сашуня

Диспетчер не відповідає, а секретар хамить. Алло, Водоканал!!!

22 2303

 – Таку картину я вже бачу впродовж цілого тижня. Це вулиця Маяковського в Нововолинську.

Коли я зателефонувала у «Водоканал»,  начальник різко відповів: «Дзвоніть на номер 4 90 25».

Я зробила щонайменше 10 дзвінків, але слухавку так ніхто і не взяв.

 

Подзвонила до начальника знову. Підняла слухавку секретарка і почала хамити.

А коли я спитала, як купати малу дитину у такій воді, то почула у відповідь: “Раніше купали, і зараз скупаєте”.

Ось так працюють у нашому місті для людей, – обурюється Олександра Юхно.

 

 

Цікаво, з якого разу завтра візьмуть слухавку на дзвінок РАДАРА? Перевіримо.

4 90 25, кажете? Ну-ну. 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

22 Коментар "Диспетчер не відповідає, а секретар хамить. Алло, Водоканал!!!"

повідомляти

Читач
7 місяців 19 днів тому

Це просто Боржомі. Отак кортить узяти в одну руку набрати оце а в іншу Макарова і пригостити директора Водоканалу джерельним ковтком Боржомі місцевого розливу. Бо без Макарова він пити не захоче.

Ульріх
7 місяців 18 днів тому

Макаров? Лідер шахтарської профспілки і атовець? Він такий, він може!

Джон
7 місяців 18 днів тому

Макаров – лідер? Не чули. Цей лідер і атовець може тільки на підтанцьовці у горлохвата Гури. Пістолет Макарова мався на увазі.

Наташа
7 місяців 19 днів тому

На Гагаріна теж цілий день квас з крана тече. За що платим?

Василь
7 місяців 19 днів тому

А яка має бути вода ? Як Коптюк починаючи з водозабору, що від шахти №9 до міста проклав повністю “нові” труби. Ще й на водозаборі за мільйони зробив систему водоочищення та обеззаряжування труб. Маємо, те що маємо,”нові” труби на тепломережах та водогонах, “чисту” воду, систему яка очищає труби і т.д.

Іра
7 місяців 19 днів тому

Секретар там – нереальне хамло, прізвище Д****. Зірку зловила, чи що, що біля директора сидить??? Чи ій у квартиру персонально джерельна вода поступає??? Я розумію, що вона гвинтик в системі, від якого нічого не залежить, але хамити – це невихованість і неповага в першу чергу до себе.
Нічо, найде коса на камінь,попадеться хтось не робкого десятка, вклеїть ляща по пиці, то буде думати наступний раз, перш ніж говорити

Читач
7 місяців 17 днів тому

Ладно мені б сказала ну про дитину??? Дурне… Я б набрала б води цієї. І якщо вона щитає, що це нормально скупала б її прям на місці (але спочатку уточнила б, щоб помилочкі не вийшло) Як нахамила на те напоролась.

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 19 днів тому
Така сама історія на Дружби, 2,4, 6, 3, 5 і так далі. Два дні із кранів текла Сока-Соlа. Хамлять у НВ “Водоканалі” бо місцева влада всуціль – хами і нахабнюги. І нижче хамло знає, що за своє хамство, вищі хами їй нічого не зроблять бо це є всеміське хамське, бездіяльне братство. Яке звикло користуватися людською терплячістю: – “А що ви нам зробите?!” Один найвищий хам не бажає встановлювати червоно-чорне знамено на свята, вважаючи Нововолинськ своєю приватною власністю і сферою впливу. А інший підгавкувач-хам – підхамник, нецензурно лає у приймальні міськради при свідках, виборців. А у суді теж замкнене коло –… Читати далі »
Читач
7 місяців 17 днів тому

І що робити? Як платіжку не сплатиш то в суд вони. А ми ж люди із-за грошової тяганини в суді за суд не побіжим. В нас юристи не сидять. Ніякої управи. Та коли вже їх всіх намиють, нагріють, і закатають…. По людськи не можливо хоч трішки пожити і чимось потішитись. Має бути, яка якість така плата.

Анонім
7 місяців 19 днів тому

Юзвик купив ту біту

бабушка Кати
7 місяців 18 днів тому

знаете, АНОНИМ, мне даже трудно Вам ответить….. ведь Вы бы могли хотя бы встретиться с моим сыном или с нашим адвокатом – совершенно АНОНИМНО и просто ПОГОВОРИТЬ! поверьте – силой Вас никто не будет заставлять свидетельствовать и **светиться**. позвоните моему сыну, пожалуйста!

інший анонім
7 місяців 18 днів тому

та це рофл

А що таке рофл?
Модер

інший анонім
7 місяців 18 днів тому

цей комент шо юзвик купив біту був приколом

Сергей
7 місяців 18 днів тому

Мне нужны факты!Это может быть лжесвидетельством!

Лілія
7 місяців 19 днів тому

В мене по цьому номеру взяли слухавку відразу, але сказали що нічим допомогти не можуть, так як в них пориви. І як завжди прийшлося йти за бутильованою водою, бо не було як зварити їсти…Цікаво за що ми платимо такі гроші?

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 місяців 19 днів тому

Як за що, Ліліє? Я вам відповім: За перебування на посаді міського голови, голови міської ради і керівника міського виконавчого комітету В. Сапожнікова. А також, і його заступників. Дружбанів, кумів, свояків, сватів і слуг. За ваше “квисокомфортне” життя у “зоні сапогізму і рожелюківщини”, врешті-решт. Тільки дуже шкода, що я та ще декілька інших людей, котрі не бояться, разом із всіма вами – переляканими та анонімними маємо теж це робити.

555
7 місяців 18 днів тому

200грн плачу водоканалу і де на 200грн купую воду в місяць!
Де справедливість?
Горіти тому водоканалу!

шахтарі
7 місяців 18 днів тому
а де ж коментарі про юрківа , гуру , ш – 9 які вчора прочитали пів нововолинська ?. що теж за винагороди працюєте ?юрків накрав на мільйони , гура людям розказує що все добре ( кому добре ? ) , а ви коментарі видаляєте .будьте чесними до кінця. це вам не додає поваги з боку читачів. ми теж працюємо на шахті і бачимо як гура мутить за нашими спинами з юрківом , не вилазячи з його кабінету. то шоферів собі понабирав , яким іде підземний стаж , то вугілля десь почало діватись , то люди в робочий час в польщу… Читати далі »
РАДАР
7 місяців 18 днів тому

Ви сплутали нас із якимось іншим сайтом. Ми ще про свіжі/останні шахтарські перипетії не писали – спостерігаємо… 🙂
Відповідно й жодних коментарів про Юрківа, Гуру, шахту 9 ми не видаляли, бо їх на РАДАРІ не було.
Пишіть коменти, розповідайте, що там у вас і як, опублікуємо.
Бо якось ми не з боязких.

шахтарі
7 місяців 18 днів тому

макаров , ти ще регрес не робиш ? бо гура вже почав і всім в лікарні розказує , які на шахті лохи працюють.макаров , ти ще пістолет носиш з собою ? чи ти на якусь посаду в місті претендуєш ?

Ульріх
7 місяців 17 днів тому

Макаров бачив Дебальцевский котел і вийшов з нього з важким пораненням. Ще є питання?

Джон
7 місяців 17 днів тому

Є питання. Чому ж тепер герой на підтанцьовці у хама?

wpDiscuz