карантин

Карантин у дитсадках: а якщо батьки цілий день на роботі?..

40 1903

Шановний РАДАРЕ, цікавить тема карантину у дитячих садочках!

Це по всій Україні?

Чи то тільки в Нововолинську батьки не знають, що робити, бо на роботі карантину немає!..

Чи пан Сторонський із мером Сапожніковим часом не хочуть наших дітей поняньчити?

Адже не в усіх малят є дідусі й бабусі.

 

Тато Олександр

 

Якось так, поки батьки працюють…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

40 Коментар "Карантин у дитсадках: а якщо батьки цілий день на роботі?.."

повідомляти

Кіра
1 рік 3 днів тому

Треба зібрати всіх детей,у яких батьки працюють,І зранку на 8:00 у міськраду на другий поверх. А о 17:00 забрати.То може тоді будуть головою думати?

Катерина Костючик
1 рік 3 днів тому

Заступник міського голови Андрій Сторонський в сюжеті СТН повідомляв, що в залежності від кількості заяв батьків буде створено кілька груп, куди батьки, які працюють, зможуть водити своїх дітей.

“Неодноразово звертаються батьки дітей з дошкільних навчальних закладів. В садочках будуть працювати чергові групи. Медичних працівників зобов’язали оглядати дітей при прийомі. Батьків просимо уважно ставитися і не вести хворих дітей”, – повідомив Сторонський.

Аня
1 рік 2 днів тому

А вже такі чергові групи існують?

Катерина
1 рік 3 днів тому

Якщо що, не до 17:00, а до 18:00. І заодно запитати, що робити батькам, які працюють довше і чому в садочках не має подовженої групи, наприклад до 19:30. (Як це зробили у сусідньому місті Володимирі-Волинському) Бо багато батьків працюють не в державних установах і не мають можливості забирати в 17:00-17:30, як просять вихователі.

Анонім
1 рік 2 днів тому

Як це просять вихователі???
Садочок працює до 18:00!!!!
Більшість батьків забирають дітей з садочка о 16:00. Навіщо, питається?
В садочку дитина розвивається і здобуває знання.
Чомусь зі школи не забирають на годину раніше кожен день.

Жителька
1 рік 2 днів тому

А ви прийдіть 18.00 то побачете відношення до вас ,і вашоі дитини

Тетяна
1 рік 2 днів тому

І навіщо таке писати,не всі однакові

Кетрін
1 рік 1 день тому
Ну, звісно, якщо ви безробітня, але принципово забираєте дитину біля 18.00, бо ж у них робочий день такий, хай сидять і няньчать годину моє одне дитя, то так, відношення до вас людського не буде. А от, на своєму прикладі скажу, я до 17.15 працюю і до садка після роботи ДОБІГАЮ З ЯЗИКОМ НА ПЛЕЧАХ не раніше 17.40-17.45. Моя мала завжди в цей час одна, мені її шкода, вона просить щоб її забрати зі всіма дітками, та я НЕ МОЖУ, хоч дуже і дуже хотіла би. І вихователь це розуміє і ставлення до нас людське. І, вважаю, що так воно скрізь,… Читати далі »
Мама
1 рік 23 годин тому

Катерина а може на сутки? Садочок для розвитку. А не скинути дитину щоб вона десь перебула бо ви на роботі…. Так і в інтернат можна здати і приходити забирати на вихідні 😊

editor
1 рік 3 днів тому

Тетяна Харльонок: Правильно, навіщо той карантин! Хай краще в пік епідемії ходять в школу і садочки і хворіють!

Тетяна Дячук: А мені цікаво, чи за карантин отримують платню? Працівники , які мали б робити роботу, за яку тепер потрібно наймати няню. Або комусь із родини брати відпустку, часто неоплачувану. Як бути ? Ніхто не знає ?

editor
1 рік 2 днів тому

От пишуть, що платня під час карантину – 100%.

Мама
1 рік 2 днів тому

Чергові групи працюють, тільки ідальня – НІ!!!!!! Дітей відправляти треба з тормозками! І малеча цілий день має бути на сухому пайку!!! Розігріти немає як(((( Чергові групи – тільки знущання над малюками….

editor
1 рік 2 днів тому

оце-то так! Реально треба, щоб Сторонський із мером зайшли поняньчили і погодували….

editor
1 рік 2 днів тому

але я не здивуюсь, якщо на папері дітей у чергових групах справно годують і кошти списують…

анти чобіт
1 рік 2 днів тому

*маслом* із маргарина,а ви спитайте яка якість тих продуктів

Кетрін
1 рік 2 днів тому

При достатній кількості дітей працює і їдальня. А як нікому не треба чергова група, як доходить до діла і нашкребти на одну не можуть, то для кого тоді ту їдальню з поварами на роботу гнати? Якби заявили усі батьки, що водитимуть дітей (здорових), то усе б працювало. А не одне одному палки в колеса тикати і нарікати на когось. Я нашу владу не захищаю, але в даному випадку батьки не мають свідомості і гуртовності. Мені не треба, а на інших плювати, хай та одна мама веде куди хоче і як хоче. з тормозком чи без.

Анонім
1 рік 2 днів тому

Це якась дурня цей сухпайок.
Не кожна мама зможе купити дитині наприклад йогурт і пластівці.
І дитина буде сидіти і заглядати на іншу.
Це свідоме знущання з дітей, і вже ділять дітей на бідніших і багатих.

Кетрін
1 рік 2 днів тому
Так, це гірше, ніж готова їжа з їдальні. Але, по суті, діти тієї їжі і так не дуже то їдять, одиниці не перебірливі, а так то хлібом допихають, то булкою, то принесеними з тими дітьми печеньками чи яблуками. Дитина годується зранку вдома і так основна кількість дітей. Тобто йде в садок уже поснідавши. Після садка їсть. То в чому проблема взяти з дитиною печиво (хай кожна мама те, яке дитина любить) і потім висипати на спільну тарілку? Де тут поділ на багатих і бідних? Чи дати яблуко? Діти мірятись яблуками будуть? Чай їм у групі зроблять, кожна група має свій… Читати далі »
Кетрін
1 рік 2 днів тому
Я мама, у якої дитину на час карантину також не було де подіти. Єдиний вихід – моя мама, яка живе в селі, а до села НІЧОГО не їздить, навіть таксі відмовляються (ну та й завезти треба було після садка, ввечері, бо ж я на роботі і наступного дня на роботі). Так ось що хочу сказати – всі отак верещать що усім треба садок, а ось з ЦІЛОГО садка не назбиралось дітей на чергову групу!!!! ЧЕРГОВІ ГРУПИ Є МОЖЛИВІСТЬ СТВОРИТИ ЗАВЖДИ! При наявності необхідної кількості дітей. НАВІТЬ НА ЗИМОВІ СВЯТА! Та коли доходить суть до діла, тільки я і ще одна… Читати далі »
Кетрін
1 рік 2 днів тому

Додам. Карантин не по всій Україні і це логічно – не можуть люди хворіти скрізь однаково, не знаходите? Це не канікули, у яких є графік і не відпустка. Епідемія починається в одному регіоні і зсувається, це таке, елементарне пояснення для нерозуміючих. У тому самому сусідньому ВВ із карантину уже виходять потроху, бо почався він там раніше. А у багатьох областях його може взягалі не бути, бо епідеміологічний поріг не перетнуто.

Кіра
1 рік 2 днів тому

Мені особисто в садку сказали- з 15 карантин і про якусь чергову групу ні слова!!!!!

editor
1 рік 2 днів тому

який садок?

Mariana
1 рік 2 днів тому

По-перше у садочках, які мали потребу зробили чергові групи, бо опитували батьків про таку необхідність. По-друге, оплата 100% і вихователям і вчителям.
Але ж нашим людям не вгодиш ніколи. немає груп – погано, є – ще гірше, бо харчування немає і тд. Все як завжди(

Кіра
1 рік 2 днів тому

Напишіть в якому садку є групи?

Mariana
1 рік 2 днів тому

в 6

Кіра
1 рік 2 днів тому

В мене дитина ходить в 6 садок і ніхто і слова про чергову групу не сказав!

Батько
1 рік 2 днів тому
ШАНОВНІ Батькі!!!! Особливо звертаюся до тих, що водять Хворих дітей у садочок. Ви думаєте, якщо у Вас немає де залишити свою дитину з соплями, кашлем і температурою та відправляє їх всеодно у садочок, бо ви на роботі….. А Ви недумали про інших батьків, які теж працюють на роботі і заводять здорових дітей, а через 2-3 дні і у них хвора дитина, і кажуть шо ЕПІДЕМІЯ у місті, та у Вас в ГОЛОВІ ЕПІДІМІЯ, як що дитина має признаки захворювання то неведіть у садочок, щоб нехворіли інші дітки. Я Батько вже задовбався дитину пічкати всякими лікарствами…. бо тільки донька виздоровіє сходить… Читати далі »
ооо
1 рік 2 днів тому

Та так завжди було і буде! Не водіть дитину в садок, не буде хворіти зовсім

Батько
1 рік 2 днів тому

Садок не для того, щоб водити хворих дітей, бо це не лікарня!!! а водити для розвитку її !!!!!!!!!!!!!

Кіра
1 рік 2 днів тому

Наразі мова йде про здорових дітей!!!!!

мама
1 рік 1 день тому

Взагалі -то, так і має бути : в кожної дитини термометр , яким по приходу в садок міряють температуру, і записують в спеціальний зошит( ЩОДНЯ)! Це практикують в інших містах, чомусь у нас ні, а ще є медсестра, яка має контролювати щоб не водили хворих дітей.

Оксана
1 рік 1 день тому

Я як бачу ту чергу з батьків на контрольне вимірювання 🙂 Ви мама працююча? За скільки часу потрібно вийти з дому, щоб пройти це контрольне вимірювання температури?
Мені здається переважна більшість людей свідомі і з температурою спеціально не відправляють. У мене був випадок, що у дитини піднялась температура у 15 год дня, до того дитина була абсолютно здорова. Як я могла це передбачити? Звичайно мені подзвонили з садочка і попросили дитину забрати і звичайно я забрала. Але повторююсь, як можна це передбачити, якщо в садок приводиш здорову дитину?

Оксана
1 рік 1 день тому
Ви впевнені, що Ваша дитина хворіє ЛИШЕ через хворих дітей у садочку? Ніколи не мокріє на дворі? Ніколи ніжки не мокнуть? Ніколи не попадає на протя? Ви батьки ніколи не хворієте і Ваша дитина не “хапає” Вашу інфекцію? Вам відомий факт, що людина може бути переносником інфекції і не захворіти через сиьний імунітет, але заразити людину з більш слабким імунітетом? Вам відомо, що кашель може бути місяць і лікарняне не дають лише через кашель! Я розумію коли температура! З важкими формами канлю, чи ін. хвороб. Але Ви, Батько, не перегинайте палку зі своїми висловлюваннями про: “та у Вас в ГОЛОВІ… Читати далі »
Батько
1 рік 1 день тому

Якщо моя дитина має признаки захворювання то я не веду її, і лікую чи виясняю чьому вона кашляє чи сопляє. Бо треба починати з себе а не робити так, як всі.
НАПРИКЛАД: В мене дитина кашляє вже місяць, але це не простуда, можливо це алергічний кашель тому я і вожу в садок,
То не потрібно водити дитину в садок, а потрібно виясняти чьому дитина кашляє і як цьому зарадити. Лікувати чи давати припарати проти алергії. І тоді Вам буде спокій і іншим батькам. Дякую за розуміння!!!

Оксана
1 рік 1 день тому

“Бо треба починати з себе а не робити так, як всі.” Згідна на 100%!
“То не потрібно водити дитину в садок, а потрібно виясняти чому дитина кашляє і як цьому зарадити. ” Тобто, Ви, припускаєте коли у мене дитина кашляє місяць я нічого не роблю? Ви помиляєтесь! Ми ходимо в лікарню, і не повірите але купуємо усі препарати які нам виписують, сумлінно їх приймаємо! Але кашель ще ніколи не проходив за тиждень-два.

Батько
1 рік 13 годин тому

Шановна Оксано, я до Вашої дитини немаю ніяких претензій, такіх як ми дуже мало, томущо ми розуміємо що дитина кашляє і потрібно її лікувати. Я маю на увазі за тих людей, які недолікують, або не лікують бо це тільки сопельки, і водять у садок.

Мама
1 рік 23 годин тому

Правильно говорите…. В мене така сама ситуація привидеш дитину на два дні в садок і два тижні в дома пхаєш гору таблеток….. Бо одна мамочка привела дитину хвору яка каже що вона вже не хвора, що вже відкашлює залишки (а відкашлює так що аж рвота) Коли я їй зауваження зробила вона сказала що просиділа вже 14 днів і їй потрібно на роботу…. Чому мене має хвилювати що їй немає ским залишити дитину, і моя має страдати? Нерозумію людей….

Мама
1 рік 2 днів тому

Перший раз чую про опитування батьків на рахунок чергової групи.Нас поставили перед фактом_карантин по28.02.Вихователі і няні ходять на роботу на 0’75 ставки.садочок №3.

Вікторія
1 рік 23 годин тому
Я не розумію, чому саме зараз карантин став такою гострою проблемою??Все життя на карантин діти лишались дома, з бабусями, з сусідами, з батьками з метою запобігти поширенню інфекціі, які чергові групи,люди добрі??? !! Що робиться з вами?? Здоров’я ваших дітей важливіше за роботу?? Забагато самоуправства, я хоч і молода, але читаючи оце все можу сказати – нема на отаких які багато балакають диктатора,щоб порядок навів, а то кожен починає керувати і обливати брудом тих вихователів, які вашим дітям соплі витирають, в очі будете ходити мило усміхатись, а тут в інтернеті АНОНІМНО виказувати нісенітниці. Задумайтесь, чи є ще у вас щось… Читати далі »
Оксана
11 місяців 25 днів тому

Саме більше вражає те, що якраз хворих дітей в більшості приводять ті батьки, які сидять дома ( не працюють). Ті що працюють можуть взяти лікарняне і лікувати дома дитину, а от чому ті мами непрацюючі приводять хворих дітей в садочок, це вже питаня.

wpDiscuz