базикк

“Годину стадо бидла тримало в напрузі всіх”. Подробиці з “Базиліку”

66 20258

 – Була свідком цих подій. Сказати, що то жах, – це нічого не сказати.

Годину часу стадо бидла тримало всіх відвідувачів у напрузі.

Обзивали жінок, чоловіків, поліцію, охоронців (один з охоронців був молодий стажер, якого тупо шарпали і провокували).

Одну з офіціанток – дружину одного з виродків у дитячій кімнаті гамселив “чоловік-херой” так, що стіни дрижали.

Хто сидів ближче, це чув, а хто сидів далі – зрозуміли, що щось не те, по приїзду поліції!!!!

Поліцію чекали 30-40 хв., вона потім тупо стояла і все спостерігала!!!

Чому ніхто нічого не робив, спитаєте ви. А просто всі розуміли: якщо хтось щось скаже чи рипнеться, це буде мєсіво!!!! (Бо стада було 20 штук!!!!!)

А в барі на той час були навіть діти!!!!

Питання: хто відповідає за безпеку нашого міста? Чому о 20-й годині не можна спокійно посидіти з сім’єю чи з друзями в сімейному кафе? Чому страшно відпускати дітей на вулиці нашого міста?

 

 

Бо те стадо п’яними посідало в машини, побило машини поліцейських!!!!!!!! і собі спокійно поїхало робити темні справи далі.

Аааааа, це 21-ше століття, це європейська країна, це кожна друга людина освічена і вважає себе в безпеці!!!

Це все не так! Бійтеся за своїх дітей, бо поки таке бидло ми будем терпіти, ми в небезпеці. І якщо навіть поліція й закон нічого не в спромозі зробити з ними, то ми приречені (((((

 

 

Ця розповідь про дику пригоду в нововолинському кафе “Базилік” надійшла на РАДАР уночі. Опублікували без змін.

Фото – з Інстаграм

У ТЕМУ:

Бійка в “Базиліку”. ОНОВЛЕНО!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

66 Коментар "“Годину стадо бидла тримало в напрузі всіх”. Подробиці з “Базиліку”"

повідомляти

Василь
4 місяців 22 днів тому

Всім пофіг. Потрібно обєднуватися ставати хоробрішими якщо заварушка зібралося нас 30 і дамо людей а якщо будем спостерігати з нами зроблять те саме.

Коля
4 місяців 22 днів тому

Чому ви навіть анонімно боїтеся назвати імена того бидла?

Вікторія
4 місяців 22 днів тому
Коля, тепер розумієте масштаб розгулу маргіналів та криміналітету у місті? Якщо людям навіть анонімно страшно написати імена “святих”.) Пане Віктор Борисович Сапожніков, співчуваю Вам, Ви давно вже не господар у місті, у Вас самого з’явились дуже впливові господарі. П.С. У мене пропозиція, від безвиході та у зв’язку з нововиявленими обставинами і високим кріміногенним положенням міста Нововолинськ, у якому абсолютно бездіє влада, правоохоронні органи та Конституція: звернутись з письмовою заявою до найвпливовішого криміналітета та попросити, (бо ж не на підставі ж Конституції звертатись до поважного кримінального начальства?) щоб пан прийняв управління містом у свої руки і по понятіям навів лад у… Читати далі »
Myrka Ivan
4 місяців 22 днів тому

Ого. і що, ніхто навіть заяви не написав і відео не зняв чи звук?

Ульріх
4 місяців 22 днів тому

Пане Мирка, може на зборах свеї партії закличете людей бути активнішими, серед них є і члени Варти Порядку і чиновники які не дуже хочуть щось робити.
Навіть мера в місті партія підтримала. То поможете,а?

Ніна
4 місяців 22 днів тому

Моєму онукові 14 років, проживає у Львові, і йому прийшлося бачити тих виродків, не цей раз, були випадки, коли приїздив сюди… Дитина сказала: це діти сатани.
І мені була потреба поїхати о 18-й год. на 15 мкр,то онук злякано просить: іди і молись!
.Дожилися, що до ялинки люди не мають бажання вийти через ту наволоч.

Іра
4 місяців 22 днів тому

Яка ганьба!!! ПОЛІЦІЇ в першу чергу!!! це як треба було пикалюку лобзатися з носом і чеченом, танцюючи перед ними, щоб отаке творилося в місті????? ще такого ніхто собі не дозволяв!!!!
Не доходить їм нормально: вивести відвідувачів і перестріляти гопніків, щоб мокрого місця не лишилося. І як це базилік не дав відео?? про виїмку поліція чула??? чи диплом для того щоб на ньому ковбасу різати?
Позорисько, нема слів!!!!! скоро по одному цих ****** будуть виловлювати

Василь
4 місяців 22 днів тому

Почитай закони.
Вийди і постреляй а потім в тюрму сядеш

Катерина
4 місяців 22 днів тому

а те, що на виїмку треба купа дозволів ніхто не чув? немає заяв, не відкрита справа, не дано дозвіл – немає ніяких виїмок. Про допустимість доказів чули?

Іра
4 місяців 22 днів тому

Кать, ти знаєш як беруться ухвали, “коли треба”.
ти не відволікайся, роби нігті і фоткай селфі в кабінеті

Катерина
4 місяців 22 днів тому

Ірино, не говоріть що мені робити і я вам не казатиму куди іти.

Іра
4 місяців 21 днів тому
Якби ти, і колеги твої робили те що потрібно, виконували свої посадові обовязки, то був би толк! Якби ГРПП не чаі ганяли і не заставляли писати в поясненні що конфлікт вичерпано і прошу в ердр не вносити, якби слідчі грамотно писали процесуальні документи, а не гроші збивали і з потерпілих і з підозрюваних, брали гроші за те, що і так по закону мали б робити!!!якби розшук не перекидувався б нікому не потрібними запитами, а встав би і пішов по місту, якби Вітя **** не розвів бардак в місті за 1000 гривень з місяць з рила….. Ото тоді б ми про… Читати далі »
Катруся
4 місяців 21 днів тому

Слухай зірка! Ти особисто давала ? То що і кому? Що з ним не поділила? Пару років тому був порядок? Тут щось твоє особисте і так зрозуміло

Іра
4 місяців 21 днів тому

Ясне діло, що особисте:і особиста безпека, і безпека дітей, рідних. Страшно розуміти, у моєму рідному місті мене не захистить НІХТО, навіть поліція, хоча це іі прямий обовязок!!!!
років з 6-7 нараз, було ще більш менш, стільки швалі і наркоти не було!!!! а тепер кожне **** себе царем вважає!!! куди не зайди: в поліції або бабки деруть або сидить перед тобою юна дівчина, в неї в голові хлопці і гульки, яке там слідство, в суді кожна секретарша себе чуть не головою суду вважає, в прокуратурі одні баби сидять, хто там має робити???

Катруся
4 місяців 21 днів тому

Сама собі дала відповідь. Треба закон щоб бабів не брали на таку роботу. Тільки де ті чоловіки щоб навести там порядок ? Може твій захоче ? Бо коментувати когось ми це добре вміємо)

Сергій
4 місяців 20 днів тому

Дійсно не відділ поліції а інститут благородних дівчат, які тільки і роблять що нігті фарбують

Олена
4 місяців 22 днів тому

Дійсно, читайте закони, зокрема КПК України!!! Першочерговою слідчою дією, ще до внесення відомостей до ЄРДР, є огляд, в ході якого можуть вилучатися речі і документи!! В подальшому, в разі необхідності можна звернутися до слідчого судді з клопотаннями про так звану легалізацію цього огляду та накладення арешту на той предмет, який в ході нього був вилучений. Враховуючи наведене, працівники поліції, які виїжджали на виклик, спрацювали не компетентно, втративши при цьому важливий доказ – відеозапис, який можливо станом на сьогодні вже зник

справедливий
4 місяців 22 днів тому

Адміністратор закладу відмовилась писати заяву і надавати відео конфлікту мотивуючи це тим що громадський порядок порушено не було

Григорій
4 місяців 22 днів тому
Це стадо насправді дуже боязливе. Згадайте чи була така ситуація щоб, наприклад, чечлен сам когось побив без допомоги своїх недорозвинених неандертальців. Звичайно, ніхто з присутніх у базиліку не міг нічого зробити проти стада цих обділених мозком шакалів. Вони ж не знають, що таке справедливість, порядність або чесний бій. Вони як шакали з мультфільму про Мауглі – нападають лише великим стадом і впісюються з піджатим хвостом по закутках, коли ходять поодинці. Я НЕ закликаю вбивати їх під час захисту себе, своїх близьких чи майна. 😉 До речі, дозвіл на зброю отримати легше ніж здається. Цікаво, що завдає більше шкоди —дії цих… Читати далі »
Антон
4 місяців 22 днів тому

По одному ці гниляки бояться навіть голову підняти, коли йдуть містом. Є в них друг-наркоман на прізвисько ****. Так він зараз сидить на зоні. І не так давно його там зробили ПІВНИКОМ. Якщо хтось не розуміє, що це означає, то я поясню – з ним вступають у статеві зносини всі хто побажає, а він не може відмовити. Це щоб усі розуміли, хто насправді ці “бандити”. ПООДИНЦІ вони неспроможні ні на що, навіть захистити свою честь.

Знаю
4 місяців 22 днів тому

Це той нарік шо в Маневичах сидить? Він з 15 мікрорайону – “кореш” вови чечена. Його й справді опустили на зоні. Якшо ти про нього.

Ігор
4 місяців 22 днів тому

Не знаю про кого ви двоє говорите, але суть ясна. На волі вони ставлять з себе бандюків, а коли попадають в тюрму, то зразу починають «кукурікати». Там напевно таких бандюків не признають і знають що зними треба робити 🙂

Настя
4 місяців 21 днів тому

А як його кличуть не брита випадково

анти чобіт
4 місяців 22 днів тому

на зброю яку?на рушницю? на пістолет ніхто не дасть

Тимур
4 місяців 22 днів тому

А що, в Нововолинську одне кафе на все місто? Як бачите, що там відпочивають боси якудзи, то чого не піти в інше кафе чи у вас мозгів немає?

Житель міста
4 місяців 22 днів тому

Панове “так звані бандити”,в місті багато представників сил АТО,з чималим досвідом проведення бойових дій та операцій,можуть постріляти,як качок в тирі,не моргнувши оком та не відчувши жалю,робіть свої “розборки” десь в полі,як колись відважні воїни це робили.не впутуйте до своїх “стосунків” звичайних людей,які хочуть відпочити з сім’єю,друзями…якщо вже такі сильні герої,відважні,неперевершені,дуже щиро запрошую на передову лінію,де і покажете свій пил та азарт.

Ульріх
4 місяців 21 днів тому

Поки учасники АТО не проявили бажання щось зробити не для себе, тим більше наводити громадський порядок.

Хома
4 місяців 22 днів тому

У Володимирі такого ніколи б не було! Саганюк би одразу начальнику поліції голову зніс. Та і таке бидло боїться піти проти папи ,в свому місті сидять тихенько. Ще раз доказує те, що у місті повинен бути Господар у Володимирі він є, а у Нововолинську ні

Олександр
4 місяців 22 днів тому

Правильно, я вже давно зрівнював ці два міста і їх “господарів”… Нововолинська влада виграє тільки в брехні…

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 21 днів тому
Що б там не казали про П. Саганюка – мера Володимира-Волинська, проте, у нього загострене почуття відповідальності за долю міста перед своїми виборцями. А ще – гонор. Як корінного волиняки (сам родом із Житанів) і багаторічного очільника княжого граду. Це тільки “варяг”, невідомого роду-племені і походження, зміг так запустити наше, колись квітуче місто і його промисловий потенціал. Увегнувши наївних членів міської територіальної громади в апокаліптичність існування в умовах дикого розгулу зловживань найвищих місцевих чиновників посадовим становищем і владними повноваженнями, епідемії СНІДУ, наркоманії, бандитизму, безробіття і безмежної, службово-протиправної сваволі. Гроші – доляри, гривні, злоті, фунти… Нерухомість, земля, ліси, вбивства і пожирання… Читати далі »
Оксана
4 місяців 21 днів тому

Ви у Вол.Вол. жили? Чому ви так захищаєте Саганюка а ганите свого мера? Я жила у Вол.Вол. і можу сказати це мертве місто. Там набагато гірше ніж у Нововолинську. Там теж бувають бійки в кафе і частіше ніж тут.

Катруся
4 місяців 20 днів тому

Погоджуюсь. Там не має радара який висвітлює такі події. У Володимирі швиденько закрили б цей сайт. Мер не допустив би. А не має преси то немає про що людям говорити. Цей спокій в них оманливий.

анти чобіт
4 місяців 20 днів тому

а ви думаєте що нововолинський мер не думав закрити радар? не все так просто

Людмила Зіменко
4 місяців 20 днів тому

Я також погоджуюсь, тому що Радар взагалі унікальний і зі своєї позиції висвітлює події так, як ніхто інший цього не робить

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 20 днів тому

Точно так. Іншого інтернет-видання, такого як наш “РАДАР”, просто не існує ані в Україні, ані за її межами.

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 20 днів тому

До “Оксани”. З чого ви взяли, що я захищаю міського голову П.Саганюка? Я його неодноразово критикував. Хоча… Він нещодавно мені заплатив, тому й написав такого коментаря. ::)))))))
Не відаю, чи жили ви у Володимирі-Волинську і коли, але там і дихається вільніше. А ви знаєте, що ми, неодноразово, не змогли зареєструвати у Нововолинську дві громадські організації? Не здогадуєтеся чому?

Оксана
4 місяців 19 днів тому

Не смішіть мене, “дихається там вільніше”, там вдушитись можна. Там роботи немає, тому що там нічого непрацює. З більших підприємств які там працюють: ” Гербор”, швейна фабрика, хлібзавод, “Універсам” (Ковальчука), комунальні служби, лікарня, військова частина, все решта магазини, бари. А тепер порівняйте які підприємства є в Нововолинську.

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 19 днів тому
А які ж такі підприємства є в Нововолинську, Оксано? Ливарний завод, “Кроно-УА”, Олійно-жировий комбінат, дві шахти без вугілля, недобудована 30-річна – шахта-гігант № 10 “НВ”, збанкрутіла “Оснастка”, діючий “Хан-електробау”, хлібозавод, ті ж таки – лікарня, комуналка, магазини, бари, аптеки, банки, кіоски, питєйні заклади… Продовжуть перелік, Оксано. Може, я щось забув. І не забудьте вказати кількість робочих місць на них. А вже потім, після надання вашого списку успішних підприємств, я зроблю перелік зруйнованих промислових фірм і організацій міста та документально підтверджену кількість загублених робочих місць у часи царювання “великого” комуняки. Домовились? Та проілюструю все це, публічно – в ЗМІ, фотографіями та… Читати далі »
Маланка
4 місяців 22 днів тому

Чечен самореалізує себе як бандюк, бо жизнь його лохонула.

Скорочено. Ми не будемо пхати носа у приватне життя, навіть якщо йдеться про т.з.Чечена.
Модер

Лена
4 місяців 22 днів тому

в Новік з дітьми ходити) там алкогольне продають) безпечно))
а де алкоголь є в продажу, там завжди можуть бути такі ситуації

Відвідувачка
4 місяців 22 днів тому

ну да, а ще не ходити по вулиці,коли сутеніє і на 15 не їздити, і взагалі не висовуват носа з будинку, бо це Нововолинськ,тут безкарність.
Такі ситуації не можуть бути у цивілізованому світі, незалежно є там алкоголь чи немає..на такі ситуації є поліція

Олег
4 місяців 22 днів тому
Відвідувачка
4 місяців 22 днів тому

Ну це жах….все ж не так було

Петро Ш.
4 місяців 22 днів тому

Поліція каже, що ніхто нікого не бив, машину ментам ніхто не дряпав. Просто чоловік з дружиною посварився і навіть громадський порядок не порушував. А тепер питання: скільки і за що саме ці бидло-бандюки платять ментам???

Факт
4 місяців 21 днів тому

Поліція тепер буде працювати на зменшення показника злочинності звичайним шляхом, не реєструючи ніяких порушень. Хочя нічого дивного так всі роблять. Немає справи то менше злочинності у місті

Дмитро
4 місяців 22 днів тому

бойкотувати “базілік”та не ходити в цей заклад,за те що покривають конфлікт,та недають відео матеріал..

fenix
4 місяців 22 днів тому

вони бояться бо розуміють з ким справи мають і будуть горіти. а ніхто їх незахистить .

Нововолинець
4 місяців 22 днів тому

Не тільки бояться… Немає бажання привертати надлишок уваги до закладу. А то ще виженуть їх з орендованого приміщення. Люди пошумлять перед моніторами і заспокоються. Версію поліції чули – бачили ? Заяви від постраждалих присутніх відвідувачів є ? В більшості з них телефони з чудовими камерами,- відео є? На що здатна поліція, перепрошую – статисти, – бачимо. Це якщо не заглиблюватись в взаємодію між криміналітетом і певними органами. А в “Базилік” я тепер принципово не піду.

Відвідувачка
4 місяців 21 днів тому

Була там, але відео чомусь,напревеликий жаль, не зняла. Теж в базилік, більше ні ногою. Вони зробили вибір контингенту гостей

Справедливiсть
4 місяців 22 днів тому

Люди добрi,неважно в яке кафе пiдете кругом может Бути подiбний випадок,зокрема я була свiдком побоiща 28 грудня у кафе молодiжне там Атовець порiзав а потiм побив хлопчину,(який зараз знаходиться у ),лiкарнi.Полiцiю визвали,а вони стояли дивилися,як той хлопчина стiкав кровью,i не надавали нiякоi першоi допомоги,люди самi до приiзду швидкоi пробували зупинити кровотечу.Вот вам наша доблестная полiцiя,то там хоч не було чечена,то про що ми можно говорити?

Відвідувачка
4 місяців 22 днів тому

Жах…невже не можна заставити поліцію працювати для людей? Для чого вона така нам,зекономимо хоч на податках

Реєстратор
4 місяців 22 днів тому

Базилік – кафе Сапога. Не в прямій власності, а через підставних осіб, як і інше майно в місті.
Він і кришує тих бандюків. Хто прийшов його захищати на мітингу 2014 року, забули?

Катя
4 місяців 21 днів тому

власник Базиліка проживає у м.Луцьку… і має у Луцьку ще два Базиліка. Особисто знайома з ним.. ніякого відношення до нашої влади він не має.

Нововолинець
4 місяців 21 днів тому

Власник “Базиліка” – так. Але він орендує приміщення .

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 21 днів тому

Так, казали продав. То це фейк? Воно й досі у його власності?

Відвідувачка
4 місяців 21 днів тому

Хіба не власник з Луцька?

Галина
4 місяців 21 днів тому
Шановні у м.Нововолинськ 90ті повернулись! продажні оборотні співпрацюють з так званими авторетатами міста “нос” “чечен” “воротнік” “демік” які контролють продаж наркотиків до речі навіть у школах не кажучі вже на вулицях міста вільно можна придбати наркотики а саме най більш поширений так званий “фєн”, усі пограбування міста, ігрові автомати доречі і у деяких закладів власники як і поліція так і авторетети нашого міста , кришують як не дивно заляканих наших підприємців вимагаючи з них так звану”дань”точки продажу наркотиків і навіть борделі про який один із них до речі знаходиця в центрі міста і наш шановий мер в курсі. Це місто… Читати далі »
стурбований
4 місяців 21 днів тому

А де ж то в центрі Новіка бордель? Як то так, мер у курсі, а ми – ні!!!

Декстер
4 місяців 21 днів тому

По різним районам міста, на орендованих квартирах !! Немає бажання кудись там їхати?..,не проблема!!!!..сервіс дозволяє вибрати ,,яку” і куди хочеш привезти — любе бажання за Ваші гроші!!)) Загугліть-,,повії Нововолинськ” або ,,замовити повію у Нововолинську”…..

Вікторія
4 місяців 21 днів тому

Ви думаєте, що таке робиться лише в Нововолинську? Не обманюйте себе, таке паскудство кругом.

Настя
4 місяців 21 днів тому

Ваші коментарі бридко читати ..бо вони замовлені…щоб всі голосували проти мера… бачите ніхто нічого не робить…ви відволікаете людей на мера на пикалюка на наркотики а самі крадене вагонами….хто ви шановний

1313
4 місяців 21 днів тому

ох і підпортив свою репутацію “Базилік”!!!!!!!!!!!!!!!!!! тепер 100 разів подумаю, чи йти самому і вести своїх дітей в такий заклад, де адміністрація не турбується про безпеку своїх відвідувачів.

Мент
4 місяців 21 днів тому

Та не чекайте що буде краще! Ви подивіться як менти самі « виносять мусор» з ментовкі. Пані Ірина так докладно розповіла хто там що робить що не має сумніву що це мент. Тільки що вони ділять? Так Іра???
Немає в них поваги одне до одного

Вікторія
4 місяців 20 днів тому

Ділити можна лише гроші і територію впливу. (говорить речитативом)
Пані Ірино, не хочу Вас відривати від службової драми, бо це все дуже цікаво і повчально, особисто я високо оцінила, повірте. Але, будьте такі ласкаві, уточніть, заяви сірих тєрпіл вже не реєструють, а одразу у смітник?

Катя
4 місяців 16 днів тому

Хм……дуже цікаво хто пише від мого імені повідомлення , що за безглуздя не розумію ……..ну а втручатися в обговорення події щодо опублікованої статті та коментарів якоїсь незрозумілої Ірини взагалі не маю бажання

Лера
4 місяців 7 днів тому

Патрульных обвинять не надо, они так же обос..ались, как и посетитель мужского пола в Базилике. Духа не хватило у мужчин хоть слово вставить. Тут одни женщины жалуются. Грустно и смешно)

wpDiscuz