аххт

Конкурс на головлікаря, приїзд голови ОДА і суд над хлопцем, що підпалив шину під виконкомом

31 2618

Усе це відбудеться в Нововолинську завтра, 27 грудня, майже одночасно.

О 10.00 у кабінеті 304 міськради засідатиме конкурсна комісія на чолі з А.Сторонським.

Крім начальників відділу кадрів і відділу правової роботи виконкому, до комісії увійшли члени громадської ради при виконкомі: Леонід Дудар (від ветеранів), Валентин Бортнічук (від фізкультурників), Любов Кравцова (від поборників духовності).

Саме вони й визначать, кому бути головлікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги в Нововолинську.

Кандидатів двоє. Це в.о. головлікаря ЦПМСД Ольга Попіка та сімейний лікар Оксана Войтович.

 

О 10.00 у міському суді почнеться чергове засідання у справі Віталія Грабовського – отого, що восени на знак протесту проти застійного правління В.Б.Сапожнікова підпалив шину під міськрадою і був оштрафований на 1360 грн. Грабовський оскаржує рішення адмінкомісії.

 

Об 11.00 у Палаці культури (увага, саме у Палаці культури!) почнеться засідання ради розвитку міста. Очікують на приїзд голови Волинської ОДА Олександра Савченка – автора крилатого вислову “Нововолинськ – чарівне містечко”.

 

 

Хто хоче поставити йому та міському голові Віктору Сапожнікову пару-трійку запитань про нагальні проблеми нашого “чарівного містечка”, приходьте і ставте. Вхід вільний!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

31 Коментар "Конкурс на головлікаря, приїзд голови ОДА і суд над хлопцем, що підпалив шину під виконкомом"

повідомляти

Вікторія
22 днів 14 годин тому
Думала, що наше місто вже досягло “дна”, а ні…це дніще- коли комісія, яка покликана визначити хто займатиме посаду головлікаря складається з людей, які до медицини ніякого відношення не мають. Перепрошую, а за якими критеріями ці “поціновувачі” будуть визначати профпридатність кандидатів? Хотілось би по -профільно: На що зверне увагу( вміння стріляти, рити окопи, зібрати-розібрати зброю?) Леонід Дудар (від ветеранів)? На які показники (напевно спортивні- забіг, плавання, кидання ядра?) опиратиметься Валентин Бортнічук (від фізкультурників)? І що оцінюватиме( пісня, танець, вірш чи казка?) Любов Кравцова (від поборників духовності). Ну, що ж дно пробито, опускаємось ще нижче…
Олександр
21 днів 15 годин тому

Місто досягнуло дна тоді, коли вибрало собі такого мера і все тільки продовжується…а Чобітков бачить яке “тупе насєлєніє” і гребе разом зі своєю командою! Проект “Нововолинськ” провалився!

гість
22 днів 13 годин тому

Щоб прийти послухати суд потрібно з паспортом прийти чи охорона суду так може пропустити хто знає?

Декстер
21 днів 14 годин тому

Вже немає охорони!!!

Вікторія
21 днів 12 годин тому

Кого охороняти в тих судах? Це населення потрібно охороняти від зажерливої влади та безглуздої судової системи.

добродій
22 днів 12 годин тому

хто більше грошей передав куди треба , той і буде тим ким хоче ! ніби це ніхто не знає . нащо ці цирки влаштовувати ?

Анатоль_ БІДЗЮРА
22 днів 11 годин тому

Зрозуміло. Всі члени комісії – люди міського голови В. Сапожнікова. Можу вгадати із першого разу хто буде головним лікарем. Проте, мститися і переслідувати О.Войтович я не дам. Відразу ж попереджую зацікавлених посадових осіб, які собі це надумали. “Совок” у Нововолинську живе і процвітає! І буде й далі квітнути буйними бутонами, допоки у Нововолинській МР гніздитиметься В. Сапожніков зі своїми совєцькими пташенятами. :)) Їжею для котрих є диктат і авторитаризм.

Тролик
22 днів 10 годин тому

“Члени громадської ради при виконкомі” відомі у місті “сапогоботи”, будуть вершити волю Сапога

РАДАР
22 днів 10 годин тому

Найважливіше завтра відбуватиметься з 10.00 у кабінеті 304 виконкому, бо стосується всіх нововолинських пацієнтів. Тобто всіх нас. Хто може – прийдіть. Хто може – зніміть виступи претенденток і рішення комісії на відео.

Бандерівка
22 днів 10 годин тому

А як щодо хлопця, який підпалив шини??

Тролик
22 днів 9 годин тому

тут вибір без вибору

Не байдужі пацієнти
22 днів 8 годин тому
Що стосується відеозапису то орган управління (виконавчий уомітет) забезпечує ведення відеозапису засідання конкурсної комісії під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників. Відеозапис такого засідання конкурсної комісії оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу управління не пізніше наступного дня з дати проведення засідання та зберігається на відповідному веб-сайті не менше одного року (п. 37 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я). Просимо РАДАР прослідкувати, щоб такий запис був оприлюднений згідно вимог чииного законодавства… А ще в тому ж Порядку, в п. 36 сказано, що представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час розкриття… Читати далі »
Тролик
22 днів 7 годин тому

А чому лише Попіка та Войтович, більше не має достойних лікарів? Як відбувався вибір кандидатів, хто призначив ці кандидатури?

РАДАР
22 днів 2 годин тому

Оксану Олександрівну Войтович ніхто не призначав. Сама зголосилась, а колеги підтримують. Не всі, але цю кандидатуру явно не підтримують ані Сторонський, ані Мороз.

Мешканець
22 днів 6 годин тому

Зібрали ручну комісію, які проголосують як треба, і ніхто не пискне.
Ганьба

Анатоль_ БІДЗЮРА
21 днів 20 годин тому

Ну, А. Сторонський – можна зрозуміти, працює у виконкомі, курує медичний напрямок. А решта: комуністичний ветеран, спортсмен та Л.Кравцова, яку всі добре знають і відають чим і як вона дихає. Особливо, я…
Комісію набрали із випадкових людей за принципом особистої відданості В. Сапожнікову. Ото такий і “конкурс” буде! Схоже, всі конкурси так у міській раді і відбуваються.
Якщо так, то можна було в комісію взяти мене, З. Колбуна, В. Мигаса,.. Ага. Вже аж так і розігналася, компартійна камариль’я.

Бандерівка
21 днів 18 годин тому

Після того, як у міськвиконкомі були” громадські слухання” з приводу підняття вартості проїзду і вартість проїзду зросла, попри всі заперечення, я вже не вірю у здоровий глузд і тим більше у справедливість. Буде так, як скаже “папік” і Сторонський…ну і ще дехто…

Неупереджено
21 днів 14 годин тому

Вже майже тиждень як з кранів в половини міста тече не просто іржава вода-а сама ржавчина невідомої консистенції.І ніяким мерам-замам схоже,до того немає ніякого діла.Ні до пенсіонерів,в яких немає коштів на нормальну питну воду,ні до сімей з дітьми,дітей потрібно мити.Ні до всіх мешканців які просто хочуть мати воду в крані,а не ржаву мачмалу,яка за кілька годин забиває всі не такі вже й дешеві фільтри.Куди кричати,ніхто в цьому місті ні на що не реагує…

Дідусь
21 днів 13 годин тому

Захід у ПК відбувся аналогічно в кращих совкових традиціях. На вході зразу ж відмітили хто прибув. Потім було кілька монологів як ми гарно будуємо наше місто і Княжу Волинь, якщо в когось і були питання то вони лишились непочутими…, бо часу обмаль треба відкривати Центр для діточок з вадами…? Дві години коту під хвіст… А подзвонилиі сказали що буде “Регіональна рада з питань розвитку” – коротше повний “адабрямс”.

ХХХ
21 днів 13 годин тому
Сьогодні відбувся конкурс на обрання головного лікаря КНП ЦПМСД . Конкурс провели всупереч усім нормам закону і совісті ! Те що Сторонський не має совісті це усім відомо !Ось перелік порушень закону :1)почали конкурс на пів години раніше не о 10.00 а 9.30 нікого не попередили люди прийшли на 10.00 конкурс вже завершувався !2)знімати конкурс заборонили 21.12.18 була сесія міськради де було створено конкурсну комісію .4) виконком не було проведено це підтвердила зйомка журналістів у нарисі з Попікою О членів комісії не затверджено ! Членів комісії в телефонному режимі ввечері 26.12.18 запросили на конкурс! Вони не знали кого будуть обирати… Читати далі »
Коля
21 днів 12 годин тому

То чим вам та Попіка не вгодила?

РАДАР
21 днів 7 годин тому

Яка дивна постановка питання. Керівник не повинен нікому догоджати. Але має подбати, щоб у його підлеглих були гарантована міністром платня та нормальні умови праці. Вже не кажемо про видачу спецодягу всім без виключення: і санітаркам, і медсестрам, і лікарям.
РАДАР ставиться до Ольги Олександрівни Попіки з повагою, але трохи насторожує атмосфера у колективі. А риба – вона така, з голови…
Ну, й медикам, вочевидь, хочеться більшої незалежності головлікаря ЦПМСД від головлікаря Нововолинської ЦМЛ.

Мама
21 днів 5 годин тому

Попіка,це…..під собою землі не відчуває,до колег зверхньо ставиться,елементарно,невітається,голову задере і сунеться,деж вона ж головний лікар,а ти хто?!медцестра.

ХХХ
21 днів 11 годин тому

На рахунок приїзду губернатора , спітч ні про що ,а коли люди хотіли задати запитання і виступити сказав: ХОЧЕТТЕ ПРОПІАРИТИСЬ не вийде ! Не деньок а. СОДОМ і ГОМОРА!

ХХХ
21 днів 7 годин тому

Новий договір Попіки О.О з комерційною аптекою Cinevо самою дорогою аптекою в місті ?! Навіть не обговорюючи це з колективом лікарів , ще не заробивши вже так бездумно шановні платники податків тратять ваші гроші !це тільки початок …

гість
20 днів 21 годин тому

Колись доктор Комаровський в своєму шоу розповідав про київських лікарів які з аптеками у змові і аптеки як бонуси лікарям виплачують додатково пів зарплати за те що рецепти виписують лікарі лише на бланках тих аптек з якими вони в змові. В інших комунальних аптеках Києва просто відмовляють в продажі тих ліків бо рецепт на бланку певної аптеки. Тепер і в нас буде ця схема. 🙁

Анатоль_ БІДЗЮРА
20 днів 16 годин тому

Ха! Та вона в нас давно є.

Дідусь
19 днів 16 годин тому

Пані Оксано Войтович. Я далекий від медицини і від лікарні і Слава Богу! Але мені подобається Ваша неформальна позиція. І якщо у Вашому списку укладених декларацій є ще пусті місця, то Я готовий до нього доєднатись. Обіцяю багато мороки не завдавати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
19 днів 13 годин тому

Пані Оксано Войтович! Не їдьте за кордон після Вашого із Попікою, так би мовити, “конкурсу”. Все буде добре, Ніхто Вас не переслідуватиме. Обіцяю.

777
19 днів 15 годин тому

А яка доля хлопця, що підпалив шини?

Укропітек
19 днів 10 годин тому

Дійсно?!

wpDiscuz