катяло

Катя. Краса рятує світ, але її вбивають

15 3533

Це фото Катерини Литкіної – юної красуні з Нововолинська.

Вона могла б уже закінчити перший курс львівського вишу, могла б трохи згодом вийти заміж, народити коханому сина і доньку.

Могла б стати обличчям відомих видань чи брендів – її чарівність вражає. Могла б поїхати в Італію до бабусі, походити Римом чи Неаполем.

Побачити світ, здійснити море мрій.

Її життя обірвали два виродки. Тіло Каті знайшли на териконі третьої шахти – неподалік від її будинку.

Виродкам світить тюрма, але вони чомусь впевнені: їх відмажуть. Хай навіть і посадять – вони вийдуть на волю в розквіті сил. Адже були її ровесниками – ну, майже.

Минув рівно рік, відколи вони її вбили. Таку красу. Таку довірливу і світлу душу.

 

 

Бог тієї ночі, мабуть, міцно спав. Не спав диявол.

“Ось і минув рік. Вбивці так і не покарані. Це був тяжкий рік, сповнений сліз, відчаю, розчарування і ненависті. Ненависті до вбивць, до їхніх родин і адвокатів, і навіть до себе…

Чому не відчула, не змогла попередити й відвернути цієї страшної події. Повернути б усе назад, щоб усе було, як раніше, щоб моя донечка жила. В неї було ще все життя попереду, скільки ще мало бути щасливих моментів….

 

 

Але все обірвалося в одну мить… і тільки уві сні я можу почути, побачити, обійняти її.

 

 

У такі моменти не хочеться прокидатись і залишитись там назавжди, тоді вщухає біль, душевний біль, якого не лікує жодна таблетка.

Моя донечко, я так за тобою скучаю.

 

 

Це був тяжкий рік, я знову вчилася і вчуся жити, жити без своєї принцески”,написала на своїй фейсбук-сторінці Вікторія Литкіна.

Разом із рідними Каті, разом із усім Нововолинськом РАДАР сподівається: виродків покарають.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

15 Коментар "Катя. Краса рятує світ, але її вбивають"

повідомляти

Ульріх
9 місяців 16 днів тому

Дівчинка справді була дуже красивою. Нереально красивою.
Якщо тих вбивць відпустять, то люди не змовчать, а Шостаку лучше думати над хаткою десь в подальше, аби не сталось нічого поганого.

Сергій Батоговський
9 місяців 6 днів тому

ПОРАДА: Слабе місце Шостака як адвоката – на суді він говорить все шо попало, часто без законодавчого підґрунтя – “авось проканає”. А отже, потрібно якісно перевіряти всі сказані ним в суді деталі та вміло їх перевіряти, щоб суддя їх відразу відхиляв. Проте така його робота, адвокат є адвокат, і ненавидіти його за це не треба…

Wildsoul
9 місяців 16 днів тому

Богу теж потрібні прекрасні янголи, але ж хіба такою ціною?( ми віримо у справедливість, але давно усе вирішують гроші та зв’язки! і ще не одна мама вмиється гіркими сльозами, коли ці два душогуби знову візьмуться за свою справу.
ріднним Катрусі – сили, вона завжди поруч з вами

гость
9 місяців 16 днів тому
Ничего в мире не проходит бесследно. Жизненный бумеранг всегда возвращается запустившему его. Давно слежу за ходом этого страшного преступления. Даже, если вдруг этим нелюдям и удастся избежать наказания, нет сомнения, что бумеранг ударит по всем их семьям, а в ихних семьях растут прекрасные милые девочки. Они думают, что и Бога можно купить?! Хотя, по их отмороженым лицам видно, что их Бог – дьявол. От Бога не откупятся все равно! Рано или поздно их семейки понесут возмездие от Бога. Даже, если и переедут в другую страну. А помощь, считаю, необходимо оказать семье Лыткиных – затраты на адвокатов, на поездки Большие. Напишите,… Читати далі »
Wildsoul
9 місяців 14 днів тому

Потрібно автора залучити до створення відповідних реквізитів, куди б небайдужі люди змогли переказати свою підтримку рідним закатованої безкарними недолюдками Катрусі

Анатоль_
9 місяців 14 днів тому

Правду пишете. І страждатимуть зовсім безневинні люди, навіть при умові їхнього уникнення покарання, навіть при умові, що Бог подарує їм довге життя для розкаяння і спокути. До четвертого коліна – через садизм потенційних батьків.

Віка
9 місяців 13 днів тому

Навіть моторошно уявити, що ці нелюди народять дітей…адже від осинки не родять апельсинки.

людмила зіменко .
9 місяців 5 днів тому

На превеликий жаль нелюдів більше, ніж ми думаємо, і багато у кого з них уже є діти.

Суд
8 місяців 7 днів тому

Слідкую за новинами Каті. І дивуюсь скільки вже мама Каті і батьки того хлопця викинули кошти на адвокатів і нічого конкретного. Вже сама начала шукати в інтернеті самого кращого адвоката і взагалі чи є він. І ви знаєте знайшла Т.М. Чому б не взяти її мами Каті вже б давно справа закрилась вони б сиділи. Читала що кошти бере вона тільки тоді коли виграє справу і озвучує її зразу а не видумує на те або інше.Порекомендуйте мамі Каті.

бабушка Кати
8 місяців 4 днів тому

спасибо Вам. но к сожалению Т.М. живет в Киеве и вряд ли она согласилась бы ездить то в Луцк.то в Нововолынск. то в Ковель. т.к. эти отморозки несовершеннолетние – все время их защитники выискивают разные предлоги для затягивания дела – и тут ничего нельзя поделать! человек из Киева не сможет такое длительное время ездить на судебные заседания. а я не раз о ней думала – Т.М. очень сильный адвокат. еще раз спасибо Вам за неравнодушие!

Донна
6 місяців 26 днів тому

Ще треба написати на стб телеканал.я думаю екстрасенси зацікавляться цією справою і винні будуть швидше покарані…. скільки ж це ще буде тривати….рідні тільки неможуть знайти спокою…

wpDiscuz