IMG-4000f04a031f889c6cbe7daebdecebce-V

“Дощ іде, а ми асфальт скирдуємо!” ВІДЕО!

23 2242

Якщо котрусь із вулиць  Нововолинська починають асфальтувати, то зараз буде злива.

Цю прикмету знають усі, й вона майже завжди справджується.

Ось і вчора доблесні трудівники кидали асфальт у калюжі, а дощ періщив.

Завбачливий майстер у водонепроникній накидці давав указівки, задоволено усміхаючись:

 – Угадали з погодою!

Робітники мокли мовчки.

 

 

Мешканці 15-го мікрорайону визирали з вікон і матюкались. Їм тут їздити і ходити. Халтура вже дістала – не можна витримати!

Гість із-за Бугу реготав на балконі і знімав цю “мокруху”, аби посміявся весь Люблін.

Колір мокрого асфальту, ага…

ВІДЕО!

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "“Дощ іде, а ми асфальт скирдуємо!” ВІДЕО!"

повідомляти

Василь
8 місяців 23 днів тому

У мене друг працює у Коптюка, то займається асфальтокладінням. Розповідав, що всі там завжди п’яні та ні одного немає професійного дорожника, люди працюють з вулиці по усному договору.
На вулиці Миру клали асфальт, кінець зміни, асфальт на машині вистиг, хлопці хотіли вже йти додому, як приїхав Коптюк й заставив той холодний асфальт вкатувати. Ну от побачите, що з ним буде через деякий час.

Також Василь
8 місяців 23 днів тому

Кажуть, що головний інженер Микола в Коптюка, не витримавши такого б..дства, після 20-ти років сумлінної праці, вимушений був розрахуватись. Нерви не витримують, як не гнилі труби, то халтурні дороги. До речі дякуючи Миколі Коптюк і вибився в круті бізнесмени.

АНАТОЛЬ Бідзюра
8 місяців 23 днів тому

Кажете, Василю, по усному договору А.Коптюк приймає на роботу… Гм. То, може, й у прокуратурі та нововолинському суді так? І у міській раді? І у поліції… А як у них з інструктажами по ТБ, не цікавилися? Видача спецодягу, молока за шкідливі умови праці? Атестація робочих місць, надіюсь, проходить згідно законодавчо затверджених термінів? І зарплату, МОЖЕ, робітники отримують по відомості – під особисту розписку? А інструмент та спецвзуття…

анти чобіт
8 місяців 23 днів тому

це наносапоговськікоптюковські технології

Олександр
8 місяців 23 днів тому

Вже не раз писав-хочу побачити хоч один акт прийомки таких робіт,а замість того- слухаю від мера про черговий дефіцит коштів на зарплату бюджетників…..Пане Сапожников,а вам на зарплату і надбавки хоч вистачає?Бо з таким хазяйнуванням мав би вже без трусів залишитись.А ще цікаво,чи почитує цей сайт очільник області,пане Савченко-відізвіться і послухайте пораду-чув,що в Луцьку великі проблеми з дощами-заберіть Сапожнікова на підвищення,ви спрацюєтесь,а з нас вже досить-з радістю поділимось таким щастям.

той що за буг їздить
8 місяців 23 днів тому

В гостей за бугом також кладуть асфальт в дощ сам не раз бачив

Також Василь
8 місяців 23 днів тому

За Бугом, то де на Львівщині ? То в Сокалі та сама фірма ” Сантехмонтаж ” асфальт укладає. Нічого дивного. Хоч сніг,хоч дощ, хоч потоп.

editor
8 місяців 23 днів тому

Додали ВІДЕО! Там музичка у тему 🙂

Фея
8 місяців 22 днів тому

Просто супер відео, пісня і музичка😎😃😉 так хочеться жити по-людськи без такого керівництва і таких майстрів. Дай Боже нам звільнитися від нинішнього владного панування. АМІНЬ.

сусід
8 місяців 23 днів тому
Та то усе ще нічого. От перед самим Новим Роком почали будувати новий дитячий спортивний майданчик за спортивною школою, ото було видовище! В грудні при -2 клали штучне покриття для гри в футбол. Або при -5 морозу заливали бетон. Я там сам матюкався щодня на тих робочих. Яка фірма будувала новий майданчик не знаю. Мені дуже шкода було бюджетних грошей. Будувати спортивний об’єктів в грудні повний ідіотизм. В Сапожнікова ж не Олімпіада на носі, щоб в -5 заливати бетон або класти штучне покриття в -2 зі снігом. З розмов робочих чув, що їм треба спішити строїти, щоб по бумагах рік… Читати далі »
анти чобіт
8 місяців 23 днів тому

дитячі майданчики також ставили у мороз ,чайка керувала

Олександр
8 місяців 22 днів тому

Найкращий результат *керування* Чайкою-Нововолинські ЖЕКи-на черзі Управляючі компанії.Вгадайте результат.

editor
8 місяців 22 днів тому

вона принаймні не краде, я впевнена. А на ті ЖЕКи постав хоч кого – результат однаковий.

Олена
8 місяців 22 днів тому

Дякую. Настав час, коли вже ЖЕКи пережили себе, в місті створені 187 ОСББ у 203 житлових будинках, не було сенсу для існування трьох ЖЕКів.
Треба виходити на ринок надання послуг з управління будинками, тепер угоди будуть укладати на один рік. Якщо погано працюватиме УЖК або неякісно, то мешканці можуть обрати інші управлінські компанії, а вже з’являються і приватні, і ФОП.
Має бути конкуренція. А для ОСББ успішно допомагаємо програмами виконання капремонтів.

Валік
8 місяців 22 днів тому

ЖЕК #2 лишився. І ЖЕК #3 теж. Лише ліквідовувати будуть той ЖЕК що біля Базара. І то це ще точно не відомо!

Олена
8 місяців 22 днів тому

Ні, ЖКП 2, ЖЕК 3 як юридичні особи в стані ліквідації, як і ЖКП 1, а на базі ЖКП 2 та ЖЕК 3 створені управляючі житлові компанії 1 та 2. Підприємства комунальної форми власності.
Є в місті і приватні, є ФОП.
Тим мешканцям житлових будинків, які не визначаться з обранням форми управління будинком чи ОСББ, чи УЖК 1 та 2, виконком на конкурсній основі призначить управителя. Ним може бути управитель чи комунальної форми власності, чи приватної, чи ФОП. Конкурс є конкурс.

Олександр
8 місяців 21 днів тому

Процес ліквідації?! І результати цього процесу можна буде побачити?Бо судячи з 1 ЖЕКу це не ліквідація,а прихватизація. А ще УЖК-підприемства комунальної власності і буде ними керувати О Чайка!!! ВЕЛИКІ ПЕРЕМІНИ.Залишається пригадати танцюриста,якому мішають….ну,ви знаєте…

Валік
8 місяців 22 днів тому

Приватні компанії це як?

Олександр
8 місяців 21 днів тому

В крадіжках ніхто не звинувачувався…І не ЖЕКи винні,а керівники,притому на всіх рівнях. Все по лозіці-взимку сипемо пісочок на сніг-забиваємо стоки і топимось влітку.це як приклад.

анти чобіт
8 місяців 22 днів тому

і шахтою вона керувала

editor
8 місяців 22 днів тому

керувала – і це єдина жінка в Україні, що була директором шахти. І шахта працювала, прикиньте.

Сарай
8 місяців 22 днів тому

Сейчас бетон круглый год льют,вон дома монолитные строят и зимой и летом.

Людмила
8 місяців 22 днів тому

так воно в дощ краще приліпає!

wpDiscuz