не ковриком для ніг.

СПОСТЕРІГАЧ
18 днів 7 годин тому
Уважно перечитав статтю і коментарі. А тепер слухайте, що Вам розповім я. Вікна моі виходять як раз таки на той самий газон…. І ситуацію знаю не через третіх людей. Те , що Харченко там часом паркується правда, але не він один робить це ….. Вулиця забудинкова дуже вузенька, і двом машинам не розминутись… Так, ніби ці пару дерев аличі Василь Каращук посадив, не спорю…але з дітьми сварився цілодобово, що вони рвали ягоди, чи збирали іх. Заяв у міліцію не поступали тільки тому, шо ніхто не хтів з ним зв’язуватись. І на тому місці, яке так хоче відбороти його доня Вікторія,… Читати далі »
Віка Денисюк
18 днів 5 годин тому

Порушив Закон відповідай,
машина стоіть не під вікнами,а на газоні.За кожне сказане слово можна відповідати у суді.
Моіх батьків я забороняю чіпати і все,що буде сказано проти них може розглядатися у судовому порядку.Якщо,щось писати треба думати.
Не меній одній це не подобається Ви так добре усе памятаєте?А чи памятаєте,як Харченко вивозив зимою собак і собачат і топив у Бузі.
Перед Законом усі рівні,Закон один для всіх.
За 16років роботи я навчилася розрізняти чорне від білого,біле від чорного.
Всі факти є достовірними.

СПОСТЕРІГАЧ
18 днів 3 годин тому

Питання до Вікі… Віка, де все життя паркував свою машину Василь?

Віка Денисюк
18 днів 3 годин тому
У Василя Йосиповича не було машини років 15, це точно, бо за станом здоров’я він не міг керувати авто. А коли мав, то ставив на стоянці або у гаражі (яких мав два). Тато був законослухняним громадянином, він любив своє місто, свій двір, у якому прожив 30 років, він був емоційним, зате справедливим, він ніколи не опускався нижче плінтуса і за спинами ями нікому не копав, на відміну від Вас. Природу, собак він не нищив, а навпаки. Такщо не треба писати того, чого не було. Дивлячись на цей чудовий зелений газон Ви ще довго будете згадувати Василя Йосиповича. А що посадили… Читати далі »
Ello
17 днів 6 годин тому

Звісно, паркуватися на газоні – неправильно, але куди подіти машину, якщо приїхав під будинок на 15 хвилин. На дорозі не лишиш – а раптом Швидка?
Але тут нікуди подітися, хай Віка Каращук ліпше всі сили кине на штурм міськради з вимогою облаштувати хоч декілька парковочних місць.

Віка Денисюк
17 днів 4 годин тому

Штурм на міськраду залишу для Вас Ello.
А машину є де припарковувати на 15 і більше хвилин.
Читай ПДР .

Ello
17 днів 3 годин тому

ДЕ?? ну от конкретно в цьому дворі – ДЕ??? При чому тут ПДР до конкретного двору???

гагаріна
16 днів 17 годин тому

Може ти розумниця і кинь свої сили на штурм міськради з вимогою облаштувати декілька парковочних місць.Вам іх відразу покажуть.

гагаріна
16 днів 7 годин тому

Це до Еllo нарахунок штурму міськради.

Ello
16 днів 6 годин тому

Так в мене є місце – видно на фото))) А спеціально облаштованих в дворі нема. Віка, заспокойся. Скандалами нічого не доб”єшся, треба вміти знаходити спільну мову з людьми шляхом розмови спокійної, а не криками. Того до тебе так всі і ставляться. Що посієш – те й пожнеш

Віка Денисюк
16 днів 2 годин тому

Вгамуйся, Ello. Ти думай, як я до Вас ставлюся, а як Ви до мене ставитеся – мене ніколи не хвилювало і не хвилює, ви прекрасно всі це знаєте, тим паче зараз.
Про які скандали, крики Ви пишете, Ви часом не захворіли?
Шановна, може ми зустрінемось у суді, вичислити не проблема, подумай, і Ви все там розповісте… я Вам таке задоволення надам, та не тільки Вам.
Ну як Вам, Еllo? Готуйтеся. До зустрічі у суді.

гагаріна
16 днів 1 година тому

Хто кричить і скандалить, ЕЛЛО? Віка там не живе, а живе її мама. І мені здається – плювала вона на те, як ви до неі відноситесь, вона з вами навіть не вітається. Ви самі між собою там сваритесь.
Місце є в кожного…
Слабо написати повне ім’я і прізвище, слабо…Так що давай готуйся до штурму міськради, а не думай за Віку.

Сусiди
17 днів 2 годин тому

До вiдома власникiв авто iпiшоходiв, в перспективi можна очiкаватину обмеження чи заборону автомобiльного руху поруч з вiкнами Віки, бо пiшоходний та автомобiльний пил з дороги разом з парами мастил ,бензину iсолярки ,якi течуть з авто може заповсти у вiдкритi вiКна її кiмнат.

Віка Денисюк
16 днів 22 годин тому

Стоянка на газоні ЗАБОРОНЕНА.

Віка Денисюк
16 днів 22 годин тому

“Сусіде”, заяву мою не треба цитувати.
Стоянці там не бути.

Віка
16 днів 18 годин тому
“СУСІДУ” та Ello. Де Вам ставитииавтомобіль, якого у Вас немає, запитайте у начальника поліції і скажите йому: “при чому ПДР до газону?” Думаю, він Вам надасть обгрунтовану відповідь. Я не наділена повноваженнями обмежувати на вул. Гагаріна у дворі автомобільний рух, на це є поліція. Ви, “СУСІДЕ”, хоч маєте уяву, що таке автомобільний рух і що таке стоянка для автомобіля на газоні? Дискусія з Вами обома на цьому закінчена, хочете щось спитати, запропонувати, питайте прямо у вічі, а Вас доводжу до відома: СТОЯНКИ НА ГАЗОНІ, НА ЯКОМУ ПРОХОДИТЬ ТЕПЛОТРАСА, ДЛЯ ХАРЧЕНКА і ВАС НЕ БУДЕ. Ставити автомобіль у дворі є де,… Читати далі »
Красавчік
16 днів 5 годин тому

Віка шо ви розказуете йому навіть не подобалось коли хтось по під домом ходив я раз ішов під його балконом і він кінув мені на голову камня е навіть свідки просто не хотіли з ним судитись

Віка Денисюк
16 днів 2 годин тому

Навчіться граматики, а потім пишіть маячню. Суд через дорогу, що, слабо? Я готова, а Ви?

гагаріна
16 днів 1 година тому

За оцю писанину і брехню Сергія і Надю – до суду, я вважаю.

wpDiscuz