жираф

“Хваліть своїх діток, любіть, обіймайте частіше! Неважливо, скільки їм. Усі ми – діти…”

10 3904

Малюка, який так хоробро і терпляче боровся зі своєю страшною хворобою, поховали на низкиницькому цвинтарі 2 серпня.

Наш читач прийшов у двір на на вулиці Нововолинській у Нововолинську провести Ромчика в останню путь. Людей, сказав, зібралось близько сотні. На кладовище поїхало зо тридцять.

Мама малюка ридала безперестанку, а тато стійко тримався аж до цвинтаря.

Лише там дав волю сльозам…

 

Фото зробив наш читач

 

Цей малюк нагадував нам, що треба цінувати кожну мить життя – свого і чужого. Що добро ходить по колу. Що разом ми – не лише юрба, а й прекрасна позитивна сила.

Він своєю бідою об’єднав наше місто, й усі повірили в диво… на жаль, не сталося.

 

За день ДО. Остання прогулянка Ромчика

 

У спільноті “Рома Гальчик – боротьба за життя” його мама Світлана колись написала:

 – Хваліть своїх діток за будь-які вчинки, це додасть їм упевненості, дасть їм стимул робити більше. Любіть діток, обіймайте їх частіше, цілуйте, неважливо, маленькі чи дорослі, всі ми діти.

Навіть мені в деякі моменти просто хочеться до мами, просто помовчати, вона й так все зрозуміє.

 

 

…Днями йду повз той самий цвинтар. Спека, молода жінка тягне дитину додому. Мале плаче, бо ж спека і важко йти. Матуся вичитує, мале реве, вона осмикує, мале репетує ще більше.

На щастя, трапилась їм знайома тітонька, якось заспокоїла дитину, плач ущух.

Господи, ну чому ми не цінуємо всього того, що маємо? Твоя дитина – біля тебе, вона здорова, ти – теж, їй бракує тільки твого тепла. Та ж не гарчи ти на неї!

Хваліть дітей – своїх і чужих, бережіть і примножуйте їхні радощі, їхні посмішки.

 

 

Можливо, в Нововолинську врешті-решт хтось започаткує благодійний фонд – для допомоги хоча б дітям. Потреба в ньому величезна.

То можна було б сміливо довірити його Світлані Гальчик, якби вона погодилась. Дуже мудра жінка, дуже позитивна, дуже світла.

Життя триває. Здоров’я Світлані і Юрію. Ви потрібні своїй родині й нам.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "“Хваліть своїх діток, любіть, обіймайте частіше! Неважливо, скільки їм. Усі ми – діти…”"

повідомляти

Валік
8 місяців 14 днів тому
Хочу написати те що давно мене муче! Всім відома в Нововолинську семиітажка ЦМЛ. Колись шостий поверх була звичайна хірургія а сьомий поверх гнійна хірургія. Потім з метою економії дві хірургії об’єднали в одну і сьомий поверх закрили наглухо попередньо забравши звідти всі ліжка столи кушетки. Уже років 8 стоїть пустим і наглухо запечатаний сьомий поверх лікарні. На остальнюму поверсі можна булоб зробити онко відділення на 2 крила. Одне крило дитяче інше доросле або хочаб доросле відділення можна було для початку відкрити. В нововолинську на обліку в онколога стоїть 380 жінок з різними пухлинами! Починаючи від матки і закінчуючи грудьми. Окремо… Читати далі »
Тролик
8 місяців 14 днів тому

А може пора джерела раку ліквідувати, а не боротися з наслідками? Маю на увазі Онкоспан, олійно-жировий рак, Пан рак?

Валік
8 місяців 14 днів тому

Я колись іще на сайті нліло ком писав в коментарях про те що попиляли всі тополі біля Руни завода зі сторони спортивного поля школи 2. Всім байдуже було що спиляли легені міста! Як ще боротися?

Валік
8 місяців 14 днів тому

Забув добавити недавно увечері по справах я проходив біля Низкіничівського садка там де горбочок. Я таке угледів! Той кроноспан так трубою коптить що аж біля монастиря за 5 кілометрів видно білий густий дим. Оце саде конкретно легені той кроно-Рак мешканцям 15, 5. Маю бажання щоб наш мер побудував собі хатинку біля кроноспану і щоранку вдихав на повні груди викиди технологічної еволюції!

Pohrebska Olena
8 місяців 14 днів тому
А спеціаліста в те відділення де візьмете? В Нововолинську ніколи не було онколога( називатися ним і бути ним різні речі). Тому якби і сталося чудо і Відділення онкології заіснувало на 7-ому поверсі то відсутність кваліфікованого медперсоналу допомогла в онкохворим в єдиному- померти і швидко. штат з 3-ох лікарів, радіолога та медсестер,, які пройшли спец навчання по роботі в онкодиспансері , онковідділенні в Нововолинську не знайдуть, хіба намалюють на папері. Повторю ще раз, у лікарні 15 років не було і немає онколога.. є галочка, «консультант», писар направлення у луцький диспансер та паперів на мсек)))) якщо не спромоглися знайти за 15 років… Читати далі »
Валік
8 місяців 14 днів тому

Де взяти хороших спеціалістів. Ви навіть собі не уявляєте скільки багато щороку виходе молодих спеціалістів з дипломами та безроботи лікарів з медичних університетів. Булоб бажання то сміло можна набрати 2 молодих лікаря онколога і молодих медсестер відразу після навчання в університетах!

Валік
8 місяців 14 днів тому

Радар до вас велике прохання. Зробіть запит листом до нашого вічного мера та до головного лікаря окремий запит стосовно сьомого поверху. Зробіть запит до губернатора щоб дав фінансову підтримку і дав мозги нашим ….. щоб вони відкрили в нас онкоцентр. Приміщення є лікарі є. Радар зробіть будь ласка добру справу для людей та для Бога. Окремо цю тему в блозі можна підняти на Радарі. Поможіть людям.

Пішохід
8 місяців 14 днів тому

Ага, так взяли і відкрили, там лаве, треба, а собі що?

Ксюша
8 місяців 14 днів тому

На мою думку це дуже хороша пропозиція.

Максім
8 місяців 14 днів тому

Знаємо одне що він зараз на небесах хай Господь Благословить сім‘ю його

wpDiscuz