DSCF9288

Коптюк оскандалився знову. І знову – у сквері…

11 2150

 – Кабель порвали, заклали плиткою…

А тепер хочуть гроші у потрійному розмірі!!!

 

Ударно освоює бюджетні кошти у сквері Ветеранів (це біля стадіону в Нововолинську) ПП “МП “Сантехмонтаж” Анатолія Коптюка.

Угоду з ним нововолинське ВУКГ в особі Артема Жигалюка уклало 28 листопада. Термін виконання – до 31 грудня.

І от упродовж місяця нововолинці могли спостерігати, як сумнозвісна бригада Коптюка у поті чола закопує 298280 грн. 40 коп.

Один із наших читачів не витримав і написав РАДАРУ:

– Фірма “Сантехмонтаж”, коли клала костку в центрі міста біля базарчику на стадіоні, порвала кабель. Але про це нікого не повідомила, заклала косткою.

Прийшли майстри, зруйнували бруківку, відремонтували кабель. А плитки назад немає кому покласти.

 

 

А Коптюк знову хоче гроші у потрійному розмірі!!!

Ось так Новий рік і буде в центрі з ямами! обурюється читач.

 

Фото зробив Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "Коптюк оскандалився знову. І знову – у сквері…"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
11 місяців 14 днів тому
Я йшов по новому\скаліченому тротуарному покриттю і кажу робітникам, що мовляв як добре, що плитку поклали – буде що руйнувати коли кабеля будете ремонтувати. А вони кажуть: “А це не ми!” Тоді хто? – питаю. – “Ми не знаємо” – була відповідь. Вседозволеність і безкарність! Якби А. Коптюка штрафонули тисяч на 50, то другий раз затямив би, що перед початком земляниих робіт потрібно узгоджувати майбутнє копання у всіх зацікавлених організаціях і фірмах та мати детальний паспорт-схему земляних робіт. Проте, він добре знає, що “мер-султан” відмаже, як і було зроблено зі старими рурами теплотраси на вул. Маяковського. Де і у якому… Читати далі »
Валік
11 місяців 14 днів тому
Анатолію, ой, що ви пишете – поклали вони плитку гарненько?! Та як вони поклали, це просто ужас. Зразу як поклали, все в горбах, а піском посипали тяп-ляп. Безголові. Вчора йшов, дивлюся – яма. Думав, плитку перекладають, а це кабель ремонтують. Шановні працівники тої фірми, яка там клала плитку, робіть на майбутнє старанніше. Ви ж плитку не десь кладете, а в себе вдома. Ви ж маєте робити на віка. Прийде ваша старість, ви ж будете там на базар ходити собі по молочко. Робіть на совість, для себе, щоб онукам у старості похвалитись: ось те-то й те ваш дід зробив, як молодим… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
11 місяців 13 днів тому

Та про те, що покриття почало провалюватись на третій день після укладання, я вже й мовчу.

Роса
11 місяців 14 днів тому

Прокуратура не в поміч?
Громадськість чого кричить тільки в інтернетах?Слабо на сесію прийти?Чи на пусті громадські слухання, де ходить одиниці?
Самі винуваті.

Роса ???
11 місяців 14 днів тому

А коли це було,що сесія та й почула громаду і проігнорувала мера? А громадські слухання організовані на замовлення мера хіба перестали бути рекомендаційними ?,( тобто до аргументів яких не обовязково прислухатися, оскільки висновками громадян можна ігнорувати)?

Роса
11 місяців 14 днів тому

Дальше значить треба мовчати та щось там виражати тільки в інтернетах.
Диванне місто, ***опта!

editor
11 місяців 14 днів тому

диванне місто – це ви влучно сказали.

Фея
11 місяців 14 днів тому

Так громадські слухання проводять так собі, про око людське і здебільшого для галочки ,- коли треба по паперах прозвітувати, що ті слухання були. Знаю, що кажу – мене не обдуриш.

Василь
11 місяців 13 днів тому

Зато на стометрівці “гарнюньо” лавочки з курантами стоять)))

шанувальник
11 місяців 13 днів тому

******
Це було лайливе, але справедливе слово на адресу виконавців робіт.
Можете додумати самі. 🙂

Модер

Валік
10 місяців 25 днів тому

Пройшло пів зими а яма далі милує око всім. Вчора коли був голольод люди мало ноги не поламали коли стрибали через ту яму. Засипте уже хтось ту яму.

wpDiscuz