витто

Із кранів у Нововолинську тече ОЦЕ. Мешканець не витримав – і… ВІДЕО 18+

30 4193

Учора ввечері на проспекті Перемоги в Нововолинську люди не могли  ні повечеряти, ні помитися, ні попрати. Вода з кранів текла страхітливо-руда.

Віктор С. зафіксував це неподобство на відео. Почекав іще 20 хвилин.

Проте вода надалі лишалась іржавою!

І тоді він не стримався, та й хто б стримався на його місці?..

На проспекті Перемоги, на вулиці Гагаріна, на вулиці Козацькій (і зараз нововолинці розкажуть у коментарях, де ще) вода була така сама.

І обурені люди казали ті самі слова…

На першому відео:

 – ТАК ПОЧАВСЯ ВЕЧІР МОЄЇ СІМ’Ї ПІСЛЯ РОБОЧОГО ДНЯ.

САПОЖНІКОВ І ВСЯ ЙОГО БРАТВА ВІДДЯЧИЛИ МЕНІ, ЩО ЗА МОЇ ПОДАТКИ ВОНИ ЩЕ ІСНУЮТЬ… ПОДАВІТЬСЯ ЦІЄЮ ВОДОЮ!!!

 

 

На другому – лексика 18+

 

 

ДОВІДКОВО

Тариф на воду в Нововолинську знову підвищили. Тепер у помешканні без лічильника доведеться платити понад 97 грн. на кожну зареєстровану особу. Коротше, по сотні на місяць із носа.

По сотні на місяць, Карл!

ОСЬ ЗА ЦЕ…

 

 

Цим фільтрам лише два дні.

Рідина, яку Водоканал і виконком Нововолинської міськради називають водою, а народ – мачмалою, тече з кранів на вулиці Козацькій у Нововолинську.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

30 Коментар "Із кранів у Нововолинську тече ОЦЕ. Мешканець не витримав – і… ВІДЕО 18+"

повідомляти

Наталія
10 місяців 14 днів тому

На вулиці Небесної Сотні теж вода майже така. Їсти зготувати не можливо. Потрібно купляти воду. Білі речі попрати теж нормально не можна. І вже дуже тривалий час немає нормальної води. Дитина відмовляється купатись у цьому чайові😠

Катя
10 місяців 14 днів тому

На Грушевського 15 така сама, ще й тиску зовсім нема. Хочу вірити, що проводяться десь ремонтні роботи

Оксана
10 місяців 14 днів тому

У нас на Пчілки та сама історія вчора була

Світлана
10 місяців 14 днів тому

У нас на Чайковського така сама історія

Ірина
10 місяців 14 днів тому

Мікр. Шахтарський через день така вода

123
10 місяців 14 днів тому

Вода жахлива, нашим можновладці немає ніякого діла в яких умовах живуть люди
Дана ситуація б вирішувалася якби така вода тіла б у когось з них з крана.

Але, скажіть, будь ласка, для чого пхати в таку воду дитину???

editor
10 місяців 14 днів тому

наш читач Віктор не пхав. Фото ілюстративне. Але інші читачі вже закидали РАДАР фотографіями водоканальскої водички. Буде ціла фотогалерея, трохи заждіть. 🙂

Катерина
10 місяців 14 днів тому
Для показухи я б дитину в таку воду не пхала…. І так видно, що руда і непридатна…. В нас на 15 така тече якщо якийсь порив, але недовго, поки не відремонтують, в ці кілька годин можна й пощадити свою техніку і зачекати поки “стече”, а якщо ні-купити бутильованьої на чай і відпочити ввечері. Фільтри стоять, звісно, куди ж без них, нажаль ідеальної води я ні в одному місті не бачила, у нас ще нормальна, скажу я вам. А от лічильник думаю ставити, на підході друга дитинка, такі тарифи мені не потрібні, ми воду не ллєм просто так, а 300 грн… Читати далі »
Ната
10 місяців 14 днів тому

А немає як чекати у нас по вулиці Гагаріна кожен день така вода. На протязі двох тижнів і на Чайковського теж.

Ірина
10 місяців 13 днів тому

Ви знєте це не показуха ,а в місті майже завжди така вода ,деколи світліша ,деколи така як на відео ,і так само купляємо в бутлях ,але ж прання з бутля не зробиш.

Олена
10 місяців 14 днів тому

Шухевича вода теж руда

Наталя
10 місяців 14 днів тому

Сьогодні така сама вода на Гагаріна. Це триває з самого ранку

Наталя
10 місяців 14 днів тому

У нас, на вул Л.толстого така ж історія Я просто не може зрозуміти-за що я маю платити водоканалу? Питну воду ми привожу. для приготування страв привожу джерельну. для прання білих речей -фільтрую Питання-то якого милого я маю сплачувати гроші нашим міським дармоїдам?

Гість
10 місяців 14 днів тому

Щоб було чим унітаз змивати!

Гість
10 місяців 14 днів тому

На бульварі Шевченка зараз теж вода жовта

Я і я
10 місяців 14 днів тому

А я живу біля Мера в нас все добре з водою Ахаха

Оксана
10 місяців 14 днів тому

Небесної сотні 5, вода така вже місяці два…

Olga
10 місяців 14 днів тому
Потрібно нам, мешканцям м Нововолинськ, з різних вулиць проживання, здавати воду на аналізи. Ось яку інформацію знайшла, щоб вирішити кому нести нашу “чисту” водичку. Інформація з інтернету: Куди звертатися для експертизи води Існує кілька організацій, де перевірити якість води можна безкоштовно або за певну плату. Ціна залежить від виду аналізу – він може бути скороченим, повним або спрямованим на виявлення певних речовин. Такими дослідженнями займаються: • Санепідемстанції; • Відділення водоканалу; • Спеціальні лабораторії; • Фірми, що здійснюють продаж фільтрів. Фахівці, якими була проведена перевірка якості води з криниці, повинні оформити отримані результати у вигляді протоколу дослідження та видати висновок про… Читати далі »
Ольга
10 місяців 14 днів тому

Єдиний толковий коментар, а то всі обурюються, а конкретно ніхто нічого не робить. Я вже давно не живу в Нововолинську (на щастя), але якби жила, то приєдналася б до Вашої пропозиції

Читач.
10 місяців 14 днів тому

Вулиця Небесної Сотні. 5 ВОДА ПРОСТО ЖАХ.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
10 місяців 14 днів тому

Вчора 8-го, і сьогодні 9-го травня отака рідина текла із кранів на пр. Дружби 2 і 4. Я років зо три, як купую бутильовану воду по 45 грн. Дорого для пенсіонера. А що робити?
В. Сапожніков – бездіючий, ледачий і “совковий” по світогляду, – ніякий міський голова вже давно, заступники – аж три штуки, теж. Намагаються догоджати “падишаху”, як і було домовлено при прийнятті на роботу. Та не помічати крадіжок і зловживань . А там, дивись, щось і до своїх ручок-липучок прилипне…
І члени громади у нас ніякі – перелякані та зашугані. Всього бояться…

Декстер
10 місяців 14 днів тому

В ,,Марії” по 29 грн)

Фея
10 місяців 13 днів тому

Про “три штуки” мені подобається (не три особи, не три душі!)☺ . А громада на додачу до в всього перерахованого Вами ще й лінива – була можливість переконатись не один раз.

4813
10 місяців 13 днів тому

На Гагаріна через день така вода вже понад місяць
З цим щось треба робити,якось згуртовуватись і щось вирішувати
Бажано було б звісно Сапожнікова,разом з замісниками напоїти такою “питною водою”і то так щоб аж захлинались….але то тільки мрії!)

анти чобіт
10 місяців 13 днів тому

Сапожніков за кроноспан казав, що він не шкідливий, а з труби лише пар іде, так і за воду скаже, що вона із підвищеним вмістом заліза, куда там Моршину та Трускавцю, а вода дуже корисна і він сам її п’є 🙂

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
10 місяців 13 днів тому

Я дбайливо зберігаю це інтерв’ю авторства Вербича. Вочевидь, за гроші. Їм обом воно іще не раз відгукнеться. Особливо тому, хто “дуже потрібен людям”. :))

editor
10 місяців 13 днів тому

Гнучкий Вербич, слизька робота, ницувато для поета. Але ж сестра у структурі виконкому працює. Хоча гроші – теж мотивація.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
10 місяців 13 днів тому

Пан Сапожніков в інтерв’ю оголосив О.Стефана Фульмеса своїм духівником. Так ось, В.Б., у нього ви маєте сповідатися, щонайменше, 1 раз на місяць. Розкаюючись і вимолюючи у Бога про відпущення своїх гріхів та причащаючись Святих Таїнств Христових. Й намагаючись не повторювати їх – не красти, не брехати, не гнобити людей і не інтригувати заради власного збагачення та перебігаючи із однієї політичної партії в іншу… Ви робите це? На місці о. Стефана я просив би владику Матфея про оголошення вам церковної анафеми із повним відлученням від православної Церкви.

анти чобіт
10 місяців 13 днів тому

сапожніков має знижку на індульгенцію як постійний клієнт

11111
10 місяців 13 днів тому

На вул. Маяковського 13 те ж саме

wpDiscuz