polyaya

Хірург, Моджахед і П’ятиденський зять. Сигаретники склали графік чергування польських митників

56 4953

РАДАР натрапив на суперексклюзив!

Під грифом “Цілком таємно, тільки для своїх, між нами, контриками”.

Це графік чергування польських митників на переході Устилуг – Зосин у грудні.

Наші дотепні “мурахи” (вони ж сигаретники і папіросники) наділили перевіряльників прізвиськами, достеменно з’ясували, хто коли на зміні, – і в режимі абсолютної секретності пересилають одне одному надважливу інформацію.

 

 

Пошепки нам повідомили:  Рукавиця, Барбара, Яга, Ющенко – найсуворіші митники, кошмарний сон працьовитої волинської “мурахи”.

РАДАР подає цей унікальний документ… і просить не шукати тут ніякої міжнародної політики. Просто дрібний прикордонний бізнес і сміх крізь… сміх. Наші “мурахи” не втрачають почуття гумору навіть у довжелезних чергах і “шмонах” на кордоні!

 

 

Нех жиє польсько-українська пшиязнь!

 

Фото вгорі – суто ілюстративне 🙂

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

56 Коментар "Хірург, Моджахед і П’ятиденський зять. Сигаретники склали графік чергування польських митників"

повідомляти

Читач
11 місяців 28 днів тому

ха-ха-ха! Дуже смішно що цим живе пів міста і вже не один місяць?! Теж знайшли новину!!!

Ггг
11 місяців 28 днів тому

Ну от чесно автор цієї статі **** назвав прізвиська митників з 3 різних переходів

Вася
11 місяців 28 днів тому

Це цікаво хто такий розумний??? То хай ще напише що куди і поскільуи здае!!!

Гість
11 місяців 28 днів тому

Ці люди,які возять по два блоки сигарет, щоб якось вижити ні в кого нічого не вкрали.нехай цей сайт піднімає питання про створення робочих міст з достойною зарплатнею і тоді наші громадяни будуть їздити до сусідів на екскурсію

Питання
11 місяців 27 днів тому
А як живуть українці на звичайну зарплату і з чистою совістю ніхто з мурах не уявляє собі? А особливо там де немає 30 кілометрів до кордону. Відповідаю – живуть як нормальні люди в бідній країні, роздертій на усі боки корупцією. Бо ті зароблені гроші хоч і невеликі але брудні, і по своїй природі щастя не приносять. Такі заробки напевно печуть душу, сумління. Але грошей багато ні в якому вимірі багато не буває от і маємо людей яким у всьому винна держава, бо вони працюють тільки на себе і хочуть вселенської правди тільки для себе. Це люди які напевно живуть як… Читати далі »
Сергій нововолиськ
11 місяців 27 днів тому

Мураха уявляє! На цьому сайті є статя під назвою ‘Заплати бабусі за 200грам печива’ почитай, я не хочу щоб мої діти так жили, я буду землю жувати , а такого не допущу, не моя вина що в такій державі народився, зі спадком у вигляді людей які керують та фактично не по дитячому грабують нашу країну. Є інший варіант в руки автомат валити на київ, але багато крові треба пролити, по іншому люди не зрозуміють, історія показує так було завжди!

Сергій нововолиськ
11 місяців 27 днів тому

………….. ******* де моя відповідь на це питання?

Сергію, ваша відповідь – уже на сайті. Але у нас не хамлять.
Модер

Мураха
11 місяців 27 днів тому

Ето ти считаеш нормально в такой ***опе жить люди как могут так и виживают идя на риск а те кого не коснулось такая беда пусть неумнечает ибо незнаеш какой завтра мурахой поползеш умники…

Гість
11 місяців 27 днів тому

Цілком згідний

Василь
11 місяців 27 днів тому

Сам створюй робочі місця? А наші не хочуть працювати ні при яких обставинах. алкоголіки і нероби

Льоля
11 місяців 23 днів тому

І правда.Хтів би працювати і платити податки- знайшов би як себе зайняти. А так податки не плачу, а пенсію, медобслугу та ін. ХОЧу??? То ж чи справедливо все це???

Ната
11 місяців 27 днів тому

І не тільки на екскурсію, а і за препаратами медичного призначення в три рази дешевше.

Kek
11 місяців 27 днів тому

Тільки не треба тут сліз про два блока. всі знають хто ви такі, ділухі в перемішку з бандюками. чомусь мої знайомі мають роботу і нормальну зарплату. а у вас все погано завжди. може тому що ви ледарі, які не хочуть вчитись і рвати **** на роботі? адже краще стояти в чергах, і бігати в кущі. романтіка.

народ – дзеркальне відображення влади. коли буде чергова новина про корупціонерів, не нийте що влада така-сяка, адже ви ще гірші, і ви заслужили на таке. ви контрабандисти, отже порушуєте закони України, ваше місце в тюрьмі.

Мураха
11 місяців 23 днів тому

Закони в нас складають такі як ви і приймают їх для себе, от і живіть за своїми законами. А той хто не пробував який це легкий труд, то хай не ……….

Жора
11 місяців 27 днів тому

нема новостей. пише всяку хрень

Еребра
11 місяців 27 днів тому

Не Моджахет,а Маджахєт,не Барабар,а Барбара,таможня це як село,а в селі один одного знають,деякі митникі самі даже просили щоб їм кличкі якісь нормальні дали,наприклад на митн казали у*****к,а зараз Зоро,тоже новина

Оксана
11 місяців 27 днів тому

Шо-небудь. Певно нема більше про що писати. Вам смішно, а багато хто виживає завдяки цьому. Тут плакати треба, що нас до такого наша влада довела. Я обурена! Смішно їм. Я була кращої думки про ваший сайт і журналістів.

Jull
11 місяців 27 днів тому

Шановний автор, ви б дурньою не займалися! А писали по суті новини міста, області, країни і т.д.
Самі то 100% живете і по прізвиськам на людей говорите. І на начальство сіоє тим більш.

Наталя
11 місяців 27 днів тому

Editor………..!!!!!!!! А…що ж ти сам….”клічку ” собі придумав………
Слабо…себе назвати…такого класного журналіста….??
Чи може боїшся……гніву людей……..а людей багато …мурашками….заробляють…..бо місто і села скоро ..будуть привидами..без роботи…. А..ти..таку хрєнь пишеш….навіщо……..???
Полякі і так людей “дибають”….а тут..ще зі своєю..долбаною сенсацією….

Наталя
11 місяців 27 днів тому

Editor……краще пиши..про…владу…яка жирує….тобі можливо це краще вдається……….про безробіття…..про бідоття……

Навіщо….вже чіпати..тих..хто як може виживає….завдяки…границі……
В..більшої частини людей…це єдиний шанс на виживання…….. і який ти зі своєю “сенсацією”…..можеш відібрати….. А міг би і……ПОДУМАТИ

Контрабандистка
11 місяців 27 днів тому

Напевно хтось депорт одержав за сиги. От і здає інфу с телефону. Наша Укр натура, не я не ам і нікому не дам

васьок
11 місяців 27 днів тому

ееееееееее редактор ти що за пургу гониш на людей?хто мурахи?

som
11 місяців 27 днів тому

Цю інформацію знає давно вся прикордонна зона. Я таки думав, що ви авторитетне поважне видання, а виявляється збираєте всілякі плітки та сміття. Смішно. Теж мені сенсація

Анонім
11 місяців 27 днів тому

Найшли новину )))) у всіх групах є цей графік. Нема більш чим піаритись???? Ходіть асфальт дальше міряйте

Контробандист
11 місяців 27 днів тому

Автор статті мабуть не зовсім відійшов від тогорічного Нового року)) Знайшов новину,такі графіки є на кожній митниці як польській так і українській.Люди цим користуються вже не один рік.

Лена
11 місяців 27 днів тому

Дайте людям роботу і нормальну зарплату і нормальні ціни натуру субсидії і їздити ніхто не буде у польщу.

Льоля
11 місяців 23 днів тому
А вас старателі з кордону ніхто не бачив: щоб виходили на мітинги за робочі місця і достойні ЗП. Тоді й мовчіть. Добре бути активістами за чужими спинами і тихцем жерти і пхати в кишені, жалуючись на жиззь і державу. Вам буде ще за це. Чекайте но пенсію. Тоді в очі скажуть, що ви пенсію заробляли на кордоні – то й живіть там же і так само, і на тих соцвиплатах і податках що не платили ніколи. Навіть коли буде літ а літ і не буде здоровя. і як можна бути такими. У Німеччин люди живуть добре тому, що половину доходу… Читати далі »
o10
11 місяців 27 днів тому
Я працюю в сфері обслуговування і знаю точно що ті “мурахи” дають мені 80% заробіку, завдяки їм я маю можливість працювати та годувати свою сім’ю. Кожен заробляє як може , я особисто знаю людей які працюючи на офіційній роботі в свої вихідні їдуть “мурахами” напевно від гарного життя. Що до влади : зробили вони мінімалку 3 500 , тепер щоб підприємцю заплатити таку зарплату треба підняти ціну на товар, прослуги і т. д. Та почалась ланцюгова реакція і що ми маємо в результаті? Знову низьку з/плату і підробіток який є. Так вже вийшло що є така можливість заробити, не красти… Читати далі »
Льоля
11 місяців 23 днів тому

Дратуються ті, кого чекає апокаліпсис. Нормальні люди думають чим і як зайнятись. Думаєте, як кістку кинули то й усе? думайте з постійну працю. А ні не шукайте винних через роки. Сьогодні ті , кому до 40р. ні пенсія, ні соцзахист не засвітить, якщо мовчатимуть, даватимуть хабарі, і не подумають , що і їх дітей чекає та ж доля. Ви цього хочете?

Тіпочек
11 місяців 27 днів тому

Мурахи, контрабандісти а чьо ви так занервували у коментах? Тіпа інфу злили важну? Чи боїтеся, що поляки на таможні хай піднімуть, за клікухи і графік?

Тамара
11 місяців 27 днів тому
Зарплата для чоловіків без спеціальної освіти в нашому місті 3-4 тисячі гривень. Як на такі гроші має прожити його сім”я чи хоч він сам? Не всі свого часу могли вивчитись на всі спеціальності. Наразі цікавлюсь вакансіями тому що фірму, на якій працювала, ліквідовують, то можу написати: головний бухгалтер отримує 2900-4000 грн. Продавець 3000-4500 грн. А якщо зарплата більше 5000 гривень, то нововолинців не беруть, є й луцькі громадяни для таких зарплат. У цьому місяці за квартплату маю заплатити 2200 грн. Скажіть що мають їсти мої діти щоб я вклалась в 2000 гривень???????????????? Чоловік загинув давно і допомоги не дають, бо… Читати далі »
Василь
11 місяців 26 днів тому

Дуже не доречна стаття. Люди їдуть не від хорошого життя.

антирадар
11 місяців 26 днів тому

РАДАР ********! Написали бы как сигареты ФУРАМИ гонят, а не по 20 пачек.

Льоля
11 місяців 23 днів тому

А ви зробіть фото, скиньте докази, напишіть в СБУ чи хоч у соцмережах. Тоді і ви щось зробите для гарних змін в країні. А так погаласуєте і все. Далі возитимуть. Ви ж на виборах -за кордоном. Вам начхать, хто не робить тих місць робочих. І ще чогось захотіли? Не занадто??

wpDiscuz