катяло

Катя. Краса рятує світ, але її вбивають

12 2637

Це фото Катерини Литкіної – юної красуні з Нововолинська.

Вона могла б уже закінчити перший курс львівського вишу, могла б трохи згодом вийти заміж, народити коханому сина і доньку.

Могла б стати обличчям відомих видань чи брендів – її чарівність вражає. Могла б поїхати в Італію до бабусі, походити Римом чи Неаполем.

Побачити світ, здійснити море мрій.

Її життя обірвали два виродки. Тіло Каті знайшли на териконі третьої шахти – неподалік від її будинку.

Виродкам світить тюрма, але вони чомусь впевнені: їх відмажуть. Хай навіть і посадять – вони вийдуть на волю в розквіті сил. Адже були її ровесниками – ну, майже.

Минув рівно рік, відколи вони її вбили. Таку красу. Таку довірливу і світлу душу.

 

 

Бог тієї ночі, мабуть, міцно спав. Не спав диявол.

“Ось і минув рік. Вбивці так і не покарані. Це був тяжкий рік, сповнений сліз, відчаю, розчарування і ненависті. Ненависті до вбивць, до їхніх родин і адвокатів, і навіть до себе…

Чому не відчула, не змогла попередити й відвернути цієї страшної події. Повернути б усе назад, щоб усе було, як раніше, щоб моя донечка жила. В неї було ще все життя попереду, скільки ще мало бути щасливих моментів….

 

 

Але все обірвалося в одну мить… і тільки уві сні я можу почути, побачити, обійняти її.

 

 

У такі моменти не хочеться прокидатись і залишитись там назавжди, тоді вщухає біль, душевний біль, якого не лікує жодна таблетка.

Моя донечко, я так за тобою скучаю.

 

 

Це був тяжкий рік, я знову вчилася і вчуся жити, жити без своєї принцески”,написала на своїй фейсбук-сторінці Вікторія Литкіна.

Разом із рідними Каті, разом із усім Нововолинськом РАДАР сподівається: виродків покарають.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

12 Коментар "Катя. Краса рятує світ, але її вбивають"

повідомляти

Ульріх
20 днів 17 годин тому

Дівчинка справді була дуже красивою. Нереально красивою.
Якщо тих вбивць відпустять, то люди не змовчать, а Шостаку лучше думати над хаткою десь в подальше, аби не сталось нічого поганого.

Сергій Батоговський
9 днів 18 годин тому

ПОРАДА: Слабе місце Шостака як адвоката – на суді він говорить все шо попало, часто без законодавчого підґрунтя – “авось проканає”. А отже, потрібно якісно перевіряти всі сказані ним в суді деталі та вміло їх перевіряти, щоб суддя їх відразу відхиляв. Проте така його робота, адвокат є адвокат, і ненавидіти його за це не треба…

Wildsoul
20 днів 15 годин тому

Богу теж потрібні прекрасні янголи, але ж хіба такою ціною?( ми віримо у справедливість, але давно усе вирішують гроші та зв’язки! і ще не одна мама вмиється гіркими сльозами, коли ці два душогуби знову візьмуться за свою справу.
ріднним Катрусі – сили, вона завжди поруч з вами

гость
20 днів 11 годин тому
Ничего в мире не проходит бесследно. Жизненный бумеранг всегда возвращается запустившему его. Давно слежу за ходом этого страшного преступления. Даже, если вдруг этим нелюдям и удастся избежать наказания, нет сомнения, что бумеранг ударит по всем их семьям, а в ихних семьях растут прекрасные милые девочки. Они думают, что и Бога можно купить?! Хотя, по их отмороженым лицам видно, что их Бог – дьявол. От Бога не откупятся все равно! Рано или поздно их семейки понесут возмездие от Бога. Даже, если и переедут в другую страну. А помощь, считаю, необходимо оказать семье Лыткиных – затраты на адвокатов, на поездки Большие. Напишите,… Читати далі »
Wildsoul
18 днів 2 годин тому

Потрібно автора залучити до створення відповідних реквізитів, куди б небайдужі люди змогли переказати свою підтримку рідним закатованої безкарними недолюдками Катрусі

Анатоль_
17 днів 20 годин тому

Правду пишете. І страждатимуть зовсім безневинні люди, навіть при умові їхнього уникнення покарання, навіть при умові, що Бог подарує їм довге життя для розкаяння і спокути. До четвертого коліна – через садизм потенційних батьків.

Віка
16 днів 19 годин тому

Навіть моторошно уявити, що ці нелюди народять дітей…адже від осинки не родять апельсинки.

людмила зіменко .
9 днів 16 годин тому

На превеликий жаль нелюдів більше, ніж ми думаємо, і багато у кого з них уже є діти.

wpDiscuz