IMG_20180731_192026

“Хліб Теремно” з’їли конкуренти. Обидві ятки закривають

30 2102

Лише два роки з хвостиком протримались у Нововолинську кіоски “Хліб Теремно”. Той, що біля лікарні (а перед тим –  на пожежній площі), і той, що на центральному ринку.

Стоїчно терпіли конкуренцію – нововолинський хлібозавод воліє бути монополістом, із “зайдами” не церемониться. Тішили місцевих гурманів смачним і оригінальним хлібом.

Та все ж таки згортають торгівлю, прощаються з постійними клієнтами.  Чому?

 

 

Одна з продавчинь пожалілася нашому всюдисущому народному репортеру Артуру, що міська влада луцьку фірму просто виживає. Чи то малі архітектурні форми не такі,  чи то на власників кіосків наші чиновники тиснуть… але обидва орендодавця раптом вирішили розірвати угоди з підприємством “Хліб Теремно”.

Кіоск на ринку вже нібито закрився, а біля лікарні попрацює ще з тиждень.

 

Це біля лікарні

 

Лишиться тільки кіоск у селищі Благодатному. І хтозна, чи надовго.

– Боже милий, що я тепер їстиму, який хліб?.. Той нововолинський як вата! Мій улюблений хліб від “Теремно” з’їли наші чиновники і хлібозавод, – бідкається Артур.

РАДАРУ до вподоби і нововолинський хлібчик (крім білого, ото вже справді вата на наступний день), але не до вподоби чиновницька тактика витискування “чужих” підприємців.

 

А ця мала архітектурна форма нашій владі очей не муляє! Кіоск місцевого хлібозаводу

 

Що скажете, читачі і споживачі?

 

Фотосюжет – Артур

У ТЕМУ:

Лоб у лоб. І хто кого?.. Хлібозавод проти “Теремно”. Є фото 18+

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

30 Коментар "“Хліб Теремно” з’їли конкуренти. Обидві ятки закривають"

повідомляти

Віктор
9 місяців 22 днів тому

Нам просто скоро скажуть дихати тільки гамном від водоканалу, дивитись тільки ТТІ, любити тільки сапога…. Вільний час з сім’єю проводити тільки в аваковських ЛОТО… купатися тільки в нашому гадюшнику… Ковбасу купляти тільки від ВМП…
АЛЕ ЧОГО ЖАЛІТИСЯ, МИ Ж САМІ ЦЕ ДОЗВОЛЯЄМО, ЗНАЧИТЬ ХОЧЕМО……

Wagonwheel
9 місяців 21 днів тому

Перебор з прикладами. Це схоже на “доколє!”.
По суті Вами з написаного можу погодитися тільки про Водоканал.
По суті наведеної інформації: конкуренції ніхто не відміняв, теремнівська продукція, яку купував в кіоску була дорожчою ніж в АТБ.
З журавлиноюи хліб, або фінські хлібці – це просто супер. Приїхали у відрядження до нас зі Львова, пригощав на обіді бутербродами з фінськими хлібцями. Перше питання по обіду – хто виробник, наприкінці роботи питання від приїзжих – де купити цей хліб.

Олександр
9 місяців 21 днів тому

Вам не скажуть, з Вами так роблять…

Ульріх
9 місяців 22 днів тому

Теремнівський хліб є в АТБ.
А закривають точки як правило бо питання в коштах.
Наш хлібзавод пече смачні печива, особливо оте з зефіркою і вишнею.

Тетяна
9 місяців 17 днів тому

В АТБ купую теремнівський хліб, бо ціна того ж самого хліба значно нижча, ніж у кіоску від виробника. Парадокс…

editor
9 місяців 22 днів тому

Lyudmyla Honcharuk: Дуже шкода. Біля центрального ринку вже теж закрили. Ні, я не проти нововолинського хліба, він теж добрий, але я купляла теремнівський з журавлиною.
Чому так бояться конкуренції? В Ковелі, Волод -Вол., Горохові і т.д., а в нас як завжди і ви всі знаєте чому. УНовіку свої розклади.

Ммм
9 місяців 21 днів тому

Нововолинці – ви просто лохи!

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 21 днів тому

Точно!

Гість
9 місяців 21 днів тому

Доброго дня
то давайте закриємо Нововолинський хліб завод і все
60 тисячне місто залишити без власного хлібзаводу ?
А якщо зима повториться 2012 чи 2013 точно не пам’ятаю
І ніхто хліба не привезе ЩО тоді ???

editor
9 місяців 21 днів тому

Закривати хлібозавод ніхто тут, окрім вас, не пропонує.

юра
9 місяців 21 днів тому

де в нововолинську 60 тисяч людей ?

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 21 днів тому

Відповідаю “гостю” та іншим “гостям” на “РАДАРІ”: Якщо НВ Хлібозавод і збанкрутує, або місцеві владці продадуть наявні у них його, скуплені за безцінь акції, то нічого лихого із вами не трапиться. Хліб привезуть із Ковеля, Іванич, Горохова, Локачів, Луцька, Теремна… із превеликим задоволенням. І по дешевшій ціні. Із сусідньої Польщі теж. :))) Якщо тимчасово і замете шляхи “..зима повториться 2012 чи 2013 точно не пам’ятаю” – напечете коржів чи млинців до прильоту гвинтокрилів зі хлібом. :))) Не вмрете. Виживете і будете дуже бадьоро себе почувати без НВ ХЗ. :)))

editor
9 місяців 21 днів тому

Додам: із Турійська, Червонограда. Дуже смачний житній хліб із Червонограда продають у магазині “Риба-м’ясо” біля п’ятачка. Наш місцевий відпочиває, хоча він непоганий.

Валік
9 місяців 20 днів тому

По чому буханка хліба? Завтра піду куплю й попробую той хліб. Якщо сподобається то завжди буду брати його! Бо Іван хліб сильно знизу спалюють жога потім пече.

Валік
9 місяців 20 днів тому

Іваничівський хліб Іван хліб непоганий можна їсти його. Ви праві інші фірми вийдуть на міський ринок хліба якщо НВ Хлібзавод збанкрутує чи його закриють.

Іванич
9 місяців 17 днів тому

А 300 чоловік мешканців міста де дінуться чи ти дасиш їм роботу.А податки які платить хлібзавод щоб ти отримував пенсію .Через таких як ти і місто розвалилося в 90 р.Бо моє покоління було ще юне і тільки наблюдало за вами я ви валите місто.Я впевнений що радар непропускаєте цього але хоч ви прочитаєте.

Ok_Jimmy
9 місяців 21 днів тому

Чому якщо закривають, то відразу – конкуренти задавили! Чому постійно стільки не задоволених? Чому Ви не розглядаєте варіант про рентабельність? Як на мене то просто малий попит на дану продукцію і покупців не так і багато, а потрібно утримувати кіоск, платити ЗП продавцю, оплачувати податок за нерухомість, електроенергію…
Думаю просто не вигідно, а це вже ЗДОРОВА конкуренція і ми завжди ЗА таку

editor
9 місяців 21 днів тому

Можливо, адміністрація “Хліб Теремно” сама прокоментує це закриття.

юра
9 місяців 21 днів тому

тому що місцеву владу , в обличчі сапожнікова-сторонського-рожелюка-мороза-гаврилюка і ко, цікавлять виключно гроші, а тут в місті хай , хоч все порозвалюється і повмирає , ЇХ то не цікавить , і ні про яку конкуренцію тут мова йти не може

Людмила
9 місяців 18 днів тому

А я думаю, що власнику кіоска запропонували більше грошей за оренду, і там буде ще щось на зразок шаурми….

Саня.
9 місяців 17 днів тому

Давайте в місті закриємо все.Нехай все завозять.Тоді місто останеться без податків а значить без пенсій.Молодші виїдуть на заробітки а ви як виживите.Ми підприємці платимо податки щоб ви пенсіонери,лікарі,вчителя, мали зарплати і пенсії.А якщо будемо так розсуждати то останемось без нічого.Перше щоб щось писати то подумайте “якщо ‘ чим”.

editor
9 місяців 17 днів тому

А от ваш комент під ніком “іванич” містить образу користувача, тому не пройде. Думайте, що пишете, “якщо є чим”. 🙂

Саня.
9 місяців 17 днів тому

Несправедливо, як Анатоль всіх обзиває то можна а його неможна .Несправедливо.З тогоі починається Україна.

Саня.
9 місяців 17 днів тому

А користувач це Анатоль і editor вам все дозволено. Ви того не викините хоча тута немає таких образ як ви обиражєте людей і владу.Припустим підприємців які вас содержать”податками”скажіть що я неправ.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців 16 днів тому

Підіть і поцілуйте вашу улюблену владу… самі знаєте куди. Я жодного разу не вжив ненормативної лексики щодо неї ба, навіть виразів, що принижують людську честь і гідність! Якої, як я здогадуюсь, у ваших протеже зроду не бувало. Якщо ви маєте щось до слів “лацюга” чи “зона сапогізму”, “феодальне правління”, “совок”, “комуняка” тощо, доведіть публічно їхню нелітературність чи, хоча б, вульгарність.

Саня.
9 місяців 14 днів тому

Анатоль мій коментар три плюса ваш один мінус.Люди розрізняють.

Фея
9 місяців 14 днів тому

А люди теж різні бувають – он довкола мене повно людей, які думають, що вони хороші і праві, а вони фуфло… Так що ви на людей не крепко надійтесь, бо одні самовпевненість, інші лінуються думати, а інші думати не можуть, бо “нема чим” думати☺

АНАТОЛІЙ
9 місяців 16 днів тому

МОНОПОЛЬНЕ (ДОМІНУЮЧЕ) СТАНОВИЩЕ ПАТ “ТЕРЕМНО ХЛІБ” НА РИНКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ХЛІБА ТА ХЛІБОБУЛОЧНИХ ВИРОБІВ ПІДТВЕРДИВ ВЕРХОВНИЙ СУД
http://www.amc.gov.ua/amku/control/vol/uk/publish/article/83998

Фея
9 місяців 16 днів тому

Та шо вьі такое говорите? – так кажуть в Одесі. Та хто б подумав! Монопольне і домінуюче
становище – довкола повно різних виробників хлібо-булочних виробів. Де монополія??? Можливо мова про нечесну конкуренцію?
Але хліб, особливо булки, у Теремно хліб дуууууже смачні, за що я особисто виробнику дуже дякую

Eys
9 місяців 11 днів тому

Це торговля, конкуренція звичайне явище, а про нововолинський хліб не треба палку перегибати, мені він чудовий і багато кому.

wpDiscuz