дискот

Із дискотеки забрала “швидка”. Знову бійка у Благодатному

54 4533

8 березня в Нововолинську ударно відзначали не так жінки, як чоловіки. Дехто з самого ранку вже не в’язав лика. Дехто наполегливо шукав приключок на свою голову.

Увечері дві компанії з Нововолинська зустрілись у селищі Благодатному на дискотеці. Щось не поділили. 25-річного нововолинця побили молодші за нього хлопці.

Хтось здогадався викликати “швидку”.

Побитого молодика завезли до нововолинської лікарні.

Там він, кажуть, поводився буйно, вимахував кулаками, матюкав персонал, і врешті-решт медики викликали поліцію.

 

 

Молодик запевняв, що ніхто його не бив – він сам упав. І навідріз відмовився написати заяву про побиття.

Зараз він перебуває в лікарні.

Опитавши цього любителя дискотек, поліцейські одразу поїхали у Благодатне. Там з’ясували, що сталось і хто взяв участь у бійці. Усіх фігурантів встановили.

Тепер усе залежить від тривалості лікування та намірів побитого громадянина.

Якщо ушкодження легкі – кримінальне провадження поліція без заяви потерпілого не відкриє. Якщо ушкодження середньої тяжкості чи тяжкі – відкриє навіть без заяви.

Принаймні так пояснили РАДАРУ в Нововолинському відділенні поліції.

Цю версію читачі можуть доповнити чи уточнити у коментарях.

Користувач Античобіт стверджує: білий джип поліції та “швидка” стояли поруч біля Будинку культури у селищі десь так о 23-й годині.  

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

54 Коментар "Із дискотеки забрала “швидка”. Знову бійка у Благодатному"

повідомляти

Нов
3 місяців 12 днів тому

Ви не викладаєте цих погроз?

Вадим
3 місяців 11 днів тому

Ви ці питання до Гузя а не про ринг за 30тсч

Вадим
3 місяців 11 днів тому

А то дивлюся в Благодатному тільки одна знімає…. а інші 22і про що шепчуть.?

Ups
3 місяців 11 днів тому

А знімає яка саме?

DONT KRITIK ITS JUST MY MIND
3 місяців 11 днів тому

Як менi надоïла така Украïна!
Як менi надоïв,
такий Нововолинськ!
Як менi хотiлося би щось змiнити!
Як менi прикро,що нiчого змiнити не можна!
Як менi хочеться,щоб в мiстi з’явилася Людина,яка на завжди покладе край цьому беззаконню!
Як менi хочеться одного разу крокинутись в НовоМУМIСТIНАволинI!
I НИЛО В АНIТСIМУМО ВОН!

АНАТОЛЬ_
3 місяців 11 днів тому

Знаєте, а мені навіть і в думках такого не було. По-перше: Що зробив кожен із нас, щоби рідний нам всім Нововолинськ став взірцевим, європейським містом? По-друге: За кого ми голосуємо на виборах мера – те і маємо, – ось вже 5 каденцій підряд. І наостанок. Не тільки “совкові” бабусі із дідусями винні у цьому. Найперше: винна молодь, яка не хоче іти голосувати за своє майбутнє. Спробуйте, хоча б один раз – і побачите, як стрімко покращиться ваше життя.

Ups
3 місяців 11 днів тому

Вважаю, що Радар робить усе від нього залежне, і навіть більше, для того, щоб ситуація змінилась накраще. Про “косяки” і зловживання місцевої влади, про розбійні напади і побиття, про байдужість багатьох громадян, про багато-багато інших негараздів потрібно писати, бо це дууууже дієвий спосіб боротьби з НЕЧИСТЮ, досить часто ще і швидкий.
Це Ефективно і Цілком Законно, скажу я вам, “DONT KRITIK….”

Міщанин
3 місяців 11 днів тому

Пора виїзджати в інше місто. Наданий час думаю переїхати у Володимир жити. До батьків не далеко їздити на провідини всього кілометрів 20 та й місто культурніше ніж Новобидлолинськ

Оксана
3 місяців 11 днів тому

Поживете в Володимирі, побачите яке там культурніше місто. Щоб в місті було жити спокійніше потрібно щось робити а не тікати з нього. Втікти легше всього. А куди будете тікати після Володимира?

АНАТОЛЬ_
3 місяців 11 днів тому

Стверджую: Таки культурніше. Там і дихається легше. І менталітет у людей інший. Перевірено. Не один раз.

макс
3 місяців 11 днів тому

“все забросать ***овном и быстро в эмигранты”)))))))як це по “нашому”

Інна
3 місяців 11 днів тому

Доброго дня. Ви говорите влада нам винна. А що ми люди зробили для свого міста? Ми ж де живемо там і гадимо. Не подобається влада – давайте поміняємо. Але той хто прийде також нічого не зробить. Поки накормить себе, своїх родичів. Тільки тоді,можливо, і нам щось перепаде. Не має у нас організованості, не має почуття захищеності у нас. Тому і пофігізм у нас такий. Тому давайте краще з нам самих спочатку почнемо. Кожен з себе і тоді щось у нашому місті зміниться.

Ups
3 місяців 11 днів тому
Шановний Анатоль. Для того, аби здобути голоси виборців Сапожніков обіцяв збудувати і збудував дорогу у Жовтневому/Благодатному – ту, що біля старого кладовища у кінці селища. А що йому те вартує – витратити бюджетні кошти на будівництво а потім далі сидіти на посаді і дерибанити бюджет на власний розсуд. Це тільки один випадок, а таких випадків ой як багато. Нинішня влада досить вміло маніпулює нашими виборцями, користуючись людською необізнаністю, лінуванням думати, мати щось надурняк, небажанням, або невмінням аналізувати ситуацію і т.д. і т. п. Звинувачувати виборців потрібно заради того, щоб вони навчились думати, а не чекали подачок від влади, бо коли… Читати далі »
анти чобіт
3 місяців 11 днів тому

це не заслуга сапога,це селищні депутати вибили кошти а міські хотіли забрати їх але не получилось

Ups
3 місяців 11 днів тому

Справді? А за чийого правління сталася така непокора міській владі? Бо я точно знаю, що селищні голови/ не один голова – казали що не можуть іти проти Сапожнікова. Деталей про ту дорогу я може і не знаю, але знаю, що наше селище успішно “зливали” Нововолинському керівництву і саме тому селище було всі роки у колоніально-провінційному стані. Перепрошую, коли щось не так, але я тут є справжнім “аборигеном”.

анти чобіт
3 місяців 11 днів тому

цю дорогу робили ще за Бичака, був такий мер

Ups
3 місяців 11 днів тому

Був. То Бичак і казав, що не може йти проти Сапожнікова. Господь з нею, з тою дорогою., Бо і без дороги високі пани щось вигадують собі на користь.

гість
3 місяців 11 днів тому

А може б краще ,щоб депутати з мером ” позмінювалися”… Від кожного з них в 10 разів більше залежить ,ніж від нас усіх разом взятих. І скільки тих простих безправних людей можна отак довбати. . .

Ups
3 місяців 11 днів тому

Завжди і в усі часи саме” прості і безправні люди” були рушійною силою революцій і переворотів. Я не закликаю до революції чи превороту, але не потрібно применшувати значення простих громадян, особливо в наш час. У простого народу повинно бути почуття власної значущості, громадянська свідомість, нарешті.

макс
3 місяців 10 днів тому

мені здається ,що правильніше було б “завжди і в усі часи саме “простИХ і безправнИХ людЕЙ” ВИКОРИСТОВУВАЛИ рушійною силою революцій і переворотів ,”сильні світу цього”, для досягнення своїх політичних,економічних і т.д. цілей”))))))

Ups
3 місяців 10 днів тому

У моєму іншому коментарі написано, що простим людям потрібно навчитися думати, щоб їх не використовували.

АНАТОЛЬ_
3 місяців 10 днів тому

Є у Нововолинську нормальні люди. Які не крастимуть коли прийдуть на посади. Ось тільки як вас, виборців із вашим менталітетом, що всі злодії, і всі будуть цупити громадське майно і гроші, у цьому переконати? Ми мали величезні шанси, і неодноразово!, ми могли повернути історію розвитку Нововолинська в інший бік – європейський. Згадайте хоча б, Ірину Кримську-Лузанчук. Або Євгена Недищука на останніх виборах… А знову обрали кавалькаду старих шахраїв, які вам вже давно приїлися, але ж , звичка нововолинського виборця – друга натура: а як нам жити необкраденими і непограбованими? :)))

макс
3 місяців 10 днів тому

недищук в європейский бік))))))) з білецьким(соціал- націонацістом) чи корбаном-коломойским))

Василь Панасович
3 місяців 11 днів тому

Ви усі пишете не те. Скажу вам одне тільки нелюди можуть так бити 20 одного. А те що матері його біда це факт. Ще чув таку інформацію що хлопчина в реанімації у комі і яка його доля в подальшому сам тільки Господь знає.

Ульріх
3 місяців 11 днів тому

Та ви що, бійка на дискотеці в Благодатному!
А то туди всі їздять поговорити про діалектику Гегеля.
Раз там був десь в 2003-му, стільки гопоти ніколи не бачив.

Блонда
3 місяців 11 днів тому

Тобто “хтось здогадався”? Я там була і я особитсто телефонувала 102 і 103 хвилин 30-40 і мене перенапрявляло на Івано-Франківськ, і потім передзвонювали мені з мобільного і культурно слали на три веселих букви

wpDiscuz