IMG-4000f04a031f889c6cbe7daebdecebce-V

“Дощ іде, а ми асфальт скирдуємо!” ВІДЕО!

23 2010

Якщо котрусь із вулиць  Нововолинська починають асфальтувати, то зараз буде злива.

Цю прикмету знають усі, й вона майже завжди справджується.

Ось і вчора доблесні трудівники кидали асфальт у калюжі, а дощ періщив.

Завбачливий майстер у водонепроникній накидці давав указівки, задоволено усміхаючись:

 – Угадали з погодою!

Робітники мокли мовчки.

 

 

Мешканці 15-го мікрорайону визирали з вікон і матюкались. Їм тут їздити і ходити. Халтура вже дістала – не можна витримати!

Гість із-за Бугу реготав на балконі і знімав цю “мокруху”, аби посміявся весь Люблін.

Колір мокрого асфальту, ага…

ВІДЕО!

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "“Дощ іде, а ми асфальт скирдуємо!” ВІДЕО!"

повідомляти

Василь
18 днів 19 годин тому

У мене друг працює у Коптюка, то займається асфальтокладінням. Розповідав, що всі там завжди п’яні та ні одного немає професійного дорожника, люди працюють з вулиці по усному договору.
На вулиці Миру клали асфальт, кінець зміни, асфальт на машині вистиг, хлопці хотіли вже йти додому, як приїхав Коптюк й заставив той холодний асфальт вкатувати. Ну от побачите, що з ним буде через деякий час.

Також Василь
18 днів 18 годин тому

Кажуть, що головний інженер Микола в Коптюка, не витримавши такого б..дства, після 20-ти років сумлінної праці, вимушений був розрахуватись. Нерви не витримують, як не гнилі труби, то халтурні дороги. До речі дякуючи Миколі Коптюк і вибився в круті бізнесмени.

АНАТОЛЬ Бідзюра
18 днів 17 годин тому

Кажете, Василю, по усному договору А.Коптюк приймає на роботу… Гм. То, може, й у прокуратурі та нововолинському суді так? І у міській раді? І у поліції… А як у них з інструктажами по ТБ, не цікавилися? Видача спецодягу, молока за шкідливі умови праці? Атестація робочих місць, надіюсь, проходить згідно законодавчо затверджених термінів? І зарплату, МОЖЕ, робітники отримують по відомості – під особисту розписку? А інструмент та спецвзуття…

анти чобіт
18 днів 14 годин тому

це наносапоговськікоптюковські технології

Олександр
18 днів 13 годин тому

Вже не раз писав-хочу побачити хоч один акт прийомки таких робіт,а замість того- слухаю від мера про черговий дефіцит коштів на зарплату бюджетників…..Пане Сапожников,а вам на зарплату і надбавки хоч вистачає?Бо з таким хазяйнуванням мав би вже без трусів залишитись.А ще цікаво,чи почитує цей сайт очільник області,пане Савченко-відізвіться і послухайте пораду-чув,що в Луцьку великі проблеми з дощами-заберіть Сапожнікова на підвищення,ви спрацюєтесь,а з нас вже досить-з радістю поділимось таким щастям.

той що за буг їздить
18 днів 17 годин тому

В гостей за бугом також кладуть асфальт в дощ сам не раз бачив

Також Василь
18 днів 15 годин тому

За Бугом, то де на Львівщині ? То в Сокалі та сама фірма ” Сантехмонтаж ” асфальт укладає. Нічого дивного. Хоч сніг,хоч дощ, хоч потоп.

сусід
18 днів 11 годин тому
Та то усе ще нічого. От перед самим Новим Роком почали будувати новий дитячий спортивний майданчик за спортивною школою, ото було видовище! В грудні при -2 клали штучне покриття для гри в футбол. Або при -5 морозу заливали бетон. Я там сам матюкався щодня на тих робочих. Яка фірма будувала новий майданчик не знаю. Мені дуже шкода було бюджетних грошей. Будувати спортивний об’єктів в грудні повний ідіотизм. В Сапожнікова ж не Олімпіада на носі, щоб в -5 заливати бетон або класти штучне покриття в -2 зі снігом. З розмов робочих чув, що їм треба спішити строїти, щоб по бумагах рік… Читати далі »
анти чобіт
18 днів 7 годин тому

дитячі майданчики також ставили у мороз ,чайка керувала

Олександр
17 днів 15 годин тому

Найкращий результат *керування* Чайкою-Нововолинські ЖЕКи-на черзі Управляючі компанії.Вгадайте результат.

анти чобіт
17 днів 13 годин тому

і шахтою вона керувала

Сарай
18 днів 6 годин тому

Сейчас бетон круглый год льют,вон дома монолитные строят и зимой и летом.

Людмила
17 днів 19 годин тому

так воно в дощ краще приліпає!

wpDiscuz