коз7

Дива у козячому парку. Там прибрано!

16 1522

Якісь добрі самаряни прибрали «козячий парк» біля римо-католицького костелу, що за проспектом Дружби у Нововолинську. І прибрали чудово!

Джунглів зі задавненого ожиннику, бур’янів вище людського зросту, пляшок із-під пива та оковитої, пластику, сміття і битого скла там вже нема.

Навіть сухі дерева повирізали!

А я собі думаю, чому це люди у ці теплі дні туди потягнулися з дітьми?

Хто б це не зробив – щиро дякую!

 

 

Можливо, я ще доживу до того дня, коли у дикому парку облаштують зону відпочинку для мешканців: розчистять два природні озерця, зариблять їх, насиплють піску на береги, відновлять природні джерела, встановлять лави та гойдалки. 

Колись це все там було. А в озерах – кілограмові лини та карасі. Поки якийсь владний гевал не дав команди засипати одне із більших озерець шахтною породою. Із того все й почалось…

 Ще раз від усієї душі дякую!

 

А.Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

16 Коментар "Дива у козячому парку. Там прибрано!"

повідомляти

Віктор
11 днів 7 хвилин тому

Уже багато років парк є прилеглою територією Зала Царства Свідків Єгови, і два рази в рік добровольці Свідки Єгови організовано прибирають парк.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 днів 14 годин тому

Можливо. Але всієї території парку вони ніколи не прибирали.

Роман
9 днів 15 годин тому

Половину парку прибрали свідки Єгови , а іншу полову прибрали парафіяни Римсько Католицької церкви. І це роблять кожен рік!

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 днів 13 годин тому

Ну, не кожен рік, це ви загнули Романе. Прибирав, там перед цим, Цивільний Полк “Азов”. Але, все одно я дуже втішений і ще раз всім вам щиро дякую!

Shahtar
11 днів 3 хвилин тому

Дякую всім людям які створили це добро , Україна змінюється і це вже є велика перемога

Oля
10 днів 23 годин тому

Прибрали прихожани Римо-католицького костелу..

Олег
10 днів 15 годин тому

Парк є прилеглою територією громади Свідків Єгови, вони і прибирають, а не прихожани Римо-католицького костелу.

Сергій
10 днів 11 годин тому

Свідки Єгови прибирають тільки половину цієї території, а прихожани римо-католицького костелу, відповідно свою частину, та що ближча до костелу. Доречі, прибирати і ходити там взагалі небезпечно, шприців там просто купи, мовчу вже про пляшки та інше сміття.
Вчорашня праця, це результат прихожан римо-католицького костелу.
Дуже шкода, що в центрі міста, притон для наркоманії!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 днів 10 годин тому
Парк там був прекрасний, не гірший (а то й кращий!) від пияцького, що біля міськради. А одне із природних озерець тягнулося аж до шляху, що веде до руїн колишнього РБУ – де працював діючий, поки-що, міський голова. Живили ті водойми джерела, яких нині вже нема на поверхні. Вони є там – десь в глибині, але потрібно їх віднайти і дати друге життя. Люди, без шкоди для здоров’я, роками, пили з них воду. Хто це зробить у нинішньому “європейському”, із “сапожніковською” закваскою, Нововолинську? Зневіреному, переляканому, розчарованому у чомусь… Я поняття не мав їздити на З.Буг чи Світязь рибалити. Робив це там.… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
10 днів 14 годин тому

І ще раз дякую прихожанам-католикам.

Антоніна
10 днів 16 годин тому

#Trashtag Challenge на Facebook і не тільки. Якщо із дітьми прибирали, то це учасники.

Читач
10 днів 16 годин тому

Так дійсно за заправкою там де зараз приватна стоянка було 2 природних джерела. Вода з землі била чистіша ніж у водоканалі. Пізніше почали облаштовувати автостоянку і породою засипали ті природні дива. Знищили природу.

Читач
10 днів 15 годин тому

Оте широке та мілке озерце що за парком геть заросло очеретом. Раніше там вода була чиста там риба водилася а тепер лише змії. Раніше в моєму дитинстві ми з хлопцями з мого двору часто туди гуляти ходили. Хлопці купалися та дурачилися там такі щасливі та сонячні спогади в мене про дитинство. Шкода що зараз оте озеро що за церквою свідків єгови стало вонючим болотом яке заросло очеретом так щой води невидно і наводилося отруйними зміями та павуками чорної вдови. Жах!!!

ойой
10 днів 10 годин тому

я ще пам’ятаю як там були великі озера . ми дітьми ходили туди на плотах зі шпал плавали і зимою грали в хокей . а потім якесь дурило засипало породою і зробили полігон для автошколи.

Гість
10 днів 6 годин тому

Частина парку яку прибирали вчора належить римо католицькій, вони і прибирали. Свідки Єгови прибирали свою частину неділі три тому.

цікаво
9 днів 8 годин тому

Жодна частина парку не може “належати” громаді церкви, як не може бути парк “прилеглою територією” Залу Царства. А прибирати в міському парку може будь-хто – за що велике дякую

wpDiscuz