DSCF9288

Коптюк оскандалився знову. І знову – у сквері…

11 2170

 – Кабель порвали, заклали плиткою…

А тепер хочуть гроші у потрійному розмірі!!!

 

Ударно освоює бюджетні кошти у сквері Ветеранів (це біля стадіону в Нововолинську) ПП “МП “Сантехмонтаж” Анатолія Коптюка.

Угоду з ним нововолинське ВУКГ в особі Артема Жигалюка уклало 28 листопада. Термін виконання – до 31 грудня.

І от упродовж місяця нововолинці могли спостерігати, як сумнозвісна бригада Коптюка у поті чола закопує 298280 грн. 40 коп.

Один із наших читачів не витримав і написав РАДАРУ:

– Фірма “Сантехмонтаж”, коли клала костку в центрі міста біля базарчику на стадіоні, порвала кабель. Але про це нікого не повідомила, заклала косткою.

Прийшли майстри, зруйнували бруківку, відремонтували кабель. А плитки назад немає кому покласти.

 

 

А Коптюк знову хоче гроші у потрійному розмірі!!!

Ось так Новий рік і буде в центрі з ямами! обурюється читач.

 

Фото зробив Анатолій Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "Коптюк оскандалився знову. І знову – у сквері…"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
1 рік 2 місяців тому
Я йшов по новому\скаліченому тротуарному покриттю і кажу робітникам, що мовляв як добре, що плитку поклали – буде що руйнувати коли кабеля будете ремонтувати. А вони кажуть: “А це не ми!” Тоді хто? – питаю. – “Ми не знаємо” – була відповідь. Вседозволеність і безкарність! Якби А. Коптюка штрафонули тисяч на 50, то другий раз затямив би, що перед початком земляниих робіт потрібно узгоджувати майбутнє копання у всіх зацікавлених організаціях і фірмах та мати детальний паспорт-схему земляних робіт. Проте, він добре знає, що “мер-султан” відмаже, як і було зроблено зі старими рурами теплотраси на вул. Маяковського. Де і у якому… Читати далі »
Валік
1 рік 2 місяців тому
Анатолію, ой, що ви пишете – поклали вони плитку гарненько?! Та як вони поклали, це просто ужас. Зразу як поклали, все в горбах, а піском посипали тяп-ляп. Безголові. Вчора йшов, дивлюся – яма. Думав, плитку перекладають, а це кабель ремонтують. Шановні працівники тої фірми, яка там клала плитку, робіть на майбутнє старанніше. Ви ж плитку не десь кладете, а в себе вдома. Ви ж маєте робити на віка. Прийде ваша старість, ви ж будете там на базар ходити собі по молочко. Робіть на совість, для себе, щоб онукам у старості похвалитись: ось те-то й те ваш дід зробив, як молодим… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 рік 2 місяців тому

Та про те, що покриття почало провалюватись на третій день після укладання, я вже й мовчу.

Роса
1 рік 2 місяців тому

Прокуратура не в поміч?
Громадськість чого кричить тільки в інтернетах?Слабо на сесію прийти?Чи на пусті громадські слухання, де ходить одиниці?
Самі винуваті.

Роса ???
1 рік 2 місяців тому

А коли це було,що сесія та й почула громаду і проігнорувала мера? А громадські слухання організовані на замовлення мера хіба перестали бути рекомендаційними ?,( тобто до аргументів яких не обовязково прислухатися, оскільки висновками громадян можна ігнорувати)?

Роса
1 рік 2 місяців тому

Дальше значить треба мовчати та щось там виражати тільки в інтернетах.
Диванне місто, ***опта!

editor
1 рік 2 місяців тому

диванне місто – це ви влучно сказали.

Фея
1 рік 2 місяців тому

Так громадські слухання проводять так собі, про око людське і здебільшого для галочки ,- коли треба по паперах прозвітувати, що ті слухання були. Знаю, що кажу – мене не обдуриш.

Василь
1 рік 2 місяців тому

Зато на стометрівці “гарнюньо” лавочки з курантами стоять)))

шанувальник
1 рік 2 місяців тому

******
Це було лайливе, але справедливе слово на адресу виконавців робіт.
Можете додумати самі. 🙂

Модер

Валік
1 рік 2 місяців тому

Пройшло пів зими а яма далі милує око всім. Вчора коли був голольод люди мало ноги не поламали коли стрибали через ту яму. Засипте уже хтось ту яму.

wpDiscuz