захист

Кого ж береже наша поліція? На мене їм начхати, а на вас?

24 3158

Я не з боязких – і за 27 років своєї писанини набачилась усякого-різного. Але нахабну погрозу, що надійшла на РАДАР 24 січня,  проігнорувати не могла.

Якийсь “лисий” пообіцяв відправити мене в реанімацію за ще хоч одну статтю про міського голову Сапожнікова і його друга-депутата Ярему.

 

Анонімний абонент Київстару висловився цілком конкретно. Чекати, поки він перейде від слова до діла? Закрити собі рота в порядку самоцензури – на догоду босам того “лисого”?

Я звернулась у поліцію. Описала докладно, що, де, коли – і чому вважаю цю погрозу реальною. Наполягала на внесенні мого повідомлення в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Це мали зробити – за законом – упродовж однієї доби.

Однак нововолинська поліція вирішила: “Нету тела – нету дела!”

У реєстр не внесли,  кримінальне провадження не розпочали. Не вбачають підстав.

Та нам  щодня погрожують, – сказали мені молоді поліцейські, приймаючи заяву.

Співчуваю й розумію. Але вони – чоловіки, їм видали зброю і платять за службу, вони мають низку пільг і прав, які мені не снились. А ще їх захищають спеціальні статті закону.

 

 

У мене – ні зброї, ні платні за ризики, а захищає мене хіба папір, на якому надрукована Конституція.

І я всього-навсього прошу встановити залякувача-шантажиста. А встановити його – ну, хоча б за допомогою ІР-адреси – можна лише в рамках кримінального провадження.

Ще не знаю, хто підписав відписку про “підстав немає“. Начальник слідчого відділу Вадим Сватко? Т.в.о.начальника Нововолинського відділення поліцїі Сергій Галащук? Чи взагалі дільничний інспектор? Відповідь поштою досі не отримала, хоча на оскарження в суді закон дає тільки 10 днів.

Та зараз не про це.

Кого береже наша доблесна поліція? Кого й від кого? Може, отих залякувачів і їхніх босів – від таких, як я?

А таких, як я, у Нововолинську й околах більше немає.

Бандюки, депутати, прокурори, право- і кривоохоронці, чиновники регулярно читають РАДАР – і нема на те ради. 🙂

Мала трохи надії на оновлену поліцію, на зміни у підходах. Із сумом констатую: змінюються лише таблички на дверях кабінету начальника відділку.

А вас захищає наша поліція? Розкажіть. Так хочеться хоч за когось порадіти…

 

Наталя Камишникова

Початок тут:

“Напишеш хоч шото про Сапожнікова чи Ярему – відправлю надовго в реанімацію”. Погрози авторці РАДАРА

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

24 Коментар "Кого ж береже наша поліція? На мене їм начхати, а на вас?"

повідомляти

гість
12 днів 8 годин тому

Я не зрозумів? Що Поліція має знижку на комунальні посллуги? За що такі блага? За те що бабів з молоком проженуть!

РАДАР
12 днів 7 годин тому

Колишні працівники міліції – “ветерани органів внутрішніх справ” та члени їхніх сімей мали 50% знижку на всі комунальні послуги.
А в поліції повністю відшкодовують витрати на найм житла й обіцяють гарні умови іпотеки після 2 років служби.

Фея
11 днів 7 годин тому

Не такі вже ті баби й перелякані – вони від поліції вже не ходять і поліція від баб, а баби назад – сама бачила😀

гість
12 днів 8 годин тому

Знаєте прочитав я та думаю собі треба на роботу було мені йти в Поліцію!

Василь
12 днів 7 годин тому

Що заважає? Вперед… там за минулі два тижні вже троє звільнились. Вакантних посад ого-го !

гість
12 днів 10 хвилин тому

Чому звільнилися? Там же робота рай. Нічого не робиш зарплата йде!

Анатоль _ БІДЗЮРА
11 днів 21 годин тому

Ви, “Василю” – поліцай, як вбачається. І на керівній роботі. Якщо прийдуть до вас молоді хлопці на роботу в поліцю, ви дасте їм чесно працювати? Дуже сумніваюся.

Маринка
9 днів 21 годин тому

Я -не поліцай! Але якщо Вас приваблює ця робота і привілегії, будь-ласка, йдіть і спробуйте.

ТАНЯ
12 днів 7 годин тому

Коли ж та совість проснеться у вас поліцаї – наведення порядку це ваша щоденна робота !

Вадим
12 днів 42 хвилин тому
Ніколи совісті небуде в них був в мене випадок коли я по роботі віз вантажним авто картоплесаджалку мене зупиняли кожне авто поліції яке проїжджало або стояло дорога войниця- камінь каширськ 1вол- волинський причини зупинки :небуло перевірка док дальше погарчали що немають права заключеня дайте 100 грн на каву вам фірма всерівно верне ато знайду 100причин вас затримати мусив може і тупанув так як дорога ще велика дальше 2ковель причина невірно закріплений вантаж запитав як повино бути дайте пару грн і їдьте на це дав їм відповідь перезвоніть у вол- волинський хай 50 грн на карточку вам зкинуть розяснив поїхав 3.… Читати далі »
Света
12 днів 6 годин тому

Наша поліція просто з ними всіма заодно.тут треба писати письма до Київа може щось і поміняється в нашому місті((

Віталій
11 днів 22 годин тому

Вже один ПОЛІЦАЙ “захистив” Віталія Павлюка в листопаді 2017 року, коли П’ЯНИЙ вбив його на вулиці Шахтарській біля Вепру. Пам’ятаєте? І таких поліцаїв повно і не лише в Нововолинську… А той поліцай, до речі, досі гуляє на волі!

анти чобіт
11 днів 12 годин тому

він і буде гуляти

Анатоль _ БІДЗЮРА
11 днів 21 годин тому
Не знаю, як кого, але мене моя нововолинська поліція дуже “захищає”. Починаючи із вікопомного 2005-го (акція Нововолинськ без Сапожнікова!” та моєї заяви про погрозу вбивством від цілком конкретної особи (зі вказаним у заяві прізвищем та адресою проживання потенційного вбивці), декілька років тому. Заходів, щодо мого захисту вжито не було. Письмової відповіді я не отримав. І аж до теперішніх днів, нововолинська поліція веде свою улюблену гру – “в жувальну гуму”: НВ слідчий відділ поліції, як вбачається, бездіє у кримінальній справі відкритої на нововолинського міського голову за невиконання рішення суду, що загрожує йому позбавленням волі, згідно ККУ. Що ж тут розслідувати?! Всі… Читати далі »
Накіпіло
11 днів 17 годин тому

Коли наша поліція зверне увагу на так звані “лотереї”, гральні автомати, таких закладів по Нововолинську більше 20, на самій сто метровці їх скільки, і чиї вони теж всі знають, і який контингент людей там сидить. Мурчики так звані і їхні малолітні шавкі там тримають все, чому всі мовчать,???
Поліцііяяя ти дееее? Аа забув її в нас нема

Тролик
11 днів 14 годин тому

З ігрових автоматів долька йде самому “потроху” Поліції заборонено чіпати.

Black
11 днів 17 годин тому

Жодної надії на безпеку від поліції, забезпечую безпеку себе та своєї сім”ї власними силами та підручними засобами. Відповідальності в тому числі і кримінальної не боюсь, за ради безпеки сім”ї піду на все !!! Поліція, вибачайте шо є, то є. На сьогоднішній день, від вас користі – 0,0 на жаль…

Анастасія
11 днів 16 годин тому

як це так нету дела? В Кримінальному Кодексі є статті передбачені зловживанням такою технікою, сайтами і т.д. погрози громадському діячеві… Вам мають видати корінець про прийняття заяви і слідчі повинні встановити адміністративного порушника, якщо це не кримінальна справа.

Вікторія
11 днів 10 годин тому
Анастасія, ви наївна, як немовля. Поліції, як правоохоронного органу, в Нововолинську немає. Нажаль, найближчим часом і не буде. Той “колектив чоловіків” у чорних спецівках ніякого стосунку до правоохоронних органів немає. Це номенклатурні одиниці, які навіть не можуть і не вміють елементарного – надати відповідь на заяву. Для того щоб була “двіжуха”, прошу не плутати з розслідуваннями, роботою слідчого, дізнанням, опитуванням, їм потрібні лише трупи, так-так саме трупи простих громадян, про це вони самі й заявляють, коли приїздять на виклик. А знаєте чому така ситуація? Тому, що за 3 місяці навчання цих “реформованих правоохоронців” неможливо навчити прийомам рукопашного бою( не просто… Читати далі »
укроп
11 днів 9 годин тому
Деяких людей цікавить питання, що робити якщо погрожують розправою, які приймати заходи, куди звертатися? Однозначної відповіді немає, варіантів багато. Можна повідомити в міліцію або попросити допомоги у знайомих, якщо знаємо хто погрожує. Для офіційного звернення в правоохоронні органи давайте визначимося, що таке реальна погроза і який тут кримінал? Скласти заяву в правоохоронні органи і справа з кінцем, в тому то і суть, що такі звернення мають швидкий кінець, практично ними ніхто не займається. А чому так? У Кримінальному кодексі України за погрози вбивством, передбачена кримінальна відповідальність (ст. 129), коментувати статтю не будемо, коментар можна самому прочитати в кодексі, а от… Читати далі »
Фея
11 днів 7 годин тому

На “Аверсі” у Луцьку показували, що мешканці Нововолинська хочуть зустрітися з міністром Аваковим через важку криміногенну ситуацію в місті – квартири, машини, дачі обкрадають, наркотою торгують – жити страшно, АЖ ЖУТЬ! – як співав Висоцький…

анти чобіт
10 днів 14 годин тому

аваков сам не ліпший

Фея
10 днів 10 годин тому

Та так, але у багатьох наших людей є генетично погана звичка сподіватись на високе начальство… Я просто повідомила про таких факт на АВЕРСІ, та й усе…

Ульріх
11 днів 6 годин тому

Судячи з усього береже міськраду ( 2 і 3 поверхи).
Пане Галащук! Може прокоМЕНТуєте?

wpDiscuz