DSCN5247

Хрестик, декольте, потягушки у клітці і скарги на РАДАР. Чим дратує РАДАР адвокатів ди…тини?

37 3793

Максима Терлецького – другого підозрюваного у вбивстві – нарешті оголосили в міжнародний розшук.

Однак у його екстрадиції зі Словенії не зацікавлені  родичі й адвокати Статочнюка…

 

Це засідання Ковельського міськрайонного суду у справі вбивства Катерини Литкіної не віщувало жодних сенсацій і несподіванок.

Мали заслухати двох нововолинських судмедекспертів: Савченка і Війтовича. Однак пан Савченко поїхав у відрядження, а пан Війтович повважав за недоцільне давати покази без свого начальника.

Тож 29 серпня замість допиту свідків відбулася чергова юридична перестрілка між адвокатами обвинуваченого і прокурором. Активну участь узяла в ній і адвокат потерпілої – Елла Бордюженко.

 

Пані Бордюженко наполягала на повторному огляді місця події з відеофіксацією деталей ландшафту і рельєфу.  Проте суд їй відмовив

 

Мама Каті – Вікторія Литкіна цього разу приїхати здалеку не змогла. День суду збігся з її днем народження, але нині їй не до святкувань.

Незадовго перед тим відзначив у луцькому СІЗО своє 17-річчя обвинувачений у вбивстві Назар Статочнюк. За гратами він перебуває вже рік. Мати регулярно передає йому величенькі пакети з усім необхідним. 

Каті у вересні виповнилося б 18. На дитячий цвинтар у Нововолинську їй приносять лише квіти.

Максиму Терлецькому, якого теж обвинувачують у вбивстві юної красуні, 18 виповниться в листопаді. Він усе ще насолоджується життям удома – у Словенії.

1 серпня Луцький міськрайонний суд ухвалив узяти його під варту як підозрюваного у тяжкому злочині. Дещо раніше Терлецького оголосили в міжнародний розшук. Це означає: вільно виїхати зі Словенії за своїми документами він не зможе – його затримають на кордоні.

Однак дід обох підозрюваних (відставний міліціонер)  і вітчим Назара Статочнюка  (капітан поліції), мабуть, не зацікавлені у його прибутті  в Україну.

 

Валерій Терлецький кричав і буквально ліз в об’єктив, хоча його я не збиралася фотографувати.

Добре, хоч очі не видер…

 

Адвокати Статочнюка в екстрадиції Терлецького-молодшого не зацікавлені теж. Поки їхній клієнт мовчить і не дає жодних показів, вони намагаються розбити всі доводи обвинувачення.

29 серпня вони зажадали, аби суд не брав до уваги висновків експерта Інни Кравчук – начальника відділу криміналістики  Волинського обласного бюро судмедекспертизи. Мовляв, була порушена процедура: поліція нібито не надала експерту всієї кримінальної справи у паперовому вигляді, а тільки деякі документи і пакет із фрагментами тіла.

Прокурор Сергій Самчук доводив, що формальностей було дотримано.

 

 

Адвокати Віктор Шостак і Сергій Полячук разом із матір’ю обвинуваченого Вікторією Гулідою  вкотре домагались, аби суд замінив Статочнюку тримання під вартою на домашній арешт. Запевняли, що тікати від правосуддя він не буде.

Обурювало їх, що на суді він перебуває у загратованій клітці, а не у прозорій. Хоча така є в іншому залі Ковельського міськрайонного суду.

Та найбільше збурило всіх захисників обвинуваченого у вбивстві те, що я вряди-годи фотографую їх у залі суду. (Інших репортерів того дня не було.)

Першим заявив претензії пан Шостак. Його підтримав пан Полячук.

Виявляється, мої репортажі згубно впливають на їхню репутацію і створюють їм великий психологічний дискомфорт!..

 

 

Мати Статочнюка нервово стверджувала, що пані Камишникова формує хибну громадську думку щодо судового процесу, перекручує факти, а її читачі “у своїх уїдливих коментарях навіть закликають до самосуду”.

Особливо допік пані Гуліду мій давній матеріал “Кров на шортах, заява зі Словенії, диявольське вбивство”.

– Уже ті шорти 46 чи 47 разів брали на експертизу і зрештою повернули нам, бо ця крапля крові нічого не доводить, – вигукувала представниця інтересів неповнолітнього. – А вона так розписала – “закривавлені шорти”!..

Я перечитала той текст і не виявила жодних перекручень . “Закривавлених шортів” – теж. Можете переконатися самі – посилання внизу. Що було відомо на той момент, виклала акуратно.

Подав голос із клітки обвинувачений: “Я не бажаю, щоб мене фотографували!”

 

Це фото зроблено ще у липні – на ВІДКРИТОМУ судовому процесі

 

Я нагадала присутнім статтю 34 Конституції, яка дозволяє будь-якому громадянину України вільно збирати і поширювати інформацію. А ця становить особливий суспільний інтерес. Нагадала також, що судовий процес є відкритим, заборони на фотознімання немає.

Відповідну статтю закону зацитував прокурор С.Самчук.

Порадившись на місці, колегія суддів дозволила мені фотографувати всіх, окрім обвинуваченого і його захисників – щоб не відволікала їх “від виконання обов’язків”.

Ну, ще можна фоткати рибок у водоймі біля самого входу в суд. Там дуже гарний дворик.

 

І кожен думав про своє… Обвинувач і захисник дивляться на золотих рибок

 

Адвокат Віторії Литкіної – Елла Бордюженко приїздить сюди з Луцька. Раніше вона працювала у прокуратурі

 

Буде цікаво простежити, чи на всіх репортерів пошириться ця заборона. Не втрачаю надії, що на процес завітають представники ковельських та обласних видань. Адже справа поволі, але рухається до фіналу.

Що рухається поволі – визнали самі судді. Щоправда, дорікнули за це прокурору. Адже треба вислухати кількох неповнолітніх свідків, а також судмедекспертів, які 29 серпня не прибули. Треба оглянути низку письмових доказів.

Щоразу адвокати Статочнюка енергійно відробляють свій гонорар, влаштовуючи полеміку з першого-ліпшого приводу. А тримати неповнолітнього під вартою можна не більш як півтора року.

Цього разу йому знову продовжили термін перебування у луцькому СІЗО – до 26 жовтня.

 

 

А наступне засідання відбудеться 15 вересня о 15.00.

 

Світлина нечітка, бо фотоспалах мені теж заборонили  🙁

 

Ну, а щодо хрестика в заголовку… Пані Гуліді дуже пасує маленька чорна сукня з розкішним декольте.

Привертає увагу і масивний хрест на грудях. Стильний аксесуар!

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

Кров на шортах, заява зі Словенії, диявольське вбивство

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

37 Коментар "Хрестик, декольте, потягушки у клітці і скарги на РАДАР. Чим дратує РАДАР адвокатів ди…тини?"

повідомляти

Донна
1 рік 10 місяців тому

Гарна стаття, коли вже винні будуть страведливо покарані!!!!!!

Ульріх
1 рік 10 місяців тому

Робимо ставки, коли отого другого привезуть? І чи привезуть. Певно, знову захворіє або нас ждатиме спектакль в стилі Насірова))))))

Анатоль_
1 рік 10 місяців тому

Стосовно заяви адвокатів заарештованого. Ви добре знали на що йшли і чим це може закінчитись. Отже, захищати звинуваченого у вбивстві дитини ви взялись добровільно. Факт? То й майте мужність відкрито дивитися у об’єктив. Ви чого боїтесь?

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

если АДВОКАТЫ ДЬЯВОЛОВ взялись защищать КРОВАВЫХ УБИЙЦ добровольно и считают свои все действия в их защите справедливыми и честными – то почему они боятся смотреть людям в глаза? но пусть не забывают /хотя некоторые возможно скажут что это их работа/ – за все неправедное придется ответить! или еще на земле или уже перед БОГОМ!

Анатоль_
1 рік 10 місяців тому

У цьому судовому процесі, все вже давно вже вийшло за межі людяності. У тім числі й дії адвокатів підозрюваного. Нещодавно, держава Україна екстрадиювала у Словенію гвалтівника, який переховувався у нас. Тобто, ми виконуємо свої міжнародні зобов’язання. А Словенія?! Якщо людина невинна – відпустять. Але, особисто я так не вважаю. Та, й адвокати , як вбачається – ВТІКАЧА, переходять, як не дивно, межу порядності та професійної етики.

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

ну а за эту семью и говорить нечего!

Гастроентеролог
1 рік 10 місяців тому

Прочитавши про таке звірство, дуже прошу Вищі Сили Всесвіту покарати убивць-покидьків цієї дитини. Нема місця убивцям на Землі. Амінь.

editor
1 рік 10 місяців тому

Коментар відредаговано. Було значно жорсткіше.

Мешканка міста
1 рік 10 місяців тому
Як на мене, найстрашніше, що один звір-вбивця живе спокійно на волі, другий звір-вбивця, дякуючи цим “стидливим” адвокатам (ката?), зовсім скоро може вийти на волю…. А далі що????? Вбивці, які знають, що немає відповідальності за страшні дії, вбивці, які відчули смак невинної крові, вбивці, що можуть безкарно забирати життя у людини, яка не заподіяла проти них нічого поганого. Як ще можна назвати холоднокровних, жорстоких ди….тин, спланувавших продумане вбивство невинної дитини?????!!!! Які дії будуть далі в цих нелюдів? А Шостаку і Полячуку – ви заробили і заробите криваві гроші, тільки втратили, мабуть, людське обличчя і повагу від людей. Нема чого на Камишникову… Читати далі »
Анатоль_
1 рік 10 місяців тому

Приєднуюсь. І не тільки у них. По лікоть у крові й у керівників міста. Не слабка буде кара, ох і не слабка…

ЗІ сторони
1 рік 10 місяців тому

А тут як завжди……. Бідзюра не може щоб не згадати “керівника міста”)))) Всуне його у всі рубрики)))

Мешканка міста
1 рік 10 місяців тому

А маман ди….тини начепила на себе показово хреста. А де твоя віра? До якого бога ти молишся? Чи просиш ти каяття своему ди…тині? А заодно чи каєшся сама в тому, що виростила такого … Чи не пече хрест груди? Адже, перед Богом треба буде відповісти і за себе, і за свого… Чи не боїшся, що така “не винна” твоя дитина зробить з твоїми дочками те саме, що зробив з невинною дівчинкою?

editor
1 рік 10 місяців тому

Терпляче нагадую, що вироку суду ще не було. Хто вбивці – лише припущення.

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

АМИНЬ!

Олександр Дмитрович
1 рік 10 місяців тому

А може, було би краще, якби відпустили його? Тут з ним бистренько “розібрались”, а потім нехай собі вирішують, чи був він винуватий, чи ні. Там за ґратами він в безпеці.

editor
1 рік 10 місяців тому

Я сподіваюсь, тут не міститься закликів до самосуду?..

Гастроентеролог
1 рік 10 місяців тому

Нє-нє, ну, шо Ви. Ми не такі звірі, як вони. Ми б просто маленькою компанією, прямо з під залу суду (якщо цю особу випустили) запросили б на …..відверту розмову, розмовляли б довго, дивились би в очі так само довго. Питання б задавали по суті, відмовок не приймали б, бо нефіг мовчати, коли справа аж надто жахлива. Діда та маму-хрестоносицю теж би спитали, без крику, шуму та побоїв.
Висновок зробили б колегіально, по-справедливості, неупереджено. По факту. З огляду на цінність життя. Надто юної. Красуні. Та в ім’я життя без покидьків та нечисті.

Гастроентеролог
1 рік 10 місяців тому

Ми дуже уважно слідкуємо за судами. І практично завжди там поруч. Непомітні…може навіть перехожі, хто зна…

реалістка
1 рік 10 місяців тому

Думаю, що Гастроентеролог зі своєю маленькою компанією будував би свою розмову із підозрюваним за традицією Запоріжських козаків. Якщо так, то все нормально, в даній ситуаціі це самий оптимальний варіант.

Мешканка міста
1 рік 10 місяців тому

Коментар Олександра Дмитровича вважаю вкинутим від Шостака для того, щоби була підстава в суді заявляти, що ди…тині погрожують розправою. Об таке … ніхто маратися не буде . Йому ніхто руки не подасть.

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

и еще хочу написать насчет **адвоката д…..ла** Шостака. мне случилось поговорить с одним хорошим человеком / хотя он из так называемых **криминальных кругов**/ несколько месяцев назад. он сообщил мне о распространяемых Шостаком кое-каких утверждениях насчет своего подзащитного Статочнюка среди своих бывших и теперешних **подопечных**.
Я поделилась информацией с адвокатом, и мы сделали вывод – нас может еще ждать в суде с их стороны **грязный** сюрприз. И вот почему Шостак так ждет слушания об уликах и доказательствах. Извините, но более конкретно написать не могу.

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

там где Шостак не может или договориться или подкупить – как в случае с экспертом Инной Кравчук – он обьявляет результат экспертизы недействительным. так как нарушена **процедура**… вот почему он не хочет чтоб люди видели **своих героев**! очень жаль что от наших сограждан никто не ездит на заседания суда. может быть тогда бы ОНИ и вели бы себя иначе. и Наталье Камышниковой была бы поддержка!

Віктор
1 рік 10 місяців тому

Потрібно перевірити підозрюваних на поліграфі (детекторі брехні) і їхніх адвокатів також.

Анатоль_
1 рік 10 місяців тому

Результати перевірки на поліграфі не мають ніякої законної сили. До того ж машину, треновані люди, легко обдурюють.

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

ну а почему же тогда они так боятся это сделать? ведь Мирон же согласился и прошел полиграф – хотя потом и сказал что было тяжело. если у человека совесть чиста – ему бояться нечего!

Анатоль_
1 рік 10 місяців тому

Для того, щоб обдурити поліграф треба добре володіти своїми емоціями. А це не так просто і вмінню цьому потрібно довго вчитись. Вони – мати і син бояться поліграфа, як чорт хреста.

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

да не согласились на это ни мамаша подсудимого, ни его защитники!!! ОНО же, видите ли, несовершеннолетнее!

реалістка
1 рік 10 місяців тому
За особливо важкі злочини, вчинені з особливою жорстокістю і цинізмом у Солучених Штатах до смертноі кари було засуджено деяких неповнолітніх, одному зі злочинців (дівчині) виповнилось тільки 12 років. Вона була винна у кількох смертях дорослих людей. Під час судових засідань суд враховував те, що малолітні злочинці не тільки не каялись у своіх злочинах, а ще і насолоджувались тим, що вчинили і розраховували на м’якше покарання через своє неповноліття. Суд присяжних вирішив, що ці малолітні злочинці не тільки вже втрачені для суспільства, а і становлять загрозу для життя інших громадян. Я в жодному разі не закликаю до запровадження смертної кари, але… Читати далі »
бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому

спасибо вам большое! как вы и написали – здесь – пока что в виде задержанного убийцы Кати- наявно видно не то что сожаление или раскаяние о совершенном. а самодовольство и уверенность в избежании правосудия! а за семьи и адвокатов извергов и говорить нечего! одни вырастили и воспитали убийц. другие всяческими неправдами их покрывают и выгораживают вплоть до самых грязных методов. но ведь за все придется отвечать – то ли еще здесь перед людьми. то ли перед Богом – а Господь знает все. его никакими уловками не обманешь!

реалістка
1 рік 10 місяців тому

Ви абсолютно праві

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому
и вот еще что – еще в мае мне один сотрудник полиции сказал ,что в СИЗО в кпз Статочнюк рассказал одному тоже содержащемуся в кпз подростку о совершенном им подробно и в деталях. но, к сожалению, рассказанное этим тоже несовершеннолетним невозможно приобщить к делу. ведь ОНО же несовершеннолетнее! И еще – находясь в общей кпз, Статочнюк нанес татуировки, которые по зековским законам имеют какое-то значение /прокурор отметил это в своем выступлении/. а мамаша и защитники его все время требуют у суда освобождения этого дия….тини под домашний арест. кстати – какой домашний? ведь хату-то они вроде продали – там живут уже… Читати далі »
Гість Волинянка
1 рік 10 місяців тому

Хата передана на проживання іншим людям з правом подальшого викупу ( це зі слів маман) Хоча дивує одне- люди. які зараз там живуть добре знають куди йдуть гроші за оренду приміщення Невже їм не шкребуть “кішки” Вони ж допомагають вбивцям ( тільки не потрібно писати. що вирок не оголошений ) Маючи стільки доказів, зрозуміло хто вбивці Якщо не вони, то чому не шукають справжніх убивць? Лише тоді, коли будуть знайдені інші підозрювані, лише тоді можна 100% сказати що вони ( саме вони обидва) не винні

editor
1 рік 10 місяців тому

і все ж таки нагадую: вироку ще немає. Можемо тільки здогадуватися, хто вбивці.

Анатоль_
1 рік 10 місяців тому

Його може й не бути взагалі… Або такий, якого ми зовсім не очікували.

бабушка Кати
1 рік 10 місяців тому
знаете. говорят что в доме где совершено самоубийство никто не отваживается и не хочет жить – там витает неприкаянная душа грешника. а как же с ЭТИМ домом!? ведь в нем присутствует ДУХ ЗЛА увеличенный в несколько раз!!! неужели эти люди не задумываются над этим? на что они повелись? ну да Бог им судья! когда другая бабушка Кати подошла к ним, чтобы поговорить /она живет рядом/, – они быстро, не говоря ни слова, сели в машину и уехали. вернулись где-то через полчаса. Конечно. всю ситуацию они знают и просто не хотят общаться.
таня
1 рік 9 місяців тому

скажіть будь-ласка,чи був суд 15 вересня і що далі?

editor
1 рік 9 місяців тому

був і не був, засідання перенесли на кінець жовтня.
Ще дещо тут: “Політ душі над териконом”
http://radar.in.ua/polit-dushi-nad-terykonom/

wpDiscuz