стнн

“Гроші беруть хороші, а помилки – просто жах!” Глядачку обурює якість телевітань

43 2105

 – Дуже довго збиралася вам написати, – зізналася РАДАРУ пані Наталя з Нововолинська.  – Чи не хотіли б ви опублікувати статтю про міський канал “СТН”?

Я не знаю, як там таких безграмотних працівників тримають, надто ж тих, що оформляють вітання.

Скільки разів замовляла – завжди зроблять такі помилки, що просто жах.

Навіть носила готове, надруковане і на флешці – все одно зіпсують!

Як так можна? А гроші ж хороші беруть…

Здоров’я, любов’ю – пишуть без апострофа.

Помилки у словах, а про розділові знаки взагалі мовчу…

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

43 Коментар "“Гроші беруть хороші, а помилки – просто жах!” Глядачку обурює якість телевітань"

повідомляти

Жителька міста
1 рік 4 місяців тому

Замовляла батькам вітання на Золоте весілля…і що ви думаєте – золотими буквами на золотому фоні, зеленими на зеленому, синіми на синьому…сиділа біля екрану, щоб прочитати їм, а вони самі так і не змогли…хоча зір хороший у них…

Олександр
1 рік 4 місяців тому
Почитайте новинну стрічку на будь якому Українському телеканалі-волосся(якщо воно є) дибки стає! І Нововолинське телебачення не може бути вийнятком,послухайте мову наших можновладців-це вже давно *крилаті фрази*. Сумно,але *дибілізація* суспільства (за їхні ж гроші) продовжується-це і Київські елітні школи,де на перервах діти розмовляють російською мовою,це і вища освіта,після якої молода людина нерідко не отримує професійних знань,це і наші чиновники,які абсолютно не відповідають вимогам професійної підготовки.А Нововолинське телебачення…..хіба його можна називати телебаченням?Це метод заволодіння Вашими грошима-це і платні привітання і фінансування з міського бюджету.І головне-Нововолинське телебачення не змінилось з часів своєї появи-з 90-х років! Як і його незмінна телепрограма-св*яткові(платні) вітання,нецікаві новини і… Читати далі »
Арсен Люпен
1 рік 4 місяців тому

Мінусую тільки за те що диветесь таку фігню і платите гроші за їхні тупі вітвння. Навіть не думав що вони ще є 🙂 А за помилки в написанні то шо показала тіпа шо умна, да? На клавіатурі багато хто робить механічні помилки, це нормально, нема чого придивлятись.

editor
1 рік 4 місяців тому

Ну, от РАДАР це не дивИться, але писати здоровя – таки шкідливо для здоров’я. І йдеться не про помилки у приватному листуванні в соцмережах, а про проплачені (мимоволі) помилки у публічному просторі, на телеекрані, які повторюються вже не перший рік.

Олександр
1 рік 4 місяців тому

Також *мінусую*,бо якщо *дивЕтесь* -це механічна помилка,то сталась вона не з вини клавіатури.Літери навіть не в одному рядку!Але ТАКЕ відношення до ТАКОГО телебачення мені подобається,але не забувайте,що і Ви його фінансуєте.

фаня
1 рік 4 місяців тому

вамі вже нема до чого докулупатися? людям подобається, а вам все не так!

editor
1 рік 4 місяців тому

ДокУлупатися – це так мило, що ставлю цей хамуватий комент. 🙂

Ульріх
1 рік 4 місяців тому

Фаня, якщо в Вас і в Ваших друзів бредовий вкус, то це не значить що такими треба бути ВСІМ!

Фея
1 рік 4 місяців тому

А, може, то такий план у Кремля – спохабити, спаплюжити нашу мову українську, бо вони там кажуть, що нема такої національності, як українці, то і мови у нас немає нормальної?

Андрій Король
1 рік 4 місяців тому

Дивишся СТН – і печаль бере. Я вже не про граматичні помилки, а про тон подачі матеріалу. Реклама, оголошення, новини – це сподобається тільки змученим безсонням людям, яким вже не допомагають снодійні засоби 🙂

Боббі Губка
1 рік 4 місяців тому

а який тон подачі матеріалу ви очікуєте? З піднесенням, пафосно, як у Миколайчука у приспіві відомої усім пісні?))

Андрій Король
1 рік 4 місяців тому

Ну звичайно хочу піднесеного тону! Нехай не такого як у Миколайчука, але ж не зовсім меланхолічного 🙂

Ульріх
1 рік 4 місяців тому

Мозгодробильна рима зірок – поздравок. Всьо. Тільки ворогам замовляти можна вітання на каналі СеТеНе.

АНАТОЛЬ_
1 рік 4 місяців тому

Окрім того , там явний перебір російської попси і заборонених в Україні виконавців та гуртів. Про помилки вже й не кажу… На ТТІ ганебно не знають української! Я знав у школі її на відмінно – можу показати атестат про середню освіту. Займав призові місця на олімпіадах… А тому, пропоную, абсолютно безкоштовно, у випадку, коли працівники не знають якогось українського слова чи граматики його написання – звертатися до мене. Нічого тут такого незвичайного нема. Проте соромно перед гістьми міста. Допоможу. Телефонуйте.

Олександр
1 рік 4 місяців тому

Про роспопсу і заборонених – це ще півбіди!Вони ще й закон про Авторське право порушують! Мабуть потрібно звернутись ТУДИ – і звільнять нас від цього … швиденько, ще й штраф впаяють.

Читачка
1 рік 4 місяців тому

Обожнюю наш канал, помилки і справді такі, що коли читаєш , то наче на комедійному концерті!!! Особливо тішать імена: Крістіна, Маріна, Ларіса і ще щось в такому ж Дусі!!!

Тетяна
1 рік 4 місяців тому

Хто, взагалі, дивиться цей брехливий канал? Журналісточкам не совісно обрехувати!

Олександр
1 рік 4 місяців тому

А *журналісточка* наша совісті не має! Я вже один раз публічно радив вибачитись за брехню–ЇХНЯ ГОРДІСТЬ не позволили.

editor
1 рік 4 місяців тому

ви про що? У будь-якому разі, давайте без образ.

Олександр
1 рік 4 місяців тому

Це про телеведучу НАШОГО каналу. А у чому образа,коли вона говорить неправду у своїх репортажах?Я говорив про це публічно

АНАТОЛЬ_
1 рік 4 місяців тому

І я теж, не один, раз помічав брехні… Що тут скажеш: хто “господарник” ФІРМИ – така й мас-комедія. :)))

Олександр
1 рік 4 місяців тому

Що тут скажеш?-а скажу,що *мінусують*,і активно.Навіть здогадуюсь хто, та й почитують тихенько,хоч кажуть,що не дуже *дружать* з комп*ютером. Буває корисно дивитись навіть ТАКЕ телебачення.Подібного не побачите ні в 95 кварталі, ні на кулінарному шоу-один св*ятковий стіл на Великдень від нашого мера….

Боббі Губка
1 рік 4 місяців тому

А ви прочитайте щось типу волиньпост чи 12й канал, чи В24…там у них в місті хоч господарника і нема, але, вибачте на слові, тотальна брехня і мочіловка. Так що не варто скаржитися 🙂

Валік
1 рік 4 місяців тому

А що ЯК вибору нема що дивитися! В нас лише 1 кабельний оператор ТТІ іншого нема. Я скільки разів писав на сайт кабельному провайдеру “Воля”. Запрошував їх в наше місто щоб вони розпочали тут бізнес А їм не цікаве 50 тисячне місто. Мені відповіли що вони працюють лише в містах мільйонниках. Таких як Київ, Львів, Луцьк.

editor
1 рік 4 місяців тому

Із цим провайдером співпрацювали покійні Ігор Желізко та Христина Кравець (“Львівська жінка”).

Фея
1 рік 4 місяців тому

Валік, вибір є завжди. Просто потрібно знайти варіанти і зробити той вибір. Ви ж не будете їсти тухлу рибу, бо ви голодні, ви просто будете голодні, або пошукаєте інші харчі. Цифрове телебачення, сателітарка, інтернет, нарешті…. Або щось таке подібне – вибирати вам.

АНАТОЛЬ_
1 рік 4 місяців тому

Вибір був: Кабельне телебачення “Львівська жінка”. Це нормально, коли два мовники ЗМІ працюють в одному місті. Проте, знищили і працювати “ЛЖ” не дали. Власника прирізали. Ви всі добре знаєте, хто туди пальці вмочив і залишився непокараним…

анти чобіт
9 місяців 8 днів тому

луцьк став міліоником?

Валік
1 рік 4 місяців тому
До речі в Інтернеті я вичитав цікаву навіть дуже цікаву історію народження ТТІ. Спочатку було так: була маленька фірма Львівська жінка. Потім ту фірму віджали нехороші люди та щей на пам’ять підрізали ножиком власника Львівської жінки. Міліція все списала на бродячого наркомана з ломкою, діло закрили. Новий власник поміняв назву на ТТІ зробив ребрейдинг так сказати, і на додачу всіх запевняв що наше ТТІ немає ніякого відношення до Ковельського ТТІ. Власник Пан Я. Друг нашого вусатого. Це все мені видав поисковик Йохау Не знаю може Йохау бреше але поисковик видає ще що новий власник ТТІ бандит. Поправте мене якщо я… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 рік 4 місяців тому

Валік, дайте посилання на “Йохау”. Хоча власник вже й покійний, проте, історія не закінчена. А для декого вона буде мати продовження й на тому світі.

Валік
1 рік 4 місяців тому
На жаль з технічних причин які не залежать від мене я не зможу поділитися силкою. Мишкою перетягую силку або по старинці пробую скопіювати силку А сам сайт не дозволяє копіювати строку з адресою. Попробуйте самостійно зайти на Йохау і вбити Нововолинське ТТІ десь на другій сторінці знайдете все те про шо я писав. Усе є у вільному доступі в Інтернеті. А ще до слова скажу скачайте впн на комп. Інсталюйте запустіть та зайдіть на Яндекс о там то вообще жир. Вбиваєте Нововолинське ТТІ в Яндексі і можна зразу кримінальну справу відкривати я реально кажу там і прізвище фігурантів точніше учасників… Читати далі »
Валік
1 рік 4 місяців тому

То це правда чи ні хто може розказати як було діло. Бо прочитавши Інтернет розумієш тут такі страшні розборки були що серіал бригада нервово куре в сторонці. То як все було…

Олександр
1 рік 4 місяців тому

Бачите,як інколи корисно буває бути молодим…..Ви знаєте скільки керівників правоохоронних органів змінилось за ці роки?Для них *Львівська Жінка* такий самий детектив,як і для Вас.

Фея
1 рік 4 місяців тому

Прочитала статтю і коменти і здивувалась до неможливого. Я, як і пан Анатолій, мову українську люблю і сподіваюсь, що таки знаю, бо маю купу відзнак за вивчення мови і літератури, в тому числі і похвальну грамоту по закінченні школи. Той канал я не дивлюсь, але якби дивилась і помітила такі грубі помилки, то припинила б дивитися одразу і назавжди. Помилятися, звичайно, можна, але щоб ОТАК!? Може, глядачам варто припинити вмикати той канал і дивитись і слухати ті недолугі “художества”? Мені здається, що це буде хороша і достойна відповідь на всякі БЯКИ.

Фея
1 рік 4 місяців тому

Власне кажучи, вже саме темне і каламутне створення цієї організації, навіть кримінальне, імовірно, створення, остаточно налаштувало мене проти.

Валік
1 рік 4 місяців тому
Канал СТН чимось нагадує канал Белорусь 24. Там сутками напрольот вещають, що в нас все дуже добре, живем лучше інших республік. Так само й ТТІ. Завжди хвалить мера й не бачить проблем в місті. Та не треба місто – просто гляньте під ноги, по яких дорогах ви ходите/ їздите! Беріть приклад з луцького Аверса: вони завжди при любому політичному розкладі критикують місцеву владу. Критикують тому, що справжня суть журналіста – це критика та висвітлення громадськості правди про ту чи іншу проблему міста. А ви – карманні журналісти, бо вмієте лише хвалити нашу дорогу владу. Ви нечесні журналісти, ви за велику… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 рік 4 місяців тому
“Валік”, історія із КТ “ЛЖ” продовжується незважаючи на смерть власника І.Желізка. Окрім “ЛЖ” була знищена й газета “Нововолинськ”, яку видавала та ж “ЛЖ”. Редактором була Ірина Кримська-Лузанчук – виконавчий директор КТ “ЛЖ”, яка змушена була виїхати з міста через загрозу життю її та малолітнього сина. Я, у той час (2011 рік), працював кореспондентом КТ “ЛЖ” і газети “НВ” на громадських засадах. Всі події по рейдерському захопленню підприємства із допомогою судових виконавців і міліції, розгорталися у мене на очах. Потім всі вони отримали підвищення по службі… І всі вони служать до цих пір. Можна писати детектив із замахами на вбивства, погонями,… Читати далі »
Фея
1 рік 4 місяців тому

Бо переважна більшість далі свого носа не бачить і живе по принципу “нехай хтось, тільки не я” або “моя хата скраю” – знаю про таку позицію, адже стикалася із цим неодноразово.

Олександр
1 рік 4 місяців тому

А,кажуть,що в нас молодь погана……Це,як для кого…молодь з нововолинського телеканалу дуже хороша для влади.Не люблю попсу,але уявляю кліп,як вся непотріб драпає з *насиджених*місць під *ШЛЬОПКИ*…в гумаках.

Фея
1 рік 4 місяців тому

А влада живе, як той кіт Васька- слухає, та їсть.

Валік
1 рік 4 місяців тому

Від правди не втечеш, все одно правда завжди вилізе. Після такої публікації меру нема що робити на нових виборах, це уже все, кінець яскравої кар’єри. Пора на пенсію, на виборах шансів нуль буде, це фіаско. Треба йти з честю на пенсію. І вступити дорогу молодим досвідченим та з надією в очах людям. І Мороза треба захопити з собою. Мороз – лікар, а лікарів завжди треба шанувати, тому про Мороза я не дозволю собі щось написати. Може, таки щось і поміняється в нашому місті завдяки незалежному Радару.

Наташа
9 місяців 9 днів тому

Замовили вітання на ювілей .І ось уже половину дня дивимось страйк шахтарів, як обирають нового директора 5 школи, про призначення субсидій, комп’ютерну заставку … А де ж вітання?

Наташа
9 місяців 9 днів тому

Про вітання

wpDiscuz