IMG_6419

Кабельні злодії втекли з-під носа поліції, бо вона оформляла дрібне порушення ПДР

13 2626

Наш репортер кілька разів набирав 102, і його кілька разів запевняли, що наряд прибуде ось-ось… із хвилини на хвилину! Із секунди на секунду! Вже в дорозі!

Однак минуло півгодини, злодіїв слід прохолов, а поліція так і не прибула.

Уже разом ми зателефонували керівнику Нововолинського відділення ГУ НП Віктору Пикалюку: де ж подівся той наряд?

Виявляється, замість рвонути до цегельні й злапати серійних викрадачів кабелю наші доблесні полісмени зупинились у центрі Нововолинська…

 

 

І неквапом складали адмінпротокол на водія за зупинку в невстановленому місці.

 

А у цей час злодії забралися геть.

Із усіма речовими доказами…

 

Твою поліцію!..

 

Кабелюги з цегельні правоохоронцям за це зволікання щиро вдячні.

На радощах планують обчикрижити кабель над відділком і над ясельками-прокуратурою.

А тепер – ексклюзивне відео від Андрія РЯЗАНОВА!

Впізнавайте отих кабелюг!

 

 

Фото, відео, колаж  – А.Рязанов

У ТЕМУ:

РАДАР відстежив двох “кабеляторів”, але поліція їх не затримала…

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

13 Коментар "Кабельні злодії втекли з-під носа поліції, бо вона оформляла дрібне порушення ПДР"

повідомляти

віталій
11 місяців 7 днів тому

що ж це робиться таке? поліцаї людей штрафують? повиганяти їх! поліція має селфі робити, а не штрафувати!

Оксана
11 місяців 7 днів тому

Так, так… За роботу взялись. І то ж скільки звернень було зі сторони громадян, про проблему припаркованих авто. Поліція почала працювати у цьому напрямку і тут не вгодили нашій громаді…

editor
11 місяців 7 днів тому

Звернень про викрадення кабелю було не менше. Чого ж поліція замість відловити кабельних злодіїв (розкрити кримінальний злочин!!!) зупинилася скласти адміністративний протокол? Це важливіше? Хай у базарні дні хай іде на ринок і складає адмінпротоколи – там є на що подивитись. А коли надходить повідомлення про кримінальний серійний злочин – хай реагує належно! Негайно!

Оксана
11 місяців 7 днів тому

Чому замість? Машина одна? Я не маю цієї інформації, тому уточнюю. Чому, Ви, впевнені що чекали саме цю машину?

Рязанов
11 місяців 7 днів тому

Так, я переконався, що це саме той екіпаж, який поїхав на мій виклик. Є відео, де екіпаж підтверджує, що їх затримує водій, не хоче добровільно підписувати протокол та оскаржує його, тому вони досі тут.
Мені сподобалася відповідь поліцейського: “Звертайтеся в прес-службу, вони нададуть коментарі”.
Бідна, мабуть, та прес-служба, одні “косячать”, а іншим це розгрібати та позичати в сірка очі.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 7 днів тому

Треба повідомити про це, офіційною заявою чи інформ. запитом, поліційне начальство області про змову нововолинського відділку поліції зі нововолинськими злочинними ОУ. Які діють тут, вже не перший десяток років. Це ж треба: їхали на виклик щодо крадіжки кабелів “Укртелекому”, які разом із роботою та матеріальними затратами
по купівлі, монтажу, доставці, транспортуванню тощо,
коштують тисячі і тисячі гривень, та й не доїхали. Бо каліка-жінка на милицях, хотіла дістатись буса, щоби скоротити собі шлях по ожеледиці до рідного сина, котрий припаркувався під знаком, шкодуючи власну матір! Нововолинські поліцаї із головою дружать? Чи тільки виконують вказівки ОЗУ?

Валік
11 місяців 7 днів тому

На кабелі добре видно розводку. Це 100% кабель Укртелекому. (На відео маю на увазі). А на якій такій стройці свиснули. Це мали питати поліцейські а не Андрій. Андрій на інший раз будь обачний не підходьте так близько до таких вот рамшанів. Хто зна що в них на думці бережи себе.

Василь
11 місяців 7 днів тому

Фото кабеляра треба розповсюдити, щоб при можливості харю начистити. Й зовсім нащо нам та поліція?! Вони й так не чого не роблять-шприці вже під самим відділком валяються. масово граблять квартири, дачі, гаражі та сараї, ріжуть кабеля, а вони хоть когось затримали? Тільки й можуть на авто час від часу проїхатися. Пора нам самооборонятися й не чекати на якогось там депутата з його так званою самообороною а реально робити варту порядку та й вичищати місто від бруду цього бо як виявляється поліції в нас немає!

Рязанов
11 місяців 7 днів тому
Можна було “накласти цеглин на лице” та зробити вигляд , що нічого не відбулося, і пройти повз. Але крайня хата горить першою. В цій історії мене вразила злочинна бездіяльність поліції. До речі, на місці я відразу склав скаргу на дії цього екіпажу по телефону 102. В середу піду поцікавлюсь, як там іде реагування на мою скаргу. Ігор (“терпіла” водій), який став приводом для невиконання затримання злодіїв, також склав на них скаргу. Їм він подавав особисто. Побачимо, чи часом вона не поділася….чи дійшла вона до начальника. ПИ.СИ. До речі, нач поліції може тут у коментарях розповісти, як він зреагував на скарги.… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
11 місяців 7 днів тому

Вай-вей! Ох і оновлена, перейменована, пролюстрована та очищена від кримінального елементу нововолинська поліція! Зверніть увагу: переатестована і проекзаменована на знання “ЗУ про поліцію”! Вичищена, вимита і блищить як скельце на сонці. Так вона нам служить і захищає за наші ж гроші, згідно її добровільної та урочистої присяги на вірність українському народу, що проглядається явна змова між конкуруючою зі “Укртелекомом” приватною фірмою, котра сидить за пазухою в місцевої влади. Що аж отримує десятками тисяч гроші платників податків на підтримку своїх злодійських штанів для прославляння міського голови!

Якось так
11 місяців 7 днів тому

А за пару метрів в тому ж кармані стояло ще одне авто. Тільки от поліція ну дуууже була зайнята роботою. А ще була свідком коли у вихідні поліція патрулювала на цьому ж відрізку дороги, тільки ближче до перехрестя, що в стороні горкому. Всіх водіїв зупиняли і строїли в рядок за протоколом, а от батько Сторонського не те що проїхав без зауважень, припаркувався собі навпроти авто поліції. Для кого тоді писаний закон? Для кого дорожні знаки і пдр?

АНАТОЛЬ_
11 місяців 7 днів тому
Місцеві, злочинні організовані угрупування, під егідою місцевої влади – проникли скрізь. Як думаєте: чому в місті найвища в області злочинність та епідемія наркоманії? Ми – громада, і тільки ми, у цьому винні, абсолютно та виключно: МИ! Засушені на тараньку майданівські “активісти”, в’ялена вобла ніякого депутатського корпусу і якоїсь сапожніковської “Самооборони “. Перелякані учасники АТО, що проливали кров за Батьківщину, а тепер – бояться місцевих “паханів” при владі. “Електорат” у вигляді холодцю, що трясеться тільки за себе, і котрий обирав прокомуністичну місцеву владу за популістські обіцянки та гречку із 100 гривнями упридачу. Бачили очі, що купували – то тепер їжте хоч… Читати далі »
укроп
11 місяців 1 день тому

Мусара!!! навіщо штрафуєте, нехай нарушають…..

wpDiscuz