воннь

Газова атака “Пана Курчака”: 3 години смороду в Нововолинську

30 2261

Цей нестерпний сморід у нашому місті називають “Шанель №5”. 

Першим не витримав Михайло Юрченко – він мешкає у самому центрі Нововолинська.

У  спільноті “Новік” залишив нервовий пост:

 

 

 

Нововолинці дружно обізвалися:

Світлана Третяк  Гагаріна… біля Шевченка чути…

Тетяна Маркова Грушевського від пожарки

Олена Фальтин Вул.Галана теж був сморід

Александр Леонидович Александрович А на 15-му не воняє 🙂

Наташа Семен Ні, нічого не чути на Гагаріна.

Viktory Fedyk  Это сейчас не слышно, а около 18-00 так начало вонять, что капец, окна все позакрывала, сейчас только открыла.

 Gioia Gioia Смерділо біля ‘молодьожки’, десь біля 19-ї 🙁

Коля Яблонський Район 2 школи вонь.

Люда Шабас На Центральній теж зашкалює, сьогодні згадували ту вонючку. Смерділо десь о 12-й годині дня, а зараз увечері не чути.

 

 

Михайло Юрченко уточнив ситуацію в центрі міста: “Смерділо приблизно з 19-ї до 22-ї години. На щастя, під ніч уже можна вікна відчинити…”

 Lilia Kuzmych  підсумувала: “Вчора проїздила – там пекло. Люди, не терпіть, виходьте, а ми підтягнемось!

 

Директор підприємства “Птахокомплекс “Губин” Володимир Львов запевняв РАДАР цими днями, що смороду практично не чути, а якщо він виникає і нововолинці скаржаться, то депутат Віктор Марчак, голова тимчасової екологічної комісії, одразу виїздить із перевіркою.

Агов, депутати! Виборцям смердить. Реагуйте.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

30 Коментар "Газова атака “Пана Курчака”: 3 години смороду в Нововолинську"

повідомляти

Олександр
9 місяців 13 днів тому

А, що тут обговорювати? Це дітям в 5 класі відомо, що таке “роза вітрів”, а не нашому меру-будівельнику і головному архітектору… Бабосики не пахнуть.

editor
9 місяців 13 днів тому

Тепер у нашій міськраді навчилися переводити стрілки на очисні споруди. Мовляв, це там смердить, а на “Курчаку” все ОК.
Але у тім-то й проблема, що “Курчак” безбожно експлуатує міські очисні замість збудувати власні. Ось-ось вибухне міжнародний екологічний скандал, адже неподалік Буг і Польща…

Олександр
9 місяців 12 днів тому

Це ось-ось потрібно прискорити…

Грузін
9 місяців 13 днів тому

Я працюю напроти того смердюшника і запевняю що то Курчак смердів.Дихати неможливо в горлі біль з’являється.Одним словом жах.Я не знаю як це терплять мешканці с.Морозовичі.

Pl Україна
9 місяців 12 днів тому

Коли це бл… вже закінчиться сморід такий по місту а меру пехер які очистні мера заселити на тиждень на курчак

Катерина
9 місяців 12 днів тому

Знаю коли скінчиться – коли затравлені і озлоблені люди таки той курчак спалять із його кишками і пір*ям. Смердітиме він тоді востаннє…

editor
9 місяців 11 днів тому

Кронорак же ж не спалили.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 12 днів тому

“Сапег № 5”. Дуже смерділо на пр. Дружби, біля костелу.

editor
9 місяців 12 днів тому

Віталій Фількевич: Що за флудилово, смердить не смердить. Факт є? є, дружно зібрались, де треба розписались, викликали омбудсмена, подали позов, якщо треба.
А то комісії якісь збирають, їздять щось фіксують. По-моєму, в нас всі комісії, спілки та організації ,пов’язані з захистом прав жителів міста, очолює одна й та ж сама особа. Чи, може, я помиляюсь.))

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 12 днів тому

Ви не помилились. Окрім, мабуть, ГО “Україна + Польща” та ГО “Координаційна рада НРУ”. :)))

editor
9 місяців 12 днів тому

Люба Плазовська: Відвідайте пана і вимагайте дотримання правильних технологій, щоб сморід зник.

Валік
9 місяців 12 днів тому

Як на мене то треба всім зібратися прийти до мера в кабінет і побити мера. Відразу буде результат. А ті екологічні інспекції, депутати це як переливати воду з одного в інше. Замість писати дурне типу збирати мітинг краще всім зібратися і мера добре палками відлупити. 🙂 🙂

editor
9 місяців 12 днів тому

РАДАР категорично проти самосудів і закликів до насильства, навіть жартівливих.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 12 днів тому
Не можна, “Валік”, бити мера, навіть такого як В. Сапожніков. Навіть його заступників із родичами, кумами, свояками, колишніми КГБістами, КПССівцями і “відкатними” дружбанами-бандюками. Не можна дубасити прокурорів, суддів, поліцаїв та інших державних службовців за їхню бездіяльність і брехню, хабарі (перепрошую – неправомірну вигоду), “подарунки” і ймовірну керівну участь в організованих злочинних угрупуваннях Нововолинська. Тому що ми, прості та бідні громадяни України, уподібнимося їм – злодюгам, зажерливим збоченцям і бандитам. Є дозволені Конституцією акції громадської непокори – пікетування, мітинги, бойкоти, протестні демонстрації… Факельна хода під вікнами міськради чи під маєтками та віллами місцевих владних бонз, врешті-решт. А там, – видно буде…… Читати далі »
анти чобіт
9 місяців 12 днів тому

скоро у міськраду так просто не зайдеш боіться вусатий

анти чобіт
9 місяців 12 днів тому

ще побудують завод із переробки мусору ото буде запах

Валік
9 місяців 12 днів тому

Ви вірите в ту казочку про смітепереробний завод? Це міська легенда про смітепереробний завод як і легенда про міст через Буг, Кречів Крилов. Це все міські легенди!!!

editor
9 місяців 12 днів тому

Віктор Степюк: Cьогодні 14 серпня, 11.25. Я повернувся з митниці, що недалеко від Курчака…. Це страх, на вулиці немає чим дихати…..

Мама
9 місяців 12 днів тому

В Сапога і його гальорки,шнобиля позакладало!Нечують воні,тільки чують запах грошей!!!

editor
9 місяців 12 днів тому

Тако, громадяни. Зателефонував представник Курчака – Олег Адєєв. Сам він мешкає у 15-му мікрорайоні. Стверджує: нічого на птахокомплексі тепер не спалюють – ні пір’я, ні інших відходів. Усе вивозять (через місто, в напрямку Вол.-Вол. і далі) однією чи двома машинами надвечір. Приблизно о 18-й- 20-й, коли як.
По ходу пересипають відходи просто в машині вапном, щоб менше смерділо. У кожній машині 5-6 тонн тих нутрощів. Уранці машини повертаються, ввечері знову вивозять. 🙁 Сморід – лише коли проїздять.
Каже, що пару днів тому реально смерділо на очисних, але Курчак ніби тут ні до чого.

editor
9 місяців 12 днів тому

Домовилися з ним: коли знову засмердить на всю округу, набираю його номер, беру з соцмереж кількох обурених нововолинців, їдемо дивимось/винюхуємо джерело смороду, не чекаючи на депутатів. Усе фіксуємо на відео.
Є інші пропозиції? Давайте.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 12 днів тому

Немає. Я поїду теж. Першорухівці Нововолинська – зі мною. Якщо матимемо здоров’я. Старенькі ж бо. Молоді не хочуть нічого, окрім матеріальних благ… Тільки, ми діятимемо іншими методами. Ви, пане В. Львов, ще не зіштовхувалися з ними? Вони радикальні.

Олександр
9 місяців 12 днів тому

… На всю округу… Та там смердить постійно! Дивуюсь людям, які живуть поруч,як можна це терпіти? Доречі, скоро чергові громадські слухання, смішні, як і ця “влада”. Об’єкти вже по року будуються, а вони слухати щось будуть… 95-й квартал Нововолинська.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 12 днів тому

І мені, про очисні споруди, депутат МР так само казав: “Це не “Пан К” – це “Водоканал” засир*є атмосферу своїми “парфумами”. Тобто, духами – “Сапега № 5 – п’ята Каденція”, які знаходяться на древніх очисних, стародавніх, як і сама “зона комуно-тоталітаризму”, яка триває вже більше 20 років. Вам не соромно терпіти й далі того гада? Ах, ви емігрувати до Польщі зібралися? Ну, то з Богом Парасю! Приїжджайте ще. Після 4 Майдану.

Олександра
9 місяців 12 днів тому

Сьогодні 14.08.18 знову стоїть сморід по вул. Маяковського.
Не можливо дихати. Коли це все закінчиться????

editor
9 місяців 12 днів тому

А от Михайло Юрченко нам повідомив: “Знову засмерділо по місту шанеллю, як по графіку, десь о 18:30 почало чути на вул. Нововолинській, другий день підряд”,

editor
9 місяців 11 днів тому

Швед Анатолій: Сьогодні вранці відвідував СТО, що навпроти Курчака, довелось кілька хвилин зачекати своєї черги… Доки чекав, вийшов з авто – і відразу в ніс “вдарив” словами не передати смердючий сморід…
Кажу майстрам: у вас тут на подвір’ї щось здохло… відразу не здогадався, звідки сморід. Хлопці крізь зуби засміялись і вказали рукою на будівлю “Пан Курчак” через дорогу.
Там реально пекло !!! Кажу не з чуток.

editor
9 місяців 11 днів тому

15 серпня, 22.00, Іван Кравчук: Неможливо відкрити вікна – Курчак смердить! (район кулінарії).

анти чобіт
9 місяців 10 днів тому

а ви голосуйте далі за сапога і буде далі вам воняти

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
9 місяців 10 днів тому
У Нововолинські міській раді, за весь період її існування, було офіційно створено дві опозиційні до міського голови В.Сапожнікова і його довгорічної протиправної команди, депутатські групи. У 2012 році “Спільна думка” та зовсім нещодавно – “Справедливість”. І якщо перша нагнала неабиякого страху на довгограючих “совкових” перестарків – поставлених на посади мером із цілком конкретно-шкурною метою, то остання заціпила дзьоба так його і не відкривши. Якщо перша відійшла від добрих справ по закінченню своєї депутатської каденції, то “сміливці” зі “Справедливості” так їх і не розпочали злякавшись… ні! не свої виборців, а конкретних погроз “їхньої феодальної величності” та наслідків гніву місцевого злочинного “султанату”.… Читати далі »
wpDiscuz