синюкллл

Його мама померла в лікарні – й він одразу викликав туди поліцію…

242 15268

Це трапилось у нововолинській лікарні 14 січня. Туди “швидкою” привезли з селища Благодатного 81-річну Марію Синюк. Невдовзі після її смерті туди ж прибула слідчо-оперативна група.

На вимогу сина померлої відкрили кримінальне провадження.

Руслан Синюк стверджує, що через халатність і службове недбальство медиків хворій не надали належної термінової допомоги.

Він звернувся на РАДАР із проханням оприлюднити цю сумну історію.

Далі – пряма мова Руслана Синюка:

– 14 січня, на свято, мама вдома накривала на стіл – до неї зайшла подруга, збирались вечеряти. Зненацька мама знепритомніла й упала. Це сталося приблизно о 16.30  Її подруга  викликала “швидку”, яка прибула справді швидко.

Бригада медиків поміряла моїй мамі тиск (він був 230/160), надала невідкладну допомогу й завезла на санпропускник у Нововолинську ЦМЛ. Туди приїхали приблизно о 17-й годині.

Я був на кордоні, бо збирався у Польщу. Мені зателефонували, і я повернувся. Приїхав прямо на санпропускник.

Мама мешкала сама у квартирі – неподалік від моєї хати. У неї була аритмія, гіпертонія. Але вона давала собі раду.

Тиск зазвичай був 140/100, від аритмії кололи їй корглюкон у вену.

 

Тут Марії Григорівні 81 рік

 

Медики на санпропускнику займались писаниною, оформляли більш як півгодини, а моїй мамі дедалі гіршало. Вони її навіть не оглянули й відправили у терапію – з інсультом! Не в реанімацію, а в терапію! Сказали, що нема різниці – все одно тут один лікар.

На санпропускнику була терапевт Зіміч, молода  жінка. Вона й сказала – у терапію. Я почав сваритись: як так з інсультом в терапію?!

– Ви не лікар, то й не ставте діагноз, в неї немає інсульту, –  відповіла пані Зіміч.

Коли привезли у відділення, мама стала захрапувати – почався набряк легенів. Коли вже почала вмирати, то вони сказали: “Давайте будемо на каталці перевозити в реанімацію”.

Але туди не завезли, не встигли.

Пробували рятувати, але вже було пізно. І не було кому – лише лікар Зіміч, медсестра і санітарка. Вони навіть капельницю не вміли поставити.

Потім прийшов лікар із  реанімації, приніс “грушу” для дихання. Він сам сказав: “Чого не привезли в реанімацію?”

 

Структура Нововолинської ЦМЛ. Із сайта лікарні

 

О 18.00 мама померла. Після її смерті був призначений розтин, написали: “Крововилив у мозок”.

Там були потім слідчі  й усе зафіксували, бо я одразу викликав у лікарню слідчо-оперативну групу.

Мама моя сама все життя пропрацювала медиком. Починала сільським фельдшером у селі Бережанка на Горохівщині –  їздила ровером по всіх ближніх селах, навіть приймала пологи.


А тут їй 70, і є що згадати…

 

– Завтра хочу піти до слідчих. Якщо щось не так, то найму адвоката. Я цього не подарую! З тим бардаком у лікарнях треба щось робити, – підсумував Руслан Синюк.

 

РАДАР сподівається отримати коментар і від медиків Нововолинської центральної міської лікарні.

Його можна надіслати сюди: info@radar.in.ua

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

242 Коментар "Його мама померла в лікарні – й він одразу викликав туди поліцію…"

повідомляти

шанувальник
1 рік 5 місяців тому

а в нашій лікарні дійсно треба щось робити.більше висвітлювати в пресі хто бере хабарі (самі так звані лікарі називають це подякою ).

Ілона
1 рік 5 місяців тому

Ра***чук в кардіології, кажуть, гребе зі всіх, із бабулічок стареньких вимагає, забирає останнє. Одна бабулічка йому принесла 100 грн бо більше не мала, то він їй нібито сказав: то медсестрі дасиш, а мені треба більше. То та бабулічка з сльозами на очах вийшла!!! ну як так можна??? якщо такий жадний до грошей, греби з багатих, а останнє не забирай!!! всеодно все тут лишиш, в той світ нічого не візьмеш з собою!!!

editor
1 рік 5 місяців тому

Охохох. Ну, буду трохи шифрувати прізвища, бо ви ж не підписуєтеся, шановні.

Ілона
1 рік 5 місяців тому

та не кажуть і не нібито, я це сама чула, а чоловік мій йому казав, що він сволота в очі, а він нагло сміється!! а нашій “поліції” сказати, шо неможливо довести!!! все можна, тільки ніхто братися не хоче, все відмовки!!!!!

editor
1 рік 5 місяців тому

можливо. Тільки ж ви пишете анонімно, отже, відповідальність перекладаєте на РАДАР.

анти чобіт
1 рік 5 місяців тому

ще та *******

бабушка Кати
1 рік 5 місяців тому

8 лет назад этот Р***чук в кардиологии так *залечил* нашу маму что нам пришлось почти на руках выносить ее из кардиологии домой! а мы ему платили – без этого он даже не подходил к больным!

Наташа
1 рік 5 місяців тому

Знаєте ви не праві, бо ця людина не бере вдячності від тих людей хто її не має.Особисто він лікував мою бабусю не один раз…і це єдине відділення де панує хоч якийсь порядок. І коли сталося так, що у неї не було шансів,він ні копійочки не взяв,а так прямо і сказав,що гроші підуть на інше…і навіть образився..так,що я думаю,що ця бабуся не правильно його зрозуміла.Не кажіть про нього такого,бо це не правда..він кожен день рятує багато життів.

бабушка Кати
1 рік 5 місяців тому

а ось тут Ви не прав1. Наташа. бо Р***чук не т1льки бере *вдячн1сть* – а ВИМАГАЕ ii. ми з цим стикнулись! пот1м якщо треба було л1кування кард1олога ми звертались в Iванич1. 1 не т1льки ми! 1 перев1рка з Нововолинсько1 прокуратури теж була в кард1олог1чному в1дд1ленн1 не просто так! а чому з Вашо1 бабус1 в1н не вимагав грошей – то це велике ПИТАННЯ!

Наталія
1 рік 4 місяців тому

Ми теж їздимо в Іваничі до кардіолога. Четверо з родини. І знайомим радимо

\"\"\"\"22222
1 рік 4 місяців тому

Яка вдячність ви про що вони зарплату отримують!!!!!! Люди самі навчіли , ту вдячнісь давати , а тепер погано бо треба в карман покласти щоб гарно лікував .

читачка
1 рік 5 місяців тому

Шановний”шанувальник”!Я готова посперечатися що ви перший принесете хабар,А потім інкогніто будете тут про це писати)))

editor
1 рік 5 місяців тому

Наташа Супрунюк: А що ж тут казати… В подруги бабуся 83 роки зламала ногу, то швидка відмовлялася їхати і госпіталізувати через вік… Це у Млинівському районі на Рівненщині було .

Зейда
1 рік 5 місяців тому

Русланові співчуваю. Та бажаю не здаватися та розворошити те кубло й вивести на справедливість.

editor
1 рік 5 місяців тому

цієї миті це читають 50 людей у Києві, 26 – у Луцьку, 12 – у Нововолинську. Нововолинці сплять.

АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

Сплять. Смертельним сном. І навряд чи що їх вже розбудить.

editor
1 рік 5 місяців тому

Клавдія Самочко: Підтримую. В наших лікарнях отаке робиться, бо ніхто не питає у лікаря за смерть людини. Де отаке є в цивілізованому світі????

Ольга
1 рік 5 місяців тому

Минулого року мою бабусю навіть приймати в реанімацію не хотіли, прийняли в тяжкому стані зі сваркою, мовляв, нащо нам тут піднімати статистику смертності? Жінка стара, їй і так пора вже! Виявляється, це лікар реанімації може визначати, скільки людині жити? !!

editor
1 рік 5 місяців тому

це де?

читачка
1 рік 5 місяців тому

І що бабця після реанімації одужала?

Знаю
1 рік 5 місяців тому

Інкурабельні хворі не госпіталізуються до реанімаційного відділення- наказ МОЗ 303

Віка Каращук-Денисюк
1 рік 5 місяців тому

А Ви,як думали,не вони ж чи іхні діти помирають.
Про реанімацію можу написати і розказати дуже і дуже багато,особливо про лікарку Василюк …медсестри ходять,як ляльки розмальовані,гидко на такий мед.персонал дивитися.
Нігті грязі,але з кожного хворого щодня незабуваюиь брати-10 пар рукавичок,рідке мило,2р.паперових рушників …
Персонал у відділенні жахливий,вони там займаютьчя …а нелікують

шанувальник
1 рік 5 місяців тому

і відразу ж здають назад в аптеку.

Фармацевт
1 рік 4 місяців тому

Що за маячня!Купіть щось в аптеці,а потім здайте назад.Попросіть щоб фармацевт відхилив продажу через комп’ютер)))Я аж чую куду він вас пошле!!!Пишете гидоту,аби писати!!!До тогож кожне відділення має свої медикаменти на одноразову допомогу!

Валя
1 рік 5 місяців тому

А що мед сестрам очі підфарбувати не можна вже чи губи помадою ? Чи може ми як монашки ходити маємо? Вот чесне слово аж бісить за обличчя ніде не сказано в наказах, що фарбуватися не можна. За нігті згідна ,що не можна і за цим слідкують постійно!!!!
Як самі у відділення приходете без бахіл та у верхньому одязі ,чого не можна робити,то за собою ви не дивитеся,а вот що мед сестра нафарбувалася то все видивитеся!!! за собою перше дивіться.

Аліна
1 рік 5 місяців тому
Коли моїй дитині стало погано в інфекційному відділенні, я думала вона помре в мене на руках. Від лікаря, який був черговим на зміні толку не було, стояв безпомічно і нічого не робив, просто розглядав дитину, якій гіршало кожної хвилини. Перелякана медсестра бачивши ту картину побігла і позвонила в реанімацію. Прибігши реаніматолог сказала, що до реанімації можем не довезти. Рятувала прямо в інфекції. І дякую тій медсестрі, що її покликала. Ми не знали вчому причина різкого погіршення стану дитини, і попросили направлення на Луцьк. Від них потрібна була тільки виписка. В тій виписці таке понаписували, що я була в шоці. Скрізь… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

Аліно, це де було?? в Нововолинську?

Аліна
1 рік 5 місяців тому

Так в Нововолинську. І як тільки я з дитиною попала в реанімацію, прибіг чоловік і позбігалися наші перелякані батьки. На другий день зранку батьки були вже в лікаря, який нас лікував. Хотіли поговорти, але їх не дуже радушно прийняли, у всьому мене винуватили, аби тільки їх не чіпали.

анти чобіт
1 рік 5 місяців тому

чобот це твоє хвалене європейське місто почитай ***** який ти госпідарник

Справедливість
1 рік 5 місяців тому

Тому, що у випадку летального не дай Бог, в них самозбереження-халатність. Прикрити свої пяті точкі в разі чого. І самі розумієте скільки випадків, що люди не мають не то шо сил, а фінансів, щоб дійсно покарати за непрофпригодність. Тому одиниці лікарі від Бога, а остальні = аби відсидіти і під ногами поплутатись.

Медсестра
1 рік 5 місяців тому

Аліно,а коли це було,я сама працюю там,і неможу згадати про цей випадок?

до Аліни
1 рік 5 місяців тому

Брехня!!! Вам повинно бути стидно.Всім пацієнтам беруть аналізи одразу при поступлені!!! навіть якщо це ніч!!!

Фея
1 рік 5 місяців тому

Я сама у відділенні очному пролежала днів три чи чотири, тоді в мене взяли аналізи, в тому числі і на ВІЛ.

Аліна
1 рік 4 місяців тому

який смисл мені брехати

Аліна
1 рік 4 місяців тому

https://ibb.co/gsnW1H моя дитина в реанімації, видно забули взяти, а потім на маму сперли

Сергій
1 рік 5 місяців тому

Нестерук Нелі яка на костилях вже пів року сказали що групу дадуть через рік а по закону серез 4 місяці на мсек.Старицький профффесор!!!!

editor
1 рік 5 місяців тому

Люди, ну, ви уточнюйте, де це. Бо пишуть із різних міст, і незрозуміло.

Михаил
1 рік 5 місяців тому

эти больницы мне известны, скорая, спасибо ей тоже приехала быстро и забрала , уже покойную жену, в Новую Водолагу. Вечер, у нее сердце высокое давление а деж врач женщина гинеколог, пока звонила консультировалась а время идет. Потом решение – в терапию, на второй этаж по черной лестнице как в новострое , утром первое – ПОЖЕРТВУЙТЕ СКОЛЬКО МОЖЕТЕ В итоге толком не долечилась и почти сбежали. Это второй раз а первый раз она лежала на первом этаже под терепией, там и врач и медперсонал спасибо Им настоящие люди

ІРИНА
1 рік 5 місяців тому

Співчуваю вашому горю але скажу вам на своєму гіркому досвіді, не так вже й спасають в реанімації.Навпаки -ставлять людині крапельниці і за пару днів людину закапують до смерті.Так помер мій батько,серце не витримало стільки рідині і лопнуло.Так повмирали мої знайомі і доречі молоді люди.Так що не знаю чи таке добро та реанімація.Минаприклад,шкодуємо що поклали тата в реанімацію бо коли він йшов туди то ще брав газетку читати а вернувся в домовині.Отака в нас реанімація.

Знаю
1 рік 5 місяців тому

Що за бред??? ” ішов лікуватись в реанімацію з газеткою, щоб читати.”. Де ви бачили, щоб таких хворих госпіталізовували у відділення реанімаціі?

Толя
1 рік 5 місяців тому

Ох і коновали!!! Нехай відповідають усі, вплоть до головлікаря!!! Усіх винних на лаву підсудних. Синюк Р. не пошкодуйте ані грошей, ані часу, доведіть цю справу до кінця. Вам співчуття, мужності та терпіння. Зворушіть те кодло!!!

Олена
1 рік 5 місяців тому

Такий випадок є ще одним доказом необхідності змін у системі надання медичної допомоги. Дійсно – до лікарні тепер швидка допомога дуже швидко доставляє хворих в стабільному стані. Ну а потім у приймальному відділенні і далі – повна жесть. Пишу, бо недавно була свідком майже такої самої ситуації…

editor
1 рік 5 місяців тому

Ірена Мельник: Нехай з Богом спочиває.

ірина
1 рік 5 місяців тому

мої співчуття родині, а автору-нехай бог вам дасть сили і мудрості в вирішкнні цього питання. Молодець , може одна нормальна людина розворошить те кодло. Підтримую вас

Марина
1 рік 5 місяців тому

Руслан, щиро вам співчуваю. У вас прекрасна сім’я і ДУЖЕ шкода вашу маму. Боріться за справедливість, я б також не подарувала таке.!!!
Царство небесне т. Марії..

editor
1 рік 5 місяців тому

Світлана Коширець: Не звертати увагу на хворого, хамити і тягнути з оформленням – це взагалі біч усіх приймальних відділень.

Неля
1 рік 5 місяців тому

Працюю в Польщі по догляду. Приїхала лікар на огляд. Аби побачити, чи є набряки у 81-річної бабці на ногах, полізла під стіл на чотирьох.
Ви можете уявити в цій ситуації наших коронованих лікарів? Я теж медик, але знаю лише одного такого лікаря.

Мар\'яна
1 рік 5 місяців тому

Співчуваю родині!!!! Нажаль таке відношення майже у всіх лікарнях,нахабне і безвідповідальне ставлення. Дістало вже!!!

Таня
1 рік 5 місяців тому
Мою бабусю швидка забрала з, вибачте, поносом, а виписали з інсультом у комі. Та сама історія не знали куди її подіти, возили на каталці то в терапію, то в неврологію. А потім вже з інсультом, який стався в лікарні, на каталці з триповерхівки в семиповерхівку по всіх горбах і ямах на томограму голови. Вона в палаті лежала з інсультом зо 3 години і ніхто не приходив до неї, доки я ненаробила крику, бо у них всі лікарі зайняті….. Через кілька днів ми зрозуміли, що бабуся буде вмирати і з нас просто викачують гроші і вирішили забрати її з душної палати… Читати далі »
Наталі
1 рік 5 місяців тому
Це не лікарня а “шарашкіна кантора” у моєї дитини був висип на тілі, який розходився дуже швидко, пішли у дитячу лікарню, а нам лікар “А я звідки знаю що це, ідіть собі у дорослу лікарню хай там розбираються” У дорослій лікарні у реєстратурі сказали брати талон до педіатра, але талони на наступний тиждень тільки є. Говорю що нам потрібно вже, що я не знаю що буде за тиждень, а у відповідь почула ” нам байдуже, потрібно було за дитиною дивитись” І ми поїхали до луцька того ж дня, приїхали десь у годині 3й, нас відразу прийняли, взяли аналіз , і… Читати далі »
Тролик
1 рік 5 місяців тому

Мого сусіда також в лікарні лікарі відмовилися реанімовувати, коли зрозуміли, що в дружини немає грошиськ.
-нашо йому реанімація, він тут сам дійде! Це вже жмур !
Сусід був в комі і хрипів.
Дружина почала істерику, йому щось вкололи. Пройшов якийсь час, він оклигав, “не дійшов”, був паралізований.
Через 3 місяці він все ж таки помер.
Питання: Нововолинськ виділяє з бюджету на лікарню величезні кошти.
КУДИ ВОНИ ЙДУТЬ? якщо в лікарні тобі навіть бинта не накладуть державного

Клим
1 рік 5 місяців тому

Я зрозумів, що безкоштовне лікування лише для сапожникова і його кодла.
Колись лікар показував – окрема кімнатка, а там ліжко, тут для “віпів “, сам сапожніков лежав (реанімаціz)! Тоді коли його чуть трясця не взяла 🙂

Фея
1 рік 5 місяців тому

От бачите, як гроші і посади псують людей – знаю людину, яка колись працювала із нашим мером/ то було давно і він тоді мером не був. Та людина казала, що це був дуже хороший чоловік, не те що зараз. Хоча я особисто думаю, що завдатки чогось недоброго таки дрімали десь глибоко всередині до пори до часу.

анти чобіт
1 рік 5 місяців тому

сапожніков лікується у луцьку,сам бачив його,а в нашій лікарні він ліг перед судом

гість
1 рік 5 місяців тому

Він завжди там відлежується як жареним пахне…

ВАЛЕНТИН
1 рік 5 місяців тому

куди кошти йдуть питаєте ?.а чи не краде мороз разом з своїми поплічниками.схем в нашій лікарні дуже багато – від здавання назад в аптеки ліків до відвертих крадіжок при тендерних закупівлях. хто виграє тендер ? дуже цікаво. АКТИВІСТИ ДЕ ВИ ?

АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

Немає активістів. Ним можете стати й ви. Не лінуйтесь.

editor
1 рік 5 місяців тому

Громадяни, але ви й добре щось згадайте, а? Ну, не всі ж люди в білих халатах – халатні жлоби.

Фея
1 рік 5 місяців тому

Так, не всі лікарі погані. Моя мама перенесла інсульт і лежала в неврології. Її справді лікували, лікар був хороший – дай Боже йому здоров’я, а деякі медсестри і санітарки – то не приведи Господи!… Особливо відзначились та особа, яка маму везла на каталці на рентген зробити знімок голови – вона каталкою так метеляла, що до рентгена або до палати можна було не доїхати живою. Ніякі вмовляння і нарікання з мого боку до уваги не брались. Щиро бажаю, щоб ту особу теж колись так возили.

до Феї
1 рік 5 місяців тому

А що ж ви така розумна не взяла сама ту каталку і не спробувала її тягнути по асфальті з дірками!!!….це ж ваш батько!!!.бо ви думаєте що медсестри КОНІ,і повинні ваших 100 кілограмових родичів тягати,А ви будете іти збоку і щей командувати!

Фея
1 рік 5 місяців тому

Мій тато помер. А маму везли без мене, я ще тільки прибігла з автобуса до лікарні бігом, бо живу далеко про обстеження на таку-то годину мене не попереджали!!!. Везли маму з палати неврології після кількаденного лікування з інсультом. Мама моя дуже худенька, НЕ СТОКІЛОГРАМОВА! З ЦЬОГО ВАШОГО КОМЕНТАРЯ ВИДНО ВСЕ ЛІКАРСЬКЕ ХАМСТВО!
Каталку ВЕЗТИ САМА я не могла, бо медпрацівниця просто бігом бігла по коридору, а я бігла за нею і за мамою.
Так що ви анонімно закрийте рот!

Абсурд
1 рік 5 місяців тому

Тобто командувати ви встигали,А допомогати ні? Шановна,ви мені не розповідайте що медики робили що хотіли,без вашого відома.Наскільки я знаю обстеження на яке везли вашу родичу коштує 600 грн,і я вжитті не повірю що вам про це не повідомили!!!Майте мужність визнати,що прийти помити,чи допогти переодіти,чи тягнути як від каталку ВИ як родичка робити не хочете…А От грязь виливати зі свого рота в сторону медиків то це ви залюбки!!!Не дарма Ліна Костенко пише”Будьте взаємокрасивими”

editor
1 рік 5 місяців тому

а от цікаво, чому це обстеження в нас таке платне? На підставі чого? Хто отримує кошти: ЦМЛ чи приватна структура?
Дякую, що, “виливаючи грязь зі свого рота” на іншу користувачку, ви підказали РАДАРУ важливий сюжет.

Фея
1 рік 5 місяців тому

Думаю, що лікарям варто покинути звичку розпитувати про родичів пацієнтів, бо коли до них бомжа привезуть з вулиці, то вони також про родичів питати будуть і не будуть лікувати цю людину, порушуючи клятву Гіпократа?

Фея
1 рік 5 місяців тому

Я мала при собі гроші, але мамі у палаті гроші не залишала, бо вона просто відключалась, впадала у безпам’ятство. Про обстеження НЕ ПОПЕРЕДЖАЛИ! Заплатила я вже на рентгені! Тепер я думаю, що і рентген належним чином не зробили б, якби я не заплатила, а від того знімка залежало подальше лікування! То яким був би результат?
Ви подали мені хорошу ідею – я тепер усі важливі моменти буду знімати на камеру!

МЕДИК
1 рік 5 місяців тому
Надсилаю вам і всім решта,хто лякає медиків клятвою Гіпократа…Саме так вона звучить!!!І ніде не пише що медик -це чорний раб…мало того ВАШ ОСОБИСТИЙ РАБ,,як ви всі звикли вважати!! Клянусь Апполоном-цілителем, Асклепієм, Гігією та Панакеєю і усіма богами та богинями, беручи їх у свідки, виконувати чесно, відповідно до моїх сил і мого розуміння, наступну присягу і письмове зобов’язання: вважати того хто навчив мене лікарського мистецтва рівним з моїми батьками, ділитися з ним своїми статками і, за необхідності, допомагати йому в його потребах; його нащадків вважати за своїх братів, і це мистецтво, якщо захочуть його вивчити, викладати їм безоплатно і без усялякої… Читати далі »
Віка Каращук-Денисюк
1 рік 5 місяців тому

Правда невсі,от наприклад Попіка О. -лікар на своєму місці.

editor
1 рік 5 місяців тому

Наталя Єлісеєва: Молодець, син!!.Не опустив голову не злякався неуків, які щодня відправляють на той світ людей через свою недбалість і байдужість. Руслане, буде важко, бо самому побороти цей бандитський устрій в Нововолинську майже неможливо. Але ти не здавайся, добивайся правди і покарання горе-медикам.
Співчуваю тобі, бо не раз і сама оббивала пороги тієї лікарні.Там і занапастили мого 59- літнього батька, якого немає вже 9 років.

editor
1 рік 5 місяців тому

Шановні читачі, переконливо прошу залишати ваші коментарі не лише на фейсбук, а й отут під статтею. Бо ваші коменти дуже цікаві, а переносити їх із соцмережі – це мені робота до вечора. 🙁
А я ж іще щось хочу написати.

Олена
1 рік 5 місяців тому

Я вам скажу коли людина попадає в реанімацію то гроші у вас викачають чи треба чи не треба. таке чуство шо вони назад здають в аптеку . Кожний день по 10-15 пар рукавиць, паперові рушники, мокрі салфетки, пелюшки, памперси.

до Олени
1 рік 5 місяців тому

А ви не спробували запитати нащо їм це все?….хоча одразу відповім”звичайно ні”,бо як би запитати вам дадуть логічну відповідь…ніхто не буде витирати г**но вашому родичу своїм рушником і голими руками)))До памперсів питань нема: медсестри їх одягають на себе)))

небайдужа
1 рік 5 місяців тому

в нашій приймальні дійсно можно Богу душу віддати ,поки черговий лікар до тебе спуститься, хвилин через 20 . потім, поки доправлять до палати, та покинуть чекати ще на годину другу до призначення лікування.

Андрей
1 рік 5 місяців тому

Люди про що ми говоримо, коли самі ж сунемо їм в кишеню, а вони не гидують, навіть такси є за послуги, мало даси те за виразом обличчя відразу зрозуміло, скривдив.Не даремно ж багато хто їде в Луцьк, якщо і платити, то хоч гарантія.Наші діагноз поставлять такій, що дешевше труну купити за життя і чекати того дня коли в нього покладуть.

Юлія
1 рік 5 місяців тому

На перід в Луцьку кошти не беруть.
Тільки за операцію оплачуєш.
А коли все добре, то вже дякуєш!

Аня
1 рік 5 місяців тому

Так

читач
1 рік 5 місяців тому

За такси згодна, згадаймо наших анестезіологів…. вони ж і лікарі реанімації.

Василь
1 рік 5 місяців тому

“Чому в реанiмацiю не вiдвезли??”
А спробуй попасти в реанiмацiю?? Швидка боїться везти хворих в реанiмацiю, коли чергує Г-кий, але найстрашнiше зло, на мою думку, – Пiд***ний! Хам і хабарник! (моє оціночне судження).
Швидка в жахові привозить до нього хворих, бо неадекватний Пiд***ний може образити, нахамити та погрожувати працiвникам швидкої! Скiльки випадкiв смертi на приймальному через цього *****, який вiдмовлявся госпiталiзовувати по направленню швидкої допомоги, ви навiть не уявляєте…
Тому не дивно, що зразу не вiдвезли i лiкар-терапевт, не перевела, бо знає, з чим доведеться зiткнутись!

Xxx
1 рік 5 місяців тому

Гідзінського там не було…..

гість
1 рік 5 місяців тому

Ой,ваша б воля ви б усіх в реанімацію везли.Там уже і так не реанімація ,А будинок пристарілих!І до слова …нормальний цей лікар… можливо і буває трохи різкий…але його робота лікувати,А не цілувати вас в одне місце!там є “експонати”покруче!

Знаю
1 рік 5 місяців тому

Це ВЕЛИКА БРЕХНЯ!!!
В реанімаційне відділення госпіталізуються хворі по показах: гості розлади дихання, гострі розлади серцево-судинноі системи, розлади свідомості (КОМА).
А НЕ ТОМУ ЩО ВИ (РОДИЧІ) ТАК ХОЧЕТЕ.
А також не переводяться хворі в реанімаційне відділенн, ” БО У ВАС ТАМ КРАЩИЙ ДОГЛЯД”.

Олег
1 рік 5 місяців тому

Цей випадок,пiдтвердження того,що без грошей,ти нiкому не потрiбний.Люди,досить вiрити в те,що медицина безкоштовна i вам хтось,щось ОБЯЗАН.В чергового лiкаря приймального,зарплата 2800,i нiхто не звiльнить,тому,що нiхто не прийде на цi грошi.Моя вам порада,якщо вам дороге життя ваших близьких,готуйте грошi,давайте вiдразу швидкiй,щоб все зробили i оформили як наймога швидше i якiснiше,та лiкарю на приймальному,щоб прийняла правильное рiшення,що до госiталiзацii.Будьте впевненнi,нiкого не накажуть,а людину,не повернуть!

Віталій
1 рік 5 місяців тому

2800??? при тому що мінімальна 3400?? або Ви щось плутаєте або там працюють не обізнанні люди

I_ren
1 рік 5 місяців тому

Показати корінець про зарплату???
Нараховано 3190
Вирахувано купу різних податків і на руки 2550

Олександр
1 рік 5 місяців тому

…..а всі інші отримують *чистими*.

Справедливість
1 рік 5 місяців тому
Кобло, притон, халатники, що завгодно, але в останю очерідь ЛІКАРІ. Або самі відправляють на той світ не стараючись, по совісті по честі, по людяності та професійності, людині ще прожити скільки вдасться. А ні, бізнес више в них-понавиписувати, аби попічкати. Скору дійсно не завжди дочекаєшся, під кабінетом інколи потрібно почекати бо чайопітіє-це ритуал обсудити глобальні теми, а зробиш замічаніє станеш героєм тієї ж теми. Все було б так смішно, як би не так печально і страшно. А страшно тому, що ми просто неуявляємо, що там в тому кублі робиться, які махінації. Ви б тільки знали, яке цабе той Мороз. А риба… Читати далі »
Аліна
1 рік 4 місяців тому

Ви описали нашу лікарню з ніг до голови )))

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Молодець,Руслан! Доведи справу до кінця! Головне-будь публічним!Будемо підтримувати! Не даром пенсіонери-медики бояться лікарні як вогню,бо знають,чим це може закінчитись.

editor
1 рік 5 місяців тому
Олена, Нововолинськ: Скажу, що коли у мами стався інсульт був міжнародний день медсестри, приїхали шофер і лікар швидкої “під шафе”, лікар сказав, що не екстрасенс ставити діагнози на місці і я, менша сестра і сусідка погрузили маму в одіяло і в швидку. Приїхали на сан пропусник і моя мама з інсультом лежала на носилках, їй вже відняло мову і вона ригала, а я збирала її блювотиню. Це пекло продовжувалось хвилин 20-30, бо приймаюча мед працівниця відмовилась оформлювати без паспорта, моя сестра в істериці шукала по хаті паспорта і привезла його на таксі. Коли маму завозили в реанімацію вона вже впала… Читати далі »
Аня
1 рік 5 місяців тому

В нас схожа історія але пока оговтались то пізно вже зразу потрібно було вести діло докінця

ХХХ
1 рік 5 місяців тому

Медицина в нас безкоштовна, тому дорога та неефективна

editor
1 рік 5 місяців тому
Ant Scribouillard Fantomyk, Волинь: Міг би написати подібну історію, але ношу в собі.. Насправді, така ситуація не тільки в медицині, воно так усюди. Просто, у лікарні найчастіше наступає фінал такої “людяності”. Ну добре, люди не вчаться, не мають освіти.. (Хоча, що тут доброго.) Але ж зараз усі масово звернулись до бога (не в останню чергу якраз через відсутність тієї самої освіти), ходять у церкву, щиро моляться.. Що ж то за віра така, яка робить людей черствими, цинічними, безпомічними (в смислі, до ближнього), лицемірними? Ті ж самі “скрєпи”, що й у сусідів, з тими ж самими наслідками: архаїзація (простіше кажучи –… Читати далі »
Олександр
1 рік 5 місяців тому

РАДАР,а Ви не в курсі,як справа що до лікарів,які викинули на вулицю побитого хлопця і який через через кілька годин помер? Вже зам*яли? Можливо новий очільник поліції прокоментує?

editor
1 рік 5 місяців тому

деталі напишіть хоча б якісь, не в курсі. Коли це було приблизно хоч? Новий очільник поліції каже, що теж не в курсі.

editor
1 рік 5 місяців тому

А, це ви про того чоловіка з пожежної площі, якого побили юні “борці”? РАДАР писав. http://radar.in.ua/politsiya-zatrymala-vsih-hto-na-ploshhi-pobyv-smerti-yuriya-dejneku-motyv-zlochynu-vrazhshaje/
Ну, лікарі не викинули його на вулицю, але відпровадили додому з ЧМТ. Там сестра дошукується справедливості через поліцію і суд. Іще повернемось до тієї історії.

Друзі кокоса
1 рік 5 місяців тому

Там “кокос”, кажуть, заплатив слідчому 80 тис гривень, тому справу і заминають. Тому буде винен будь-хто, крім “Кокоса” Хоча мабуть лікар також “свята корова”…

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Тут питання не в кокосах і бананах.Тема про *лікарів*.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Відправили з ЧМТ-значить ВИКИНУЛИ!

Xxx
1 рік 5 місяців тому

А Ви не вкурсі, що побитий хлопець відмовився лягати в лікарню і з ним були адекватні родичі?

editor
1 рік 5 місяців тому

родичів із ним тоді НЕ було.

Анна
1 рік 5 місяців тому

Ну може й родичів і не було, але якщо людина відмовляється від госпіталізації то його що впрошувати мають? Чи насильно там отримати? Своя голова на плечах є! Нею і треба думати, а не нити постійно що вам всі навкруги щось винні. Говорю не тільки за медицину, а взагалі.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

А Ви не вкурсі,що за таке виконання обов*язків медиків можуть *посадити*? І нічого не допоможе.Цю справу до тюрми може довести звичайний *нормальний* студент юрфаку.

До Олександра
1 рік 5 місяців тому

За яке, таке виконання? Чоловік був у свідомості,власною рукою підписав відмову від госпіталізації!!!Цю справу не те що до тюрми..за неї навіть братись не буде студент юрфаку.

editor
1 рік 5 місяців тому

власною рукою? ви впевнені?.. Диявол, знаєте, криється у деталях.

Віка Каращук-Денисюк
1 рік 5 місяців тому

Всі покійні підсуються власною рукою.

Анонім
1 рік 5 місяців тому

За яке виконання обов’язків Ви будете когось судити? За те що людина написала відмову і сказала що не хоче госпіталізації? Це її законне право, якщо вже про це ! Ще ніколи не бачила, щоб когось викидали з лікарні як Ви сказали! Якби таке було насправді то вже скандалів було би. Ви ж і на рівному місці його можете зробити,а якби така ситуація насправді була,то уявляю що було б далі.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Побиту людину привезла *швидка* з черепно-мозговою травмою,а її відпускають,бо був випивший,не забувши взяти відмову….Правильно! Це по -вашому! Тому так і живемо… На одного п*яного меньше,і томограф не прийшлось вмикати. А ще й лайкають таким коментарам.Не боїтесь опинитись на його місці?

Катя
1 рік 4 місяців тому
Бухати треба менше і проблем не буде. Особисто я не п’ю і в такій ситуації точно не опинюсь. Багато разів спостерігала як таке п’яне бидло верещить і права качає в лікарні. Я б побачила як би ви такі приходили в лікарні ” закордоном” як ви любите у приклад ставити. Як би я була на їхньому місці то точно би не терпіла “таких”. І якщо кажуть, що людина САМА написала відмову, то чого ви тут не зрозуміло що розводите? Його впрошувати лікуватись і дивитись за собою ніхто нн має, як йому не треба то чого Ви так переживаєте? Чи то Ваш… Читати далі »
editor
1 рік 4 місяців тому

А от кажуть, що людина НЕ САМА підписала відмову, Катю.

Ольга
1 рік 5 місяців тому

Три роки тому не стало моєї бабусі, сценарій той самий : лікар швидкої не розпізнала симптоми мікроінсульту,на її думку не було підстав для госпіталізації, а коли бабусі стало гірше, було вже пізно.

Зо. Я
1 рік 5 місяців тому
Люди схаменіться!!! Є такий термін -прийшла пора…….вік, гіпертонія, пішло ускладнення інсульт і набряк легень. Це вже все, від цього не спасуть ніде. Вона померла б в реанімації або в неврології і черговий лікар тут ні в чому не винен, вона одна залишається після 16. на цілу лікарню до 9 ранку, А тут ви ще будете лякати міліцією тріпати нерви їй . Ну виженете з роботи , а хто працювати буде за цю мізерну зарплату . Закрийте лікарню хоч на один день і тоді будете бачити що роблять в лікарні. Проблем дуже багато і починати потрібно не з цього. Ви тільки… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

як це “одна”? у відділеннях уночі не чергують лікарі? ніхто??? навіть у реанімації?

Зо. Я
1 рік 5 місяців тому

В реанімації є лікар , але він може бути зайнятий адже там лежать важкі хворі і їм тоже може бути погано ,

Аліна
1 рік 5 місяців тому

По ваших словах старих тільки вмирати в лікарню привозять ))))

Факт
1 рік 5 місяців тому

Можу сміливо відповісти,що 10% родичів це навіть не приховують.Це реалії нашої медицини.Не так страшно коли помирає в лікарні ніж вдома…Це цитата багатьох родичів.

Таня
1 рік 5 місяців тому

Я згідна , час прийшов, але хочеться, щоб в цей останній час було відношення полюдське. Вони то звикли кожен день бачити смерть, а рідні, які стоять безсилі, а та людина , яка безпомічна лежить і розуміє, що ніхто в останні хвилини не робить нічого, щоб її врятувати, бо вона вже стара і її час прийшов !!!!!!

Руслан
1 рік 5 місяців тому

лікар один а тих хто бахили продають 50 штук. і на фіз процидурах на два апарати один працівник

Румпель
1 рік 5 місяців тому

Я звичайно вибачаюсь, але “її, тобто медсестру” ніхто не змушував навчатись у медичному, невже як хотіла бути медсестрою чи лікарем, то думала, що гроші лопатою гребстиме? Якщо зарплата не влаштовує то нехай шукає іншу кращу роботу.

I_ren
1 рік 5 місяців тому

Я, звичайно, вибачаюсь,але якщо всі підуть, то хто буде вас, таких наглих і хамовитих лікувати? Ви про це не задумувались?
В лікарні ну дуууже велика нехватка лікарів

Олександр
1 рік 4 місяців тому

Це Вам на *біржі* сказали,чи самі придумали?Ви хоч знаєте скільки лікарів має бути на тисячу населення? А за взятки за трудовлаштування не чули?

Цікавість
1 рік 5 місяців тому

Просто цікаво,А ким ви працюєте,що так взялись засуджувати вибір професії м/с? Напевно контрабанда?!)))….і ще ….ви багато знаєте мед закладів у нашому місті,щоб з легкістю змінити НЦМЛ?

Румпель
1 рік 5 місяців тому

Якщо цікаво то я Вам відповім, Ні не контрабанда. Я косметолог. І я не ішла на роботу по спеціальності бо мене не влаштовувала зарплата. І я щось змінила в своєму житті, щоб мені подобалось працювати і заробляти гроші. А не пішла на “яку-небудь” роботу і не кричу що “мене зарплата не влаштовує”

Румпель
1 рік 5 місяців тому

Да знаєте, я нічого не маю проти контрабанди. Бо якби не “вона” то б я у свій час не мала б змоги заплатити за квартиру, за комунальні послуги, за своє навчання. І не було щоб хтось мені допоміг (я сирота ), викарабкувалась як могла. І якщо люди возять “її” то це означає що потрібні гроші, і більші ніж у нас заплатять.

Дочка
1 рік 5 місяців тому

По вашим словам, якщо моїй мамі 60р,і зараз вона лежить з інсультом, це вже прийшла її пора-що ви мелете……..???

Гість
1 рік 5 місяців тому

При всій повазі до смерті…60 це не 81(((.Як би жорстоко це не звучало.

Ольга
1 рік 5 місяців тому

Справа не у віці, а в тому, що в багатьох випадках місцева лікарня не надає необхідного медичного обслуговування.. Інсульт може статися і в 80 років, і в 40…

Ольга
1 рік 5 місяців тому

Зоя, Ви напевно не знаєте, що таке якісне медичне обслуговування! В Європі рятують до останнього, і в багатьох випадках навіть після інсульту люди похилого віку продовжують жити. Моєї бабусі не стало, бо лікар швидкої навіть не розпізнала симптоми мікроінсульту!!!

Анонім
1 рік 4 місяців тому
Ви напевне не знаєте скільки коштує це обслуговування в Європі, які в них є сучасні апарати, зарплати і ще багато чого. Так смішно коли починають порівнювати з Європою чи Америкою. Ви знали що багато хто з Америки їде на операції, рожати і т.д. в Україну? Ні? Я знаю скільки там коштує це обслуговування, бо сама була в такій ситуації. Коли були проблеми з ногою прилітала в Україну і робила операцію в Луцьку. Ви знаєте скільки коштує якісна страховка ? Щоб вона покрила щось нормальне окрім простуд і т.д. Люди за це платять великі гроші кожного місяця, а буває така ситуація… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

Лікарі Нововолинської ЦМЛ, головлікарю, агов! Ну, ви все одно ж це читаєте, то прокоментуйте! Опублікуємо дослівно, без жодних змін.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Головний лікар,як і всі з міської влади ,не дадуть ніяких коментарів,бо вони не володіють компютером.Про це говорив Чобітков по місцевому телебаченню років зо 2 тому.Ви їх часто бачите на вулицях міста? А вираз обличчя,якщо довелось побачити….?Недавно бачив одного-купляв коньячок на *Маяковського*…..Це потрібно бачити.

анти чобіт
1 рік 5 місяців тому

бельську нагородили орденом,це не та що брала хабарі за проходження комісії?

editor
1 рік 5 місяців тому

Нагородили завідувачку дитсадка.

Дочка
1 рік 5 місяців тому

О, та точно заслужила, давно пора на пенсію

АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

Це не та Бєльська. Але, все-одно – жах. Стародавню підспівувачку режиму “сапогізму”, котра не так щоби і давно, схоже, мала проблеми з батьками вихованців, та орденом княгині Ольги… це знаєте, таке може бути тільки у Нововолинську. Хто подає на нагороди? Напишіть, кому це відомо.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Два орденоносці Нововолинська -Сапожніков і Бельська….. Ви почитайте *Положення про Орден Княгині Ольги*і зробіть висновки,чи було їх за що нагороджувати?

Анна
1 рік 5 місяців тому

Руслан,правильно делаешь,у нас же в Нововолынске нет медицины,а есть дойная корова.2 года тому я похоронила мужа.Я вообще не хожу в больницу,ну а как случилась с мужем беда,то я была в шоке от нашей медицины.У меня мама тоже работала медсестрой в Нововолынске,но такого ***лядства,извините меня,при Погребском не было.Вот если бы наказали бы хотя бы одного врача за их халатность,тогда бы может и другой боялся бы,а так же у нас всё без наказано

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Моя мама тоже вспоминает одного Погребского…До 60 лет посылали на конкурсы профмастерства,а где молодые были в то время? Правильно-по барам, оттачивали мастерство-вот и выросла достойная смена!

Колишня праціниця НЦМЛ
1 рік 5 місяців тому

Шановна пані Анно якщо ви бачили що лікарі доять з вас гроші то чому ви чоловіка привозили в лікарню декілька раз треба було везти в іншу лікарню в Луцьк так само якщо вас не влаштовували лікарі НЦМЛ .

Аня
1 рік 5 місяців тому

Що ви за дурниці пишете??? То може всім їздити в Луцьк бо в нас в лікарні бардак??? Для чого тоді взагалі в нас лікарі і за що ЗП отримують якщо хворі мають до Луцька їхати?

Колишня праціниця НЦМЛ
1 рік 5 місяців тому

Ну якщо для вас всіх медики нововолинської цмл погані то ви маєте право звертатись в інші мед установи .

Анна
1 рік 4 місяців тому
Уважаемая работницаНЦГБ,если у меня случилась беда с мужем,то мне, наверное ,надо было спрашивать у вас разрешение куда мне везти мужа?Жаль,что я с вами не знакома,а если бы была знакома,то тогда бы спросила разрешение у Вас.И я вот не пойму,вы как бывший работник медицины,ещё будете человеку указывать ,куда везти больного человека.В КАКУЮ БОЛЬНИЦУ?эТО АБСУРД.ВЫ НАХОДИТЕСЬ НА ГОСУДАРСТВЕННОЙ РАБОТЕ,ВАМ ГОСУДАРСТВА ПЛАТИТ ЗАРАБОТНУЮ ПЛАТУ.А ВОТ ИНТЕРЕСТНО ,ВЫ ЖЕ ДАВАЛИ КЛЯТВУ ГИПОКРАТА,КАК С НЕЙ БЫТЬ?И ВОТ ЕЩЁ ОДИН ВОПРОС У МЕНЯ К ВАМ ,КАК К БЫВШЕМУ РАБОТНИКУ МЕДИЦИНЫ.ВЫ ЖЕ РАБОТА ЛИ ,НАВЕРНОЕ,ПРИ ПОГРЕБСКОМ?СОГЛАСИТЕСЬ,ЧТО ТАКОГО ***ЛЯДСТВА,ПРОШУ ПРОЩЕНИЕ,НЕ БЫЛО,КАК СЕЙЧАС ЕСТЬ ПРИ МОРОЗЕ?ВЕДЬ Я ПРАВА,НЕ ТАК… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

Віра Макар: Це і моя мама. Ви дехто кажете, що старша хвора жінка. А якби це була молодша або дитина. ТО, думаєте, з’явились би лікарі?
За це потрібно покарати. Тоді, можливо, і когось спасуть. Через халатність медиків наша мама пішла на той світ . Для нас це велике горе. Вона ще мріяла пожити.

editor
1 рік 5 місяців тому

Алена Марченко: Це штатна ситуація у всіх лікарнях,сьогодні була в Кам’янець-Подільській районній терапії. ЖА-АХ! палати переповнені, сморід страшенний, працює 1 єдиний туалет у санітарній кімнаті для чоловіків і жінок, повна антисанітарія. При поступленні перше запитання : “Ви гроші маєте!”, а раптом ні ,то що???

Валік
1 рік 5 місяців тому

Це просто адд це ой даже не хочу нічого писати. Це ужас. Прочитавши статю та коментарі я сам тепер боюсь тої лікарні.

editor
1 рік 5 місяців тому

Галина Волянюк: Вагалася, писати коментар чи ні, але все ж вирішила написати. Те, що твориться в лікарнях, – це жахливо. Але це одна сторона медалі. А друга – лікарні є також заручниками в тому сенсі ,що писати потрібно дійсно дуже багато, це ще ніхто не відмінив. Але в будь-якій ситуації потрібно бути людяним і поступати по-людськи.

Оксана
1 рік 5 місяців тому

Побійтесь бога а лікарні працюють люди,а не роботи і спасають вони багатьох ,а коли ви даєте гроші то не нийте ,або не давайте

editor
1 рік 5 місяців тому

і я собі так думаю. Рятують ДУЖЕ багатьох.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

А ви берете гроші? І на що їх тратите? Ліки закупляєте? А якщо ви не медик,то напишіть хоч одне прізвище лікаря ,який на хабар закупив ліки.Перед такою людиною щиро вибачусь,але не чув я нічого подібного.

Віка Денисюк - Каращук
1 рік 5 місяців тому

То ми ще ниємо за свої кровно зароблені гроші.
Побійтеся БОГА.
А, як Вам несоромно БРАТИ ЛЮДСЬКІ ГРОШІ за ЛЮДСЬКІ ХВОРОБИ,

Фея
1 рік 5 місяців тому

Є цілий ряд професій, де втрачати людяність категорично неприпустимо. Заповідь про любов до ближнього ніхто не відміняв, а медперсонал до пацієнтів повинен ставитись особливо відповідально. Хороший лікар знає, що хворого потрібно лікувати не тільки ліками, а ще і добрим ставленням в добрим словом . Але про добре слово забули не тільки деякі/ чи переважна більшість медичних працівників, а і самі громадяни, правда не всі. Коли з’являються такі дописи у соцмережах, то може ще не все втрачено для нашого суспільства.

Elis
1 рік 5 місяців тому

Люди, лікарка тільки прийшла на роботу!!!Вона хоч молода, але дуже хороша людина. В даному випадку вона зробила все можливе. На жаль, до молодих лікарів їхні старші колеги не завжди прислухаються. І так в таких випадках винні молоді і неопитні…

Злая жена
1 рік 5 місяців тому
Руслану желаю добиться справедливости и наказания врачам за бездеяния… жалею,что в свое время не занялась этим… Расскажу нашу историю: В прошлом году в это время мой муж шел с работы домой, был гололёд, подскользнулся, упал,сломал ногу, прямо под подъездом. Вызвали скорую,забрали и отвезли на санпропускник (я с ним поехать не смогла,т.к. маленький ребенок). Так ему там сделали снимок и не оказывали первой помощи, пока не прибежал туда отец с деньгами и не купил все необходимое для наложения гипса. Врач не осматривал, наложили гипс и тправили домой. Я не говорю о том,что поздно ночью пришлось будить друзей,чтоб приехали и помогли мужа… Читати далі »
Людяні
1 рік 5 місяців тому

Напевно ,,людський фактор,, іще працює….Так зав….. назвав безвідповідальність ,,лікаря,, на робочому місці…Тут потрібна стаття- Зловмисне вбивство!!!! Русланові співчуття….Лікарю терапевту також співчуття….Їм деколи приходиться прикривати зад ,,людському фактору,,Якось так у нашому місті…..,,лікують,,

Митю
1 рік 5 місяців тому
Все це можна назвати одним словом- ВВС. Не знаю хто там працює, але уважно прочитав надану інформацію. Звичайно – це субєктивна інформація, бо для кваліфікованої відповіді потрібно більше якісної та перевіренної інформації. Бо інакше все це виглядає гадання на каві. Нажаль, жінка була приречена (все це виходить виключно з вищеперерахованих ознак). Речник не дуже серьозно розуміє що таке аритмія. Це страшний розлад, який приводить до невідворотніх наслідків – таких як утворення великої кількості тромбів, а в подальшому інсультів ГМ, кишківника чи серцевої катастрофи. З того що вищенадано – зрозуміло , що в лікарні відсутні відділення, які моглиб надати спеціалізовану допомогу.… Читати далі »
наташа
1 рік 5 місяців тому
Прочитала статтю і не могла себе стримати, щоб не прокоментувати. Чому соціальні служби не наказують такого “горе”-сина, який залишив немічну і хвору маму у такому поважному віці, ще й з таким тиском саму?! Щодо цієї ситуації, тут тільки одна сторона медалі. Чи справді все було так, також важко судити. У нас в Україні і так лікарів не вистачає катастрофічно, не всі погоджуються працювати на роботі за 2500 чи за 2800 грн зарплати і при цьому відповідати за життя людини. Шкода цю жінку, яка померла, але і шкода ще більше лікаря, який змушений ставити діагноз на пальцях, бо апаратури у нас… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

О, як ви поквапливо судите, анонімна “наташо”. Погано чи упереджено прочитали текст. Пані Марія, колишній медик, давала собі раду й навіть запросила подругу на святкову вечерю. Тиск підскочив зненацька, це буває.
Обзивати згорьованого Руслана горе-сином і вимагати для нього покарання – це щонайменше непорядно.
Кого вам більше шкода – ваша справа, але наша нововолинська лікарня сучасним обладнанням забезпечена під зав’язку. Якщо вірити головлікареві, міському голові й репортажам у місцевих ЗМІ.

Зо. Я
1 рік 5 місяців тому

Лікарі невідкладної і ургентної служб стали заручниками своєї професії​. Все надіються на краще що щось зміниться. Я пропоную журналістам міста провести один робочий день разом з цією молодою лікаркою і самим на власні очі все побачити і почути. Атоді зробити пресконференцію і нехай “заслужений”разом із мером відповість чому так у нас є.

editor
1 рік 5 місяців тому

Приймається, РАДАР прийде. Коли вона чергує? Пан Мороз не перешкоджатиме?

Зо. Я
1 рік 5 місяців тому

А навіщо згода Мороза. Виясніть коли вона працює і заодно візьміть інтерв’ю, тоді ми почуємо іншу сторону.

editor
1 рік 5 місяців тому

Інша сторона ще відучора має змогу висловитись – прокоментувати отут. Якщо надішлють великий коментар на пошту РАДАРА info@radar.in.ua– дамо окремою публікацією.

Фея
1 рік 5 місяців тому

Особисто мені пан Мороз у медичній картці такого понаписував, чого не було – написав, що він особисто мене оглядав і поставив діагноз, та ще і запис зробив заднім числом, кількамісячної давності – так лікарі із мене робили хвору на рак, прости Господи, прикривали свої зади, а в результаті виявилось, що ніби-то аналізи переплутали.

Фея
1 рік 5 місяців тому

Ще й казали, що мені потрібно справи приводити до порядку, бо я скоро помру.

Олександр
1 рік 4 місяців тому

Бачите,яка в нас класна медицина!!!!!Як лікують! Я б Мороза за таке нагородив…..Посмертно.

Дочка
1 рік 5 місяців тому

Нас гарно прийняла, ця лікарка, нічого сказати нічого. Може тому що швидка попередила, що батьки працювали на швидкій.

пилип
1 рік 5 місяців тому

в нашій лікарні за гроші можна купити все групу, регрес,лікарняне , продовженя по догляду за дитиною, підробити аналізи ось таке бюро послуг. підходьте допоможемо

Дочка
1 рік 5 місяців тому

Купити,!! Це дуже гарно сказано 2,5тис.₴,щоб виробити регрес. А те що реально людина має хворобу нікого не цікавить, потрвбно платити

editor
1 рік 5 місяців тому

2,5 тис. чого, євро чи доларів?

Дочка
1 рік 5 місяців тому

Доларів обходитьчя виробити регрес

Колишня праціниця НЦМЛ
1 рік 5 місяців тому
Дуже часто в газетах, інтернеті зустрічаються такі статті як «через медиків» «вина лікарів», але поряд з тим буває «спасибі лікарям», «дякуючи медикам». Можливо, не кожна людина знає, що медичні працівники вкладають у свою роботу душу, дуже часто переживають за своїх пацієнтів, дарують їм друге життя. Можливо, не кожна людина розуміє, що не все залежить від медиків, а від самого організму пацієнта. Швидке одужання, щасливі очі та слова подяки – найдорожча плата, яку може отримати медичний працівник. У цих непростих умовах іноді людське «ДЯКУЮ» буває дуже необхідним для людей у білих халатах, які, попри всі негаразди, кожного дня поспішають на допомогу.… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

Ви, лікарі, самі обрали таку професію. Добровільно. І клятву Гіпократа виголошували теж зі власної волі. І хабарі, можливо, теж одоброволюєте. Не дивлячись, що медицина в країні, згідно Конституції, цілком безоплатна. Хтось змінив статтю 49? Я такого не чув. Деколи такого наслухаєшся від вашого брата, що пора й у неврологію лягати. А скільки хамів! Найголовніший сидить у трьохповерхівці. Із нього приклад берете?

ELIS
1 рік 5 місяців тому

ЯК БИ ВИ ПРОЖИЛИ НА 3.200 ГР В МІСЯЦЬ КОЛИ ТРЕБА КУПИТИ ХАРЧІ,ЗАПЛАТИТИ ЗА КОМУНАЛКУ,ЗА САДОК,ЗА ШКОЛУ(В КОГО ДВОЄ ЧИ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ) ВІДКЛАСТИ КОПЙКУ НА ЧОРНИЙ ДЕНЬ?І ВИ КРИТИКУЄТЕ МЕДИКІВ?Я САМА МЕДИК І ЗА ЦЮ “ЗАРПЛАТУ”ІСНУЄШ НЕ ЖИВЕШ!!!КЛЯТВУ ГІПОКРАТА ДЕРЖАВА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЛІКАРНІ ЛИШЕ НА ВСІ ВИКОНУЮТЬ.ПРОБЛЕМА В ДЕРЖАВІ, А НЕ В ЛЮДЯХ.А ЗА ТЕ ЩО ТРЕБА КУПЛЯТИ МЕДИКАМЕНТИ …ВИБАЧТЕ АЛЕ МИ НЕМОЖЕМ КУПЛЯТИ ЇХ ЗА СВОЇ ГРОШІ…ДЕРЖАВА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЛІКАРНІ ЛИШЕ НА КІЛЬКА ПРОЦЕНТІВ,РЕШТА ЗА ХВОРИМИ.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Це за 3200 лікарі будинки будують і на машинах їздять?

ELIS
1 рік 5 місяців тому

В МЕНЕ ЧОМУСЬ НЕМАЄ СВОЄЇ МАШИНИ. ЗАВВІДУЮЧІ І ГОЛОВНІ ЛІКАРІ МОЖУТЬ СОБІ ЦЕ ДОЗВОЛИТИ.В НИХ ЗАРПЛАТИ НЕ ТАКІ ЯК У МЕДСЕСТЕР.

Гастроентеролог
1 рік 5 місяців тому
Еліс, Ви б зняли капслок, не потрібно кричати. Відкрию страшну таємницю- Ви не одна живете(якщо це можна назвати життям) на 3200, уявляєте? За 3200 двірники прибирають мотлох, який розвіює вітер зі смітників, кидають дорослі та Ваші діти, але двірник не лупить нікого мітлою, не хамить, не кричить у спину, як деякі лікарі, натомість працює не в теплому приміщенні, а на холоді. Так само продавці за 3200 обслуговують та вислуховують все, що їм “набажають” та виплеснуть люди, та вони рибою чи молоком у людей не жбурляють і не кажуть, що чекайте там, біля прилавка, я наїмся і прийду обслуговувати. А на… Читати далі »
ELIS
1 рік 5 місяців тому
ЯК БУЛО РАНІШЕ НАПИСАНО ЩО МИ ВЧИЛИСЯ І МИ МАЄМО ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ…ВИ КАЖЕТЕ “СИДИТЕ В ТЕПЛІ”…А ЧИ ВІДОМО ЯКІ ПРИХОДЯТЬ ЛЮДИ В ЛІКАРНЮ???ОТ ВИ ПРАЦЮЄТЕ НА ТОМУ САМОМУ ПРИЙМАЛЬНОМУ… І ВНОЧІ ВАМ ПРИВОЗЯТЬ:”ОБДОВБАНОГО” НАРКОМАНА ЯКИЙ НА ВАС КИДАЄТЬСЯ З НОЖЕМ -А ВИ САМА….АБО АЛКОГОЛІКА,ЯКИЙ ВЕСЬ ЧАС БЛЮЄ,КРИЧИТЬ АБО ОБМОЧИТЬСЯ НА КУШЕТЦІ… АБО Ж ПСИХІЧНО ХВОРОГО ЯКИЙ ПРОСТО НЕ ВОЛОДІЄ СОБОЮ…МИ МОЖЕМО( ЧЕРЕЗ НЕБАЖАННЯ ХВОРОГО ПОВІДОМИТИ ПРО СВІЙ СТАН) ЗАХВОРІТИ ТУБЕРКУЛЬОЗОМ,ГЕПАТИТОМ,СИФІЛІСОМ,СНІДОМ ЧИ ЩЕ ЧИМОСЬ.БО ДЕКОЛИ ІГНОРУЄМО ЗАСОБАМИ БЕЗПЕКИ КОЛИ ХВОРИЙ ВАЖКИЙ І В ТЕБЕ НЕМАЄ І ЗАЙВОЇ СЕКУНДИ .ТОМУ ДУМАЮ НЕКОЖНИЙ ІЗ ВИЩЕ ПЕРЕЧИСЛЕНИХ ПРОФЕСІЙ МОЖЕ ЦІ БОЛЯЧКИ ПРИНЕСТИ У… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

Еліс, якщо не важко – пишіть маленькими літерами. Вимкніть капслок, це клавіша зліва на компі.

ELIS
1 рік 4 місяців тому

ЯК ЗАХОЧУ ТАК І БУДУ ПИСАТИ ШАНОВНИЙ!!!

editor
1 рік 4 місяців тому

та пишіть собі як хочете, аби друкували і читали. 🙂 З капслоком (суцільні великі літери) важко читається, тому на багатьох сайтах він у коментарях просто заборонений. Мабуть, і нам варто таке запровадити.

Гастроентеролог
1 рік 4 місяців тому

Та з вашого коментаря все зрозуміло.

ELIS
1 рік 4 місяців тому

???

анти чобіт
1 рік 5 місяців тому

мороз з вами не ділиться?

ELIS
1 рік 5 місяців тому

МОРОЗ ДЛЯ МЕНЕ НЕ АВТОРИТЕТ.МОЖЕ ДЛЯ ВАС?

Фея
1 рік 5 місяців тому

Так, згідна. А тим часом у інтернеті поширили новину, що у окупованому Криму померла вагітна молода жінка з вини медиків. І саме медики вигнали на мороз хвору вагітну взуту у капці. Лікар і в Африці лікар.

Віка Денисюк - Каращук
1 рік 5 місяців тому
Говорила, писала і буду продовжувати писати та говорити, що у Нововолинській ЦМЛ ЛІКАРІВ не має, є лікарі які сидять на кальмантах – це я про лікаря з реанімаціі пані Василюк, яка сама розповідала, що без кальмантів не може і водила мене по коридору розводячи свою демогогію і поглядала тільки на одне… Пані Василюк пам’ятає такого покійного хворого, як Каращук Василь Йосипович (пройшло 1 р. 2 м.), як він у Вас просився і, як Ви над ним знущалися, а я пам’ятаю геть усе, як ніби учора було…Як призабулося, я Вам нагадаю, копію заяви (скарги на Вас) додам на сайт. Лікарі з… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

кальманти – це шо?

Віка Каращук
1 рік 5 місяців тому

Заспокійливе.
Про Галас О. умене колись була гарна думка,як про спеціаліста,людину коли мене в області питали кого Ви бачите гол.лікарем я говорила Галас,але я дуже і дуже помилилася в цій людині і своі слова забираю назад.
Кожен ранок я гуляю з собачкою і бачу,як наш гол.лікар Мороз В.іде на роботу,на нього мило подивитися -це дійсно іде Головний Лікар.

АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

Олімпіада Миколаївна у молодому віці зробила таку карколомну кар’єру… Проте, і зла, на мою думку, зробила не менше.

Абсурд
1 рік 5 місяців тому

Ми всі пам’ятаємо вашого батька…ви ж не уточнюєте що саме він просив?!),я уточню…КУРИТИ!!!

Віка Каращук
1 рік 5 місяців тому

У лікарні він не КУРИВ,пані Абсурд-“Лікар”
У лікарню його ЕМД завезла і він ходив і почувався добре,а від “Лікарів”таких,як Василюк його друзі забрали і вже занесли,так Ви його лікували,тільки ждали Подяки.
Його смерть на Вашій совісті “Лікарі” .
І я готова дати покази,щодо наших лікарів і іх відношення до хворого.

Віка Каращук-Денисюк
1 рік 5 місяців тому

У реанімаціі він не просив курити,він просив кисню,щоб мати змогу дихати.
А Ви з нього знущалися…

Гість
1 рік 4 місяців тому

Вам не стидно бажати реанімацію моїм дітям… !

editor
1 рік 4 місяців тому

зараз гляну той комент і відредагую, охохох. Усіх закликаю не переходити етичну межу.

Дочка
1 рік 5 місяців тому

А чому ніхто не пише, що ліфт не працює в 3 х етажці,

Абсурд
1 рік 5 місяців тому

Напевне тому,що наступні коментарі будуть з приводу ,що лікарі забовязані носити хворих на поверхи на руках))) Вони ж давали клятву…

editor
1 рік 5 місяців тому

Ні, наступний коментар буде такий: а куди дивиться наш Заслужений Головний Лікар В.В.Мороз?..
Скільки часу той ліфт не працює?

ЛИДая
1 рік 5 місяців тому

Мова йде що не надали належнои терминовои допомоги яку повинни бо невмили и не знали .Нихто за це не видповисть . Будуть захищати честь мундиру.

Дочка
1 рік 5 місяців тому

Причому тут лікарі, ми привезли маму з інсультом, і не мали, як доставити її в неврологію, добре, що прийшли мужчини – робітники, плюс внук і ми дочки, ледь занесли. А вже 3 й день говорять, що потрібно робити МРТ (яке тільки запрацювало) і ліфт ще не працює.

Гість
1 рік 5 місяців тому

Виясніть спочатку на яке обстеження вас відправляють!!!МРТ є лише в центрі “Здорова сім’я,і воно не переставало працювати))

Дочка
1 рік 4 місяців тому

КТ в 7 етажці

wpDiscuz