IMG_20181207_151803

Йолка гепнулась, до чого б це?

44 2429

Може, так само нагло обламається чиясь кар’єра у нашій мерії?..

 

Спостерігав я вчора за метушнею біля новорічного дерева. Ялинку везли, та не довезли, вона ще дорогою стала розламуватись.

Заступник нововолинського голови Рожелюк начальнику ВУКГ сказав:

 – Краном ялинку постав – подивимось.

 

 

А коли поставили,  заявив:

 – Ні, це нікуди не годиться. Зняти, завезти на ВУКГ, попиляти – і потім у котельню лікарні.

Ви не ялинку зламали, ви серце мені зламали. Будемо іншу по селах шукати.

 

 

Збоку стояли дівчата, пили каву в стаканчиках “For You“.  Я привітався й запитав їхню думку: які прикраси краще повісити на ялинку?

Дівчата відповіли:

 – Байдуже які, аби не тогорічні, бо торік прикраси, та й сама ялинка були настільки страшні, що не хотілось навіть когось до неї вести.

Ну, а цьогорічна йолка одразу взяла й гепнулась. Може, це був знак від вищих сил, що кар’єра когось із керівників міськради може луснути й отак раптово скінчитися?

Згадайте, як у Януковича перед носом двері зачинилися під час інавгурації  – терміну він не добув.

 

 

Отак і в мерії чиясь кар’єра може обламатись, як та йолка.

А може, це просто випадок.

 

Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

44 Коментар "Йолка гепнулась, до чого б це?"

повідомляти

Бурулька
5 місяців 12 днів тому

Ялинку поставили ще не зламаною. Що ви пишете? Подивіться всюди є відео є фото. Вона зламалась коли вже поставили.

гість
5 місяців 12 днів тому

Та ну? Хто вам таке сказав? ТТТю?

Бурулька
5 місяців 12 днів тому

А шо монтаж і Фотошоп ? Є ж фото де ялинка стоїть ціла я сама бачила. І відео де падає йолка і вже вона стоїть ну але може бути шо як каже тріснула ше коли везли

Бандерівка
5 місяців 11 днів тому

Ялину ще й везли погано ті ж самі комунальники, бо потрібно було везти ще й на лафеті, та і взагалі навіщо було міському начальству таку велику красуню-ялину пиляти?

Артур
5 місяців 12 днів тому

Дерево старе. Коли його фурою сунули, то десь нагнули і стовбур по дорозі дав малу тріщину. Коли дерево підчепили тросом і почали ставити, то тріщина пішла далі і луснув стовбур. Це мені особисто сказали комунальники.

Артур
5 місяців 12 днів тому

Так буває часто зі старими деревами, нічого тут дивного. Саме отаким словами заспокоювали Рожелюка.

кен
5 місяців 12 днів тому

От то вже щастя😕

кен
5 місяців 12 днів тому

Не тогорічні??? ну давайте будемо купляти кожен рік нові прикраси( звісно, за рахунок платників податку) а попередні викидати, подумаєш, що це є для самої бідної країни Європи…

РАДАР
5 місяців 12 днів тому

А грошей на дві ялинки вам не шкода? Це ж проциндрять як мінімум 100 тисяч гривень.
А самих ялин не шкода? Тупо вирубують найгарніші дерева, щоб потоптатися біля них пару тижнів із петардами і п’яними вигуками.
Ті ялини ще б жили й жили… По яких норах сидять нововолинські екоактивісти?

кен
5 місяців 12 днів тому

Взагалі шкода.🙁 Там виростити один раз, та й навіщо той цирк…

РАДАР
5 місяців 12 днів тому
Посадити маленьку ялинку. Зробити екопіар на всю Україну. Всі ЗМІ будуть у захваті. Іноземцям мер і зам гордо показують: от ми відмовилися від совкового нищення під корінь! Ростимо свою муніципальну ялинку! Педагоги й вихователі водять малечу дивитись, як вона росте. Креативна молодь придумує цікавий ритуал на щастя – для випускників, молодят, для всіх. Діти з батьками регулярно фоткаються під ялинкою, потім це будуть найулюбленіші сімейні фото. На Новий рік самі ж дітлахи ялинку прикрашають – кожен приносить іграшку. ТТІ робить душевні репортажі. Та Боже ж мій, жодних мінусів, окрім плюсів. 🙂 А грошей бюджетних скільки зекономимо!!! Ну? Рожелюку за це… Читати далі »
Катерина
5 місяців 12 днів тому

ага, а якесь бидлоття за одну ніч зламає вщент, бо ліхтарі, годинник і вітрини бити уже не весело…
Я за живу ялиночку, тільки ж як її шкода буде як якесь недоношене її понищить… ще більш шкода, як зрубану ((((

РАДАР
5 місяців 12 днів тому

А у такому разі все місто об’єднається проти покидька. І люди нарешті відчують, що хата не скраю, що вони – таки патріоти Нововолинська, що екологія – це не в підручниках, це тут у центрі міста. Сумний, але теж плюс.
Бидлоття боятися – взагалі в місті все позакривати. І не відкривати нічого.

Ігорко
5 місяців 12 днів тому

100% $$$$$$$$ економії

Олександр
5 місяців 12 днів тому

А поливати?

Ігорко
5 місяців 12 днів тому

Цілком підтримую.яка країна багата а люди бідують..тому що у нас свинське керівництво.причому скрізь

шахтар
5 місяців 12 днів тому

рожелюка замість ялинки а мера дідом морозом .
там в тій банді є ще один , який туї хотів зрізати , то хай він найде тепер ялинку.

Артур
5 місяців 12 днів тому

Усі чомусь в своїй уяві уявляють те царське кубло якоюсь бандою. 🙂 Смішно читати. На цій неділі мені треба було пару слів меру сказати. Я зайшов в мерію перший поверх підлогу миє прибиральниця мер сходами летить на обід. Я голосно почав прибиральницю питати чи не бачила мера. Сапожніков мене як угледів в нього ноги паралізувало зразу. Стояв на сходах боявся спуститися. Я сам підійшов він такий ви хто що ви хочете так розгубився як на екзамені. Не смішіть мої тапочки там не банда там прості чиновники.

анти чобіт
5 місяців 11 днів тому

злодій завжди боїться бути спійманим,він живе у страхі що його зловлять і справедливо покарають

юрій
5 місяців 12 днів тому

краще одну ялинку – на сапожнікова зверху рожелюка, сторонського, як прикраси і так до слідуючого нового року не розбирати , хоч щось на хороше в місті почне змінюватись і гроші в міському бюджеті будуть заощаджені , і ялинки в лісі будуть продовжувати рости

Дмитро
5 місяців 12 днів тому

грошову премію дати за це рожелюку та помічникам)))

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 12 днів тому

Не була вона зламаною, більше всього. Зависоко застропили, коли піднімали. Вагу потрібно було розподіляти рівномірно. Вона (ялина) дуже важка, і стропи мали бути закріплені ближче до центру. Стовбур біля вершка тонкий – не витримав ваги. Я, якщо по-людськи, розумію В. Рожелюка. Це був стрес. А ялина була красунею. Та ще й громадських грошей скільки!

Олександр
5 місяців 12 днів тому

… А я по-людськи розумію – застав дурня богу молитись… Хай би оплатили з власної кишені, то на майбутнє була б наука – чим і як стропити. А взагалі цікаво виходить -маленький вінок цілого президента повалив, а тут ТАКА ялинка!!!

Бандерівка
5 місяців 12 днів тому

Я думаю, що то святотатство – різати таку ялину, зламати її при встановленні, та ще й мати для встановлення запасну!… Бог дереву дав рости на землі, а люди зрубали і знищили вщент одразу. Гріх це, і чималенький… Та і, на мою думку, пиляння тих новорічних ялинок тягнеться у радянське минуле. Давно пора відмовлятись від такої дикої традиції у незалежній Україні, але що там докажеш колорадському меру і його оточенню??

Артур
5 місяців 12 днів тому

Там був людський фактор. Помилка людини. Комунальники років по 20 молоді і зелені. Досвіду мало а ялинка махіна велика.

Олександр
5 місяців 12 днів тому

Ага, людський фактор… Називається- мер і його команда.

гість
5 місяців 12 днів тому

Колись давно я працював на західній промисловій групі оператором термо пласт автоматів. Це був найкращий час в моєму житті, але зараз про інше хочу сказати. Навпроти першої шахти на доках був цех в промислової групи. Біля прохідної РМЗ трохи відійти стоїть зупинка. За нею стара красива біла будівля, якась адміністрація чи що там було раніше. Там така краса, усе засаджено старими грубезними ялинами. Наче в казці. То чому перед мерією не можна? там, де ялинку ставлять, попиляти усі клени і висадити багато ялинок. Геморой з тим возінням ялинок сам би зник. Та й краса була б.

Олександр
5 місяців 11 днів тому

Ви, як маленька дитина…. З геморойом і гроші зникнуть… Що, тоді їм на одну зарплату жити?

Андрій
5 місяців 12 днів тому

Я одного не розумію, а куди діваються іграшки з минулих років? Їх знищують? Солять? Чи працівники Вукг собі за роботу забирають? Чому у моїй родині є іграшки яким років з 50 , а тут потрібно кожен рік нові?

Олександр
5 місяців 11 днів тому

Якби Ви розпоряджались міським бюджетом, то і в вашій родині могли б з’являтись нові іграшки на тисячі гривень щорічно, а ще Ви змогли б поїхати в Європу, подивитись, як “колеги” св’яткують Новий рік…

Читач
5 місяців 12 днів тому

Дійсно, за скільки років росла б собі стаціонарна ялинка. Біля Шевченка поки центральні були б, нічого страшного, що не по центру поки та доростала б. А на рахунок іграшок то за всі роки та й за один рік, як би кожен скинувся по гірлянді то не то що ялинка, а весь центр міг би сяяти і стати таким собі шоу ліхтариків. Як красиво, коли все у вогниках, як казка.

Олександр
5 місяців 11 днів тому

Ага, по вуха в г… і, але в ліхтариках…персонально я “скидуюсь” тільки на колективний віночок….

гість
5 місяців 12 днів тому

Бідзюра і Ко…Нeвжe,можна тільки ****** ВУКГ став би і сам зробив толк для міста!

і Ко
5 місяців 11 днів тому

Уже бігом. Бідзюра ще вам тільки ялинку не ставив. А нехілу зарплату, надбавки, щомісячні премії хто отримує? Бідзюра?..
Рожелюк і Ко, Сапожніков і КоКоКо, ану станьте і зробіть толк для міста! Посадіть хоча б дві ялини замість отих, що за вашим наказом зрубали під вашими вікнами.
А Сторонський хай туї посадить, штук сорок. 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 11 днів тому

Всіх зрубаних блакитних ялинок під міськрадою, було три. Залишилась одна. Віктор Борисович боялися, щоб хтось не виліз на одну із них, під вікнами його службового кабінету, і не вчинив замах чи теракт. На мій інформзапит куди поділися ялини, В. Рожелюк відповів, що вони створювали надзвичайно велику вологість у стінах міської ради. А тому чиновники ОМС хрипіли і кашляли.
Відповідаючи на інший запит, приплели М. Колбасюка, що це мовляв, він трохи не самовільно знищив дерева. Надам фото і копії відповідей, якщо буде потрібно.

анти чобіт
5 місяців 11 днів тому

на сапога скоєно теракт кинуто снєжку,яка людина такий і теракт

Не \"Бідзюра і Ко\"
5 місяців 11 днів тому

Підтримую – зарплата нехіла, надбавки, премії, нехілі подарунки на новорічні свята і горілку пити кожен день – це все там. А ялинку поставити нормально – руки з одного місця стирчать. Пора давно нові ялини насаджувати тим працівникам. Вже б до цього часу такі ялини-сосни були б!!!…

Олександр
5 місяців 11 днів тому

Для того, щоб хтось міг зробити толк для міста-когось потрібно “піти”.

Бандерівка
5 місяців 11 днів тому

Та не “когось”, а принаймні декількох точно

Артур
5 місяців 11 днів тому

Рожелюк мені відкрив скромну таємницю. На Шахтарському мікрорайоні біля нового Собору мають скоро замінити стару церковну браму на нові красиві церковні ворота та хвіртку. А від газової будки й аж до аптеки будуть класти костку нову та замінять бордюри.

Артур
5 місяців 11 днів тому

Я багато Кого і багато яких речей можу відкрито критикувати проте Церква це фундамент нації. Завжди як уже зовсім нема спасіння та надії на покращення церква це те місце де можна зробити передишку. Я щиро радий що церква отримає нову браму та костку як подарунок від міста. Проте можна задуматися за 25 років будівництва куди йшли буд матеріали та пожертвування. Усім добре відомо на яке будівництво та на яку юридичну освіту все капало. Проте Церква для мене це святе тому я промовчу. Отцю Стефану скажу лише одну фразу. Грішимо ми мгновения а каємся всю жизнь.

Олександр
5 місяців 11 днів тому
І я хотів промовчати, але скажу-це зовсім не погано, якщо місто має таку фінансову можливість, щоб робити такі подарунки. От тільки як це буде виглядати по відношенню до інших церков? А як з юридичними питаннями, адже у нас церква відокремлена від держави? А що будуть говорити люди, для яких немає доступного комунального транспорту?… Я людина світська, але “київського патріархату” і дуже хочу щоб в Україні була сучасна церква, церква для людей, церква як в Європі, яка може побудувати поряд з Храмом спортивний майданчик де Батюшка не соромиться копнути м’ячик з дітворою по дорозі на Службу, або художню школу… Пригадаю, як… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців 10 днів тому
Не ті найшкідливіші агенти Кремля, які явно відслідковують переміщення військових частин чи шпигують за секретою військовою інформацією. А ті, що крадуть із людських кишень, із бюджетів міст, беруть “відкати”, завищують ціни чи обходять систему “прозоро”, неправедно судять, покривають злочини посадових осіб і зловживань владою… Це корупціонери, які користуються круговою порукою у судах, поліції та прокуратурах – цинічні і нахабні у своїй безкарності. Центральній київській владі, хоча б на 1 рік, потрібно вводити смертну кару за корупцію. Вихолощені українські правоохоронці зачасту діють в інтересах олігархів та корупціонерів, розповсюджуючи посеред несвідомих і морально нестійких громадян розчарування та зневіру. Якщо правоохоронці і судді… Читати далі »
Я в шоці!!
5 місяців 11 днів тому

……….
Тут міг бути чийсь коментар, але воно “в шоці!!” – й нахамило.
Пішло у бан заспокоюватись.

Модер

wpDiscuz