платим

Керуюча компанія: за що платити, де угода?

80 2767

Ніякої угоди з мешканцями не укладено, ми не розуміємо, на що йдуть гроші і кому…

– Чи не могли ви б присвятити колонку такому питанню, як платіжки від “Управління будинком”?  – пропонує РАДАРУ Анна з Нововолинська.

Цікавить думка людей: хто як ставиться до того “управління” і чи сплачує?

 

 – Бо керуюча компанія – це ніби ОСББ, – міркує Анна. – Та якщо в ОСББ люди чітко розпоряджаються своїми коштами і все логічно, то тим будинкам, де не вдалось організувати об’єднання співвласників, призначили когось автоматично.

Але ніякої угоди з мешканцями не укладено, ми не розуміємо, на що йдуть гроші і кому.

Хочеться платити і результат бачити, а не годувати шарашкину контору. Вистачило з нас ЖЕКів, які нажилися, а обслуговування не було належного.

 – Мені сказали, що це незаконно – без підписання угоди, а з іншого боку, не хочеться борг нагромадити. Та якщо платити, то по факту! За надані послуги!каже Анна.

А ви що скажете, шановні читачі?

Цікаво буде почути й думку комунальників.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

80 Коментар "Керуюча компанія: за що платити, де угода?"

повідомляти

Мешканець
8 місяців 24 днів тому

Поки люди не створять ОСБб нічого вони не зможуть контролювати..ця упр.компанія-той самий ЖЕК! Платіть за їхнє існування

Валік
8 місяців 24 днів тому

Від мене дизлайк

editor
8 місяців 24 днів тому

Вероніка: Нам теж цікаво, за яке таке управління маємо платити за липень 242 гривні???

Валік
8 місяців 24 днів тому

Я терпіти не можу отаких солов’їв які кричать за ОСББ! Люди ви хоть маєте хоч найменше уявлення як вас будуть грабувати в тому ОСББ. Сорочки неостанеться.

editor
8 місяців 24 днів тому

Ну, ще голий ніхто не ходив. 🙂

Аміна
8 місяців 24 днів тому
ОСББ-об’єднання співвласників багатоквартирного будинку,самі мешканці об’єднуються для того,щоб приймати самим рішення по усіх питаннях,що стосуються утримання свого будинку-і скільки платити для накопичення,і якщо щось підзбирали-куди першочергово вкласти-чи проводку замінити,чи відкоси поштукатурити і так далі…,вважається неприбутковою організацією,податків не платить,тому є можливість шляхом голосування прийняти менший розмір квартплати,а от управляюча компанія є прибутковою,відповідно вона має платити державі і податок на прибуток,і ПДВ,і податки із зарплати свого штату працівників.Тому їхній розмір квартплати в рази буде вищим.Наразі при перейменуванні ЖЕПів у управителів ціну за м.кв не змінювали,але це лише наразі,бо вони ті ЖЕПи були збитковими,тому дуже скоро мешканці будинків будуть неприємно здивовані предоставленими тарифами.Справа… Читати далі »
Олег
8 місяців 23 днів тому
Скажіть як ОСББ може грабувати людей? Чи Ви просто працюєте в керуючій компанії, тоді зрозуміло що Ви проти. А як що ні то мені Вас шкода. ОСББ це управління будинком самими мешканцями. Ви можете стати головою об’єднання і все робити для будинку. А тепер лікбез що таке керуюча компанія, наприклад ви за місяць заплатили всім будинком 3000грн, компанія взяла свій процент прибутку, а він не маленький, 2000грн тільки піде на будинок. З цих грошей двірник, обслуговування внутрішніх мереж(це платиться водоканалу, телокомуненерго). А з остатку компанія може щось зробити для будинку, але не більше. Тобто якщо у Вас залишилося 500грн, а… Читати далі »
Місцевий
8 місяців 23 днів тому

Обслуговування внутрішніх мереж, з дня створення Управляючої компанії, передано у відповідні організації (Нововолинськводоканал та Нововолинськтеплокомуненерго) … чи Вам платіжки не приносять?

анти чобіт
8 місяців 23 днів тому

в жеку більше грабували

Валік
8 місяців 24 днів тому

Договора будуть не все зразу.

Мешканець
8 місяців 24 днів тому

От, коли договора будуть тоді і оплата поступатиме як мінімум. А до того часу рахую краще мешканцям складатися, можливо так і ОСББ створять.

Отже Я
8 місяців 24 днів тому

А ті люди які мають субсидію,чьому ОСББ не компенсується,і чьому я маю сплачувати повну суму,шарашкіна кантора яка дурить людей ,до вас що субсидія не відноситься ,і це серйозне питання всього міста!!!!

editor
8 місяців 24 днів тому

наскільки знаю, це проблема по всій Україні. Голови ОСББ з різних міст звертались до Гройсмана, це в уряді мають вирішувати, там цю проблему створили. Наші місцеві голови ОСББ так само обурені, як і ви.

Аміна
8 місяців 24 днів тому

По відшкодуванню сум по людях,які отримували субсидію були затримки по всьому місту,зараз не знаю як із цим питанням,але самі мешканці,що мали оформлену субсидію квартплату сплачували в розмірі меншому на розмір субсидії,а вже відшкодовувати держава мала безпосередньо на рахунок ОСББ

Аміна
8 місяців 24 днів тому
Новий закон про обслуговування будинків діє з липня 2016 року.Дуже багато матеріалів щодо цієї теми було в різних засобах масової інформації.Знаєте в чому проблема людей не лише щодо цього питання,а загалом?…В байдужості і пасивності-щось десь чують,а поцікавитись конкретно не хочуть.Так прагнули до Європи,тільки мислити по-європейськи не готові і не відомо коли цього навчаться,мислення так і залишилось-в більшості випадків-совкове:хтось для нас щось зробить…Ні,закінчились ті часи-робити для нас щось добре ніхто не буде-весь “вгроблений” без капітальних і поточних ремонтів житловий фонд “переклали на наші плечі” і узаконили це відповідним нормативним актом.В тому законі чітко прописано,що якщо мешканці будинку не визначаться з управителем… Читати далі »
Аміна
8 місяців 24 днів тому

Мені цікаво і смішно-а за що дизлайк на пояснення щодо даного питання?…))))Сама пройшла через оформлення ОСББ в своєму будинку і коли за рік на рахунку є певна сума грошей,що дозволила замінити гнилу електропроводку,замінити вікна і двері по під’їздах,відразу зрозуміло,що ЖЕП за десятки років цього не спромігся зробити.

Олександр
8 місяців 23 днів тому

Дійсно, обслуговування будинку це не так просто, як комусь здається-це і заземлення і бурульки взимку і багато чого… З нашими сусідами працювати просто неможливо, а про владу і мови немає… ЖЕКівські кінці-в воду-ніяких банкрутства, аудитів-маєте управляючу компанію! Платіть в “закрома” чи то родины чи в чийсь карман… Так дурням і потрібно! Тільки чому нормальні люди повинні терпіти від тих дурнів і злодюг?

Тетяна
8 місяців 24 днів тому

Не плутайте, люди, ОСББ, це Ви і Ваші сусіди, які за своі внески, щось роблять у своєму будинку, і цю роботу видно. Управління будинками управляє, а не обслуговує. Заплатить за світло в під,іздах, підвалах, дасть двірника, перевірить вентиляцію 2 рази в рік, і може потравить щурів раз в рік. Все інше за додаткові гроші. І це по тарифу 2.70 за метр кв.

editor
8 місяців 24 днів тому

Віра Ленарт: наш під’їзд повинен був ремонтувати жК 2, ми писали колективну заяву ще минулого літа.Нам пообіцяли. В цьому році сказали, що їх (ЖК) розформовують і ремонтувати буде той, хто буде замість них. Результат – ніякого ремонту з літа минулого року дотепер.Підписи під заявою збирали мешканці цілого під’їзду. То кому і за що платити взагалі?

Мешканець
8 місяців 24 днів тому

Не платити. І так кожному сусідові я розумію тре буде пройтися і донести.

editor
8 місяців 24 днів тому

Наталя Волохата: Так, дуже цікаво, за що ми платимо такі кошти? Звернулися до “управління,щоб поремонтували вікно у під”ізді – немає кому, матеріалу також немає… то для чого це управління, ще мало понахапували, досить уже жити за чужі кошти, хапуги схаменіться… А вікно поремонтував сусід сам, та й матеріал свій взяв… ось вам і висновок – навіщо таке горе-управління, а на рахунок договору – так він повинен підписуватись із кожним квартиронаймачем…

Людмила Зіменко
8 місяців 23 днів тому

Надіслала на Радар фото переліку послуг, які має надавати управлінська компанія. Відносно договорів з кожним мешканцем – то можна написати в управлінську компанію як колективну, так і індивідуальну заяву про відмову про сплату коштів без укладання договору, оскільки стягнення коштів без договору є незаконним. Мешканці мають повне право гроші не платити, бо договір вони не читали, на руки той договір не отримали і підпис свій (якщо їх у договорі все влаштовує) не ставили.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 23 днів тому

Візьму платіжки, де “Керуючій компанії” мешканці нашого будинку перерахували гроші і запитаю письмово в інформаційному запиті: куди вони поділися, і які послуги були нам надані? Якщо послуг – 0, а кошти витрачені на незароблені зарплати, будемо стягувати через суди. Не радійте своїм новим посадам родичі і свояки міського голови – матимете ганьбу і великі клопоти. Повториться 2005 рік.

Анна
8 місяців 23 днів тому

Правильно. Накипіло платити в нікуди. Раз хочуть грошей то і хай совість просипається і включають організованість і приводять все до пуття. Ато шило на мило міняється тільки безпідставно. Анатолій буде цікаво почути відповідь.

Анна
8 місяців 23 днів тому

А якщо не йти в управління і не писати заяву на відмову бо ж і так не законно без договору то цього вистачає?

Людмила Зіменко
8 місяців 23 днів тому

Анна. Проконсультууйтесь у юриста по цьому питанню

Олександр
8 місяців 24 днів тому

Цей ЖЕК 2 – шарашкина контора, дармоїди, брехуни, злодії. За що платимо?? Нічого не роблять вже років 10, а гроші платимо. Кришу самі робимо, електрику в під’їзді .
Будинок №10, Шахтарський м-н.

Олександр
8 місяців 24 днів тому

Написав заяву,на ремонт балкону в ЖЕК 2,у відповідь:забороняємо виходити,робіть ремонт самі.за що я плачу тим брехунам,злодіям…???нічого не роблять в моєму будинку,тільки брешуть всім.

Анна
8 місяців 23 днів тому

Не платіть. Відложуйте цю суму для будинку в подальшому та залучайте сусідів не сплачувати. Це гроші будинка, людей, а не дармоїдів.

шахтар
8 місяців 23 днів тому

ніяких коштів сплачувати не треба. це незаконно. подавайте в суд

Вадим
8 місяців 23 днів тому

В суд для чого подавати? Що відсуджувати, якщо не платите?
Їм треба то нехай і подають хоча це для них безперспективно.

Валік
8 місяців 23 днів тому

ДОРОГЕНЬКА АМІНА а тепер я вам і усім читачам скажу! В новому законі прописали що неможливо створити ОСББ якщо хоч одна квартира не приватизована! Хтось там пищить чого я наліво і направо кидаю усім підряд дизлайки. Да кидаю бо ваші коментарі мені недовподоби. Статя подобається а коментарі – ні В мене квартира не приватизована і приватизувати я її взагалі не можу. Ось мої сусіди начитаються ваших коментарів і захочуть створити те кляте ОСББ а квартира в мене не приватизована і буде не приватизована ще довго. І що мені робити? Аміно я вас питаю.

анти чобіт
8 місяців 23 днів тому

знаю будинки де квартири не приватизовані і там осбб,ви закон той читали чи вам так сказали?

Анна
8 місяців 23 днів тому

Шановний. Не має не рішуїмих питань. Головне, щоб у вас було пояснення зі своєї сторони обгрунтоване, а вже коли стане питання ребром у ваших сусідів то і найдеться рішення обійти цей момент. Мова йде першочергово не про ОСББ, а про те, щоб неплатили люди якщо це не законно. Краще скарбничку хай заведуть. І складуться по факту, щоб щось зробити при будинкові. Я особисто два місяці не сплачую не зрозуміло кому, не зрозуміло за що.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 22 днів тому

Валік, назвіть статтю де прописано про неможливість створення ОСББ, якщо квартира неприватизована. Я шукав і не знайшов.

Валік
8 місяців 22 днів тому
Весною Верховна Рада внесла поправки в закон а саме добавили що створити ОСББ неможливо буде якщо хоть одна квартира неприватизована. Рада виправила своїж помилки яка сама і наробила сама! Раніше було так що створювалися ОСББ з квартирами неприватизованими. Після смерті квартирнаймача (холостяка) якщо при житі холостяк не вспів приватизувати квартиру. То виникали дуже великі спори кому буде належати неприватизована квартира в ОСББ якщо в людини немає (людина сирота не була одружена дітей немає) прямих нащадків 1 2 черги. Суди просто були завалені справами. ОСББ судилися з міськими радами якщо допустим в ОСББ помирав пяничка в неприватизованій квартирі а прямих нащадків… Читати далі »
Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 22 днів тому

Все правильно пишете. Але, закон вступить у повну силу лише у 2019 році. Як і все в Україні – бардацюга жахлива.

Олександр
8 місяців 22 днів тому

Дорогенький Валік, неполініться і почитайте положення про ОСББ і не будьте базарною бабою… Вам купа дизлайків від усіх…

Валік
8 місяців 23 днів тому

Як бути з ОСББ якщо увесь будинок приватизував квартири а 1 квартира на весь будинок стоїть неприватизована і приватизувати її ну зараз ніяк не вийде а молоді очумівші від реформ Гройсмана сусіди захочуть управляти домом. Може є серед читачів юрист то дайте відповідь юрист мені.

Валік
8 місяців 23 днів тому

Якщо всі квартири приватизовані то можна і в космос летіти. У мене квартира язиком юриста комунальне майно на яке я маю лише ордер 1996 року. І я як будь-яка жива людина маю та відчуваю свої страхи за своє майно. Тому я і висловлююя можливо у лайливій формі за що хочу попросити вибачення.

для Валіка
8 місяців 23 днів тому

Валік ,ви щасливчик, ніхто не зможе викинути вас із житла, або взяти позику у банку під заставу вашої квартири, допоки ви там проживаєте. І коштів дурних платити при переоформлені житла не треба. Просто приписали потрібну вам особу та оформили її квартиронаймачем.

анти чобіт
8 місяців 23 днів тому

викинути із житла?це незаконно,хоча цим люблять пугати *нововолинськтеплокомуненерго*

Анна
8 місяців 23 днів тому

Перш за все не пошкудуйте 50-100грн.,щоб звернутись з вашою проблемою чи питанням до юридичної особи, яка надасть кваліфіковану консультацію. Як не як це все ж у ваших інтересах, ваше майно.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 23 днів тому

Цікаві запитання люди піднімають. Ось тільки одного немає: Які ремонти, конкретно, були зроблені Керуючою компанією скажімо, за два місяці сплати наших внесків у неї, наприклад, – на пр. Дружби, 2? Тощо. У будинку гнилі сходи. Після усного звернення мешканцям було відмовлено у ремонті. За що платимо? Це на зарплати управляючому персоналу? Так і до суду недалеко. Почекаємо ще 1 місяць.

? ? ?
8 місяців 23 днів тому

А де поділися кошти з резервного фонду жеків ? А. може, їх перекинули на осбб або управляючі контори ??? Прихильникам осбб раджу переглянути сюжет Аверса,як у Луцьку керівники осбб залишають “співвласників” без житла. НІКОМУ НЕ НАДАВАЙТЕ СВОЇХ ПІДПИСІВ, ОСОБЛИВО КЕРІВНИКАМ ОСББ,ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ ,ХТО ЇХ ВАМ ПІДСОВУЄ.

Анна
8 місяців 23 днів тому

Ну це бистріш всього із ряду вон випадок. Коли людина не чесна і завчасно все продумала. На приватизовану квартиру ніхто не має права.

???
8 місяців 23 днів тому

Подивіться ,Анно,сюжети Аверсу. Там не один випадак ……

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 22 днів тому

Дуже цікаве запитання про залишки коштів на рахунках ліквідованих ЖЕКів. Проте, мене одного на все не вистачить.

Людмила Зіменко
8 місяців 23 днів тому

Мешканцям мого будинку дві пані з керуючої компанії сказали, що у них немає грошей навіть на папір для договорів, бо компанія нова,щойно створена і коштів на рахунку нуль

???
8 місяців 23 днів тому

А де поділи резервний фонд жеків ? Навіщо створювати ніщу упралінську коипанію та щей без погодження мешканців,.за рахунок яких хочуть наживатися .???

editor
8 місяців 23 днів тому

Віктор Бабій: Я поцікавився кругом . Відповідь : на премію та зарплату новій керівничці зросла ціна на , майже 30 гр!!! Кожний будинок має свою ціну. І це все згідно законодавства !!! Послуги : двірник і косовиця трави. На все інше нема коштів . Немає і не буде !!!

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 23 днів тому

А якщо немає двірника і косовиці трави?

Людмила Зіменко
8 місяців 23 днів тому

Двірник має бути, косовиця трави також – принаймні на папері. Не факт, що двірник буде прибирати, а траву будуть косити. Мешканці мають право письмово відмовитись від послуг двірника і косіння трави і виконувати ці роботи самостійно. Тоді, відповідно, не стягуватиметься плата з мешканців на рахунок управлінської компанії. Це мені пояснював юрист. Так само і з іншими видами послуг.

Олександр
8 місяців 22 днів тому

Спочатку потрібно уяснить що таке ОСББ, прибудинкова територія, право власності на неї… Так би мовити,-кордони ОСББ!… Берете паспорт на будинок, акт передачі, наймаєте прибиральника і знайомите його з обов’язками. Все! Врахувати, що Ви маєте прибирати тільки свою прибудинкову територію, а це приблизно 6м.по периметру будинку… Решту має прибирати мер з його службами…

Людмила Зіменко
8 місяців 23 днів тому

Я не чула про те, що створювати ОСББ не можна, коли у будинку є неприватизовані квартири. Мен пояснювали, що у крайньому разі неприватизовані квартири будуть сплачувати управлінській компанії, а не на рахунок ОСББ переводитимуть гроші. Можливо хто знає точно, о поясніть.

Олександр
8 місяців 22 днів тому

Власник квартири має сплачувати кошти в ОСББ! якщо воно створене, а “голос” кожного “співвласника” (це- на кого квартира приватизовувалась, а не одна квартира-один голос) враховується тільки при створенні ОСББ, що порушувалось, а значить і може бути оскарження. Незнання законів не звільняє від відповідальності… А голова ОСББ навіть не уявляє яку відповідальність приймає на себе…

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 22 днів тому

До Олександра. Не лякайте, якщо ваша ласка. Будь-хто із керівників, будь-якої структури – приватної чи державної власності йдучи на таку роботу, навіть і на 10% не уявляє собі який правовий тягар бере на свої плечі у випадку чого.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 22 днів тому

До Л. Зіменко. Підніміть ЗУ про ОСББ. Там є пункт про неможливість створення його, якщо у будинку є хоча б одна неприватизована квартира. Я запитував у юриста Управляючої організації.

Людмила Зіменко
8 місяців 22 днів тому

Дякую, пане Бідзюра. Але піднімати і вивчати даний документ потрібно ще і тим мешканцям мого будинку, які конче хотіли бачити мене головою ОСББ і не мали уявлення про всю критичність і серйозність даної ситуації(((

Тетяна
8 місяців 23 днів тому
Більше 50 відсотків площі співвласників, які згідні, дають можливість створити ОСББ у будинку. Всі документи доступні в інтернеті , читайте. Кого пограбували голови, наведіть , будь ласка, факти. Бо на мою думку, це єдиний вихід з ситуаціі, що складається. Хоча, це теж неправильно, мусять бути якісь комісіі, які мають обтежити будинок, дати заключення, в якому він стані здається на руки співвласникам, де слабі місця, що треба зробити в першу чергу. А не ось вам, ми керували, гроші брали, тепер вам. Бо скоро почуємо в новинах, де що завалилось, розвалилось, хто постраждав, і хто кінцевий управитель, а це може вчителька-пенсіонерка, якій… Читати далі »
Людмила Зіменко
8 місяців 23 днів тому

Я також казала, що наш будинок, хоч і не хрущовка, але капітального ремонту не бачив, а ЖЕКИ гроші забрали і припинили своє існування. Будинок старий і він у поганому стані. Це на державному рівні має вирішуватись питання про створення незалежної комісії, яка буде оцінювати будинок на момент передачі його ОСББ, щоб було чітко на папері зазначено в якому що стані, адже ті документи по прийому будинку має голова об’єднання співвласників підписувати, а це вже дуже серйозна відповідальність

конкретні факти
8 місяців 23 днів тому

А конкретними фактами завалений ютуб журналістських розслідувань “АФЕРИ ОСББ”. бо державні та правоохоронні органи закривають на це очі,чим сприяють шахраям, яких підпихують в голови осбб

Валік
8 місяців 23 днів тому

Хочу розказати свою історію. Навесні коли лише розпустилися дерева непомню в якому то було місяці. Мій будинок закипів. У прямому сенсі слова. Була сходка сусідів на якій дійшло до того що викликали Поліцію а потім і Швидку. Так у мене сусіди обговорювали створення ОСББ. Слава богу мене захистила Поліція від кулаків одного ненормально. Хоча моїй сусідці він вирвав з голови багато волосся того і швидку вона викликала. Слава богу усі пересварилися побилися пар випустили але до ОСББ недійшло.

Олег
8 місяців 23 днів тому

А Ви я думаю стояли проти насмерть. Так тоді і будите жити в будинку що валиться і платити в 2 рази дорожче, щоб хтось на канарах відпочивав. Бо керуюча компанія приватна і прибуток для неї основне, а не Ваш будинок їй на нього начхати. А люди які захотіли нормально щось в свому будинку зробити, через таких як Ви, повинні жити в руїнах і за руїни ще платити кошти.

Валік
8 місяців 23 днів тому

Вибачаюся але мій будинок це нова 5-поверхівка з білої цегли та поштою аптекою та продуктовим магазином на першому поверсі. Будинок геть новий ще не вспів згнити чи завалитися!

Валік
8 місяців 23 днів тому

Керуюча компанія не приватна а комунальна яка напряму належить міськраді.

Олег
8 місяців 23 днів тому
Ви закон читали?????? Керуюча компанія може бути тільки приватна, юридична або фізична особа. І вони тепер з вашого тарифу візьмуть 12% прибуток, 20% пдв і ще в пенсійний. І тарифи на ремонти компанія може встановити захмарні. А в Вас новий будинок так це ще краще для ОСББ, можна нищий тариф поставити 1грн або 50коп метр. ОСББ не забувайте може любий тариф поставити голосуванням. А компанія по закону щей пеню буде з Вас дерти якщо заборгованість буде. Але, в добрий путь, платити компанії це гроші на вітер, буде дорожче, а якість колишнього жека. Інших людей з Вашого будинку шкода, за одного… Читати далі »
Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 23 днів тому

До ОЛЕГА. Яка назва Закону про Управляючу організацію?

Валік
8 місяців 23 днів тому
До речі, я недавно познайомився з цікавою жінкою. Вона – голова ОСББ того будинку, що біля магазину “Альфа”. В їхній двір Сиротюк зробив щедрий подарунок – дитячий майданчик. Ми проговорили годину з цією жінкою. Я взнав усі плюси і мінуси ОСББ. Плюси, звісно, перевищують кількість мінусів, але. Головне, що треба зробити усім, хто хоче створити ОСББ: піти в Нововолинський центр безоплатної правової допомоги до їхньої завідуючої. Вона сама – голова ОСББ в своєму будинку. Кажуть, спеціаліст від бога. І вона безкоштовно розкаже усе і допоможе. Кажуть у нововолинську є лише дві людини які в цьому можуть допомогти розібратися: вона і… Читати далі »
Олександр
8 місяців 22 днів тому

Ви ж користуєтесь інтернетом! Невже не вистачає клепки почитати інформацію самому, замість того, щоб бігати по “жіночках”.

Анатоль _ БІДЗЮРА
8 місяців 22 днів тому

Логічно.

Валік
8 місяців 22 днів тому

Інтернет того нерозповість що жива людина!

editor
8 місяців 23 днів тому

Віра Ленарт: 242 грн не зрозуміло за що! Я щодня користуюся газом, бачу з того реальний результат – і плачу за це дешевше!

Місцевий
8 місяців 23 днів тому

Заключіть Договір з Управляючою компанією … і закидайте іх запитами)

Валік
8 місяців 23 днів тому

Радар – це сайт, де завжди кожен для себе знайде що почитати. Дякую.

Анна
8 місяців 22 днів тому

А якщо в платіжці останній, коли жек розформовувався переплата, то як з цим бути? Хто повернути має?

Нововолинець
8 місяців 15 днів тому

Доброго дня! Прохання, довго не думати, а подавати заяву в суд! Зробимо невеликий флеш моб, щоб люди були в курсі, та гайда, буде прецедент, будуть послуги, буде і сервіс! Годі балакати, там в управлінській компанії всі з Вищими освітами, нікому робити прості людські справи, лише премії та зарплати рахувати вміють, годі!

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 15 днів тому

Хто подаватиме позов до суду? Знайдіть мені такого сміливця.

Людмила Зіменко
2 місяців 12 днів тому
Я припиняю платити гроші у цю керуючу компанію і за лютий місяць 2019 року не буду платити ні копійки. Готую спеціальні відповідні документи з цього приводу і маю для такого рішення дуже серйозні підстави. У ніч з 10 на 11 березня 2029 року буревій зірвав частину даху над моєю квартирою. Через діру у даху буде затікати вода від снігу і дощу на горище будинку і у мою квартиру відповідно. У керуючій компанії відмовлялись записати моє звернення, відмовились ремонтувати дах і навіть не оглянули масштаби руйнування. У інтернет-сторінці зазначено, що власницею керуючої компанії є Нововолинська міська рада. Отримані протягом майже року… Читати далі »
Людмила Зіменко
2 місяців 10 днів тому
Сьогодні вранці начальниця керуючої компанії категорично відмовилась ремонтувати дах і навіть відмовилась оглянути масштаби завданих ураганом збитків. Вона заявила, що на рахунку по моїй квартирі повинна бути необхідна для такого ремонту сума і потрібно, щоб у нашому будинку не було боржників і тільки при наявності всіх коштів компанія буде вирішувати чи ремонтувати дах. Вимагати від мене повну сплату за ремонт керуюча компанія права не має, бо дах належить всім 25 квартирам і навіть магазинам – дах я не приватизовала, дах приватизації не підлягає. Через таке ставлення гроші цій компанії я більше не плачу, тому що це справа безперспективнивна і просто… Читати далі »
wpDiscuz