космо2

“Космонавти” розшукують свого депутата… Гумаки нададуть!

14 1216

 – Добридень РАДАРУ. Допоможіть розшукати нашого доблесного депутата!!! – просить нововолинець Олександр Кравчук.

Люди з вулиці Космонавтів у Нововолинську хочуть із ним зустрітися й обговорити наболілу проблему.

Її добре видно на цих світлинах:

 

 

РАДАР питає:

Шановні “космонавти”, вам якого депутата? Міського, обласного, верховного? Чи згодиться будь-який, аби зміг там у вас вдало приводнитись?

А заступник нововолинського міського голови з комунальних питань В.Рожелюк у вас уже був? Чи не доплив?..

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "“Космонавти” розшукують свого депутата… Гумаки нададуть!"

повідомляти

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Напишіть,хоч прізвище за кого голосували. Але я б порадив сходити до міського голови,якого вибрали і який за це відповідає.Ви ж все про нього знаєте і призвище і робочу і домашню адресу.Доречі,а де Ваші тротуарчики,за парканами?

Гастроентеролог
1 рік 5 місяців тому

Вау! Які шикарні факти блискучого господарювання пана Сапожнікова.
Судячи з ситуації з дорогами, асфальтовими доріжками та “газонами” у місті Нововолинськ, то мер міста інвалід, тому, що тільки абсолютно незряча, глуха та з паралізованими кінцівками людина може не знати, що Нововолинськ вже давно не місто, вірніше інфраструктури тут вже давно немає, а тому це не місто, а повоєнний та зруйнований населений пункт, брудний, занедбаний, облуплений та гидкий.
А знаєте, що саме найстрашніше? Ні, це не Сапожніков з Рожелюком і Сторонським, а ті рагулі, які знову за банку смердючих кільок та пачку пшона підуть за цих трутнів голосувати.

АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

А таки інвалід! Ви що, мешканці, дороги до мера не знаєте? Він – заслужений “господарник” і згідно “ЗУ про місцеве самоврядування” відповідає абсолютно за все. Сліпоглухоніма місцева влада Нововолинська дбає лише за свої кишені.

Валік
1 рік 5 місяців тому

Жах хотьби породою засипали ту дорогу. Це найдешевший варіант.

Ваня
1 рік 5 місяців тому

Дорога справді жах, як більшість в приватних секторах
Але є одне питання:
Чому все що пів метра від паркану вже вас не хвилює?
Як би кожен біля себе вимостив тротуарчик (навіть з породи), то пройти хоча б було легше
А то в нас привикли чекати поки мер чи депутати щось зроблять

Сам живу в приватному секторі, і декілька сусідів висипали щебінь біля себе (а-ля тротуар) і приємно пройтись, а інші чекають …..

Почніть з себе, а “дурний” приклад заразний

Ульріх
1 рік 5 місяців тому

Нащо починати з себе , треба ждати, коли прийде добрий дядя,який все зробить.

editor
1 рік 5 місяців тому

а давайте всі околиці в місті самі заасфальтуємо, у центрі – відремонтуємо. А мер та Ко будуть тільки сидіти, дивитись і платню з усіма надбавками одержувати – за особливі досягнення. Ну, і премії щомісячні. І звання заслужених…

АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

Додам: кандидат економічних наук, доцент, полковник запасу ЗСУ, генерал-майор реєстрового козацтва України, “Людина року” в 4-х номінаціях (чи 6?), кавалер орденів св.Миколая у червоному і білому золоті із діамантами “За примноження добра на Землі”, Ярослава Мудрого 4 ступені, двох чи трьох медалей “Шахтарська слава”… Далі буде, якщо оберете на 6 каденцію. :))

Гастроентеролог
1 рік 5 місяців тому
В сучасних умовах такі регалії вкупі з “показовим госпідарюванням” говорять лише про одне- такого чинушу потрібно гнати в шию. І як найшвидше. Тому звертаюсь до мешканців убогого міста- припиніть голосувати за хапуг та впарювачів лозунгів, бо будемо жити скоро у землянках при свічках, з такими трутнями у міській раді. П.С. Переглянувши новину про те, що хочуть реконструювати парк, врізались фото, де працівники ВУКГ прибирають мотлох біля колоподібної клумби…. Люди!!! 21 сторіччя на вулиці!!! Центр міста!!! Я вже мовчу про те, як волає “Нововолинськєвропа!”міський голова або його міськрадівські “руки-ноги” на кожному публічному виступі, включаючи такі знакові події, як відкриття туалету та… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 рік 5 місяців тому

І ще додам: Суцільний “совковий” туман у голові, завищена у рази самооцінка, манія величі, викривлений світогляд – що за гроші можна все! Мстивість, убогість суджень, безкультур’я, домінанта “вождизму” у повсякденній своїй публічній діяльності, неперебірливість у ділових та ІНШИХ контактах, зажерливість і скупість, і вочевидь – більшовицькі маразми у вигляді постулатів політбюро ЦК КПСС.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Ви ще забули *колорадську* краватку….

Ульріх
1 рік 5 місяців тому

Не згадають, за кого голосували?
То хай дальше так само голосують.

Валік
1 рік 5 місяців тому

Анатолію я кожне ваше слово підтримую ви праві. Хочу ще від себе добавити Сапожніков біля фонтана поставив букви Нововолинськ і думає ми європа хаха.

Валік
1 рік 5 місяців тому

Наступну делегацію Поляків нехай по вулиці Космонавтів проведе та розкаже як ми у гумових чоботах крокуємо в європу.

wpDiscuz