Хто ж бреше: мешканці чи Рожелюк?

26 2557

Пане Сапожніков, мерщій випишіть своєму заступникові допомогу на оздоровлення!

Хай підлікується, чи що…

 

РАДАР отримав відповідь із виконкому Нововолинської міської ради на критичну публікацію про відсутність асфальту на частині вулиці Лесі Українки.

http://radar.in.ua/doasfaltuvaty-vulytsyu-zavazhayut-elektroopory-stovpy-v-kabinetah-volynoblenergo/

Ми вже звикли, що відписки заступника міського голови Рожелюка виглядають… своєрідно. Ось і цього разу відповідь безапеляційна і брехлива.

Рожелюк заявляє, що наша інформація не відповідає його дійсності!..

 

 

Нагадаємо: мешканці писали на РАДАРІ й у соцмережах, що ЧАСТИНА вулиці досі лишається незаасфальтованою, а це дуже незручно для людей.

Писали, що вимостити цю ділянку твердим покриттям заважають електроопори, невідь-чому встановлені ПОСЕРЕД вулиці.

Надали й дуже переконливі фото, супроти яких не попре навіть “дійсність” пана Рожелюка.

 

  – Отак і живіть, – сказали чинуші. – Не буде вам асфальту!

 

Однак для заступника міського голови головне – не подбати про комфорт нововолинців, не допомогти у вирішенні їхньої наболілої проблеми, а “взути” РАДАР.

Задля цього він навіть надає частині вулиці статус провулку  і пише таке, що на голову не налазить:

“Невелика частина провулку… який має назву вулиці Лесі Українки, не являється дорогою”.

Як би це вам делікатно пояснити, перевтомлений ви наш. Ні провулок, ні вулиця й не можуть “являтися” дорогою. Так само як заступник міського голови не може “являтися” стовпом. Це різне – за визначенням.

 

Замислився про чікі-чікі…

Фото зробив А.Бідзюра

 

То де ж наша інформація не відповідає дійсності? Мешканці не місять болота? Місять, іще й як! Їм не заважають електроопори посеред дороги, якою вони ходять? Страшенно заважають!

РАДАР опублікував правдиву інформацію.

 Але асфальтувати цю ділянку вулиці влада навіть не збирається, бо там, бач, “не їздить транспорт”.

Звісно, не їздить. А як тут можна проїхати?..

 

Остовпіти можна…

 

У відповіді з виконкому містяться цікаві цифри. Виявляється, в асфальтування основної частини вулиці Лесі Українки вбухали майже 600 тисяч гривень.

А ту частину вулиці, де виконавці робіт лишили болото і де посеред дороги стовбичать електроопори, Рожелюк уперто називає “провулком”. Треба ж якось викрутитись.

Йой, яка каша в голові заступника міського голови.

Даний провулок не являється дорогою, але має назву вулиці Лесі Українки.

Пане Сапожніков, мерщій випишіть своєму заступникові допомогу на оздоровлення!

Хай підлікується, чи що. І погуляє “невеликою частиною даного провулку” після дощу.

Може, тоді вона нарешті увійде в у ваші “плани асфальтування”?..

 

У ТЕМУ:

Доасфальтувати вулицю заважають електроопори. І стовпи в кабінетах “Волиньобленерго”…

  • Розкажу iншим:

Також читають

26
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
15 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
editor

Любов Федорівна Фірчук: Нам, нововолинцям, до болота не звикати. Вже й наші внуки вміють ходити по болоті в садочок в школу, адже не всі ми маємо машини, ще багато нас ходить пішки. На нашу вулицю і швидка не може доіхати. А не дай Боже потрібно викликати пожежну – ну, тоді це просто КАТАСТРОФА.
Ось так ми живемо в 21 столітті.

юрій

нема чому дивуватися, в Нововолинську для компанії сапожніков-сторонський-рожелюк усе впирається в гроші – точніше, в постійну нестачу грошей для карманів цієї трійці, попри шалені зарплати, які вони самі собі встановлюють (дивимось декларацію сапожнікова й робимо висновок).
А цей провулок чи вулиця для (хотілось написати “пана”, але язик не повертається) тіла рожелюка нічого не значить. От провулок чи вулиця біля його дому (не набагато ширша) – це вже серйозно, бо там їздить “шевроле”, яке возить тіло рожелюка – ось де має лежати асфальт. А ви про якусь вул. чи пров.Лесі Українки.

Олександр

*Трійця*-це ще не все! Ви забули *молоду* команду депутатів…..Це ними прикриваються і *освячуються* всі діяння.

Наталя

Пане Рожелюк! Біля вашої тещі на вул А.Кримського аналогічна ситуація. Асфальт поклали якраз до її будинку. А далі посеред вулиці город вашої сусідки і такі ж стовпи посеред вулиці.
А далі по вулиці Кримського болото. Чи це теж провулок?..
Може, вже дійсно пора на пенсію, на відпочинок? Щось увесь час зсув по фазі.

editor

Мирослава: Та коли він вже на пенсію піде? Як привіз мене мій чоловік тому 30 років до Нововолинська, то він вже сидів за столом і дотепер не встає з-за нього. А ми хочемо змін на краще. Але ж “нема кого обирати!!!”

Валік

Смак влади. Найсолодше відчуття у світі. Це наче ти космос можеш пішки перейти. Це ейфорія, з якою уже важко-неможливо розстатися… Вони жити не зможуть без цього нескінченного кайфу. Тому вони не віддають владу. Бо влада – це як наркотик, але в мільйон разів краще! Заміна їм є, знайти нормальних чиновників можна! Вони ніколи не залишать свої пости! Влада – це кайф і цим все сказано. Живий приклад – головний лікар лікарні!

Валік

Біля пам’ятника великому Кобзарю асфальт полопав жахливо, просто місцями обліз і вони ні мур-мур. А біля стадіону “Шахтар” взагалі завал!!! Болота почали заростати травою, ніхто нічого не робить! То про який провулок можна говорити, коли ці напівцарі навіть не бачать, що біля пам’ятника Кобзаря асфальт потихеньку злазить! Рожелюка, я вас поправлю, не лічити треба – його на пенсію пора проводжати.

Чхати на приниження

Дружбан по вулиці С.Бандери нове будівництво ТРЦ (торгівельно-розважальний центр) розпочав. Вся увага мера (і кошти з міського бюджету) прикута до благоустрою навколо території ТРЦ. Телятко ще в **** (ТРЦ), а тут тобі вже і бордюри нові, та й дорогу в належний стан привести треба. Б/в бордюри знову мимо ВУКГ пройдуть, разом з дружбаном за бюджетні кошти десь пропхають як НОВІ, досвід мають. Все буде “чікі-чікі”. Біля пам’ятника великому Кобзарю, біля стадіону “Шахтар”, вулиця Лесі Українки – не та тема. Дружбанам треба допомагати, то святе. А ще як сам в долі, то треба урвати чим побільше, поки не турнули. У ВБ… Читати далі »

Наталя

10% від кожного будівництва в місті йде в кишеню мера, правда, пане мер?! А не поділишся – буде будівництво в іншого. Так, як обпікся Новосад. НЕ “відстібнув” – і роботи в місті для нього не стало.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Деякі сигнали у вигляді фото\відео по даній темі є. Опрацьовуються. :)))

Чхати на приниження

В принципі якби великий Кобзар “відстібнув ” би мерові, той би навів марафет біля пам’ятника великому Кобзарю, але ж як він “відстібне”, він же пам’ятник.
Так само мужики, які на світлинах на стелі Героїв, зі зрозумілих причин не можуть відстібнути (Слава Героям!!!), хіба що їхні рідні.
А от дружбанам “любой капріз” за бюджетні кошти.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Він давно вже на пенсії, як і мер.

editor

Ольга Мельничук: Так там не тільки ця вулиця не зроблена, а ціла округа така. Половину вулиць треба ще доробляти. Так що ще й праправнукам прийдеться ходити по болоті…

Анатолій

Рожелюк ще працював при Брежнєві

юрій

а чи працював ? чи правильно сказати – вдало вписався в структуру радянських чиновників , як весь нововолинський виконком

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Взагалі, із виконкомом дивна справа. Призначає його міський голова, а затверджують місцеві депутати. Як вони це роблять – ми знаємо: жодного разу ще не було, щоб не затвердили! Слухайте, а чому склад виконкому призначає міський голова, а не обирають мешканці? І чи не можемо ми обійтися без цієї сапожніковської надбудови, хоча вона й передбачена “ЗУ Про місцеве самоврядування”? Я подавав позови у суд на міського голову В. Сапожнікова, а той спер провину за власні протиправні дії на міськвиконком. Головою якого є. А ще він міський голова, а ще – голова міськради! 3 в 1. :))) Слава 5-ти каденцієвому орденоносцю! Давайте… Читати далі »

Олександр

Анатоль,а Ви не читали,що він готовий і на шостий строк висуватись?Може заб*ємось-з нашим народом так і буде! *Скотовоз*на дачі-і все *чікі-пікі*. Тільки не пишіть про здоров*я-каже,що довго буде нас ……

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Так. Він фактично підтвердив, що висуватиметься на 6-ту каденцію у якості голови об’єднаної територіальної громади. Я це передбачав раніше, що виходу у нього, окрім цього варіанту – нема. Надія на сільських і заляканих виборців. Сфальшувати результати там буде дуже легко.

юрій

може я помиляюся . але . напевно вже пізно . і думати . і щось робити . в нововолинську . Міськвиконком мав бути змінений в повному складі ще ” вчора” , для того , щоб ” сьогодні ” вже почати будувати місто, на сьогодні маємо майже все працездатне і думаюче населення міста на заробітках в Європі ( завдяки грамотній ” розбудові ” міста ” вічним” мером міста сапожніковим ) , тому ” …..МАЄМО ТЕ , ЩО МАЄМО …..” , а враховуючи , що сапожніков – сторонський – рожелюк будуть мером ще років так 40 – 50 ( і ще буде… Читати далі »

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Я не бачу у Нововолинську нормальних містян. Ви анонімів маєте на увазі?

юрій

ну чому? ще є я думаю , поки що !!!!!!передусім людина , яка вміє працювати ( в нормальному сенсі ), чесно і безкорисно , ну і для нововолинська не рахує існуючих господарників господарниками

анти чобіт

та він під любу владу ляже

editor

Тетяна Дячук: То то хіба тільки по Лесі Українки таке? Я про наш двір , що у дворі за площею, вже можу збірку видати : “Про болото , або хто має то все засфальтувати і довести до ладу?” Такі ж фото, та ще й смітники від Рожелюка – це шедевр !!! Дуже шкода місто , але я так розумію , що фінансування належного нам не бачити , а те, що мало бути зроблене, давно вкрадене. Шкода тільки , що от за ці асфальти на папері ніхто не йде за грати . Бо є ті, хто дає хабарі, і ті, хто… Читати далі »

Гість

…це точно не провулок як пише заступник мера (міг би хоча б раз приїхати подивититсь), а десь в межах 150 метрів невимощеної частини вулиці, яка при вирішенні цього питання з’єднає основну вулицю Л.Українки з б.1 до б. 40 б.1 з так би мовити “островом Свободи” (10 житлових будинків по цій же вул. Л.Українки з б. 42 до б. 50)

Так вам і треба.

Отак борються з узурпацією влади та міськими керовніками в інших містах. https://www.youtube.com/watch?time_continue=460&v=bM6GsCFdXZQ

Аl

На пенсію вже йому пора і то давно!Брихло!Хай сам приїде і подивиться який це провулок!!!!!