попіка

Головлікарем центру первинної допомоги буде Попіка

14 2899

Цьому призначенню передували бурхливі події…

У Центр первинної допомоги навіть поліцію викликали!

 

Сьогодні у Нововолинській міськраді аж півгодини (!) засідала конкурсна комісія.

На посаду головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги претендували дві жінки. Та одну з них фактично не допустили до конкурсу! Вгадайте, кого?

 

 

Ольга Попіка – в.о.керівника ЦПМСД висловила своє бачення завдань і напрямків адміністративної роботи.

Оксана Войтович – сімейний лікар із 13-річним стажем (плюс 4 роки терапевтом) детально й емоційно розповіла про невтішні реалії медреформи у ЦПМСД.

 

Кандидатуру і програму Оксани Войтович не розглядали – мовляв, лікарка не пройшла якихось курсів

 

Комісія, яка наполовину складалась із представників громадськості, далеких від медицини, вирішила довірити керівну посаду Ользі Попіці.

РАДАР разом із багатьма нововолинцями зичить їй завжди дослухатись до свого колективу, мудро уникати конфліктів, обстоювати інтереси рядових медиків і пересічних пацієнтів.

Рішення комісії було цілком прогнозованим, бо пані Попіку підтримували член виконкому, головлікар Нововолинської ЦМЛ Віктор Мороз і секретар міськради, він же (незаконний, як вбачається) перший заступник міського голови Андрій Сторонський.

 

Виступає Ольга Попіка

 

Однак цьому рішенню передували бурхливі події в центрі первинної допомоги. Туди навіть поліцію викликали – не лише луцьких телевізійників.

Бо педіатр Ірина Ковальова хотіла прийти 21 грудня на сесію Нововолинської міськради й розповісти про складнощі з реформуванням ЦПМСД. Про мороку з  перереєстрацією декларацій, про занижену платню медиків… проблем вистачає.

Ковальова написала заяву про одноденну безоплатну відпустку, письмово погодила свою відсутність на роботі з двома адміністраторами (у лікарні та поліклініці). Заяву віддала бухгалтеру, а вже та вручила начальнику відділу кадрів Центру. Бо в.о.головлікаря Ольги Попіки не було тоді на робочому місці.

Однак заява загадково зникла! І це з’ясувалось в останній момент.

Тому Ірина Степанівна не пішла на сесію, і депутати не почули думки медика про проблему, наболілу не лише для медпрацівників, а й для десятків тисяч нововолинських пацієнтів.

А поліцію лікар викликала, аби з’ясувати, куди ж подівся документ, хто його приховав.

 

Стоп-кадр із сюжету UA:Волинь

 

Схоже, що у Центрі ПМСД все вирішують не кадри, хоча вони у великому дефіциті, а начальники тих кадрів…

РАДАР дізнався про цей інцидент не від пані Ковальової, а від анонімних прибічників пані Попіки. У коментарях до нашої публікації про ЦПМСД вони завзято поливали брудом двох колег, які наважилися привселюдно сказати про невідповідність рівня зарплатні навантаженню на рядового медика. І в тих коментарях аноніми злостиво згадали про виклик поліції.

РАДАРУ залишалось уточнити причину й дату…

Дуже сподіваємося, що пристрасті у медичному центрі вщухнуть, заяви більше не зникатимуть, а лікарі отримають заробітну платню в новому році за всі 33 чи навіть 37 тисяч декларацій, а не лише за ті, які похапцем перереєстрували.

І що наші працьовиті медики не подадуться  на багатші села, в багатші країни. Адже лікарів у Нововолинську бракує! А  сумлінних професіоналів – бракує стократ!

 

Наталя Камишникова

Фото – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "Головлікарем центру первинної допомоги буде Попіка"

повідомляти

Віктор Степюк
4 місяців 24 днів тому

Рука руку миє, а ми й надалі будемо мучитися від тої НОВОЇ МЕДИЦИНИ……Не заздрю лікарям-фахівцям…Дивляться вони на те **** і за голову тримаються……
Я вже на собі випробував сім кіл аду…..Тупо просто вже не маю бажання туди йти……..

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 24 днів тому

Наскільки знаю, О.Войтович навіть не допустили до участі в конкурсі. Два – “за”, двоє – “проти”, один – “утримався”. Все, як по нотах. Я не проти ні О. Попіки, ані О. Войтович. Я – за правду і чесне проведення конкурсу. А тут – відверте лобіювання однієї із кандидаток. Ганьба! А ще більша ганьба те, що абсолютна більшість колег із ЦМЛ не підтримали опальної лікарки.
Почекайте, хтось із вас буде на її місці, а може й щось гірше.

Хірург
4 місяців 24 днів тому

Войтович О.О не допустили до конкурсу ,вона просто сиділа. ,а потім сказала про все наболіле у поліклініці і все ! Сторонський копає під собою не яму а кар’єр перед виборами …І за Войтович О. Відстоюють її молоді лікарі, майбутнє медицини в Нововолинську, лікарі заробляють кошти на ПМСД, а не медсестри чи санітарки зі сторожами у лікарів треба пишатись, яке вони хочуть майбутнє . В цілому конкурс не відбувся, оскільки неправомірно було відсторонено Войтович від конкурсу . .Далі буде …

Олександр
4 місяців 24 днів тому

Ну, про сапожникова І кар’єр чи яму звучит, мяко кажучи, наївно…. Запускається на літо безкоштовний “скотовоз” на дачі-і вибори виграні. А от про такі “конкурси”, а це вже не перший-варто згадати вибори Лакіш на посаду головної освітянки, мабуть трудові колективи, громадськість, та й самі конкурсанти мали б повідомляти своїх профільних міністрів і голову ОДА. Пан Савченко, в минулому правоохоронець, мав би розуміти, ситуацію в Нововолинську і це вже виходить за межі теми… Я проти радикальних дій, але відкриваючи кран, хочеться йти в Водоканал і зробити так, щоб в когось з носа потекло ще червоніше…

Артур
4 місяців 24 днів тому

я був свідком цього видовища. Все було оговорено та домовлено раніше. Людину яка хоче щось змінити не допустили а поставили свою потрібну їм людину. Я мовчки спостерігав за цим дійством, і мене тошнило від того кумовства.

Олександр
4 місяців 24 днів тому
А я Оксану Олександрівну попереджував ще в червні місяці, що реформа почалась не з того… І наступне-Попіки не було на робочому місці… Чи си не знаєте, що найменьший Нововолинський чиновник в робочий час займаються власними справами? Це які такі службові справи о 16годині мав Сторонський у приватного нотаріуса? Або деякі”дами”-чиновниці, які державні проблеми вирішують в магазинах? А ви батареї сьогодні пробували-тепленькі, але не тому, що на вулиці тепло,а тому, що хтось з Луцька приїхав і щось перевіряє… Але не хвилюйтесь, завтра-післязавтра все буде добре – це не я придумав-це відповідь УКТМ. І дуже хочеться, щоб люди зрозуміли, що не реформа… Читати далі »
Читач
4 місяців 24 днів тому

21/12/18 була на прийомі в дитячій поліклініці то принаймні представника міліції в ту хвилину бачила, заходив до секретаря чи хто вона. Ну, а працівники між собою перемовлялись, фразами шо “Я знаю хто і чого по тій ситуації” з ухмилкою.

Інна
4 місяців 23 днів тому

Ще такого чуда не бачила – щоб поліція заяву на відпустку шукала! Це через внутрішні чвари медиків працівники двох важливих установ не виконували своіх безпосередніх професійних обовязків: лікар не лікував, а поліцейський не шукав злочинців, бо всі шукали папірець! Дивно, що криміналістів сіесай не запросили.

А щодо обрання, то я щось геть заплуталася: то ми кричимо, що треба громадськість залучати на кожному кроці при прийнятті рішень, а саме в цій справі громадськість “далека від медицин и”. То що ми врешті хочемо????

просто вася
4 місяців 23 днів тому

ХОЧЕМО , ЩОБ В ЛІКАРНІ ПЕРЕСТАЛИ БРАТИ ХАБАРІ !

ХХХ
4 місяців 23 днів тому

На 9-тій є Гура, в лікарні є Ковальова.

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 23 днів тому

Тепер ми знаємо, як проводять так звані конкурси, обрані нами наймити – В.Сапожніков та А.Сторонський. Тільки не кажіть, що перший про це нічого не знав. Вони (конкурси) і раніше проводилися так само, а то ще й гірше – й зовсім без них, як вбачається.
Вочевидь, оформлювали конкурсні документи заднім числом, коли вже ставленики і родичі високопосадовців працювали на посадах службовців місцевого самоврядування.
Мораль? Та якою вона може бути? Самі все побачили.

Олександр
4 місяців 23 днів тому

Це розплата за те, що в 91-му році вибрали комуняку в президенти і за 20років скотитись до урки….кожен все це заслужив, а Нововолинськ-особливо!

Olha Olha
4 місяців 23 днів тому

Порадила б Сапожнікову здати в оренду медінституту лікарню.Вони забезпечать і грамотним медперсоналом і нормальним лікуванням.Наприклад,для кафедри фтізіатрії тут багато пацієнтів.Держава оплачує обстеження пацієнтів,тобто гроші будуть.В Італії,якщо йдеш на прийом до фахівця,то оплачуєш тікет(квитанцію)-невеликі гроші.

Олександр
4 місяців 23 днів тому

А гроші хто буде “рахувати”, Мороз з Сторонським?…

wpDiscuz