памин

І що вони там робили?..

17 3297

Учора о 21.10 у самому центрі Нововолинська, на майдані Незалежності, троє хлопців влізли на постамент пам’ятника Шевченку.

І явно не з метою покласти квіти чи виголосити вірші.

А далі, як казав Янукович, додумайте самі…

 

 

Фото – Аріна

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

17 Коментар "І що вони там робили?.."

повідомляти

editor
1 рік 13 днів тому

Ну, і?.. Ваші версії?

Мартин
1 рік 13 днів тому

можливо захтіли в туалет

мешканець
1 рік 13 днів тому
Мабуть часто бувають у Львові, там традиційно приділяти увагу пам’ятникам (головне не шкодити!) , то потриматись за палець, то посидіти на колінах, то почухати носа… а памятнику квіти приносити – це не змінить нічого в житті ( йому й так на випускний і на дзвоники носять усі школи і комусь від того краще крім витрат батьків?мабуть Шевченко сам був би проти такої показухи – колись Леніну носили тепер йому, що змінилось…) …. до “диво-годинника” страшно підходити, от є ж повіря, що годинники неможна дарувати!!!! депресивне “совєтскє” місто …..якщо діти не зламали і не нашкодили,то які пропозиції на проведення їхнього часу?… Читати далі »
Таті
1 рік 13 днів тому

Скоро в Нововолинську таких хлопців стане більшість і керівники виконкому . От хай собі і живуть … Якщо не почати місто ремонтувати , то скоро стане це просто непотрібним. Воно буде непридатне для життя. Хоча багато хто живе іллюзіями , що це не так !!! Ну нехай і живуть у своїх рожевих окулярах …

АНАТОЛЬ_
1 рік 12 днів тому
Місто давно вже придатне для життя тільки умовно: Безробіття, алкоголізм, бандитизм, епідемія СНІДу, наркоманія, корупційно-посадовий комунізм, тоталітаризм, організовані і не, злочинні угрупування “даховані” правоохоронцями і прокуратурою, неправедний суд, що керується у телефонному режимі місцевою владою – решту дотумкайте самі, ну скільки можна розжовувати? А кумівство, сватівство, дружбанство,.. не чули про таке у місцевій владі, яку ви ж і обираєте із року в рік? І не почуєте, бо слухати, бачити і, відповідно, й думати потрібно хотіти. А місцевий депутатський корпус, що осліп, оглух і онімів після того, як його обрали у міську раду! Оце і є той самий “сапогізм”. Не чули,… Читати далі »
куку
1 рік 12 днів тому

Але ж Ви замітили що серед вандалів якраз і не має нікого про кого ви пишете. Всі представники суспільства як і ви

Мешканець
1 рік 13 днів тому

Біля пам`ятника завжди граються діти, піднімаються дорослі .
Такі фото можна робити кожен день по кілька штук

АНАТОЛЬ_
1 рік 12 днів тому

До речі, сайт Нововолинського міського суду від кінця року припинив працювати. Що б це могло бути? Хто знає? Пані голово НВ суду О.Р. Ференс-Піжук! Не поясните нам? Чи активістам збиратися під судом і виясняти що і чому?

Гастроентеролог
1 рік 12 днів тому

Десь тут вже писали про наказ Порошенка щодо ліквідації судів. На мою думку, Нововолинський суд ліквідовано.

editor
1 рік 12 днів тому

Тепер буде Нововолинський окружний суд. Наш міський об’єднали з Іваничівським районним.
Судові справи розглядатимуть і в Нововолинську, і в Іваничах.

Андрій
1 рік 12 днів тому

Сайт Нововолинського міського суду працює безперебійно, і в минулому році, і в цьому.

editor
1 рік 12 днів тому

Авторка фото повідомила, що ці троє намагалися влізти на коліна Шевченкові всі разом. Але змогли підсадити лише одного, бо були добряче напідпитку.
І що їм уже явно не по по 20 років, а таки більше.

Фея
1 рік 12 днів тому

Бралися з Кобзарем, приєднуватись до високого і прекрасного!….

Катя
1 рік 12 днів тому

Я й сама завжди мріяла так сфоткатись)) нічого ж не пошкодили?

мешканець
1 рік 11 днів тому

Ото хай би влізли – точно Шевченку нічого б не зробили, а себе самі могли б і наказати…

Валік
1 рік 9 днів тому

Шо за молодь то Біг-бен скло розтрощили/уже нове скло поставили. То Шевченка мітять як тварини. Та пішлиб до Корови там би і помітили забор самі знаєте кому. Що вам пам’ятник то зробив то ви вандали без душі. Шевченка то пророк Нації та великий борець за свободу Українців.

АНАТОЛЬ_
1 рік 9 днів тому

На віллі, по Кобзаря – відеокамери і поліцейська сигналізація. Голими руками, вірніше йухами, підсцикаючи опори глухої, триметрової огорожі, не візьмете. Окрім того, у наявності нарізні стволи різного калібру. Та й бандючки із родичами прискачуть відразу ж. Повна ж… вірніше, Європа, “тваю данбасскую “… сестру. Хіба, що магазин там, всього за півметра до тієї хати…

wpDiscuz