бетон13

Хто напаскудив позаду ДОКу? Там поклади сміття!

7 1502

За лічені кілометри звідси – польські містечка. Що зробили б там із підприємцем, який, прибираючи свою ділянку, позахаращував би все довкола? 

Правильно, штрафонули б так, щоб мало не видалось!

А на околиці Нововолинська, у промисловій зоні по вулиці Шахтарській, загиджувати довкілля стало неписаним правилом. Бо бізнесмени впевнені у власній безкарності.

– Сніг зійшов, прибив зілля –  і стало видно гори сміття, – занепокоєний наш читач Олександр.

Ось район зупинки шахти №1, біля самісінького стадіону СОК-Шахтар (допоміжного), задня сторона ДОКу.

Старий залізобетон + різне сміття, з дороги це звалище дуже добре видно.

 

 

Ця частина колишнього деревообробного комбінату розділена між чотирма власниками.

Очищали майданчик, який належить Карасюк С.М.

Витягали сміття технікою Микулика М.В.

І скинули весь непотріб одразу за територією ДОКу!!

 

Фотохроніка екологічного злочину – Олександр, Нововолинськ

 

РАДАР надішле цю публікацію нововолинському міському голові В.Сапожнікову.

Сподіваємось, у нього бодай цього разу вистачить повноважень, аби ліквідувати звалище (силами винних, авжеж!) і належно покарати порушників правил благоустрою.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

7 Коментар "Хто напаскудив позаду ДОКу? Там поклади сміття!"

повідомляти

editor
9 місяців 25 днів тому

Ну, вже меру надіслала. 🙂

АНАТОЛЬ_
9 місяців 25 днів тому

А що ж нововолинська Держпрожспоживслужба? Їм не смердить, і ця “вулична утилізація” курячого біоматеріалу (як у Ковелі – свинячого) не загрожує всьому місту епідеміями холери, сибірської виразки чи чуми?.. Вони ж, перейменована санстанція – НВ ДПСС – там поряд із вами, йош вашу перейош! – на вул. Сокальській, 28 а її керівник Лешко Я.Ю. Підіть та спитайте у нього: якого… курчака, вони це допустили?

АНАТОЛЬ_
9 місяців 25 днів тому

Ніякий мер і шахрайська стародавня команда, підкаблучні місцеві депутати, байдужі до своєї країни, природи і народу підприємці та бізнесмени, кастровані екологічні служби, продажні правоохоронці і судді… Що ви хочете із них взяти коли сам народ, якому належить ВСЯ повнота влади у Державі, абсолютно не контролює своїх наймитів?

Валік
9 місяців 24 днів тому

Не хочу нікого захищати, але, шШановний Анатолію, комунальники ще є, ще не вимерли. Ось сьогодні йшов територією лікарні, бачу – біля підвалу 7-поверхівкии стояв самоскид камаз та здоровий трактор і прибирали гору будівельного сміття. Йду далі, біля аптеки 111 стоїть самоскид. Там поспилювали гілки з верб та на самоскид гілля скидають.
Комунальники є.

Валік
9 місяців 24 днів тому

Комунальники є, але приказу прибрати там-то нема. Ось в чому суть/загвоздка питання. Радар завжди відкриває нашому вусатому Базиліо очі на проблеми, так сказати, підказує.

editor
9 місяців 24 днів тому

Наталя: Доброго вечора. Бачу, коментарів до цієї теми немає. А є що написати. Це треба іти тільки з фотоапаратом на околицю міста і цілі сюжети знімати.
Ще одне сміттєзвалище є за чорною сотнею. Там машинами звозять цілі купи “ремонтного хламу”- цегла ,штукатурка, шифер, корчовані пеньки , шини і чорт знає що. З часом він заростає, засипають новим сміттям. Або взагалі приїжджає “щось”, викопає здорову яму, зсипають туди, закидають землею, як і ніби нічого не було. Душа крається, як таке бачиш. Хто це робить – не знаю . Бачу тільки результати.

editor
9 місяців 24 днів тому
І знову Наталя: Ще одна болюча тема – сміттєзвалище від автостанції до Ханелектробау. Там, свині, певно, працюють, а не люди. Чому? Так тому, що хто йде на роботу п’ ють каву, влітку пиво і т.п. стаканчики, пляшки викидають просто обабіч дороги!!! Соромно за наших. А ми ще в Європу ідемо. Не раз так бачиш – іде молодь, смудить щось там, а тару куди? Та в траву! Весною перед Паскою ту територію якась організація ретельно прибере. А невдовзі той самий ***рач. Цієї весни, вже прибрали, через кілька днів я, йдучи додому, назбирала близько 60!!! паперових стаканчиків собі на розсаду. Звісно, можна… Читати далі »
wpDiscuz